امروزه افراد بیشتر زمان‌های خود را در خارج از خانه و در حال کار کردن سپری می‌کنند. به همین علت زمان مناسبی در اختیار ندارند تا بتوانند به وظایف خود در خانه رسیدگی کنند. کسب و کارهای مختلفی برای راحتی کارهای خانه به وجود آمده‌اند تا در انجام دادن این کارها به شما کمک کنند. به عنوان مثال در گذشته لازم بود جهت شستن قالی‌های خانه زمان زیادی را به شستن و خشک کردن آن اختصاص می‌دادیم؛ اما امروزه قالیشویی این مشکل را برای مشتریان خود حل کرده است. به طوری که دیگر نگران متراژ فرش‌های خود نخواهید بود و در زمان مشخص شسته و تحویل داده میشوند.

به همان میزان که این موضوع در زندگی امروزه اهمیت بالایی به دست آورده است افراد زیادی وارد این حوزه شدند تا با ارائه خدمات به مشتریان خود بتوانند سود بالایی را به دست آورند. در بین رقبا تجارت‌هایی موفق هستند که تبلیغات و بازاریابی مناسبی را انجام دهند. پس اگر شما هم در صنف قالیشویی فعالیت می‌کنید و لازم است با تبلیغات و بازاریابی میزان  سود خود را افزایش دهید با ما همراه باشید تا تکنیک‌های آن را به شما آموزش دهیم.

نکات مهم در تبلیغات قالیشویی

در زمان‌های گذشته صنف قالیشویی جزو کسب و کارهایی بود که از انواع روش‌های مختلف برای تبلیغات خود استفاده می‌کرد. به عنوان مثال اغلب ما برچسب‌های کاغذی تبلیغات قالیشویی که روی درب منازل چسبانده میشد را مشاهده کرده‌ایم؛ اما با گذشت زمان و اختراع رادیو و تلویزیون روش‌های جدیدی برای تبلیغات به وجود آمد که دیگر نیازی به چسباندن برچسب‌های تبلیغاتی نبود.

علم و تکنولوژی در حال پیشرفت است و کسب و کارهایی می‌توانند موفقیت بالایی را به دست آورند که از این تکنولوژی برای تبلیغات و بازاریابی خود استفاده کنند. به عنوان مثال استفاده از گوشی‌های تلفن همراه یکی از روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی برای تجارت‌های مختلف است که نتایج مطلوبی را به همراه دارند.

تکنیک‌های تبلیغات قالیشویی

کندو - تکنیک‌های تبلیغات قالیشویی

تکنیک‌های تبلیغات قالیشویی

همانطور که در قسمت‌های بالا هم اشاره کردیم روش‌های مختلفی برای تبلیغات قالیشویی وجود دارد؛ اما بهترین روش انتخاب گزینه‌ای است که با کمترین هزینه و بهترین نتیجه همراه باشد. در ادامه به شما خواهیم گفت که با استفاده از چه روش‌هایی بتوانید سرمایه گذاری مناسبی در راستای تبلیغات تجارت خود داشته باشید و سود بالایی را از این راه به دست آورید. این روش‌ها عبارتند از:

شناسایی مشتریان

یکی از مواردی که در تبلیغات و بازاریابی کسب و کارهای مختلف اهمیت بسیار بالایی را به خود اختصاص می‌دهد شناسایی مشتریان است. اما لازم است در این بخش چه کارهایی انجام شود؟ به عنوان مثال توجه کنید که بهتر است برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از زبان مشتریان خود سخن بگویید. تصور کنید برای قالیشویی لازم است مشتریان خود را شناسایی کنید در این صورت آن دسته از مشتریانی که در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند نسبت به مشتریانی که خانه‌های ویلایی دارند بیشتر به کسب و کار شما نیاز پیدا خواهند کرد؛ زیرا شستن قالی در آپارتمان تقریباً غیر ممکن است.

بهره‌مندی از مزایای رقابتی

امکانات مختلفی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید بدون شک مشتریان با بررسی خدماتی که از طرف کسب و کار مورد نظر خود به دست می‌آورند علاقه بیشتری به آن کسب می‌کنند. در حوزه قالیشویی و خدمات مربوط به آن مزایای مانند حمل رایگان و تحویل قالی‌ها امتیاز بالایی از طرف مخاطب‌ها کسب می‌کند. همچنین از سایر تکنیک‌ها برای افزایش میزان توجه مشتریان خود می‌توانید بهره مند شوید. به عنوان مثال تحویل قالی‌ها در کوتاه‌ترین زمان از جمله مزایای مهم در کسب و کار شما به شمار می‌رود.

استفاده از شبکه‌های مجازی

کندو - استفاده از شبکه‌های مجازی

استفاده از شبکه‌های مجازی

تصور نکنید که تنها استفاده کردن از یک روش برای تبلیغات و بازاریابی می‌تواند نتیجه بسیار شگفت انگیزی را برای شما به همراه داشته باشد. بهتر است برای دریافت نتیجه بهتر از چند روش برای بازاریابی و تبلیغات برند خود استفاده کنید. به عنوان مثال امروزه استفاده از شبکه‌های مجازی اهمیت بسیار بالایی را در زندگی افراد به خود اختصاص می‌دهد، پس بهتر است در این شبکه‌ها با ایجاد پیج مربوط به کسب و کار خود به معرفی امکانات و خدمات خود بپردازید.

 پنل پیامکی برای قالیشویی

در ادامه روشی را به شما معرفی میکنیم که با کمترین هزینه نتیجه بسیار مطلوبی را به همراه خواهد داشت و آن چیزی نیست جز خرید پنل پیامکی برای کسب و کارهای مختلف. این سامانه امکانات مختلفی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد به طوری که می‌توانید با استفاده از آن با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. این موضوع زمانی جذابیت بیشتری به دست می‌آورد که با کمترین هزینه همراه باشد.

همچنین استفاده از پنل پیامکی این امکان را به کاربران می‌دهد تا با توجه به منطقه مورد نظر خود پیامک‌های تبلیغاتی و بازاریابی را ارسال کنند و در نتیجه به صورت هدفمند به تبلیغات بپردازند. در ادامه چند روش به شما یاد می‌دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید پیامک‌های تاثیرگذاری را برای مخاطب های خود ارسال کنید. این روش‌ها عبارتند از:

 متن پیامک خلاق

بهره مندی از خلاقیت در متن پیامک‌ها این امکان را در اختیار شما و مخاطب‌ها قرار می‌دهد تا با ایجاد احساس مثبت و خوشایند در آنها بتوانید بیشترین میزان تاثیر گذاری را به دست آورید. بهتر است از متن‌های کلیشه‌ای برای تبلیغات خود استفاده نکنید تا نتیجه بهتری را به دست آورید.

 ارائه تخفیف برای مشتریان

کندو - ارائه تخفیف برای مشتریان

ارائه تخفیف برای مشتریان

همواره ارائه تخفیف برای محصولات و خدماتی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهید جذابیت بسیار بالایی دارد. زیرا این امکان در صرفه‌جویی در هزینه‌ها را در ذهن مشتریان به وجود می آورد. جهت استفاده از این فرصت قسمتی از متن پیامک خود را به کد تخفیف اختصاص دهید.

علت استفاده از پنل پیامکی  برای قالیشویی ها

تا به این قسمت از این مقاله اهمیت بالای تبلیغات و بازاریابی را برای کسب و کارهای مختلف را دریافتیم؛ اما علت استفاده از پنل پیامکی برای قالیشویی‌ها چیست؟ تمامی کسب و کارها با در نظر گرفتن نوع فعالیت خود میتوانند از پنل پیامکی استفاده کنند. مزایای پنل پیامکی برای قالیشویی‌ها عبارتند از:

  1. قابلیت ارسال پیامک‌های انبوه جهت جذب مشتریان جدید
  2. قابلیت ذخیره شماره تلفن همراه مشتریان در بخش مربوط به دفترچه تلفن
  3. قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه
  4. قابلیت ارسال اس ام اس با در نظر گرفتن منطقه مورد نظر
  5. قابلیت برقراری سامانه نظرسنجی و اطلاع یافتن از میزان رضایت مربوط به خدمات ارائه شده

 سخن پایانی

در این مقاله با روش‌های مختلف تبلیغات و بازاریابی برای قالیشویی‌ها آشنا شدیم که در این بین انتخاب روش کم هزینه اهمیت بسیار زیادی دارد. از جمله روش‌های تبلیغات و بازاریابی کم هزینه که با نتیجه مناسبی همراه هستند می‌توان به سامانه پیامکی اشاره کرد که در مدت زمان کوتاه با کمترین هزینه نتایج مناسبی را به شما ارائه می‌دهد. به نظر شما علاوه بر موارد گفته شده در این مقاله از چه روش‌هایی می‌توان برای تبلیغات قالیشویی‌ها استفاده کرد؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی