• آیا پیامک‌های تبلیغاتی شما دیرتر از زمان ارسال به دست کاربران می‌رسند؟
  • علت تاخیر در ارسال پیامک انبوه چیست؟
  • آیا دیر رسیدن در ارسال پیامک انبوه به دلیل نامعتبر بودن پنل پیامکی است؟

سوالات عنوان شده از جمله سوالاتی هستند که افراد به هنگام استفاده از سرویس پنل‌های ارسال پیامک کوتاه با آن مواجه می‌شوند. ما در این مقاله علل این مشکل را برایتان شرح می‌دهیم.

کندو - تاخیر در دیافت پیامک انبوه

تاخیر در دیافت پیامک انبوه

نگران دیر رسیدن پیامک‌های انبوه نباشد

مشکل  دیر رسیدن پیامک شایع و کاملاً طبیعی است. بنابراین توصیه می‌کنیم نگران این مسئله نباشید. دیر رسیدن پیامک‌های انبوه معمولاً به صورت جزیی است‌. به عنوان مثال پیامک ارسال شده در ساعت ۱۱ صبح ممکن است ساعت ۱۱ و ربع توسط کاربران دریافت شود و تاخیر آن شامل فواصل زمانی زیادی نمی‌شود.

برخی از پیش‌شماره‌های ارسال پیامک انبوه دارای ترافیک بالایی بوده و این مسئله دلیل دیر رسیدن پیامک تبلیغاتی است. از دیگر دلایل تاخیر در ارسال پیامک‌های تبیلغاتی می‌توان به پهنای باند اوپراتور سیم‌کارت کاربران اشاره کرد. به عنوان مثال پهنای باند همراه اول چون بالاتر است، پیامک‌های تبلیغاتی سریعاً برای کاربران ارسال می‌شود.

کندو - دیر رسیدن پیامک انبوه

دیر رسیدن پیامک انبوه

راهکارهای مناسب برای جلوگیری از دیر رسیدن پیامک‌های انبوه

برخی از افراد که برای کسب‌وکار و بیزینس خود از تبلیغات پیامکی و اس ام اس مارکتینگ استفاده می‌کنند، از دیر رسیدن پیامک تبلیغاتی شاکی هستند. رعایت این نکات و موارد زیر مشکل مربوطه را حل می‌کنند. این موارد عبارت‌اند از:

دقت در انتخاب پنل ارسال پیامک انبوه

قبل از اینکه شروع به استفاده از خدمات تبلیغاتی پیامک مارکتینگ کنید، در درجه اول لازم و ضروری است که پنل پیامک انبوه مناسب که دارای اعتبار است خریداری کنید.

به این منظور توصیه می‌کنیم از افرادی که سابقه پیامک مارکتینگ برای کسب‌وکار و بزینس‌هایشان را داشته‌اند، مشورت بگیرید. اینکه پیش‌شماره ارسال پیامک شما چه عددی باشد نیز تاثیر بسزایی در جلوگیری از دیر رسیدن پیامک به کاربران دارد.

به عنوان مثال پیامک‌های تبیلغاتی که با پیش‌شماره 1000 ارسال می‌شوند، سریع‌تر رسیده و پیامک‌های ارسالی با پیش‌شماره 3000 قدری تاخیر دارند. بنابراین انتخاب شماره مناسب و خرید پنل معتبر می‌تواند از این مشکل احتمالی جلوگیری کند.

انتخاب زمان طلایی برای ارسال پیامک تبلیغاتی

اگر ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی را به زمان طلایی موکول کنید، دیگر نگران دیر رسیدن پیامک تبلیغاتی نخواهید بود و از طرفی کاربران نیز هیچ‌گونه نارضایتی بابت دریافت پیامک در زمان نامناسب نخواهند داشت.

ساعت طلایی ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی زمانی است که نه صبح زود باشد و نه ساعات شب. به عنوان مثال اگر شما ساعت 10 صبح را برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب کنید، نهایتاً پیش از ظهر کلیه پیامک‌ها برای کاربرین ارسال می‌شوند.

در نتیجه توصیه ما برایتان ارسال پیامک در زمان مناسب است. با توجه به نوع کسب‌وکار و شزایط کاری که دارید، بهترین زمان و ساعت ممکن را برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب کنید.

جمع بندی و سخن پایانی

در این مقاله علت دیر رسیدن پیامک تبلیغاتی را بررسی کردیم. اگر پیامک‌های تبلیغاتی شما دیرتر برای کاربران ارسال می‌شوند، بهتر است که در درجه اول علت را جستجو کنید.

چنانچه سعی در رعایت نکات گفته شده داشته باشید، تاخیر در رسیدن پیامک تبلیغاتی مشکلی را برایتان به همراه نخواهد داشت. به نظر شما چه راهکارهای دیگری برای جلوگری از تاخیر در ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی وجود دارد؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی