هنگامی که صحبت از یزد می‌شود، بادگیرهای زیبا، خانه‌های خشتی و آثار فرهنگی و تاریخی مثل میدان امیر چخماق در ذهن هر فردی تداعی می‌شود. اما در کنار تمام این زیبایی‌ها و صنعت گردشگری و شیرینی‌های معروف، شهر یزد یکی از کلان‌شهرهای کشور است که دارای صنایع مهمی مثل: نساجی فرش و پارچه، فولاد، معادن آهن، زغال‌سنگ و سنگ، کارخانه‌های کابل و فیبر نوری، کارخانجات کاشی، کارنجات صنایع غذایی و صنعت طلاسازی است که باعث اشتغال افراد بسیار زیادی شده است.
اما چگونه مشاغل و کسب‌وکارها در چنین شهر تاریخی بتوانند محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند؟ یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی که هم به محیط زیست و بناهای تاریخی صدمه‌ای وارد نمی‌کند، استفاده از بازاریابی پیامکی است. در این روش تبلیغاتی مشاغل و کسب‌وکارها از پنل‌های ارسال پیامک شخصی‌سازی شده استفاده می‌کنند که به وسیله لپ‌تاپ، تبلت و یا گوشی‌های تلفن همراه هوشمند قابل استفاده هستند. همچنین برای استفاده از چنین سامانه‌های نیازی به استخدام افراد متخصص نیست و کاربران می‌توانند به راحتی برای جذب مشتریان خود اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی کنند.
از دیگر مزایای بازاریابی پیامکی این است که بسیار مورد توجه مشترکین تلفن‌های همراه قرار گرفته است و طبق اطلاعات به دست آمده تنها سه دقیقه پس از ارسال، پیامک‌ها توسط مخاطبین باز و خوانده می‌شود چراکه پنل‌ها امکان ارسال پیامک را برای مخاطبان هدف فراهم می‌کنند به این معنا که هر کسب‌وکاری می‌داند مخاطبش چه افرادی هستند و علت محبوبیت پیامک مارکتینگ هم درست همین است که پیام درست در زمان مناسب برای مخاطبین هدف ارسال شود.


نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی