بسته ویژه پیام کوتاه فروشگاه زنجیره ای

خدمات ما

بسته ویژه پیام کوتاه فروشگاه زنجیره ای

یکی از نیازهای اساسی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها، تبلیغات پیامکی و ارتباط با مشتریان خود می‌باشد. به جرات می‌توان گفت که ارسال پیامک انبوه یک تبلیغ پرسود و مقرون به صرفه می‌باشد که بارها توسط فروشگاه‌ها امتحان شده و نتیجه‌ی بسیار مطلوبی هم حاصل گردیده است.

اگر مجموعه ای دارید که به صورت زنجیره ای فعال است، این سرویس برای شما مطلوب می‌باشد. می‌توانید با آدرس سایت خودتان سیستم اطلاع رسانی ویژه برند خود را داشته باشید. کلیه علائم اقتصادی و تجاری شما در سایت نمایش داده میشود و سایت منطبق با سلیقه شما باز طراحی گردد.در دو لایه سرپرستی و شعبه میتوانید به صورت نامحدود کاربری ایجاد کنید و دسترسی لازم به پنل را به ازای هر کاربر محدود نمایید. اعتبار به شعبه تخصیص دهید یا در صورت نیاز از اعتبار شعبه کسر کنید. ارسال های شعبه و سرپرست قبل از ارسال میتواند به تایید شما رسیده و بعد ارسال شود. به کلیه آمار و گزارشات زیرمجموعه های خود دسترسی دارید و میتوانید گزارش مدیریتی از فعالیت شعب خود تهیه نمایید. هر شعبه یا کاربری میتواند شماره اختصاصی خود را داشته باشد یا به صورت اشتراکی یک شماره را در دسترس تمام کاربران قرار دهید. برای ارسال به بانک مشتریان نیاز ندارید اطلاعات کاربران هر شعبه را در اختیار مدیر شعبه قرار دهید. این امکان پیش بینی شده که اطلاعات را در بخش ارسال ویژه بارگذاری نمایید و به انتخاب خود دسترسی لازم، صرفا به منظور ثبت سفارش را به کاربران خود دهید.

مزایای ارسال پیامک برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای

اجازه بدهید در این قسمت نگاهی مختصر به مزایای ارسال پیامک برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای داشته باشیم.

استفاده از پیامپ

ارسال پیامک با استفاده از نقشه‌ی گوگل را پیامپ می‌گویند. در حال حاضر در ایران فروشگاه‌های 17 کلانشهر قادرهستند که با بهره‌مندی از سرویس پیامپ کندو برای مشتریان خود پیامک ارسال نمایند.

اطلاع رسانی تخفیفات شگفت انگیز

در قدیم به روش سنتی تخفیفات ویژه خود را از طریق تراکت یا بروشور اطلاع رسانی می‌کردند. در حالی که امروزه این روش سنتی جای خود را به سامانه‌های پیامکی داده است. فروشگاه‌ها می‌توانند تخفیفات بسیار ویژه مانند تخفیفات یلدایی، نوروزی و … را از طریق ارسال پیامک انبوه کندو به سراسر کشور ارسال کنند.

قابلیت کد خوانی

سامانه پیامک کندو برای فروشگاه‌ها ماژول قابلیت کدخوانی معرفی کرده است تا به وسیله‎ی آن مشتری در قرعه کشی شرکت کند . به این ترتیب که کدهایی در سیستم تعریف شده است که از طریق پیامک برای مشتری ارسال می‌شود. درواقع همان کدها در قرعه کشی شرکت داده می‌شوند تا برنده مشخص شود.

کاربردهای ارسال پیامک انبوه برای فروشگاه های زنجیره‌ای

همان طور که گفتیم فروشگاه‌های زنجیره‌ای در حوزه‌های کاری محتلف اعم از خوراکی، پوشاک، چرم، ورزشی و … باید پنل اس ام اس داشته باشند تا قادر باشند به صورت انبوه تبلیغات کنند. برخی از کاربردهای ارسال پیامک یا داشتن سامانه پیامکی کندو به شرح ذیل است:

  • ارائه کد تخفیف سراسری
  • اطلاع رسانی فروش ویژه اول و پایان هر فصل
  • افتتاحیه شعبه جدید
  • کد تخفیف ویژه مشتریان قدیمی
  • نظرسنجی
  • ارسال لینک خرید اینترنتی از سایت
  • دعوت به شرکت در مسابقات و قرعه کشی
  • و … 
بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .