سالانه چندین بار بنا به مناسبت‌های مختلف، نمایشگاه‌های متعددی برگزار می‌شود. از نمایشگاه مبلمان گرفته تا نمایشگاه کتاب، همگی مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرند. البته گاهی نیز ممکن است افراد به دلیل عدم‌آگاهی فرصت مراجعه به آن‌ها را نداشته باشند. ما در این مقاله از وبسایت کندو درباۀ ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه خواهیم گفت.

اگر شما نیز قصد مشارکت در نمایشگاه و اجاره غرفه‌ای در زمینه شغلی خود را دارید، توصیه می‌کنیم که مطالب این مقاله را از دست نداده و همراه ما باشید.

اهمیت تبلیغ پیامکی برای غرفه داران نمایشگاه

برخی از افراد معتقد‌ند ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه امری بیهوده و غیرضروری است. دلایل زیر کافی است که بدانید پیامک مارکتینگ به چه میزان تأثیر مثبتی بر افزایش فروش غرفه داران نمایشگاه دارد. این دلایل عبارت‌اند از:

تبلیغ مدت‌دار و موثر

ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه دارای محدودیتی مدت و زمان‌دار است. غرفه‌های نمایشگاه در مدت زمان خاصی دایر هستند و مثل فروشگاه‌های مستقل و شخصی دائماً فعالیت ندارند. در نتیجه باید روش تبلیغاتی را انتخاب کنید که قابلیت اجرا در مدت کوتاه را داشته باشد.

جنبه آگهی بخشی پیامک مارکتینگ

همانطور که ابتدا اشاره کردیم، ممکن است افراد زیادی از افتتاحیه نمایشگاه و غرفه‌ها اطلاعی نداشته باشند، در نتیجه بهتر است که با ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه آن‌ها را مطلع کنید.

تبلیغ ارزان و معجزه‌آسا

با یک حساب‌وکتاب سرانگشتی متوجه می‌شوید که ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه به مراتب ارزان‌تر از سایر روش‌های تبلیغاتی است.

دامنه وسیع دسترسی به مخاطب

وقتی یک بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر نصب می‌کنید، چند درصد افراد متوجه آن می‌شوند؟ ممکن است حتی افراد زیادی آن را نبینند. با این وجود در ارسال پیامک‌های تبلیغاتی برای صاحبان غرفه در نمایشگاه، افراد زیادی را مخاطب قرار داده و به آن‌ها اطلاع‌رسانی می‌کنید. از طرفی بازخورد و درصد مشاهده پیامک تبلیغاتی بیشتر از سایر روش‌های تبلیغاتی است.

با توجه به دلایل نام برده می‌توان گفت که ارسال پیامک انبوه برای غرفه‌ داران نمایشگاه امری منطقی است. اما لاذم به ذکر است که برای ارسال پیامک انبوه باید سنجیده عمل کرد. در ادامه برای شما دربارۀ ارسال پیامک تبلیغاتی اصولی برای غرفه داران نمایشگاه خواهیم گفت.

کندو- ارسال پیامک تبلیغاتی برای غرفه داران نمایشگاه

ارسال پیامک تبلیغاتی برای غرفه داران نمایشگاه

7 ترفند مفید برای ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه

اگر جزء افراد غرفه دار در نمایشگاه‌ها هستید برای بازاریابی پیامکی ضروری است که ترفندهای زیر را جدی گرفته و اجرایی کنید.

 1. مشخص کردن هدف غرفه و تبلیغ

در وهله اول لازم و ضروری است که هدف خود از گرفتن غرفه در نمایشگاه را مشخص کنید. مثلاً باید یک برنامه و استراتژی دقیق برای غرفه خود داشته و بدانید قصد فروش چه چیزی و به چه نحوی را دارید تا قادر به تبلیغ در این راستا باشید.

کندو- اس ام اس کارکتینگ برای نمایشگاه‌ها

اس ام اس کارکتینگ برای نمایشگاه‌ها

 1. انتخاب زمان مناسب برای ارسال پیامک

شما باید به زمان برگزاری نمایشگاه دقت داشته و قبل از افتتاحیه آن برای مشتریان خود پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کنید. البته لازم به ذکر است که در زمان دایر بودن نمایشگاه نیز ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه ممکن است.

 1. برای چه کسانی پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

انتخاب مشتریان و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای مشاغل از جمله فاکتورهای مهمی است که باید درنظر داشته باشید. به عنوان مثال اگر نمایشگاه در شهر اصفهان دایر می‌شود، بهتر است که در درجه اول برای شهروندان اصفهانی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

انتخاب مخاطب با توجه به استراتژی برگزاری نمایشگاه امکان‌پذیر است. به عنوان مثال ممکن است نمایشگاه خاص و استثنایی بوده و از کلیۀ شهرها مراجعه کننده داشته باشد، مثل نمایشگاه کتاب. در این شرایط می‌توانید دامنه ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه را وسعت ببخشید.

 1. چرا افراد تمایل به خرید از نمایشگاه دارند؟

وقتی اسمی از نمایشگاه برده می‌شود، افراد انتظار طرح تخفیف دارند. از طرفی برای اینکه میزان فروش غرفه داران افزایش یابد، بهتر است که برای فروش محصولات خود حداقل یک تخفیف جزئی قائل شوند تا مشتریان نسبت به خرید رغبت کنند.

 1. ارائه تخفیف‌های زمان‌دار

معمولاً افراد زیادی خریدهای خود از غرفه‌های نمایشگاه را به روزهای آخر موکول می‌کنند. شما می‌توانید در ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران نمایشگاه بر این نکته تاکید داشته باشید که مراجعه کنندگان و مشتریانی که در روزهای نخست نمایشگاه خرید کنند، درصد بیشتری تخفیف می‌گیرند.

 1. شناسایی مخاطب با توجه به کاربری غرفه

برای همه افراد پیامک تبلیغاتی ارسال نکنید. مثلاً اگر تجهیزات ورزشی می‌فروشید، مسلماً باید ورزشکاران را مخاطب قرار دهید. لیستی از مشتریان ثابت و همیشگی خود تهیه کرده و برای آن‌ها نیز پیامک ارسال کنید.

 1. نگارش پیامک تبلیغاتی را به افراد متخصص بسپارید

همه ما روزانه چندین پیامک تبلیغاتی دریافت می‌کنیم. کدام یک از آن‌ها را خوانده و جذب می‌شویم؟ بدون شک نحوۀ صحیح نگارش پیامک تبلیغاتی انبوه برای غرفه داران نمایشگاه است که منجر به مطالعه پیامک و در نتیجه، مراجعه به غرفه می‌شود.

بهتر است اگر مهارتی در نگارش پیامک تبلیغاتی ندارید، کار را به کاردان سپرده و شاهد جادوی تبلیغات اس‌ام‌اسی باشید. برای نگارش پیامک دقت به موارد زیر ضروری است:

 • توجه به تعداد کلمات و انتخاب واژه‌های تأثیرگذار در مخاطب؛
 • انتخاب لحن و زبان مناسب؛
 • ارسال در ساعات مناسب؛
 • اشاره به محصولات و خدمات؛
 • و سایر موارد.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله از سایت کندو و اطلاعاتی دربارۀ پیامک انبوه تبلیغاتی برای غرفه داران نمایشگاه اطلاعات مفیدی ارائه دادیم. حال می‌توانید با خرید پنل پیامکی و ارسال پیامک مراجعه‌کنندگان خود را افزایش دهید. اگر راهکار خاصی برای تبلیغ عرفه داران نمایشگاه دارید با ما در میان گذاشته و مطالب گفته شده را با سایر غرفه داران به اشتراک بذارید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی