در  بعضی از صنایع و تجارت‌ها به خاطر تنوع بالا رقابت شدیدی وجود دارد. یکی از این تجارت‌ها صنعت غذا و رستوران است که در کنار ارائه سرویس و کیفیت بالای غذاها لازم است بازاریابی و تبلیغات مناسبی را برای جذب مشتری داشته باشد.

به کارگیری پنل پیامکی و استفاده از استراتژی‌های درست کمک می‌کند تا رستوران‌ها بتوانند به راحتی با یکدیگر رقابت کنند. در این روش استفاده از امکانات مختلف مانند ارائه تخفیف، برگزاری جشنواره و … به فروش بیشتر و در نتیجه به دست آوردن سود بالا کمک خواهد کرد. با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی در مورد کاربرد پنل پیامک برای رستوران‌ها در اختیار شما قرار دهیم. مطمئن باشید استفاده از این پنل شما را در رسیدن به اهداف کمک خواهد کرد.

پنل پیامک و رستوران‌ها

اگر در حوزه رستوران فعالیت دارید ممکن است با شنیدن کلمه بازاریابی پیامکی برای رستوران‌ها دچار سردرگمی شوید. همچنین بعضی از افراد تصور می‌کنند که پیام ارسال شده آن‌ها بدون توجه پاک خواهد شد؛ اما این تصور کاملا اشتباه است. برای شروع لازم است یک سامانه پیامکی برای خود تهیه کنید و پیام‌های خود را به مشتریان ارسال کنید. در ابتدا مخاطب‌های شما تعداد کمی را تشکیل می‌دهند؛ اما با گذشت زمان تعداد این مخاطبان افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه شما می‌توانید از نزدیک شاهد تاثیر سرویس ارسال پیامک در کسب‌وکار خود باشید.

ارسال پیامک یکی از راه‌های موثر، کم هزینه و ساده جهت تبلیغات و بازاریابی رستوران‌ها به شمار می‌آید. به نحوی که بسیاری از ما با دریافت پیامک‌های تخفیف از رستوران‌های متعدد خوشحال می‌شویم و تصمیم می‌گیریم سفارش غذای خود را از آن رستوران انجام دهیم. همچنین علاوه بر ارسال پیامک‌های تخفیف در صورتی که رستوران شما ویژه برنامه خاصی را در نظر گرفته می‌توانید آن را هم به اطلاع مشتریان خود برسانید.

به طور مثال برخی از رستوران‌ها در مناسبت‌های مختلف برنامه‌های موسیقی زنده را برای مشتریان خود تدارک می‌بینند که ارسال این موضوع از طریق پیامک باعث افزایش مراجعه کنندگان و در نتیجه به دست آوردن سود بیشتر می‌شود.

مزایا استفاده از پنل پیامک برای رستوران‌ها

پنل پیامک خدمات بسیار بیشتری از یک اطلاع رسانی ساده را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در ادامه به بررسی مزایای استفاده از پنل پیامک برای رستوران ها اشاره می‌کنیم تا به عنوان یک رستوران تازه تاسیس یا یک رستوران قدیمی برای حفظ مشتریان خود و جذب مشتریان جدید از آن استفاده کنید.

مسابقه پیامکی

از جمله روش‌های جذاب برای جذب مشتری، برگزاری مسابقه‌های پیامکی است. استفاده از این روش به برقراری تعامل مناسب بین کسب و کار مورد نظر یعنی رستوران و مشتری کمک می‌کند. برای به دست آوردن نتیجه مناسب لازم است جوایزی را برای برندگان در نظر بگیرید. انتخاب جایزه مناسب نباید هزینه هنگفتی را به شما تحمیل کند. در برخی مواقع پیامک‌های کد تخفیف چند درصدی به عنوان یک جایزه می‌توانند باعث ایجاد احساس خوشحالی در شرکت کنندگان شوند.

به یاد داشته باشید که استفاده از این روش نه تنها باعث ایجاد احساس خوشایند در مشتریان قدیمی شما می‌شود؛ بلکه در جذب مشتری جدید هم به شما کمک می‌کند.

ارسال پیامک انبوه

یکی از ابزارهایی که در عصر تکنولوژی تمامی ما آن را در اختیار داریم و زندگی بدون این وسیله غیرممکن می‌شود، تلفن همراه است. نقش تلفن همراه در زندگی ما به قدری پررنگ است که ساعت‌ها وقت خود را با آن سپری می کنیم و به طور متوسط چند بار در روز پیام های دریافتی خود را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

در بین انواع روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی روش ارسال پیامک بیشترین آمار توجه را به خود اختصاص می‌دهد. پس چه چیزی می‌تواند بهتر از این باشد شما با ارسال پیامک بتوانید با مشتریان در ارتباط باشید. ارسال پیامک انبوه به صاحبان رستوران کمک می‌کند تا خدمات و سرویس‌های خود را به گوش مشتریان برسانند.

ارسال خبرنامه

همانطور که تا اینجا متوجه شده‌اید پنل پیامک کاربرد بسیار متنوعی در صنعت رستوران دارد، یکی از این کاربردها مربوط به ارسال خبرنامه پیامکی است. مشتریان به درخواست خود عضو این خبرنامه می‌شوند و در نتیجه پیامک‌های ارسالی شما تاثیر گذار خواهند بود. جهت انجام دادن این کار کافی است با ایجاد یک خبرنامه پیامکی و کسب رضایت از مشتریان خود بخواهید که در آن عضو شوند.

در این خبرنامه منوی جدید، کد تخفیف، انواع غذاها و پیشنهادات جذاب را برای مشتریان ارسال کنید. تنها در مدت بسیار کوتاه متوجه خواهید شد که این موضوع در بالا بردن میزان فروش شما تا چه حدی تاثیرگذار بوده است.

مقرون به صرفه و کم هزینه

صنعت رستوران یکی از صنایع پر هزینه است که مبلغ زیادی را به فعالان در این کسب و کار تحمیل می‌کند. در نتیجه انتخاب روش بازاریابی و تبلیغات مقرون به صرفه اهمیت بالایی دارد. پنل پیامک به خاطر هزینه بسیار ناچیزی که دارد از جمله روش‌های کم هزینه به شمار می‌رود که بسیاری از رستوران‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

این روش برای آن دسته از رستوران‌های پرطرفدار هم کاربرد دارد که تنها در زمان مشخصی دوست دارند رستوران آنها از حالت خلوت خارج شود و در مقابل برای رستوران‌هایی که با بازار راکد روبه‌رو شده‌اند هم تاثیر بی نظیر خواهد داشت.

کندو - ارسال لینک در پیامک

سخن پایانی

کاربرد پنل پیامک برای رستوران‌ها بسیار متنوع است به طوری که افراد فعال در این حوزه می‌توانند از این روش برای ارسال پیامک‌های کد تخفیف، اطلاع رسانی و … استفاده کنند. سرویس ارسال پیامک به عنوان یکی از روش‌های کم هزینه و موثر در بازاریابی و تبلیغات رستوران‌ها کاربرد دارد. به نظر شما استفاده از پنل پیامکی در چه مواردی به غیر از موارد گفته شده برای رستوران‌ها کاربرد خواهد داشت؟

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی