سرویس ارسال پیامک کسب و کار کوچک

خدمات ما

سرویس ارسال پیامک کسب و کار خرد

اگر شما جزو کسب و کارهای کوچک هستید، حتما در این مورد بارها شنیده‌اید که برای گسترش فعالیت خود باید تبلیغات داشته باشید. اما به راستی تبلیغات در کدام حوزه برای شما مناسب است؟ اصلا با بودجه‌ی کمی که دارید؛ آیا می‌توانید تبلیغات گسترده داشته باشید؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. درست است که شما تازه شروع به کار کرده‌اید و طبیعی است که بودجه‌ی شما کاملاً محدود است و برای ادامه کار نیاز به تبلیغات دارید. اما قرار نیست صفر تا صد بودجه‌ی خود را در راه تبلیغات خرج کنید. برای تبلیغات خود باید برنامه ریزی و پلن داشته باشید تا بتوانید هدفمند تبلیغ کنید.

یکی از تبلیغاتی که برای شما بسیار سودآور و در عین حال کم هزینه خواهد بود، سرویس ارسال پیامک می‌باشد. شما از طریق پیامک می‌توانید با محدودترین بودجه‌ی ممکن، یک تبلیغات گسترده در سطح کشور داشته باشید. برای استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک این نوع تبلیغ یک نعمت بزرگ محسوب می‌شود. در ادامه با هم مزایای تبلیغات پیامکی کندو در حوزه‌ی کسب و کار کوچک را بررسی خواهیم کرد.

پنل پیامکی رایگان

برای شروع کار شما نیاز به یک سامانه یا پنل پیامکی خواهید داشت. خبر خوب آنکه سامانه کندو  این پنل را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما خواهند گذاشت و برای تهیه آن نیازی نیست هیچ مبلغی را پرداخت کنید.

دریافت بانک اطلاعاتی رایگان

برای ارسال پیامک به مشتریان خود نیازمند به اطلاعات تماس هستید. بدون شک اگر خودتان بانک اطلاعات تماس هم داشته باشید بسیار محدود است. کندو بانک تماس بسیار گسترده در سطح کشور را در اختیار شما خواهد داد، جالب است بدانید که این بانک تماس هم رایگان است.

عدم محدودیت شارژ پنل

شما برای شارژ پنل خود نیاز به مبلغی دارید تا ارسال پیامک انجام گیرد. خب باید بگوییم که هیچ گونه محدودیتی در شارژ حساب خود نخواهید داشت. شما می‌توانید از 10 هزار تومان تا چندین میلیون حساب خود را شارژ کنید. هیچ سقف حداقلی یا حداکثری برای شما در نظر گرفته نخواهد شد.

استفاده از فیلتر برای ارسال پیامک

یکی از مزایای سامانه‌ی پیامکی کندو این است که شما برای ارسال پیامک در بانک اطلاعاتی خود، قادر خواهید بود جامعه هدف خود را فیلتر کنید. به این ترتیب که اگر هدف شما تبلیغ برای بزرگ سال است، فیلتر سن 30 سال به بالا را انتخاب می‌کنید و پیامک برای سنین زیر 30 سال ارسال نخواهد شد. بدین ترتیب شارژ شما فقط برای جامعه هدفی که تعریف کرده‌اید خرج خواهد شد و در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

استفاده از محدوده‌ی جغرافیایی برای ارسال پیامک

شما در پنل اس ام اسی کندو می‌توانید برای ارسال پیامک، به راحتی شهر و منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید برای شهرهای بزرگ از نقشه هم استفاده نمایید. در واقع بانک شماره تماسی که در اختیار قرار دارد، به صورت اتوماتیک برای شما تفکیک منطقه و شهر را انجام خواهد داد.

سرعت بالا

سرعت ارسال پیامک امری بسیار ضروری و مهم هست. مفتخریم که اعلام کنیم سامانه پیامکی کندو یکی از سریع‌ترین سامانه‌های پیامکی کشور می‌باشد تنها در 15 دقیقه شما قادر خواهید بود هزاران پیامک ارسال کنید.

عودت هزینه

برای کسب و کارهای کوچک خیلی مهم است که هزینه پیامک‌هایی که به اصطلاح سوخت می‌شوند، عودت داده شوند. همان طور که در جریان هستید گاهی ممکن است پیامک ارسالی به مخاطب نرسد. دلیل آن هم می‌تواند خاموش بودن خط مخاطب، تعریف بلک لیست توسط وی و … باشد. در پنل پیامکی کندو این هزینه به کیف پول شما عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی قوی و 24 ساعته

تیم پشتیبانی قوی کندو 24 ساعت شبانه روز در کنار شما عزیزان است تا در صورت نیاز به مشتریان عزیز کمک کند. هر گونه مشکل و یا سوال شما توسط تیم پشتیبانی پاسخ داده خواهد شد.

گزارشگیری سریع و دقیق

کسب و کارهای کوچک به دلیل نداشتن زیاد تجربه، باید همیشه از تبلیغات خود گزارشگیری دقیقی داشته باشند تا تحلیل کنند در کدام قسمت موفق یا ناموفق بوده‌اند. برای این کار نیاز داریم که گزارشگیری دقیق و در عین حال سریعی از تبلیغات خود داشته باشیم. کندو پس از هر بار ارسال پیامک، در کوتاه‌ترین زمان ممکن گزارشی از کمپین تبلیغات پیامکی شما در پنل ارائه می‌دهد که می‌تواند نقشه‌ی راه شما در تبلیغات بعدی باشد.

بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .