• یا فرزندان شما در کلاس‌های تابستانی شرکت می‌کنند؟
  • به نظر شما بهترین روش تبلیغ برای کلاس‌های تابستانی چیست؟
  • آیا تبلیغات پیامکی برای کلاس‌های تابستانی موثر است؟

اکثر خانواده‌های ایرانی با شروع تابستان در تب‌وتاب ثبت‌نام فرزندان خود در کلاس‌های تابستانی هستند. ناگفته نماند که تبلیغات کلاس‌های تابستانی تأثیر بسزایی در جذب مخاطبین دارد. ما در این مقاله از وبسایت کندو به شرح مفصل دربارۀ روش‌های تبلیغات برای کلاس‌های تابستانی خواهیم گفت.

اگر شما در زمینه‌های هنری، درسی، تفریحی، ورزشی و … کلاس‌های تابستانی تشکیل داده و موسسۀ فعالی در این راستا دارید، حتماً به روش‌های تبلیغات اصولی که برایتان شرح می‌دهیم، نهایت دقت را داشته باشید.

کندو - تبلیغ برای کلاس‌های تابستانی

تبلیغ برای کلاس‌های تابستانی

چگونه کلاس‌های تابستانی را تبلیغ کنیم؟

برای تبلیغات روش‌های متعددی وجود دارد. موارد زیر از جمله رایج‌ترین روش‌های تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی محسوب می‌شوند:

پخش تراکت و بروشور تبلیغاتی

این روش از تبلیغ اگرچه بسیار قدیمی است، اما هنوز تأثیر مثبتی در جذب مخاطب دارد. شما می‌توانید در پایان سال تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها، در مقابل این مراکز آموزشی تراکت‌های تبلیغاتی خود را توزیع کنید. البته چاپ بروشور و تراکت چاپی هزینه‌بردار بوده و از طرفی نیازمند مهارت در طراحی است.

از بیلبوردهای شهری غفلت نکنید.

تبلیغی موثر است که در مقابل دیدگاه عموم مردم باشد. بیلبوردهای شهری از این نظر به شدت ایده‌آل هستند. شما برای تبلیغات کلاس‌های تابستانی می‌توانید در مراکز پرتردد شهر از این بیلبوردها و تبلیغات استفاده کنید.

معجزه شبکه‌های اجتماعی

بهتر است برای موسسه برگزارکننده کلاس‌های تابستانی در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و … دارای صفحۀ عمومی بوده و در این راستا شروع به تبلیغات کنید. این روزها همه افراد از اینستاگرام استفاده می‌کنند و بدون شک جذب تبلیغات شما می‌شوند. البته بهتر است قبل از اقدام برای تبلیغ احساس نیاز را در مشتریان خود ایجاد کنید.

استفاده از تبلیغات بلاگرها و معرفی توسط این افراد نیز می‌تواند برایتان مفید و سودمند باشد. معمولاً وقتی بلاگرها شخصاً مرکزی را تبلیغ می‌کنند افراد با اطمینان کامل به آن مراکز مراجعه می‌کنند.

کندو- تبلیغات پیامکی برای کلاس‌های تابستانی

تبلیغات پیامکی برای کلاس‌های تابستانی

تبلیغات پیامکی بهترین روش تبلیغات برای کلاس‌های تابستانی

اگر به دنبال روش‌های تبلیغاتی ارزان برای کلاس‌های تابستانی هستید، پیشنهاد ما برایتان تبلیغات پیامکی است. در دسترس‌ترین وسیله به هر شخصی گوشی موبایل است. دیگر لازم نیست از منازل خود خارج شده و تبلیغات شما را مشاهده کنند و یا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوند.

با ارسال پیامک تبلیغاتی افراد زیادی تبلیغ شما را مشاهده کرده و ممکن است برای ثبت‌نام در کلاس‌های تابستانی اقدام کنند. در ادامه اطلاعات مفیدی دربارۀ پیامک مارکتینگ، یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی ارائه می‌دهیم.

چرا تبلیغات پیامکی برای کلاس‌های تابستانی موثر است؟

موارد زیر از جمله دلایل مهمی محسوب می‌شوند که گواه بر تأثیرگذار بودن پیامک مارکتینگ برای تبلیغات کلاس‌های تابستانی هستند:

1)بازخورد بالای اس‌ام‌اس تبلیغاتی

همۀ افراد پیامک‌های گوشی موبایل خود را چک می‌کنند و حتماً با پیامک تبلیغاتی شما مواجه شده و در صورت نیاز برای ثبت‌نام در کلاس‌های تابستانی اقدام می‌کنند.

2)مواجه با جامعه آماری بالا

اگر سایر روش‌های تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی را انتخاب کنید، به نظر شما چند درصد از افراد آن‌ها را مشاهده کرده و تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند؟ مسلماً جامعه آماری که به واسطه پیامک مارکتینگ می‌توانید مخاطب قرار بدهید، محدودیت تعداد نداشته و اکثر افراد قادر به مشاهده خواهند بود.

3)مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش تبلیغات

با توجه به رکود بازار و مشکلات اقتصادی حاکم، افراد تمایلی به پرداخت هزینه‌های سنگین برای تبلیغات ندارند. به جرأت می‌توان گفت که پیامک مارکتینگ یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی است.

کندو- تبلیغات موثر برای جذب افراد در کلاس‌های تابستانی

تبلیغات موثر برای جذب افراد در کلاس‌های تابستانی

نحوۀ صحیح ارسال پیامک تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی

چنانچه اس‌ام‌اس مارکتینگ را به عنوان یکی از روش‌های تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی انتخاب کرده‌اید، توصیه تیم کندو برای شما نهایت دقت به موارد زیر است. به این طریق می‌توانید تبلیغی مفید و موثر داشته باشید، این راهکارها عبارت‌اند از:

خرید پنل پیامکی معتبر

قبل از هر اقدامی باید پنل پیامک انبوه خریداری کنید. توصیه ما برای شما پنل پیامکی کندو با تنوع و تعرفه‌های متفاوت و ارزان قیمت است. حتماً به معتبر بودن موسسه دقت داشته و از نظرات افراد باتجربه استقبال کنید.

نیاز مخاطبین خود را بشناسید

با توجه به محوریت کلاس‌های تابستانی خود باید در مخاطبین احساس نیاز ایجاد کنید. مثلاً برای خانواده‌هایی که فرزندان آن‌ها در مدارس تیزهوشان تحصیل می‌کنند، تبلیغات کلاس‌های تابستانی آموزشی و درسی مورد پسندتر است.

نگارش پیامک را جدی بگیرید

محوۀ نگارش پیامک تبلیغاتی باعث می‌شود که افراد آن را مطالعه کرده و یا از کنار آن رد شوند. موارد زیر از جمله نکاتی هستند که برای نگارش پیامک باید به آن‌ها دقت کنید؛ این موارد عبارت‌اند از:

  • از کلمات مثبت و با بار معنایی مناسب استفاده کنید؛
  • کلمات را آگاهانه انتخاب کنید؛
  • مختصر و مفید بنویسید؛
  • از لحن عامیانه و خودمانی استفاده نکنید؛
  • لینک سایت اختصاصی خود را در پیامک درج کنید.

وقت‌شناس باشید.

به نظر شما زمان مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی کِی است؟اندکی قبل از فرارسیدن فصل تابستان باید به واسطۀ روش‌های تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی اقدام کرده و در این زمان پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کنید. از طرفی برای ارسال پیامک تبلیغاتی باید به مناسب بودن تایم دقت کنید. به هیچ عنوان در ساعات پایانی شب و صبح زود پیامک تبلیغاتی ارسال نکنید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله از وبسایت کندو برای شما دربارۀ روش‌های تبلیغات برای کلاس‌های تابستانی گفتیم. اگر شما جزء برگزارکنندگان کلاس‌های تابستانی هستید، با توجه به موارد عنوان شده می‌تونید تبلیغات موثر و کارآمدی داشته باشید. به نظر شما مناسب‌ترین روش برای تبلیغات کلاس‌های تابستانی کدام است؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی