یکی از استان‌های مرکزی کشور کرمان است که به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع در میان سایر استان‌های مرکز کشور دارای آب‌وهوای معتدل‌تری دارد. جالب است بدانید که در حال حاضر معروفت استان کرمان نه به خاطر مکان‌های تاریخی بسیار زیبای آن بلکه به خاطر داشتن دانشگاه‌های علوم‌پزشکی بسیار معتبر مثل دانشگاه شهید باهنر و دانشگاه علوم پزشکی کرمان به عنوان شهر میزبان عمل‌های پیوند اعضا معروف و در واقع بزرگترین قطب پیوند کبد در کشور است.
اما کرمان همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و هر سال میزبان تعداد زیادی گردشگران داخلی و خارجی است. از آثار تاریخی بی‌شمار کرمان می‌توان به: گنبد جبلیه، مجموعه گنج‌علی‌خان، باغ شازده، آرامگاه شاه نعمت الله ولی، بازار، قلعه دختر، قلعه اردشیر و … اشاره کرد که در کنار آن‌ها جاذبه‌های طبیعی و زیارتی زیادی نیز وجود دارد.
نکته بسیار مهم در مورد کرمان این است که درحال حاضر نام کسب‌وکارهای آنلاین نیز در کنار سایر صنایع مهم این شهر مثل، مس شهید باهنر، صنایع زغال‌سنگ، فرش، سیمان، لاستیک و … دیده می‌شود که نشان می‌دهد کرمان استانی بسیار به‌روز و همگام با روش‌های بازاریابی نوین است. یکی از روش‌های تبلیغاتی که در شهر کرمان مشاغل و کسب‌وکارها جهت معرفی محصولات و خدمات خود می‌توانند از آن‌ استفاده کنند، بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل‌های ارسال اس ام اس انبوه است. با استفاده از این روش هر نوع از کسب‌وکاری می‌تواند با مشتریان خود در ارتباط بوده و برای آنان پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کند. میزان استقبال بازاریابی پیامکی به اندازه کسب‌وکارهای آنلاین بسیار زیاد بوده و با خوش اقبالی بسیار زیادی مواجه شده است به طوری که مخاطبان در سه دقیقه ابتدایی دریافت پیامک، آن‌را باز کرده و می‌خوانند.
لازم است گفته شود که پنل‌ها قابلیت گزارش‌گیری دارند و مشاغل می‌توانند پس از ارسال هر دوره از پیامک‌های انبوه میزان بازخورد مشتریان را بررسی کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی