• مطمئنا شما هم از دریافت پیامک های تبلیغاتی پی در پی در طول شبانه خسته شده اید. دریافت این پیامک‌ها که اغلب هیچ محتوی خاصی هم ندارند با دادن اطلاعات غلط در زمان‌های نامناسب و یا اطلاع رسانی‌های نابه‌جا، هنگام استراحت بعد از یک روز کاری و یا درست در زمانی که منتظر پیام مهمی هستید، بسیار آزار دهنده است. اما خیالتان راحت، این که از چه سیم کارتی استفاده می کنید مهم نیست، در این مطلب روش های ساده‌ای را به شما آموزش خواهیم داد که برای همیشه از شر این پیام ‌های آزار دهنده راحت شوید.

  کندو - نحوه فعال کردن پیامک‌های تبلیغاتی

  تنها با ارسال یک کد تمام پیامک‌های VAS را غیر فعال کن

  باید بدانید که دریافت پیامک‌های مبتنی بر محتوا یا VAS از جمله پیام‌هایی هستند که دریافت آن‌ها برای شما هزینه دارد. این هزینه اگر سیم کارتتان دائمی باشد به قبض تلفن همراهتان اضافه می شود و اگر از سیم کارت اعتباری استفاده می کنید از شارژ سیم کارت شما کسر می شود.

  برای غیر فعال سازی این پیامک‌ها می توانید طبق دستورالعمل زیر اقدام کنید.

  ابتدا با ارسال پیامک خالی به 800 و یا شماره گیری کد #800* سرویس‌های فعال را مشاهده کنید.

  بعد از مشاهده سرویس‌های فعال اگر قصد دارید تمام آن‌ها را غیر فعال کنید کد *800*2# را شماره گیری کنید.

  اگر نمی‌خواهید تمام سرویس‌ها را غیر فعال کنید عبارات ” OFF یا “خاموش” را به شماره‌ای که سرویس از آن می کردید، ارسال کنید.

  کندو - تنها با ارسال یک کد تمام پیامک‌های VAS را غیر فعال کن

  تنها با ارسال یک کد تمام پیامک‌های VAS را غیر فعال کن

   

  برای همیشه با پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول خداحافظی کن

  اگر عضو مشترکین همراه اول هستید و قصد غیر فعال کردن پیام‌ها‌ی تبلیغاتی این اپراتور را دارید، می توانید از دو روش برای مسدود کردن این پیامک‌ها اقدام کنید. در ادامه هر دوی این روش‌ها را به شما آموزش خواهیم داد.

  روش اول

  با ارسال عدد 1 به شماره 8999 و یا شماره‌گیری کد #8999* می توانید تمام پیامک‌های دریافتی از این اپراتور را لغو کنید.

  علاوه بر شماره‌گیری 8999 می‌توانید با 9991 تماس بگیرید و برای غیر فعال سازی پیامک‌های تبلیغاتی اقدام کنید.

  روش دوم

  اگر جزء مشترکین اپراتور همراه اول هستید با اپلیکیشن همراه من آشنایی دارید. با کمک این برنامه می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم را به راحتی غیر فعال کنید. برای این کار

  ابتدا به برنامه همراه من وارد شوید و گزینه خدمات را انتخاب کنید.

  از قسمت خدمات گزینه‌ی پیامک انبوه را انتخاب کنید.

  سپس برای غیر فعال کردن پیامک‌های تبلیغاتی تیک آن را روی حالت غیر فعال قرار دهید.

  منتظر بمانید تا پیامک پذیرش لغو پیامک‌ها از طرف اپراتور برایتان ارسال شود.

  با این روش به راحتی تمام پیام‌های تبلیغاتی همراه اول برای همیشه مسدود می شود.

  با یک کلیک پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل را لغو کن

  اپراتور ایرانسل یکی از پرطرفدار‌ترین اپراتور‌ها در ایران است و مشترکین زیادی دارد. اگر دریافت پیامک تبلیغاتی متعدد در روز از طرف این اپراتور برایتان آزار دهنده است، ایرانسل این امکان را به شما می دهد که از دو طریق دریافت این پیامک‌ها را غیر فعال کنید.

  روش اول

  اپلیکیشن ایرانسل من، برنامه‌ای برای مدیریت سیم کارت‌های ایرانسل می‌باشد. یکی از قابلیت‌های این برنامه توانایی مسدود کردن پیام های تبلیغاتی بوده و شما می‌توانید از این طریق به راحتی به لغو این گونه پیام‌ها بپردازید.

  ابتدا به برنامه وارد شوید و گزینه سایر را در قسمت سمت چپ انتخاب نمایید.

  سپس گزینه پرونده را انتخاب کنید و روی گزینه‌ی مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی کلیک کنید.

  در پایان سرویس‌های پیامک‌های تبلیغاتی فعال را غیر فعال کنید.

  به همین سادگی می‌توانید از دریافت پیامک‌های انبوه تبلیغاتی راحت شوید.

  روش دوم

  روش دیگر لغو پیامک‌های تبلیغاتی اپراتور ایرانسل ارسال عدد 2 به شماره‌ی 5005 است. با ارسال این پیامک تمام سرویس های تبلیغاتی فعال روی شماره‌ی شما غیرفعال می‌شود.

  اگر از این طریق موفق به لغو پیام‌های تبلیغاتی نشدید با شماره 700 تماس گرفته و درخواست لغو دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را ثبت نمایید.

  توجه داشته باشید اگر با خط دیگری به جز ایرانسل اقدام به غیر فعال سازی پیام‌های تبلیغاتی خط ایرانسلی خود را دارید باید با شماره‌ی ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.

  کندو - با یک کلیک پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل را لغو کن

  با یک کلیک پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل را لغو کن

   

  پیامک‌های که هرگز غیرفعال نمی‌شوند!

  پیام‌هایی که از طریق بانک‌ها ارسال می‌شوند جزو پیامک‌های خدماتی بوده و هرگز غیرفعال نمی‌شوند. حالا دیگر با خیال راحت به لغو پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم بپردازید و نگران لغو پیامک‌ بانک‌ها، نیروی انتظامی و پلیس، قضایی، دولتی و اپراتورها نباشید.

  نتیجه‌گیری

  اگر برای تبلیغ کسب‌وکارتان سامانه پیامکی را انتخاب کردید، به شما توصیه می کنیم از اصول بازاریابی پیامکی پیروی کنید و با ارسال پیامک‌های معنی دار از آزار رساندن به مخاطبانتان جلوگیری کنید.

  در این مطلب روش‌های مختلف قطع پیامک‌های تبلیغاتی اپراتور‌های ایرانسل و همراه اول را به شما آموزش دادیم. شما می توانید با ارسال پیامک، شماره‌گیری کد‌های دستوری و نصب اپلیکیشن‌های مربوطه در کوتاه ترین زمان پیامک‌های مزاحم را لغو کنید.

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای