بازاریابی پیامکی یکی از روش‌های عالی است که بسیاری از شرکت‌ها، با استفاده از این روش در بازار هدف و کسب و کار خود به موفقیت چشم گیری می‌رسند. اما آنچه که اهمیت دارد این است که چگونه مجموعه‌ها ارتباط خود را با مشتریان قدیمی حفظ کنند، تا بتوانند آنها را به مشتریان بالقوه تبدیل کنند؟ شما باید از طریق پیامک دوباره با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. البته چگونگی برقراری این ارتباط بسیار مهم است که در این مقاله می‌خواهیم در مورد آن با هم گپ و گفتی داشته باشیم.

در نگاه اول شاید این روند کمی سخت باشد اما با تکنیک‌هایی که ما به شما معرفی می‌کنیم، خواهید دید که کار سختی نیست. فقط باید کمی خلاقانه عمل کنید.

کندو - تاثیر اس ام اس تبلیغاتی در فروش کسب و کارها
کندو - ارسال پیامک نظرسنجی

ارسال پیامک نظرسنجی

ارسال پیامک نظرسنجی

حتماً بارها دیده‌اید که استارتاپ‌ها و فروشگاه‌های موفق پس از آنکه مشتری خریدی انجام می‌دهد، یک پیامک نظرسنجی ارسال می‌کنند. معمولاً محتوای حاوی پیامک ارسالی یک لینک است که با کلیک روی آن به صفحه‌ی نظرسنجی متصل می‌شوید و به چند سوال از قبل تعیین شده پاسخ می‌دهید. معمولاً سوالات گزینه‌ای است و نیازی به توضیحات خاصی از سمت شما نیست. مگر آنکه شما خودتان تمایل داشته باشید، توضیحاتی در مورد محصول بنویسید.

ارسال پیامک نظر سنجی از دو جنبه بسیار حائز اهمیت است

  • مشتری هنگامی‌ که پیامک نظرسنجی شما را باز می‌کند، احساس اطمینان می‌کند که مجموعه شما هنوز هم پشتیبان کالای خریداری شده است. و اگر انتقادی داشته باشد به راحتی می‌تواند با شما در میان بگذارد.
  • شما می‌توانید به بهانه‌ی پیامک نظرسنجی ارتباط خود را با خریدار حفظ کنید. و همین موضوع برای خریدهای بعدی بسیار موثر است.

ارائه پیامک حاوی کد تخفیف

شما با ارسال پیامکی که حاوی کد تخفیف است می‌توانید مشتری خود را برای خرید مجدد وسوسه کنید. همچنین ارتباط دوباره با او برقرار کرده‌اید و ارائه یک تخفیف کوچک می‌تواند شما را در ذهن مشتری ماندگار کند. پس به بهانه‌های مختلف برای مشتریان قدیمی خود پیامک کد تخفیف ارسال کنید تا فراموش نشوید.

کندو - ارائه پیامک حاوی کد تخفیف

ارائه پیامک حاوی کد تخفیف

ارائه پیامک حاوی اطلاع رسانی

از طریق پیامک موفقیت آمیز بودن ثبت سفارش و یا زمان ارسال سفارش را به مخاطب خود اطلاع دهید. این قبیل پیامک‌ها هم باعث می‌شود که ارتباط بین شما و مشتری حفظ گردد.

پیامک تخفیفی چند ساعته

با توجه به شناختی که از مشتری خود توسط خریدهای قبلی پیدا کرده‌اید، برخی از کالاها را به عنوان تخفیف 12 یا 24 ساعته برای او پیامک کنید. همچنین می‌توانید کمپین‌های تخفیفی ماهانه یا مناسب‌های خاص ببندید و از چند روز قبل برای اطلاع رسانی به مشتریان خود پیامک دهید.

کندو - پیامک‌های تبریک

پیامک‌های تبریک

پیامک‌های تبریک

شما می‌توایند با ارسال پیامک‌های تبریک تولد، سال نو و … به مشتریان خود کمک کنید تا شما را باز هم به یاد آورند حتی می‌توانید به مناسبت تولد و یا سال نو کد تخفیف به عنوان هدیه برای آنها در نظر بگیرید.

مسابقه پیامکی

بسیاری از مجموعه‌ها، مسابقه‌های پیامکی را شیوه‌ی بسیار قدیمی می‌دانند. در صورتی که هنوز هم یکی از بهترین روش‌ها محسوب می‌شود، مخصوصاً اگر جوایزی هم داشته باشد. می‌توانید مسابقه‌ی پیامکی طراحی کنید و 3 برنده برای آن با جوایز نفیس در نظر بگیرید.

در این مقاله از اهمیت ارسال دوباره پیامک به مشتری مطلع شدیم. جهت خرید پنل اس ام اس و ارسال به مشتریان خود، میتوانید بر روی خریدبسته پیامک انبوه کلیک کنید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی