تکنولوژی همواره در حال پیشرفت است و پنل‌های ارسال پیامک نیز از این قاعده جدا نیستند. یکی از امکاناتی که به پنل‌های ارسال اس ام اس انبوه اضافه شده است قابلیت تنظیم خودکار پیامک بعد از ارسال در مدت زمانی که مشترکین آن‌را نخوانده‌اند و همچنین استفاده از برنامه‌هایی است که پیامک ارسال شده روی گوشی مخاطبان را حذف می‌کند. در ادامه به توضیح هر دو مورد خواهیم پرداخت.

امکان حذف پیامک از گوشی مخاطبان، یکی دیگر از قابلیت‌های پنل ارسال پیامک

استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه کار را برای صاحبین مشاغل راحت کرده است، آن‌ها هم می‌توانند شماره مشتریان خود را در پایگاه داده ذخیره کنند و هم می‌توانند از طریق امکانات پنل مثل انتخاب جنسیت، سن یا منطقه پستی برای مخاطبین هدف خود پیامک ارسال کنند و همین امکانات پنل و منعطف بودن این بازاریابی باعث شده است که نظر کسب‌وکارها و مشترکین به این روش بسیار جلب شود. فرقی هم نمی‌کند که چه مشاغلی از چنین پنل‌هایی استفاده کنند زیرا هم هزینه‌ی بسیار پایینی دارد و هم کار کردن با آن آنقدر ساده است که نیازی به استخدام افراد متخصص ندارد. اما گاهی لازم است که پیامک ارسال شده لغو و یا حتی از گوشی تلفن مشترکین حذف شود. برای این کار می‌تواند از اپلیکشین ANSA استفاده کرد.

جهت استفاده از این برنامه دو قابلیت وجود دارد.

• قبل از ارسال پیامک و تنظیم آن روی زمان مورد نظر که اگر توسط کاربر باز و خوانده نشد حذف شود.
• امکان حذف پیامک از روی گوشی مخاطبان
لازم به ذکر است که در پنل‌های ارسال پیامک می‌تواند به راحتی و با ارسال کد پیامک‌های ارسال شده متوجه شد که مشترکین پیامک را خوانده‌اند یا خیر.
استفاده از پنل‌های ارسال پیامک این امکان را در اختیار شما می‌گذارند تا متن‌ پیام‌های ارسالی خود را به درستی و با دقت نوشته و در صورت اشتباه تایپی آن را اصلاح کنید.

کندو-امکان حذف پیامک از گوشی مخاطبان، یکی دیگر از قابلیت‌های پنل ارسال پیامک

حذف پیامک از گوشی مخاطبان در گوشی‌های اندروید و IOS

اپلیکیشن ANSA برای گوشی‌های اندروید و IOS

امکان ارسال پیامک اشتباه نه تنها به صورت انبوه بلکه در بین کاربران با گوشی‌های تلفن همراه نیز بسیار رایج است. نرم افزار ANSA این قابلیت را دارد که برای گوشی‌هایی با سیتسم عامل اندروید و همچنین IOS نیز کاربردی باشد. کاربران می‌توانند این اپلیکیشن را روی دستگاه تلفن خود نصب کرده و سپس از آن استفاده کنند. که کاربرد و عملکرد آن در هر دو سیستم عامل مشابه است. که هم می‌توان بعد از ارسال پیامک آن‌ها را حذف کرد و هم از طریق تنظیمات از قبل امکان پذیر است به این صورت که هنگامی که وارد برنامه شدید به قسمت off the record بروید و به این ترتیب عکس‌ها، ویدئوها و پیام‌هایی را ارسال کنید که تنها چند ثانیه دوام خواهند داشت و بعد به صورت اتوماتیک حذف می‌شوند.

امکان حذف پیامک imessage در گوشی‌های آیفون

گوشی‌هایی با سیستم عامل IOS که یک برنامه جداگانه نیز جهت ارسال پیامک در آن‌ها وجود دارد که imessage نام دارد، هنگامی که در این برنامه پیامکی را به اشتباه ارسال کردید می‌توانید انگشت خود را روی پیامک نگه داشته و روی گزینه more در پنجره باز شده کلیک کنید و ارسال پیامک را متوقف کنید.

کندو-امکان حذف پیامک از گوشی مخاطبان، یکی دیگر از قابلیت‌های پنل ارسال پیامک

حذف پیامک از گوشی مخاطبان

کلام پایانی

با پیشرفت هر روزه تکنولوژی و راحت شدن برخی کارها، امکان برخی اشتباهات نیز زیاد می‌شود، به طور مثال ارسال انبوه اس ام اس و یا حتی ارسال پیامک اشتباهی از سوی کاربران به یکدیگر. اما این مهندسان و برنامه‌نویسان برای چنین خطاهایی نیز حساب شده فکر کرده‌اند و نرم‌افزارها و دستورالعمل‌هایی را در اختیار کاربران قرار داده‌اند که بتوانند از این خطاها جلوگیری کنند. فرقی هم نمی‌کند که از طریق پنل پیامکی این اتفاق افتاده باشد و یا کاربران گوشی‌های همراه هوشمند با سیستم‌عامل‌های گوناگون. مثل برنامه ANSA که کاربران می‌توانند به راحتی از آن استفاده و پیام‌های اشتباهی خود را لغو و یا حذف کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۵ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی