سنندج یا به کردی «سنه‌دژ» مرکز استان کردستان و در ارتفاعات زاگرس واقع شده است که آب‌وهوایی سرد و نیمه‌خشک دارد. این شهر زیبا به عنوان شهر خلاق در بخش موسیقی در یونسکو به ثبت رسیده است و هر ساله در آن جشنواره دف نیز برگزار می‌شود. سنندج نیز همانند سایر شهرهای کشور دارای بناهای تاریخی معروفی بوده که مقصد بسیاری از مسافران در ایام تعطیل است، مثل: موزه‌ها، عمارت‌ها و خانه‌های تاریخی، حمام‌ها و بازارهای مشهوری همچون بازارتاریخی سنندج و بازار سرتپوله. همچنین سنندج دارای بزرگ‌ترین سینمای روباز در جهان با پرده‌ای به اندازه 12× 25 متر در پارک امیریه واقع در دامنه کوه آبیدر است که علاقه‌مندان بسیار زیادی دارد.
اما نکته بسیار مهم در مورد سنندج به عنوان پایتخت کردستان این است که مشاغل و کسب‌وکارهای بسیار زیادی از روش‌های نوین بازاریابی برای تبلیغات محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند. که مثل دیگر شهرهای بزرگ کشور با استقبال مخاطبان مواجه شده است. در واقع می‌توان گفت که در حال حاضر بیشتر سازمان‌ها و مراکز دولتی نیز برای اطلاع‌رسانی‌های مهم از پیام کوتاه استفاده می‌کنند و مشترکین نیز ترجیح می‌دهند به جای مراجعه‌های حضوری و یا صحبت‌های طولانی با مراکز مختلف، خدمات خود را با ارسال چند پیام کوتاه دریافت کنند.
از طرف دیگر نه تنها مخاطبان بلکه بازاریابان هم از پیامک مارکتینگ در شهر سنندج بسیار استقبال کرده‌اند. چراکه راه‌اندازی آن آسان، روش تبلیغاتی بسیار مقرون‌به‌صرفه، امکان دسترسی به بانک شماره تلفن‌های مخاطبان را به آن‌ها می‌دهد، قابلیت گزارش‌گیری و امکانات فراوان دیگری دارد که کاربران با توجه به شغل خود می‌توانند به راحتی از آن استفاده کرده و برای مخاطبان هدف خود در شهر سنندج اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنند.

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی