در این مقاله کاربرد پنل پیامک برای اداره برق را مورد بررسی قرار می‌دهیم و ویژگی‌های این سرویس را با شما به اشتراک می‌گذاریم و می‌گوییم که چرا سازمان‌های مختلف برای اطلاع رسانی از پنل پیامکی استفاده می‌کنند. یکی از چالش‌هایی که سازمان‌های مختلف با آن روبرو هستند، ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات است؛ زیرا دریافت پیامک از طرف سازمان‌های مهم از جمله اداره برق برای مشترکین لازم و ضروری است.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی

 پنل پیامک و اداره برق

به کارگیری پیامک به عنوان یک ابزار لازم و ضروری از طرف سازمان‌ها و ادارات مختلف اهمیت بالایی دارد تا بتوانند به کمک پیامک قبض مصرفی مشترکان را برای آنها ارسال کنند. سرویس پیام کوتاه یک امکان اطلاع رسانی بسیار مهم است که استفاده از آن باعث جلوگیری از آسیب دیدن محیط زیست و صرفه جویی هزینه شده است. به طوری که در زمان‌های گذشته چند نفر کارمند استخدام می‌شدند تا قبض برق یا سایر قبوض را در اختیار مشترکان قرار دهند که البته در برخی شرایط این قبض‌ها با پارگی یا مفقود شدن چالش‌هایی را  ایجاد می‌کردند.

علاوه بر تمام موارد گفته شده در گذشته قبض‌ها به صورت کاغذی بودند که تهیه کاغذ آسیب بزرگی به محیط زیست می‌رساند و رها شدن این قبض در طبیعت باعث آلودگی محیط می‌شد. استفاده از پنل پیامک نه تنها برای اداره برق و سایر سازمان‌های بزرگ بلکه برای تمام کسب و کارهای دیگر هم توصیه می‌شود. در ادامه کاربردها و ویژگی‌های این پنل را برای اداره برق مورد بررسی قرار می دهیم.

کاربرد پنل پیامک برای اداره برق

کندو - کاربرد پنل پیامک برای اداره برق

کاربرد پنل پیامک برای اداره برق

 • کمک به اطلاع رسانی به عموم در رابطه با افتتاح یا بهره برداری طرح‌ها و پروژه‌ها
 • قابلیت ارسال سریع پیامک‌های مورد نظر با صرف کمترین هزینه و زمان
 • قابلیت استفاده از فضای خالی در پیامک جهت تبلیغات
 • انتشار نحوه عملکرد واحدهای مختلف و اداره توسط پنل پیامک
 • دعوت همکاران و اعضا به جلسات به کمک ارسال پیام کوتاه از پنل پیامک
 • امکان دریافت نظرات مشترکان در رابطه با خدمات رسانی
 • ارسال پیامک‌های فرهنگ سازی برای کاهش میزان مصرف برق
 • اعلام و ارسال فیش حقوقی کارمندان و کارکنان به کمک پنل پیامکی
 • ارزیابی و کسب اطلاع از میزان رضایت شغلی کارمندان و کارکنان شرکت نیروی برق
 • برگزاری مسابقات پیامکی بین کارکنان و همکاران اداره برق به صورت خودکار و از طریق پنل پیامکی
 • اطلاع رسانی به مشترکین در رابطه با تلفن گویای سازمان
 • قابلیت ارسال پیامک صوتی با استفاده از پنل پیامکی
 • ارسال پیامک‌های تسلیت و تبریک در مناسبت‌های مختلف به همکاران عموم و اعضا
 • اطلاع رسانی و آگاهی به عموم مردم جهت زمان مناسب برای تعویض کنتور
 • اطلاع رسانی و به اشتراک گذاشتن قوانین و مقررات سازمان با کارمندان و مشترکان
 • ترویج فرهنگ درست مصرف و صرفه جویی در مصرف انرژی
 • ارسال اطلاعات مربوط به میزان مصرف برق و قبض مصرف کنندگان برق به کمک ارسال پیام کوتاه

ارسال پیامک صوتی اداره برق به کمک پنل پیامک

در بسیاری از مواقع ایجاد تعامل با افراد به موفقیت‌های بیشتر در کسب و کارها کمک می‌کند. همچنین تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که میزان تاثیرگذاری ارسال پیامک‌های صوتی در مقایسه با پیامک‌های متنی بالاتر است. به خاطر همین موضوع سازمان‌های مختلف می‌توانند از پیامک صوتی برای ثبت بیشترین تاثیر و اثرگذاری استفاده کنند.

این قابلیت در پنل پیامک وجود دارد که شما فردی را به عنوان گوینده متن پیامک استخدام کنید و در طول ماه از او بخواهید تا در رابطه با موضوع های مختلف مانند فرهنگ سازی مصرف انرژی پیامی را ضبط کند. سپس این پیام را در داخل پنل پیامکی قرار دهید و پنل با برقراری تماس با تک تک مشتریان در زمان‌های مشخص این پیامک را به آنها ارسال می‌کند.

اداره برق به کمک ارسال پیامک صوتی می‌تواند باعث جلوگیری از قطع برق مشترکین خود شود و همچنین لزومی به ارسال مکرر پیامک‌های اخطاریه نخواهد بود.

مزایای استفاده از پیامک برای اداره برق

کندو - مزایای استفاده از پیامک برای اداره برق

مزایای استفاده از پیامک برای اداره برق

ارسال پیام در زمان مناسب

استفاده از پنل پیامک این امکان را در اختیار سازمان‌های مختلف قرار می‌دهد تا در زمان‌های مشخص شده که مخاطبان بیشترین توجه را به تلفن‌های همراه خود دارند، پیامک مورد نظر را ارسال کند. به طور مثال هیچ مشترکی علاقه مندان نخواهد بود که در ساعات اولیه روزهای تعطیل پیامک میزان مصرف برق را دریافت کند.

ارسال فوری و مقرون به صرفه

در زمان‌های گذشته سازمان‌های مختلف دولتی برای چاپ و توزیع کردن قبض‌های کاغذی مبلغ بسیار بالایی را هزینه می‌کردند که امروزه جایگزین شدن ارسال پیامک در صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک بسیار زیادی کرده است. همچنین در کسری از ثانیه میتوان تعداد بسیار زیادی از قبض‌ ها را به تلفن همراه مشترکین ارسال کرد.

سخن پایانی

کاربرد پنل پیامک برای اداره برق و سایر سازمان‌ها بسیار زیاد است به طوری که این سازمان‌ها جهت صرفه جویی در میزان مصرف هزینه‌ها از پنل پیامک استفاده می‌کنند. استفاده از این پنل علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها باعث برنامه ریزی دقیق و ایجاد کمترین خطا می‌شود. به نظر شما به جز موارد گفته شده در این مقاله سازمان توزیع نیروی برق در چه مواردی می‌تواند از پنل پیامک کمک بگیرد؟

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی