از آنجایی که بازاریابی پیامکی، نرخ بازگشت سرمایه مطلوبی را به همراه دارد، صاحبین مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و همچنین نوپا و خانگی از این روش استفاده می‌کنند تا محصولات و خدمات خود را به مخاطبین هدف معرفی کنند. در این میان مشترکینی وجود دارند که دریافت چنین اس ام اس هایی دیگر برایشان جذابیتی نداشته و دریافت چنین خدماتی را از سوی اپراتور خود، مسدود می‌کنند و در واقع شماره‌ی آن‌ها وارد بلک لیست می‌شود. یکی از راه‌کارهایی که می‌توان برای چنین مشترکانی پیامک تبلیغاتی ارسال کرد، استفاده از خطوط سیم کارت شخصی است که با عنوان‌هایی مثل: ارسال پیامک با موبایل، ارسال پیامک انبوه سیمکارتی، ارسال پیامک GSM، ارسال پیامک از طریق مودم جی اس ام، ارسال پیامک به بلک لیست و…

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

هنگامی که صحبت از ارسال پیامک از طریق سیم کارت شخصی می‌شود، این تفکر شکل می‌گیرد که به راحتی می‌توان هر تعداد پیامی را که جهت کسب‌وکار خود مد نظر داریم نوشته و برای مشتریان ارسال کرد؛ اما با انجام چنین کاری، سیم کارت، از طرف اپراتور شما سوزانده می‌شود. برای انجام چنین کاری باید، اقدام به خرید پنل پیامکی که قابلیت ارسال پیامک از طریق سیم کارت را داشته باشد، از شرکت‌های ارائه دهنده خطوط خدماتی خریداری کنید. همچنین از خطوط خدماتی جهت اطلاع‌رسانی‌ها، هشدارها و اعلانات برای مشترکینی که در بلک لیست هستند می‌توانید اقدام به ارسال پیامک‌های غیر تبلیغاتی کنید.

مزایای ارسال پیامک انبوه از طریق سیم کارت شخصی

مزایای بازاریابی پیامکی آن‌قدر زیاد است که طبق اطلاعات به دست آمده محبوبیت آن در بین بازاریابان در سراسر جهان به 60 درصد رسیده است. همچنین طبق آمارها، در مورد مشاغل خدماتی، نشان می‌دهد که مشترکین تلفن‌های همراه نیز ترجیح می‌دهند خدمات خود را از طریق دریافت و ارسال چند پیام کوتاه، دریافت کنند. در ادامه به برخی از مزایای ارسال پیامک از طریق سیم کارت شخصی خواهیم پرداخت.

ارسال پیامک به تمامی اپراتورها

فرقی نمی‌کند برای مشترکین کدام اپراتور پیامک ارسال می‌کنید، ارسال پیامک انبوه از طریق سیم کارت شخصی به شما این امکان را می‌دهد برای همه مشترکین حتی آن‌هایی که سیستم سرویس دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند نیز اس ام اس ارسال کنید.

جلب نظر مخاطبان

مشترکین تلفن‌های همراه به دریافت پیامک‌هایی با پیش شماره‌هایی مثل: 1000،2000،3000،5000، 021 و… عادت کرده‌اند، همچنین برخی مشاغل و کسب‌وکارها با خدماتی سازی خطوط، نام شرکت خود را به عنوان ارسال کننده در پیش‌شماره‌ها اضافه کرده‌اند، این امر موجب شده تا مخاطبان در سریع‌ترین زمان ممکن، پیامک‌های تبلیغاتی را تشخیص دهند. حال با استفاده از امکانات ارسال پیامک انبوه از طریق سیم کارت شخصی، باعث می‌شود توجه مخاطبان به این شماره‌ها بیشتر جلب شود و پیام ارسالی را باز کرده و بخوانند.

استفاده و راه‌اندازی آسان

یکی از مزایای مهم بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک، استفاده و راه‌اندازی آسان آن است و برای ارسال پیامک نیازی به استخدام افراد متخصص نیست. در ارسال پیامک با سیم کارت شخصی نیز، احتیاج به نصب و خریداری نرم‌افزار یا سخت‌افزار خاصی وجود ندارد.

کندو-ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

معایب ارسال پیامک انبوه

معایب ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه از طریق سیم کارت شخصی، برخی مزایای پنل اس ام اس های انبوه را ندارد، اما برای مواردی که ارسال پیامک بسیار ضروری است می‌تواند کاربردی باشد، برخی از این معایب شامل:
هزینه نسبتا زیادتر نسبت به پنل‌های ارسال انبوه خطوط خدماتی
عدم امکان تعامل با مشتری و دریافت پیامک از سوی آنان
امکان دیر رسیدن پیامک به مخاطبان
عدم امکان استفاده از سیم کارت شخصی خود جهت ارسال انبوه پیامک
دیگر خدمات ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی
امکانات پنل ارسال پیامک از طریق سیم کارت شخصی، همانند دیگر پنل‌های خطوط خدماتی است، خدماتی نظیر:
• امکان ساختن پایگاه داده با توجه به مشتریان
• استفاده از دفترچه تلفن پنل و گروه‌های مختلف آن (سن، جنسیت، شغل و…)
• امکان ارسال پیامک به مناطق خاص و ارسال پیامک به صورت BTS
• امکان ارسال پیامک از طریق کد پستی منطقه
• ارسال پیامک به تمامی اپراتورها
و…
تمامی این امکانات در این پنل‌ها مشترک است، با این تفاوت که هزینه‌ی ارسال پیامک انبوه در آن بیشتر است.

مدارک لازم جهت راه‌اندازی پنل ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

پس از تکمیل شدن مدارک حدود یک هفته کاری طول می‌کشد تا پنل ارسال پیامک شما فعال شود، این مدارک شامل:
• پر کردن اطلاعات شخصی و شرکت شما در فرم‌های شرکت ارائه دهنده خدمات
• تصویر صفحه اول شناسنامه
• تصویر دو طرف کارت ملی
• تصویر جواز کسب، پروانه بهره برداری و اطلاعات شرکت حقوقی
• تصویر صفحه اینماد

کندو-ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

ارسال پیامک

کلام پایانی

پیشرفت تکنولوژی همیشه با مزایا و معایبی همراه است، برخی دوستدار و برخی از آن گریزان هستند. بازاریابی پیامکی نیز یکی از روش‌های نوین بازاریابی است که اگر اجرا و پیاده‌سازی آن درست انجام شود، نرخ بازگشت سرمایه خوبی برای مشاغل و کسب‌وکارها به همراه دارد؛ اما با چالش‌هایی مثل مسدود کردن چنین خدماتی از سوی مشترکین هم مواجه هستند که با به‌روزرسانی اطلاعات از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مختلف پنل‌های ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی درستی را راه‌اندازی کرده و به معرفی برند، خدمات و محصولات خود بپردازید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی