ممکن است شما هم بارها پیامک‌هایی را دریافت کرده باشید که در آنها شماره‌ای جهت نمایش وجود ندارد. اغلب این پیامک‌ها از طرف سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف ارسال می‌شوند و بیشتر برای اطلاع رسانی استفاده می‌شوند. استفاده از ارسال پیامک ناشناس یکی از سرویس‌های مهم به خصوص در سازمان‌های مختلف است که در برخی از موارد افراد حقوقی و حقیقی از آن جهت ارسال پیامک و اطلاع رسانی برای مخاطب‌های خود کمک می‌گیرند. روش‌های مختلفی برای ارسال پیامک ناشناس وجود دارد، پس اگر تصمیم به ارسال پیامک ناشناس دارید با ما همراه باشید تا روش‌های آن را یاد بگیرید.

 کاربردهای ارسال پیامک ناشناس

کندو - کاربردهای ارسال پیامک ناشناس

کاربردهای ارسال پیامک ناشناس

برخلاف سایر مزایای استفاده از کاربردهای مختلف سرویس‌های ارسال پیامک، ارسال پیامک ناشناس در برخی از مواقع با معایبی هم همراه است و نمی توان گفت کاربرد زیادی برای کسب و کارهای مختلف دارد. چرا که مخاطب‌ها هنگام دریافت پیامک‌های ناشناس از طرف کسب و کارهای مختلف ترجیح می‌دهند تا تجارت مورد نظر آن‌ها از روش‌های مختلف مانند سامانه ارسال پیامک استفاده کنند.

تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که ارسال پیامک ناشناس باعث ایجاد احساس ناامنی و نارضایتی در مشتریان می‌شود. در کنار این موارد مزایایی برای ارسال پیامک ناشناس وجود دارد که سبب می‌شود همچنان مورد استفاده قرار ‌گیرد با ما همراه باشید تا با مزایای آن آشنا شوید.

کندو - ارسال پیامک از طریق اینترنت

مزایای ارسال پیامک ناشناس

کندو - مزایای ارسال پیام ناشناس

مزایای ارسال پیام ناشناس

 اطلاع رسانی به مشتریان

اولین مزیت ارسال پیامک ناشناس که در این مقاله مورد بررسی قرار می‌دهیم، اطلاع رسانی به مشتریان از طرف شرکت‌های مختلف است. در برخی از مواقع شرکت‌ها جهت اطلاع رسانی و پاسخگویی به مشتریان خود از چندین خط برای آن‌ها پیامک‌های مورد نظر را ارسال می‌کنند. در واقع ارسال پیامک‌ها به صورت تیمی انجام می‌شود و از طرف چند شماره مختلف ارسال می‌شود. در این صورت تعداد زیادی از شماره‌های شرکت، باعث ایجاد سردرگمی در مخاطب می‌شود. به همین علت استفاده از سرویس ارسال پیامک ناشناس به برطرف کردن این مشکل کمک خواهد کرد.

در حالت کلی هنگام اطلاع رسانی به مشتریان می‌توانید یک کانال ارتباطی را در متن پیامک خود در نظر بگیرید تا در کنار جلوگیری از ایجاد سردرگمی در مخاطب‌ها، باعث ایجاد حس امنیت هم شوید. استفاده از پنل پیامک این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدون ایجاد سردرگمی و ناامنی در ذهن مخاطب پیامک‌های خود را با هویت و اعتبار مشخص ارسال کنید.

اطلاع رسانی سازمان های دولتی

بسیاری از سازمان‌‌ها و نهادهای دولتی جهت اطلاع رسانی به بخش عمده‌ای از مخاطب‌های خود از سرویس ارسال پیامک بدون شماره استفاده می‌کنند؛ زیرا این روش از جمله روش‌های اطلاع‌رسانی ساده است و در آن نیازی به استفاده از یک شماره خاص نیست. در این روش سازمان مورد نظر تنها به کمک یک پنل می‌تواند تعداد زیادی از مخاطب‌های خود را در مورد اطلاعیه مورد نظر با خبر کند. استفاده از این روش باعث حفظ جایگاه سازمان‌های دولتی و جلب اعتماد مخاطب ها خواهد شد.

برای انجام دادن بهترین این کار توصیه می‌شود تا سازمان‌های دولتی و نهادهای بزرگ از متخصصین این امر مشاوره بگیرند.

 نحوه ارسال پیامک ناشناس

شیوه های مختلفی برای ارسال پیامک ناشناس وجود دارد که در ادامه با معرفی هریک از آنها به شما کمک می‌کنیم تا با در نظر گرفتن نیازهای خود و مخاطبان یکی از روش‌ها را انتخاب کنید این روش ها عبارتند از:

 سایت ارسال پیامک ناشناس

کندو - سایت ارسال پیامک ناشناس

سایت ارسال پیامک ناشناس

با در نظر گرفتن این موضوع که ارسال پیامک ناشناس در سراسر جهان جزو سرویس‌های محبوب و مورد علاقه بیشتر مردم است، سایت‌هایی با این مضمون ایجاد شده‌اند تا افراد و سازمان‌های مختلف بتوانند به ارسال پیامک‌های ناشناس بپردازند. دسترسی پیدا کردن به سایت‌های ارسال پیامک ناشناس بسیار راحت است به طوری که شما تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت با تعداد زیادی از آنها روبرو خواهید شد.

سایت‌های ارسال پیامک ناشناس امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند به طوری که برخی از آنها این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با در نظر گرفتن مخاطب‌های خود پیامک را به صورت گروهی برای آنها ارسال کنید.

کندو - پیامک غیر اخلاقی جرم است

دستکاری تنظیمات گوشی

یکی دیگر از روش های ارسال پیامک ناشناس تغییر تنظیمات گوشی است که در این روش نیاز  نیست به سایت‌های مختلف مراجعه کنید؛ بلکه با ایجاد تغییراتی در تلفن همراه خود قادر خواهید بود پیامک مورد نظر را به مخاطب ارسال کنید. جهت ایجاد تغییر در تنظیمات لازم است قابلیت Email gateway در تلفن همراه شما و مخاطب فعال باشد. در صورتی که یکی از تلفن‌ها فاقد قابلیت Email gateway  باشد امکان ارسال پیامک ناشناس وجود نخواهد داشت.

 کاربرد پیامک ناشناس در بازاریابی و تبلیغات

در حالت کلی دریافت پیامک ناشناس برای بازاریابی و تبلیغات باعث ایجاد احساس خوشایند و مطلوب در مخاطبان نخواهد شد و به همین دلیل توصیه می‌شود که از این روش برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده نکنید. همانطور که اطلاع دارید جهت بازاریابی و تبلیغات لازم است مخاطب شما میزان مطلوبی از اعتماد و رضایت را کسب کند. تحقیقات نشان می‌دهد ارسال پیامک ناشناس نه تنها باعث ایجاد رضایت و امنیت در مخاطب نخواهد شد بلکه احساس ناامنی را در او به وجود می آورد.

 سخن پایانی

ارسال پیامک ناشناس یکی از سرویس‌های محبوب در سراسر جهان است که افراد و کسب و کارهای مختلف به دلایل متنوع از آن استفاده می‌کنند. اگر تصمیم دارید برای بازاریابی و تبلیغات برند و تجارت خود از ارسال پیامک ناشناس استفاده کنید به هیچ وجه روش مناسبی نخواهد بود؛ زیرا باعث ایجاد عدم احساس امنیت و اعتماد در مخاطب‌های شما می‌شود. به نظر شما در چه زمینه‌هایی می‌توان از سرویس ارسال پیامک ناشناس استفاده کرد؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی