امروزه تعداد کلینیک‌های زیبایی فعال در زمینه پوست و مو در حال افزایش است. این افزایش تعداد مراکز زیبایی باعث شده است تا مشتریان در انتخاب پزشک و کلینیک خوب برای انجام کارهای زیبایی دچار سردرگمی شوند و البته ضعف در اطلاع رسانی‌ها و تبلیغات کلینیک‌های زیبایی در این موضوع نقش مهمی دارند. در این بازار رقابتی که اغلب رقبا از انواع روش‌ها برای برندینگ و جذب مشتری استفاده می‌کنند، فعالیت کردن بدون استفاده از تبلیغات هدفمند، ممکن است صدمات جبران ناپذیری به برندهای نوپا و قدیمی در پی داشته باشد. اما بهترین روش تبلیغاتی متخصصان پوست و مو چیست؟ کدام روش تبلیغاتی بیشترین بازدهی را برای کلینیک‌های زیبایی دارد؟

معرفی روش تبلیغاتی برای متخصصان پوست و مو

کندو - روش تبلیغاتی برای متخصصان پوست و مو

روش تبلیغاتی برای متخصصان پوست و مو

کلینیک‌های زیبایی متخصصان پوست و مو، یکی از کسب و کارهایی است که موفقیت آن به برندینگ و شناخته شدن در بین عموم مردم گره خورده است. بسیاری از متخصصان پوست و مو معتقدند که برای موفق شدن در این حرفه، اصل ” مشتری، مشتری می‌آورد” همیشه کارساز است و نیازی به صرف هزینه برای تبلیغات وجود ندارد. اما اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید، بهتر است همین حالا نظر خود را عوض کنید.

اغلب کسانی که در زمینه پوست و مو فعالیت می‌کنند، از صرف هزینه برای تبلیغات امتناع کرده و ادعا می‌کنند که تبلیغات اثر مثبت چشمگیری در کسب و کار آن‌ها ندارد. این جمله تا حدودی صحیح است، زیرا که تبلیغات بدون داشتن استراتژی، محکوم به شکست است و احتمالا بخش بزرگی از سرمایه تبلیغاتی، به هدر خواهد رفت. در ادامه قصد داریم روش‌های ارزان تبلیغات برای متخصصان پوست و مو را به شما معرفی کنیم.

بازاریابی دیجیتالی برای کلینیک زیبایی

حتما این اتفاق برای شما پیش آمده است که قصد داشته باشید تا یک کلینیک زیبایی برای انجام کارهای پوستی پیدا کنید. در این شرایط افراد به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول که نام خدمت درخواستی را در گوگل جستجو می‌کنند و دسته دوم کسانی که از دوستان خود نام یک مرکز معتبر را پرسیده و سپس در گوگل به دنبال آن می‌گردند. همین مثال برای ثابت کردن ارزش و اهمیت بازاریابی دیجیتال به عنوان روش تبلیغاتی برای متخصصان پوست و مو کافی است.

همانطور که می‌دانید، فراگیر شدن دسترسی به اینترنت و آشنا شدن همه افراد جامعه با موتورهای جستجو، باعث شده است تا عموم مردم قبل از انجام هر کاری در گوگل در مورد آن موضوع تحقیق کرده و اطلاعات کسب کنند. به همین خاطر استفاده از این روش تبلیغاتی می‌تواند یک کانال خوب برای جذب مشتری برای مراکز زیبایی به حساب بیاید.

استفاده از این روش بازاریابی می‌تواند هزینه‌های تبلیغاتی کسب و کار شما را کاهش داده و در عین حال یک سکوی پرتاب در مسیر برندینگ شما باشد. کانال‌هایی که می‌توانید برای شروع بازاریابی اینترنتی بر روی آن‌ها حساب کنید عبارتند از:

 1. وبسایت کلینیک زیبایی
 2. اینستاگرام
 3. توییتر
 4. یوتیوب
 5. تلگرام
 6. و …
کندو -  بازاریابی پیامکی برای متخصصان پوست و مو

بازاریابی دیجیتالی برای کلینیک زیبایی

 بازاریابی پیامکی برای متخصصان پوست و مو

اگر به دنبال کم هزینه‌ترین روش تبلیغاتی برای توسعه کسب و کار خود هستید، مطمئنا بازاریابی پیامکی به شما کمک خواهد کرد. اس ام اس مارکتینگ یک روش تبلیغاتی متخصصان پوست و مو است که علاوه بر جذب مشتری جدید، باعث ایجاد وفاداری در مشتریان قدیمی و تبدیل آن‌ها به مشتری دائمی نیز می‌شود. حتما این سوال برای شما ایجاد شده است که بازاریابی پیامکی چگونه به توسعه یک کلینیک زیبایی کمک می‌کند؟

همانطور که می‌دانید، امروزه تقریبا همه مردم به گوشی موبایل دسترسی دارند و در طول روز پیامک‌های دریافتی خود را در سریع‌ترین زمان چک می‌کنند. از آنجایی که پیامک یکی از راه‌های برقراری ارتباط با مشتریان بدون نیاز به اینترنت است، پس به این وسیله در هر زمانی می‌توان با مخاطبان در ارتباط بود. امروزه بازاریابی پیامکی با اهداف مختلف اطلاع رسانی و تبلیغاتی برای رشد  کسب و کارها، مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از مزایای بی‌نهایت این روش تبلیغات متخصصان پوست و مو، تنها به یک پنل ارسال پیامک نیاز دارید. پنل‌ ارسال پیامک کندو امکانات زیر را در اختیار متخصصان پوست و مو قرار می‌دهد:

 1. امکان نوبت دهی آنلاین
 2. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی
 3. امکان ارسال پیامک‌های مناسبتی به مشتریان
 4. ارسال کد تخفیف به مشتریان
 5. برگزاری مسابقات پیامکی
 6. ارسال پیامک نظرسنجی
 7. و …

یکی از امکانات تبلیغاتی منحصر به فرد پنل پیامکی کندو، ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد به صورت هدفمند است. پنل پیامکی این امکان را به کارفرما می‌دهد تا مخاطبان هدف خود را بر اساس جنسیت، سن، شغل، محل زندگی و … دسته بندی کرده و برای هر دسته از این مخاطبان پیامک تبلیغاتی موثری ارسال کنند.

کندو - روش‌های بازاریابی متخصصان پوست و مو

بازاریابی دیجیتالی برای کلینیک زیبایی

روش‌های بازاریابی متخصصان پوست و مو

در کنار دو روش کاربردی و کم هزینه که در بالا به شما معرفی کردیم، روش‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانند به عنوان روش تبلیغاتی متخصصان پوست و مو، به کار گرفته شوند. تکنیک‌های بازاریابی برای کلینیک‌های زیبایی عبارتند از:

 1. برگزاری کمپین‌های مارکتینگ
 2. بازاریابی دهان به دهان
 3. اینفلوئنسر مارکتینگ
 4. بازاریابی حسی
 5. ساخت تیزر تبلیغاتی
 6. استفاده از تبلیغات محیطی و بنری
 7. پخش تراکت در سطح شهر
 8. و…

نتیجه‌گیری

به انتهای مقاله معرفی روش تبلیغاتی متخصصان پوست و مو رسیدیم. امیدواریم روش‌های ارائه شده در این مقاله برای توسعه و جذب مشتری برای کلینیک‌های زیبایی، برای شما مفید واقع شده باشد. همانطور که در این مطلب گفته شد، روش‌های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین، در صورتی که با استراتژی درستی اجرا شوند، به برندینگ کلینیک‌های پوست و مو کمک زیادی می‌کند. اما اگر به دنبال یک روش کم هزینه با بازگشت سرمایه چندین برابری در کوتاه مدت هستید، پیشنهاد ما به شما، استفاده از تکنیک بازاریابی پیامکی است. به نظر شما چه تکنیک‌های تبلیغاتی دیگری به توسعه کسب و کارهای مرتبط با پوست و مو کمک می‌کند؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی