اگر شما هم مانند بعضی افراد فکر می‌کنید تنها کار پیامک‌های تبلیغاتی مزاحمت است و برای غیرفعال سازی آن‌ها اقدام کردید، سخت در اشتباهید. پیامک‌های تبلیغاتی پلی بین مشتری و فروشنده است. فروشندگان از طریق ارسال این نوع پیام‌ها می‌توانند همواره با مشتریان خود در ارتباط باشند و اعتماد آن ها را بیش از پیش به خود جلب کنند. علاوه بر این بازاریابی پیامکی یکی از راه های تبلیغاتی مقرون به صرفه و زود بازده است و در دنیای بازاریابی جایگاه بالایی دارد.

اگر با غیر فعال کردن پیامک‌های تبلیغاتی دیگر قادر به دریافت پیامک‌های مهم سازمانی نیستید و تصمیم به فعال سازی آن‌ها رادارید، ما در این مطلب روش‌های بسیار ساده‌ی فعال سازی پیامک‌های اپراتورهای مختلف را به شما آموزش خواهیم داد.

کندو - فعال کردن پیامک های تبلیغاتی

فعال کردن پیامک های تبلیغاتی

با پیامک‌های تبلیغاتی رفیق باش

اگر تلفن همراه شما از سرویس‌های اینترنت پشتیبانی نمی کند و امکان دسترسی به شبکه‌های اجتماعی را ندارید و یا نه، امکان دسترسی دارید، اما به عضویت در این شبکه ها علاقه ای ندارید با دریافت پیامک می‌توانید اخبار مهم روز را دریافت کنید و از پیام های گسترده‌ی شبکه‌های اجتماعی جلوتر باشید.

از دیگر مزایای فعال بودن پیام های تبلیغاتی ارتباط مستقیم شما با فرستنده است. در این صورت شما می‌توانید به جای این که وقت خود را برای مدت طولانی برای یافتن پیام‌ها در شبکه‌های پیام رسانی مختلف صرف کنید، می‌توانید تنها با باز کردن نوتیفیکیشن پیام دریافت شده از پیام ها مطلع شوید.

کندو - با پیامک‌های تبلیغاتی رفیق باش

با پیامک‌های تبلیغاتی رفیق باش

فعال کردن پیام های تبلیغاتی اپراتور همراه اول

همراه اول یکی از اپراتورهای پرمخاطب در کشور است که به مدیران کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ امکان ارسال پیام را می‌دهد شما می‌توانید برای دریافت این پیامک‌ها و آشنا شدن با کسب و کارهای مختلف به روش زیر عمل کنید.

برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول 2 راه آسان وجود دارد که در ادامه با هر راه آشنا خواهید شد:

راه اول: ارسال پیامک

برای فعال سازی پیامک های تبلیغاتی از طریق پیامک کافی است عدد 2 را به شماره 8999 ارسال کنید و صبر کنید تا پیامکی از طریق سامانه مربوطه دریافت نمائید.

راه دوم: از طریق برنامه همراه من 

ابتدا برنامه را نصب نمایید و وارد برنامه شوید. از گزینه خدمات من را از گزینه‌های پایین صفحه انتخاب کنید. در صفحه با چندین گزینه روبرو خواهید شد که یکی از این گزینه‌ها پیامک‌های تبلیغاتی می‌باشد. این گزینه را انتخاب کنید و سپس خدمات پیامکی انبوه را انتخاب نمائید. در صفحه بعدی گزینه پیامک تبلیغاتی غیر اپراتور را انتخاب و فعال کنید. در طی چند ساعت پاسخ فعال شدن پیامک تبلیغاتی را دریافت خواهید کرد.

فعال کردن پیام‌های تبلیغاتی اپراتور ایرانسل

ایرانسل این امکان را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است که هر زمان که مایل باشند بتوانند پیامک های تبلیغاتی مورد نظر خود را فعال و دریافت کنند.

برای دریافت گروه پیامک های مورد نظر اپراتور ایرانسل می توانید به 3 روش اقدام کنید:

روش اول: پیامک به ۵۰۰۶

شما می‌توانید برای دریافت هر گروه از پیامک‌ها، کلیدواژه مربوط به هر گروه را به ۵۰۰۶ بفرستید.

روش دوم: اپلیکیشن ایرانسل ‌من

ابتدا برنامه ایرانسل من را نصب نمایید و برنامه را باز کنید. در صفحه اصلی اپلیکیشن ایرانسل من گزینه «مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی» را انتخاب نموده و سپس گروه مورد نظر خود را برای دریافت پیامک‌های مرتبط انتخاب و فعال کنید.

روش سوم: شماره‌گیری کد ‎دستوری
در این روش با شماره گیری کد دستوری *5006#، فهرست کاملی از گروه‌های پیامکی برای شما نمایش داده می‌شود. شما می توانید با ارسال کد هر گروه برای دریافت پیام های آن گروه اقدام کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم شما را با مزایای تبلیغات پیامکی آشنا کنیم و به شما نشان دهیم این دسته پیامک‌ها همیشه مزاحم نیستند و شما می‌توانید با فعال کردن گروه‌های مختلف این نوع پیام ها از محتوی آموزشی آن‌ها بهره کافی ببرید

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۸ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی