مجله کندو

موضوعات مقاله ها

کندو - 10تا از بهترین لوازم آرایشی تهران

خریدی مطمئن در10 تا از بهترین فروشگاه‌های لوازم آرایشی تهران

لوازم آرایشی و بهداشتی از آن دسته محصولاتی هستند که برای بهترین بودن ویژگی‌های بسیار خاصی دارند. اول از همه تاریخ تولید و تاریخ انقضای آنهاست. مسئله مهم دیگر برند محصول است و قیمت آن بوده و مسئله بعدی نسبت سازگاری محصول با پوست، مو و سلیقه مشتریان است. به همین منظور فروشگاه‌های لوازم آرایشی […]
ادامه مطلب
کندو - 10تا از بهترین مراکز تفریحی تهران

آشنایی با 10 تا از بهترین مراکز تفریحی تهران

حتما برای بسیاری از ساکنان تهران پیش آمده است که خودشان هم از برخی مراکز تفریحی بی‌خبر باشند. به همین دلیل است که مراکز تفریحی سعی می‌کنند با استفاده از روش‌های مختلف تبلیغاتی مثل بازاریابی پیامکی ویژگی‌ها و خدمات مراکز تفریحی خود را به مشتریان معرفی کنند. آشنایی با ویژگی‌های مراکز تفریحی خوب در تهران […]
ادامه مطلب
کندو - روزجهانی سرطان

15 بهمن روز جهانی سرطان

سرطان بیماری که هم اسم ترسناکی دارد و هم اگر نسبت به آن آگاهی لازم را نداشته باشیم می‌تواند عواقب خطرناکی داشته باشد. سالانه میلیون‌ها نفر در دنیا به بیماری سرطان دچار می‌شوند؛ اگر به موقع بتوانند روند درمان و کنترل بیماری را شروع کنند شانس زنده ماندن و بهبودی کامل وجود دارد. اگر خدایی […]
ادامه مطلب
کندو - 10 تا از بهترین آموزشگاه نقاشی تهران

معرفی ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه نقاشی تهران

کلاس‌ها و آموزشگاه‌های هنری به ویژه کلاس‌های نقاشی این روزها طرفداران و بازدیدکنندگان خود را دارد. بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم اوقات فراغت خود را در مدارس با یادگیری و آموزش یک هنر و حرفه خاص بگذرانیم، در حالی که این روزها کلاس‌های نقاشی شاگردان خاص خود را دارند. اگر شما هم قصد گذراندن دوره […]
ادامه مطلب
با شناخت ابزارهای فروش، مشتریان خود را افزایش دهید.

با شناخت ابزارهای فروش، مشتریان خود را افزایش دهید.

فروش هم مانند هر حوزه مدیریتی ابزارهای مختلفی دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید وضعیت فروش خود را بسنجید و نقاط ضعف و قوت فروش خود را بشناسید. امروزه ابزارهای فروش، فرآیندهای روزانه را به صورت خودکار انجام می‌دهند. همچنین سبب افزایش بهره‌وری فرایند فروش شما خواهند شد. این ابزارها باعث صرفه‌جویی در زمان اعضای […]
ادامه مطلب
کندو - 10تا از بهترین فروشگاه های موسیقی

10 تا از بهترین لوازم موسیقی تهران

موسیقی یکی از بخش های جدایی ناپذیر از زندگی انسان است و بسیاری از افراد علاقه مند هستند تا یک ساز را خریداری کرده و نحوه استفاده از آن را آموزش ببینند. همانطور که میدانید ساز های زیادی در دنیا وجود دارند که نمیتوان آن ها را در برخی فروشگاه ها پیدا کرد. به همین […]
ادامه مطلب
کندو - 10تا از بهترین اسباب بازی فروشی در تهران

10 تا از بهترین فروشگاه‌های اسباب بازی در تهران

اسباب بازی فروشی‌ها یادآور دوران شیرین کودکی تمامی ما هستند و مطمئنا شما هم هنگام عبور از جلوی آن‌ها اصرار زیادی را به والدین برای خرید اسباب بازی می‌کردیم. اما در مقابل امروزه سبک فروش فروشگاه‌های اسباب بازی تغییرات اساسی کرده است و تنوع محصولات و سلیقه‌ها بسیار زیاد شده است. اگر قصد خرید اسباب […]
ادامه مطلب
کندو - 10تا از بهترین وکلای دادگستری تهران

10 تا از بهترین وکلای دادگستری تهران

یکی از مهمترین اقدامات برای پیروزی در یک پرونده قضایی، انتخاب وکیل خوب است زیرا تنها یک وکیل زبده می‌ تواند با اتکا به علم خود از حقوق شما به بهترین نحو ممکن دفاع کند. لازم به ذکر است بدانید معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین وکیل وجود دارد که باید حتما از آنها آگاه شوید. […]
ادامه مطلب
کندو - 10تا از بهترین هتل های تهران

10 تا از بهترین هتل ها در تهران

تهران پایتخت ایران است و یک شهر بسیار بزرگ می باشد. این شهر مرکز مراودات اقتصادی و سیاسی کشور است  به همین دلیل بسیاری از افراد به صورت روزانه از سراسر کشور به تهران سفر می کنند. مطمئنا  بخشی از افراد که به دلایل مختلف به تهران سفر می کنند نیاز به یک هتل برای […]
ادامه مطلب

مجله کندو، مجله‌ای آنلاین و از مهم‌ترین بخش‌های سامانه پیامکی کندو است. سایت کندو با انتشار روزانه مقالات در زمینه‌های مربوط به پیامک، تمام تلاش خود را برای کمک به مخاطبین و آگاهی‌بخشی آنها انجام می‌دهد. ما در مجله کندو به صورت روزانه مقالاتی را در حوزه بازاریابی پیامکی منتشر می‌کنیم که موضوعات آنها با توجه کامل به نیازهای این حوزه انتخاب شده‌اند.

مقالاتی که در مجله کندو منتشر می‌شوند جوابگوی نیازهای مخاطبین در زمینه‌های مربوط به پیامک و بازاریابی پیامکی است. ما در تیم کندو، تمام تلاش خود را برای پاسخ به نیازها و سوال‌های شما انجام می‌دهیم. اگر سوالی در حوزه بازاریابی پیامکی دارید یا می‌خواهید از چگونگی ایجاد کمپین‌های پیامکی آگاه شوید، از مقالات مجله کندو استفاده کنید. مجله کندو کامل‌ترین مقالات را در موضوعات مربوط به پیامک مارکتینگ منتشر می‌کند. کارشناسان ما با توجه به سوالات و نیازهای گوناگون کسب و کارها، تمام تلاش خود را برای انتشار جامع‌ترین مقالات به کار می‌گیرند.

پیامک مارکتینگ با اینکه روش ساده‌ای برای تبلیغات به نظر می‌آید، می‌تواند بسیار موثر واقع شود. اگر اصول بازاریابی پیامکی را به خوبی رعایت کنید حتما نتیجه خوبی از این روش خواهید دید. اصول پایه‌ای بازاریابی پیامکی عبارتند از: استفاده درست از لحن در پیامک ارسالی، انتخاب درست زمان ارسال پیامک و از همه مهم‌تر شناخت جامع و درست مخاطب. زمانی که می‌خواهید از روش پیامک مارکتینگ استفاده کنید، باید مخاطب هدف خود را به خوبی بشناسید. شناخت مخاطب به شما کمک می‌کند کمپین خود را به درستی طراحی و تنظیم کنید و بتوانید نتیجه خوبی از بازاریابی پیامکی خود بگیرید. نکته مهم در اجرای روش بازاریابی پیامکی این است که کاری نکنید که مخاطب از دریافت پیام شما کلافه یا ناراحت شود.

کندو - مجله پیامکی کندو

مجله پیامکی کندو

مجله کندو چطور به ما در اجرای پیامک‌مارکتینگ کمک می‌کند

ما در مجله کندو کامل‌ترین روش‌های اجرای کمپین‌های پیامکی را به شما آموزش می‌دهیم. می‌توانید به راحتی و با مراجعه به مجله کندو، تمام آنچه که برای اجرای این کمپین‌ها نیاز دارید را بیاموزید. مقالات مجله کندو در حوزه پیامک مارکتینگ با اتکا به دانش و تجربه چندین ساله سامانه کندو نگاشته می‌شوند. به همین دلیل اگر در زمینه پیامک مارکتینگ تجربه‌ای ندارید، نگران نشوید و با اطمینان از مقالات مجله کندو استفاده کنید. مطمئن باشید هر چه که برای اجرای یک کمپین پیامکی لازم دارید را در مجله کندو خواهید یافت. 

در مجله کندو مقالات‌ را به سه دسته تقسیم کرده‌ایم تا بتوانید به راحتی و با سرعت به آن چیزی که می‌خواهید برسید. دسته‌بندی کلی مقالات مجله کندو با عناوین پیامک مارکتینگ، نمونه پیامک و تبلیغات کسب و کار طراحی شده‌اند. مخاطبین می‌توانند با مراجعه به هر کدام از این دسته‌بندی‌ها به مقالاتی که در آن موضوع منتشر شده‌اند دسترسی پیدا کنند. در زیر نگاهی کلی به هر کدام از این موضوعات خواهیم داشت.

دسته‌بندی مقالات مجله کندو

اولین دسته مقالات در مجله کندو مقالات پیامک مارکتینگ است. همان‌طور که در ابتدا ذکر کردیم، استفاده از روش پیامک مارکتینگ برای کسب و کارها اصولی دارد که برای موفقیت در انجام کمپین‌های پیامکی خود باید آنها را رعایت کنید. همچنین هر کسب و کاری با توجه به نیازها و اهداف خود باید از روش خاصی در پیامک مارکتینگ استفاده کند تا به هدف مورد نظر دست یابد. در قسمت پیامک مارکتینگ مجله کندو، ما مقالاتی را برای پاسخ به تمامی این نیازها منتشر می‌کنیم. در مجله کندو با بررسی روزانه کسب و کارها و نیازهای آنها، مقالاتی را آماده می‌کنیم که با مراجعه به آنها بتوانید پاسخ هر سوالی درباره کسب و کار خود و اجرای پیامک مارکتینگ را پیدا کنید. حتی اگر چیزی درباره پیامک مارکتینگ نمی‌دانید، با مراجعه به مجله کندو و جست‌و‌جو در مقالات آن، هر چه که برای اجرای کمپین‌های پیامکی نیاز دارید را خواهید آموخت.

دومین دسته‌ای از مقالات که در مجله کندو به آن پرداخته‌ایم، تبلیغات کسب و کار است. اگر صاحب کسب و کاری باشید به احتمال خیلی زیاد با مشکلات معرفی کسب و کار خود به مخاطبین و مشتریان برخورد داشته‌اید. جایی که نیاز است استراتژی درستی برای تبلیغات خود طراحی کنید تا بتوانید به موفقیت مورد نظر دست پیدا کنید. صاحبان کسب و کارها متناسب با نوع کسب و کار خود نیاز دارند که روش درستی در تبلیغات انتخاب کنند. فرقی نمی‌کند روش بازاریابی پیامکی را برای تبلیغات خود انتخاب کنید یا روش‌های دیگر بازاریابی. به هر حال نیاز است استراتژی درستی را انتخاب و طراحی کنید تا به موفقیت برسید. در دسته مقالات تبلیغات کسب و کار، ما تمام موضوعاتی را که ممکن است در زمینه تبلیغات کسب و کار با آن مواجه شوید را مورد بررسی قرار می‌دهیم. شما می‌توانید مقاله‌های جامع مجله کندو در زمینه تبلیغات کسب و کار را مطالعه کرده و با کمک این مقالات در کسب و کار خود موفق شوید.

سومین دسته مقالات مجله کندو به نمونه پیامک‌های مناسبتی اختصاص دارد. اگر قصد ارسال و اجرای کمپین‌های پیامکی را دارید، مقالات مجله کندو راهنمای شما خواهد بود. نوشتن پیامک‌های تبلیغاتی یکی از چالش‌های صاحبان کسب و کار است که می‌تواند در اجرای کمپین‌های تبلیغاتی دردسرهایی درست کند. با این حال سامانه پیامکی کندو انتخاب خوبی برای شرایط این چنینی است. چرا که علاوه بر ارائه سرویس‌های مختلف پیامکی به انواع مختلف کسب و کارها، مجموعه مقالاتی جامع در زمینه بازاریابی پیامکی را به صورت روزمره منتشر می‌کند. در دسته مقالات نمونه پیامک‌ها می‌توانید به مجموعه کاملی از انواع پیامک‌ها درباره مناسبت‌های مختلف دسترسی داشته باشید. صاحب هر کسب و کاری که باشید، پاسخ نیاز خود را در مجله کندو خواهید یافت. 

سوالات متداول
بازاریابی پیامکی چیست؟
زمانی که برای تعداد انبوهی از مخاطبین خود پیامی را با هدفی در حوزه بازاریابی ارسال می‌کنید، در حال استفاده از بازاریابی پیامکی هستید.
چه زمانی از پیامک مارکتینگ استفاده کنیم؟
اگر قصد دارید به تعداد زیادی از مخاطبین خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید، استفاده از کمپین‌های پیامکی یکی از بهترین انتخاب‌هاست. در این روش یک پیامک را به تعداد زیادی از مخاطبین ارسال می‌کنید.
در سامانه پیامکی کندو، امکان ارسال چه پیامک‌هایی وجود دارد؟
با استفاده از سامانه پیامکی کندو می‌توانید از خدمات پیامک‌های تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی، نوبت‌دهی مراکز مختلف، فرم‌های نظرسنجی، ارائه پیشنهادات تخفیفی و دیگر پیشنهادها و بسیاری سرویس‌های دیگر استفاده کنید.
ویژگی‌های یک کمپین پیامکی خوب کدام‌ها هستند؟
اگر قصد دارید از کمپین خود نتیجه خوبی بگیرید باید اصولی پایه‌ای را رعایت کنید. از همه مهم‌تر اینکه قبل از هر چیز مخاطب خود را بشناسید. با شناخت درست مخاطب خود می‌توانید لحن پیامک و زمان ارسال آن را به درستی انتخاب کرده و بهترین نتیجه را از کمپین خود بگیرید.
چه موضوعات و سوالاتی در مجله کندو پوشش داده می‌شوند؟
ما در مجله کندو، هر موضوعی که در زمینه پیامک مارکتینگ وجود دارد را بررسی کرده و مقالات مربوط به آن را منتشر می‌کنیم. هر سوالی که در زمینه اجرای کمپین‌های پیامکی دارید را در مجله کندو پاسخ می‌دهیم.
هدف از اجرای کمپین‌های پیامکی چیست؟
بازاریابی پیامکی با اهداف مختلفی اجرا می‌شود. ممکن است کسب و کاری نیاز به تبلیغ محصول جدید خود داشته باشد یا بخواهد در مورد رویداد جدید خود اطلاع‌‌رسانی کند. در این شرایط و بسیاری از مواقع می‌توانید از ارسال پیامک انبوه استفاده کنید.
مزایای استفاده از سامانه پیامکی کندو چیست؟
سامانه کندو با تجربه فراوان در زمینه بازاریابی پیامکی، به کسب و کارها کمک می‌کند بهترین نتیجه را در اجرای کمپین‌های پیامکی کسب کنند.
چه اصولی را برای موفقیت در پیامک مارکتینگ رعایت کنیم؟
پیش از هر چیز هدف خود را مشخص کنید. بدون داشتن یک هدف مشخص از ارسال پیامک انبوه استفاده نکنید. با مشخص کردن هدف خود، مجموعه مخاطبین هدف خود را تعیین کرده و سپس به تعریف و اجرای کمپین پیامکی خود بپردازید.
بازاریابی پیامکی چه مزایایی نسبت به دیگر روش‌ها دارد؟
هزینه اجرای کمپین‌های پیامکی نسبت به دیگر روش‌ها بسیار پایین‌تر است. همچنین در کوتاه‌ترین زمان می‌توان با در دست داشتن اطلاعات مخاطبین، کمپین پیامکی را اجرا کرد. همچنین به دلیل در دسترس بودن تلفن همراه برای بسیاری از افراد، تاثیرپذیری پیامک مارکتینگ بسیار بالاست و می‌تواند برای کسب و کارها بسیار موثر باشد.
استفاده از سامانه‌ پیامکی چه کمکی به کسب و کار ما می‌کند؟
سامانه‌های پیامکی به دلیل تجربه و دانش فراوانی که در حوزه بازاریابی دارند، می‌توانند از ایجاد خطاهای احتمالی در مسیر تبلیغات و بازاریابی جلوگیری کنند. در نتیجه به شما کمک خواهند کرد که بهترین نتیجه را از بازاریابی خود بگیرید و در کسب و کار خود موفق شوید.
بستن x جستجو در سایت