مجله کندو

کندو - کلاهبرداری پیامکی

5 روش تشخیص کلاهبرداری پیامکی

متاسفانه استفاده از برخی روش‌ها در کنار مزایا و کاربردهای بسیار زیادی که برای افراد مختلف دارند، در صورت عدم انجام دادن درست و سوء استفاده‌ها ممکن است باعث ایجاد ضرر و زیان‌های مالی شوند. پیامک مجاز سرویسی است که از آن برای تبلیغات و بازاریابی در کسب و کارهای مختلف استفاده می‌شود. همچنین در […]
ادامه مطلب
قبل از اینکه کمپین پیامکی رو راه بندازی، به این نکات دقت کن!

قبل از اینکه کمپین پیامکی رو راه بندازی، به این نکات دقت کن!

این روزها بازار تبلیغات پیامکی بسیار داغ است، تمامی شرکت‌های بزرگ و کوچک در برنامه تبلیغاتی خود، ارسال پیامک تبلیغاتی را نیز گنجانده‌اند. برای آنکه در تبلیغات پیامکی خود موفق باشید، باید برنامه ریزی دقیق داشته باشید و چند نکته مهم را هم رعایت کنید. در این مقاله قصد داریم پیرامون نکات مهمی که قبل […]
ادامه مطلب
کندو - وب سرویس رست

وب سرویس Rest چیست؟

از نظر لغوی Rest مخفف عبارت Representational State Transfer است. به مجموعه‌ای از سبک‌های معماری و دستورالعمل‌ها که جهت انتقال داده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، Rest گفته می‌شود. این دستورالعمل بیشتر در اپلیکیشن و نرم افزارهایی که کارایی آنها تحت وب است مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته این موضوع به معنای عدم کارایی Rest در سایر بخش‌ها نیست. در ادامه […]
ادامه مطلب
کندو - تبلیغات پیامکی برای مراکز تفریحی

روش‌های تبلیغاتی برای مراکز تفریحی

اگر صاحب کسب‌وکار و مراکز تفریحی هستید و تاکنون از تبلیغات برای افزایش مراجعه‌کنندگان خودداستفاده نکرده‌اید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید. با رعایت و اجرای نکاتی که عنوان خواهد شد؛ بدون شک به موفقیت‌های بزرگی در زمینه مشاغل خود دست می‌یابید. ضرورت تبلیغات برای مراکز تفریحی برخی از افراد بر این باور هستند […]
ادامه مطلب
کند - کال تو اکشن

کال تو اکشن موثر در پیامک | اهمیت آن در بازاریابی

توضیحات متا: کال تو اکشن یکی از راه‌های مؤثر در افزایش تعامل مخاطب با برند شما است. با استفاده از فراخوان عمل می‌توانید مخاطب را به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، ارائه فیدبک و شرکت در جشنواره‌های مختلف تشویق کنید. هدف شما از انجام بازاریابی پیامکی چیست؟ اگر هدف شما تنها بالابردن آگاهی از برند است، […]
ادامه مطلب
کندو - تفاوت هزینه پیامک فارسی و انگلیسی

دلایل تفاوت هزینه پیامک فارسی و انگلیسی

برخی از کسب و کارها و افراد هزینه قابل توجهی را بابت ارسال پیامک پرداخت می‌کنند. البته رعایت کردن برخی مسائل و نکات ساده به آنها کمک می‌کند تا هزینه ارسال پیامک را کاهش دهند. در این مقاله از مجله کندو دلایل تفاوت هزینه پیامک فارسی و انگلیسی را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا به […]
ادامه مطلب
کندو - هک کردن گوشی با لینک پیامکی

هک گوشی با ارسال پیامک

در سراسر جهان روش‌های مختلفی برای هک کردن گوشی‌های هوشمند به وجود آمده است که هکرها از آن برای دست یافتن به اطلاعات شخصی افراد استفاده می‌کنند. برخی از این روش‌ها بسیار ساده هستند؛ اما در مقابل برخی دیگر دشواری‌هایی را به همراه دارند. روش‌های مختلف برای هک گوشی از طرف مردم شناخته نشده به […]
ادامه مطلب
کندو - ارسال لینک در پیامک، قابلیتی که نباید از آن غافل شوید

ارسال لینک در پیامک، قابلیتی که نباید از آن غافل شوید

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از بهترین و کم هزینه‌ترین نوع تبلیغ محسوب می‌شود. اما همان طور که در می‌دانید، ما مجبور هستیم که تنها در چند خط محصول خود طوری معرفی کنیم که مخاطب جذب آن شود. این کار اصلا آسان نیست. اگر بخواهیم نگاه تخصصی به این نوع مارکت داشته باشیم، باید بگویم که […]
ادامه مطلب

پیامک تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع)

یازدهمین امام شیعیان، امام حسن عسکری (ع)، فرزند امام هادی (ع) و پدر بزرگوار امام زمان، درسال 232 قمری چشم به جهان گشودند و به مدت 6 سال هم زمان با حکومت عباسی در سامرا عهده‌دار امامت شیعیان بودند و در هشتم ربیع‌الاول سال 260 قمری به شهادت رسیدند و پیکر پاک ایشان در کنار […]
ادامه مطلب

مجله کندو، مجله‌ای آنلاین و از مهم‌ترین بخش‌های سامانه پیامکی کندو است. سایت کندو با انتشار روزانه مقالات در زمینه‌های مربوط به پیامک، تمام تلاش خود را برای کمک به مخاطبین و آگاهی‌بخشی آنها انجام می‌دهد. ما در مجله کندو به صورت روزانه مقالاتی را در حوزه بازاریابی پیامکی منتشر می‌کنیم که موضوعات آنها با توجه کامل به نیازهای این حوزه انتخاب شده‌اند.

مقالاتی که در مجله کندو منتشر می‌شوند جوابگوی نیازهای مخاطبین در زمینه‌های مربوط به پیامک و بازاریابی پیامکی است. ما در تیم کندو، تمام تلاش خود را برای پاسخ به نیازها و سوال‌های شما انجام می‌دهیم. اگر سوالی در حوزه بازاریابی پیامکی دارید یا می‌خواهید از چگونگی ایجاد کمپین‌های پیامکی آگاه شوید، از مقالات مجله کندو استفاده کنید. مجله کندو کامل‌ترین مقالات را در موضوعات مربوط به پیامک مارکتینگ منتشر می‌کند. کارشناسان ما با توجه به سوالات و نیازهای گوناگون کسب و کارها، تمام تلاش خود را برای انتشار جامع‌ترین مقالات به کار می‌گیرند.

پیامک مارکتینگ با اینکه روش ساده‌ای برای تبلیغات به نظر می‌آید، می‌تواند بسیار موثر واقع شود. اگر اصول بازاریابی پیامکی را به خوبی رعایت کنید حتما نتیجه خوبی از این روش خواهید دید. اصول پایه‌ای بازاریابی پیامکی عبارتند از: استفاده درست از لحن در پیامک ارسالی، انتخاب درست زمان ارسال پیامک و از همه مهم‌تر شناخت جامع و درست مخاطب. زمانی که می‌خواهید از روش پیامک مارکتینگ استفاده کنید، باید مخاطب هدف خود را به خوبی بشناسید. شناخت مخاطب به شما کمک می‌کند کمپین خود را به درستی طراحی و تنظیم کنید و بتوانید نتیجه خوبی از بازاریابی پیامکی خود بگیرید. نکته مهم در اجرای روش بازاریابی پیامکی این است که کاری نکنید که مخاطب از دریافت پیام شما کلافه یا ناراحت شود.

کندو - مجله پیامکی کندو

مجله پیامکی کندو

مجله کندو چطور به ما در اجرای پیامک‌مارکتینگ کمک می‌کند؟

ما در مجله کندو کامل‌ترین روش‌های اجرای کمپین‌های پیامکی را به شما آموزش می‌دهیم. می‌توانید به راحتی و با مراجعه به مجله کندو، تمام آنچه که برای اجرای این کمپین‌ها نیاز دارید را بیاموزید. مقالات مجله کندو در حوزه پیامک مارکتینگ با اتکا به دانش و تجربه چندین ساله سامانه کندو نگاشته می‌شوند. به همین دلیل اگر در زمینه پیامک مارکتینگ تجربه‌ای ندارید، نگران نشوید و با اطمینان از مقالات مجله کندو استفاده کنید. مطمئن باشید هر چه که برای اجرای یک کمپین پیامکی لازم دارید را در مجله کندو خواهید یافت. 

در مجله کندو مقالات‌ را به سه دسته تقسیم کرده‌ایم تا بتوانید به راحتی و با سرعت به آن چیزی که می‌خواهید برسید. دسته‌بندی کلی مقالات مجله کندو با عناوین پیامک مارکتینگ، نمونه پیامک و تبلیغات کسب و کار طراحی شده‌اند. مخاطبین می‌توانند با مراجعه به هر کدام از این دسته‌بندی‌ها به مقالاتی که در آن موضوع منتشر شده‌اند دسترسی پیدا کنند. در زیر نگاهی کلی به هر کدام از این موضوعات خواهیم داشت.

دسته‌بندی مقالات مجله کندو

اولین دسته مقالات در مجله کندو مقالات پیامک مارکتینگ است. همان‌طور که در ابتدا ذکر کردیم، استفاده از روش پیامک مارکتینگ برای کسب و کارها اصولی دارد که برای موفقیت در انجام کمپین‌های پیامکی خود باید آنها را رعایت کنید. همچنین هر کسب و کاری با توجه به نیازها و اهداف خود باید از روش خاصی در پیامک مارکتینگ استفاده کند تا به هدف مورد نظر دست یابد. در قسمت پیامک مارکتینگ مجله کندو، ما مقالاتی را برای پاسخ به تمامی این نیازها منتشر می‌کنیم. در مجله کندو با بررسی روزانه کسب و کارها و نیازهای آنها، مقالاتی را آماده می‌کنیم که با مراجعه به آنها بتوانید پاسخ هر سوالی درباره کسب و کار خود و اجرای پیامک مارکتینگ را پیدا کنید. حتی اگر چیزی درباره پیامک مارکتینگ نمی‌دانید، با مراجعه به مجله کندو و جست‌و‌جو در مقالات آن، هر چه که برای اجرای کمپین‌های پیامکی نیاز دارید را خواهید آموخت.

دومین دسته‌ای از مقالات که در مجله کندو به آن پرداخته‌ایم، تبلیغات کسب و کار است. اگر صاحب کسب و کاری باشید به احتمال خیلی زیاد با مشکلات معرفی کسب و کار خود به مخاطبین و مشتریان برخورد داشته‌اید. جایی که نیاز است استراتژی درستی برای تبلیغات خود طراحی کنید تا بتوانید به موفقیت مورد نظر دست پیدا کنید. صاحبان کسب و کارها متناسب با نوع کسب و کار خود نیاز دارند که روش درستی در تبلیغات انتخاب کنند. فرقی نمی‌کند روش بازاریابی پیامکی را برای تبلیغات خود انتخاب کنید یا روش‌های دیگر بازاریابی. به هر حال نیاز است استراتژی درستی را انتخاب و طراحی کنید تا به موفقیت برسید. در دسته مقالات تبلیغات کسب و کار، ما تمام موضوعاتی را که ممکن است در زمینه تبلیغات کسب و کار با آن مواجه شوید را مورد بررسی قرار می‌دهیم. شما می‌توانید مقاله‌های جامع مجله کندو در زمینه تبلیغات کسب و کار را مطالعه کرده و با کمک این مقالات در کسب و کار خود موفق شوید.

سومین دسته مقالات مجله کندو به نمونه پیامک‌های مناسبتی اختصاص دارد. اگر قصد ارسال و اجرای کمپین‌های پیامکی را دارید، مقالات مجله کندو راهنمای شما خواهد بود. نوشتن پیامک‌های تبلیغاتی یکی از چالش‌های صاحبان کسب و کار است که می‌تواند در اجرای کمپین‌های تبلیغاتی دردسرهایی درست کند. با این حال سامانه پیامکی کندو انتخاب خوبی برای شرایط این چنینی است. چرا که علاوه بر ارائه سرویس‌های مختلف پیامکی به انواع مختلف کسب و کارها، مجموعه مقالاتی جامع در زمینه بازاریابی پیامکی را به صورت روزمره منتشر می‌کند. در دسته مقالات نمونه پیامک‌ها می‌توانید به مجموعه کاملی از انواع پیامک‌ها درباره مناسبت‌های مختلف دسترسی داشته باشید. صاحب هر کسب و کاری که باشید، پاسخ نیاز خود را در مجله کندو خواهید یافت. 

سوالات متداول
بازاریابی پیامکی چیست؟
زمانی که برای تعداد انبوهی از مخاطبین خود پیامی را با هدفی در حوزه بازاریابی ارسال می‌کنید، در حال استفاده از بازاریابی پیامکی هستید.
چه زمانی از پیامک مارکتینگ استفاده کنیم؟
اگر قصد دارید به تعداد زیادی از مخاطبین خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید، استفاده از کمپین‌های پیامکی یکی از بهترین انتخاب‌هاست. در این روش یک پیامک را به تعداد زیادی از مخاطبین ارسال می‌کنید.
در سامانه پیامکی کندو، امکان ارسال چه پیامک‌هایی وجود دارد؟
با استفاده از سامانه پیامکی کندو می‌توانید از خدمات پیامک‌های تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی، نوبت‌دهی مراکز مختلف، فرم‌های نظرسنجی، ارائه پیشنهادات تخفیفی و دیگر پیشنهادها و بسیاری سرویس‌های دیگر استفاده کنید.
ویژگی‌های یک کمپین پیامکی خوب کدام‌ها هستند؟
اگر قصد دارید از کمپین خود نتیجه خوبی بگیرید باید اصولی پایه‌ای را رعایت کنید. از همه مهم‌تر اینکه قبل از هر چیز مخاطب خود را بشناسید. با شناخت درست مخاطب خود می‌توانید لحن پیامک و زمان ارسال آن را به درستی انتخاب کرده و بهترین نتیجه را از کمپین خود بگیرید.
چه موضوعات و سوالاتی در مجله کندو پوشش داده می‌شوند؟
ما در مجله کندو، هر موضوعی که در زمینه پیامک مارکتینگ وجود دارد را بررسی کرده و مقالات مربوط به آن را منتشر می‌کنیم. هر سوالی که در زمینه اجرای کمپین‌های پیامکی دارید را در مجله کندو پاسخ می‌دهیم.
هدف از اجرای کمپین‌های پیامکی چیست؟
بازاریابی پیامکی با اهداف مختلفی اجرا می‌شود. ممکن است کسب و کاری نیاز به تبلیغ محصول جدید خود داشته باشد یا بخواهد در مورد رویداد جدید خود اطلاع‌‌رسانی کند. در این شرایط و بسیاری از مواقع می‌توانید از ارسال پیامک انبوه استفاده کنید.
مزایای استفاده از سامانه پیامکی کندو چیست؟
سامانه کندو با تجربه فراوان در زمینه بازاریابی پیامکی، به کسب و کارها کمک می‌کند بهترین نتیجه را در اجرای کمپین‌های پیامکی کسب کنند.
چه اصولی را برای موفقیت در پیامک مارکتینگ رعایت کنیم؟
پیش از هر چیز هدف خود را مشخص کنید. بدون داشتن یک هدف مشخص از ارسال پیامک انبوه استفاده نکنید. با مشخص کردن هدف خود، مجموعه مخاطبین هدف خود را تعیین کرده و سپس به تعریف و اجرای کمپین پیامکی خود بپردازید.
بازاریابی پیامکی چه مزایایی نسبت به دیگر روش‌ها دارد؟
هزینه اجرای کمپین‌های پیامکی نسبت به دیگر روش‌ها بسیار پایین‌تر است. همچنین در کوتاه‌ترین زمان می‌توان با در دست داشتن اطلاعات مخاطبین، کمپین پیامکی را اجرا کرد. همچنین به دلیل در دسترس بودن تلفن همراه برای بسیاری از افراد، تاثیرپذیری پیامک مارکتینگ بسیار بالاست و می‌تواند برای کسب و کارها بسیار موثر باشد.
استفاده از سامانه‌ پیامکی چه کمکی به کسب و کار ما می‌کند؟
سامانه‌های پیامکی به دلیل تجربه و دانش فراوانی که در حوزه بازاریابی دارند، می‌توانند از ایجاد خطاهای احتمالی در مسیر تبلیغات و بازاریابی جلوگیری کنند. در نتیجه به شما کمک خواهند کرد که بهترین نتیجه را از بازاریابی خود بگیرید و در کسب و کار خود موفق شوید.
بستن x جستجو در سایت