ارسال و دریافت پیامک، به یکی از روزمرگی‌های هرکاربر تلفن همراه هوشمندی تبدیل شده است. کاربران ترجیح می‌دهند خدمات خود را به جای صحبت‌های طولانی با اپراتورها، با ارسال و دریافت چند پیامک دریافت کنند؛ تعدد این پیامک‌ها گاهی باعث می‌شود که برخی از آن‌ها فراموش شوند به همین منظور، اپلیکیشن‌های کاربردی وجود دارد که ارسال پیامک‌ها را در گوشی‌های اندروید مدیریت می‌کند. کاربران می‌توانند با نصب این برنامه‌ها بر روی گوشی‌های خود، پیام مورد نظر خود را آماده کرده و با انتخاب مخاطب مورد نظر و همچنین تعیین تاریخ و زمان آن، دیگر نگران فراموش کردن آن نباشند، پیام مورد نظرشان در تاریخ معین شده ارسال می‌شود.

 

کندو-ارسال پیامک زمان‌بندی شده در گوشی‌های اندروید

پیامک زمان‌بندی شده در گوشی‌های اندروید

ارسال پیامک‌های خود را مدیریت کنید، آموزش ارسال پیامک زمان‌بندی شده در گوشی‌های اندروید

ارسال پیامک شاید به نظر وقت‌گیر نباشد، اما وقتی تعداد آن‌ها زیاد می‌شود مدیریت کردن آن‌ها مشکل می‌شود، مخصوصا برای پیامک‌های مناسبتی، که دقیقا باید در تاریخ خاصی ارسال شوند؛ در ادامه به معرفی برخی از اپلیکیشن‌هایی که امکان مدیریت ارسال پیامک را در گوشی‌های اندروید ممکن می‌سازد، خواهیم پرداخت:

اپلیکیشن Do It Later

نرم افزار Do It Later یکی از برنامه‌های کاربردی جهت مدیریت ارسال پیامک زمان‌بندی شده در گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید است. استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان و راحت است. کاربران به راحتی می‌توانند، متن پیام خود را تایپ کرده و سپس تاریخ و زمان ارسال آن‌را مشخص کنند؛ همچنین در این برنامه قابلیت ارسال پیام زمان‌بندی شده به ایمیل، فیسبوک و توییتر را دارد.

کندو-ارسال پیامک زمان‌بندی شده در گوشی‌های اندروید

اپلیکیشن Do It Later

اپلیکیشن Alpha Messaging

اپلیکیشن Alpha Messaging این برنامه نه تنها امکان ارسال پیامک زمان‌بندی شده را برای کاربران فراهم می‌کند، بلکه به طور هوشمند نیز پاسخ برخی از پیامک‌ها را نیز می‌دهد. در این برنامه هر پیامکی که زمان‌بندی شده است Event نامیده می‌شود و هر Event یا همان رویداد می‌تواند بر اساس تاریخ و زمان ارسال شوند.
در رویدادهای روزانه باید چند روز در هفته را مشخص کنید. برای پاسخ‌های خودکار تهیه شده نیز باید گزینه Quite Modeرا فعال کنید. این برنامه چنین قابلیتی را در اختیار کاربران می‌دهد که چند پاسخ خودکار آماده کنند هنگامی که گزینه Quite Mode فعال باشد، باید تنها یکی از پاسخ‌های را به عنوان گزینه فعال یا همان Active مشخص کنید تا در زمان‌هایی که تماسی برقرار می‌شود یا پیامکی دریافت می‌کنند پاسخ از پیش تعیین شده به صورت خودکار ارسال شود.

کندو-ارسال پیامک زمان‌بندی شده در گوشی‌های اندروید

اپلیکیشن Alpha Messaging

اپلیکیشن SMS Planning

تمامی برنامه‌های زمان‌بندی ارسال پیامک، کاربردی ساده و راحت دارند اما اپلیکیشن SMS Planning همه برنامه های معرفی شده در این مقاله سریع و سبک هستند ولی برنامه SMS Planning نه تنها ساده بلکه نرم‌افزار بسیار سبکی است. از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی امکان بررسی آن است، کاربران می‌توانند به صفحه‌ی زمان‌بندی مراجعه و ببینند پیامک‌ها در زمان تعیین شده ارسال شده‌اند یا خیر. از آن‌جایی که برخی از گوشی‌های تلفن هوشمند با سیستم عامل اندروید امکان استفاده هم‌زمان دو سیم‌کارت را دارد، در این برنامه قابلیت مدیریت سیم‌کارت منتخب جهت ارسال پیامک‌های زمان‌بندی شده نیز وجود دارد.

کلام پایانی

با وجود حجم زیاد ارسال و دریافت پیامک از سوی مشترکین تلفن‌های همراه هوشمند، برنامه‌های کاربردی بسیار زیادی جهت مدیریت آن‌ها تولید شده است، کاربران می‌توانند با توجه به سیستم عامل گوشی تلفن خود، از آن‌ها استفاده و ارسال و دریافت پیامک‌های خود را مدیریت کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی