• به نظر شما تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای تا چه میزان موثر است؟
  • چند درصد از پیامک‌های تبلیغاتی که برای مشتریان ارسال می‌شود، مورد مطالعه قرار می‌گیرد؟
  • آیا خودتان به واسطه پیامک تبلیغاتی نسبت به خرید محصول یا خدماتی ترغیب شده‌اید؟

در دنیای مدرن و پیشرفته امروزی، فرقی ندارد که کسب‌وکار شما چیست، کافی است به بازاریابی و تبلیغات تسلط داشته باشید. ما در این مقاله برایتان دربارۀ تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای خواهیم گفت. اگر صاحب یک فروشگاه نسبتاً بزرگ زنجیره‌ای بوده و از افزایش قیمت و گرانی گلایه‌مند هستید، مطالعه این مطلب را از دست نداده و همراه ما باشید.

همچنین برای مطالعه تاثیر اس ام اس در کمپین های تبلیغاتی روی لینک کلیک کنید و از تاثیرات باورنکردنی پیامک در رونق کسب و کار آگاهی پیدا کنید.

کندو _ جذب مشتریان فروشگاه زنجیره‌ای با پیامک مارکتینگ

جذب مشتریان فروشگاه زنجیره‌ای با پیامک مارکتینگ

چرا باید از تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای استفاده کنیم؟

شاید شما نیز به دنبال پاسخ همین پرسش باشید. جواب این سوال درواقع مزیت‌های تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای  محسوب می‌شود. این مزایا و دلایل عبارت‌اند از:

تبلیغات پیامکی واسطه مناسب برای معرفی فروشگاه

یکی از دلایل شایعی که منجر به خرید ما از یک فروشگاه زنجیره‌ای خاص می‌شود، مسئله شناخت آن فروشگاه است. اکثر ما از فروشگاه‌های خوش‌نامی که سابقه فروش و کار مطلبوبی دارند، خرید می‌کنیم. برای اینکه فروشگاه زنجیره‌ای شما نیز میان مشتریان محبوب شود، لازم و ضروری است که به درستی معرفی شود.

پیامک تبلیغاتی که در آن نام فروشگاه زنجیره‌ای شما ذکر می‌شود، به معرفی فروشگاه شما و ساختن یک رزومۀ کاری موفق کمک می‌کند. بنابراین اگر به تازگی فروشگاه زنجیره‌ای راه‌اندازی کرده‌اید به تبلیغات از طریق ارسال پیامک انبوه اصرار ورزید.

کندو _ اصول ارسال پیامک انبوه برای فروشگاه زنجیره‌ای

اصول ارسال پیامک انبوه برای فروشگاه زنجیره‌ای

اطلاع‌رسانی به مشتریان

گاهی اوقات در فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تقاضای کالاهای خاصی مواجه می‌شوید. به عنوان مثال افراد زیادی تمایل به خرید  روغن دارند و این محصول کمیاب شده است. شما در این شرایط می‌توانید از مشتریان خود شماره تماس گرفته و به محض موجود شدن محصول، با ارسال پیامک انبوده تبلیغاتی از آن‌ها برای خرید از فروشگاه دعوت کنید.

ارائه اخبار فروشگاه زنجیره‌ای

معمولاً اکثر افراد آخرین روز هفتۀ کاری را به خرید اختصاص می‌دهند. توصیه ما برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای ارسال پیامک انبوه در غالب اخبار فروشگاه است. به عنوان مثال شما می‌توانید برای برخی از محصولات خود تخفیف قائل شده و اخبار کالاهایی که در پایان هفته تخفیف شامل حالشان می‌شود را برای مشتریان خود ارسال کنید.

ارزان‌ترین روش تبلیغات، تبلیغات پیامکی

اکثر افراد به دنبال روش‌هایی از تبلیغات هستند که کمترین هزینه ممکن را داشته و اثرگذاری آن چندین برابر باشد. به جرئت می‌توان گفت که تبلیغات پیامکی برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای، کمترین هزینه ممکن را داشته و کافی است پنل ارسال پیامک انبوه خریداری کنید.

کندو _ افزایش فروش با تبلیغات پیامکی

افزایش فروش با تبلیغات پیامکی

درصد بالای بازدید پیامک‌های تبلیغاتی

خوشبختانه براساس آمارهای گرفته شده، اکثر افراد پیامک‌های تبلیغاتی را مشاهده کرده و مطالعه می‌کنند، حتی اگر به راحتی از کنارشان عبور کنند. اینکه مشتری پس از مطالعه پیامک تبلیغاتی به خرید ترغیب شود یا نه نیز به هنر و مهارت شما در ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بستگی دارد.

5 راهکار موثر برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای

اگر فروشگاه زنجیره‌ای داشته و تمایل به تبلیغات پیامکی انبوه دارید، موارد و راهکارهای زیر را جدی بگیرید:

داشتن وب‌سایت فروشگاهی

یکی از موارد مهمی که در ارسال پیامک انبوه موثر تلقی می‌شود، داشتن سایت است. شما در پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانید لینک فروشگاه اینترنتی خود را قرار دهید. جالب است بدانید که درصد زیادی از افراد در این شرایط از فروشگاه اینترنتی و زنجیره‌ای شما خرید می‌کنند.

مشتریان خود را بشناسید!

فروشگاه زنجیره‌ای محدود به چند قلم کالا نبوده و معمولاً تنوع کالا و محصولات آن بیشتر از مغازه‌ها است. با توجه به این مسئله توصیه می‌کنیم که به خرید مشتریان دقت کرده و آن‌ها را یا توجه به محصولات مورد نیازشان دسته‌بندی کنید.

مثلاً برای خانواده‌هایی که در طول ماه مداوم پوشک بچه خریداری می‌کنند پیامک انبوه در این راستا ارسال کرده و تخفیفات پوشاک بچه را اطلاع دهید.

در محدوده منطقه خود پیامک ارسال کنید!

اگر فروشگاه زنجیره‌ای شما در محدودۀ شهرک غرب است، توصیه می‌کنیم برای افرادی که در این منطقه سکونت دارند، پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. پس هر پیامک‌های تبلیغاتی که برای افراد در سایر مناطق ارسال می‌کنید درواقع پیامک پوچ و بی‌فایده محسوب می‌شوند و اصلاً امکان جذب مشتری را ندارند.

برگزاری مسابقه پیامکی و امتیازدهی به مشتریان

شما می‌توانید به منظور تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای مسابقات پیامکی برگزار کنید. از مشتریان بخواهید که کد فاکتور خریدشان را برایتان ارسال کنند تا در مسابقه شرکت داده‌ شوند. اکثر افراد با برگزاری این قبیل مسابقات نسبت به خرید تشویق می‌شوند.

در ارسال پیامک تبلیغاتی عجله ممنوع!

نه تنها در ارسال پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه زنجیره‌ای، بلکه در هر امری از عجله پرهیز کنید. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به صورت عجولانه تاثیر عکس داشته و تنها هزینه بیهوده پرداختن است.

عجله در ارسال پیامک باعث می‌شود که متن بی‌کیفیتی نوشته و به معنای کلمات توجه چندانی نداشته باشید و یا حتی در زمان نامناسب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله برای عزیزانی که فروشگاه زنجیره‌ای دارند و یا قصد تأسیس آن را دارند، دربارۀ تبلیغات پیامکی برای فروشگاه زنجیره‌ای گفتیم. با توجه به موارد گفته شده بدون شک می‌توانید تبلیغات موثر داشته باشید. راهکار شما برای بهبود روش‌های تبلیغ پیامکی چیست؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی