روش‌های متعددی برای تبلیغات وجود دارد که تبلیغات پیامکی برای دفاتر خدمات ارتباطی یکی از آن‌ها محسوب می‌شود. اما متاسفانه افراد توجه کمتری نسبت به این مسئله داشته و بر این تصور هستند که پیامک‌های تبلیغاتی غالباً خوانده نمی‌شوند.

در این راستا باید بگوییم که ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی اگر به صورت اصولی انجام شود، در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی موثر و کارآمدتر است. مواردی که در ادامه برایتان شرح می‌دهیم روش‌های هوشمندانه بازاریابی پیامکی برای دفاتر خدمات ارتباطی است.

برای چه کسانی پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

به نظر شما ارسال پیامک تبلیغاتی دفاتر پیشخوان برای چه افرادی مفید است؟ توصیه ما برای شما ارسال پیامک برای مشتریانتان است. به عنوان مثال می‌توانید از کلیۀ مراجعه‌کنندگان خود شماره تماس گرفته و در شرایط خاص برایشان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

البته این مسئله به این معنا نیست که ارسال پیامک تبلیغاتی به تنهایی امری بیهوده است. دقت داشته باشید که غربال‌گری و شناسایی مخاطبین خاص تاثیر بسزایی در جذب مشتریان دارد.

کندو - روش های هوشمندانه جذب مشتری

روش های هوشمندانه جذب مشتری

پیامک اخبار مهم و اطلاع رسانی

می‌توانید اخبار مهمی را برای مشتریان خود پیامک کنید. به عنوان مثال پیامک تبلیغاتی خبررسانی مشابه موارد زیر بسیار مناسب است:

  • تنها یک هفته تا ثبت‌نام آزمون سراسری فرصت باقی است؛
  • ثبت‌نام ایران خودرو شروع شد؛
  • در دفتر خدمات ارتباطی ما برای لاتاری ثبت‌نام کنید.

اطلاع‌رسانی به مخاطبین در زمینه‌های نامبرد به مخاطب شما حس مهم تلقی شدن داده و منجر به جذب اطمینان افراد می‌شود. در نتیجه افراد برای کلیۀ امور ثبت‌نام دفتر خدمات ارتباطی شما را انتخاب می‌کنند.

کندو - مخاطبان پیامک تبلیغاتی

مخاطبان پیامک تبلیغاتی

وقت‌شناسی در ارسال پیامک تبلیغاتی برای دفاتر خدمات ارتباطی

اگر پنل ارسال پیامک انبوه به منظور استفاده از تبلیغات پیامکی برای شغل خود خریداری می‌کنید، بهتر است که دربارۀ اصول ارسال اس ام اس نیز بدانید. چنانچه بدون آگاهی برای ارسال پیامک تبلیغاتی اقدام کنید، نتیجه معکوسی دریافت خواهید کرد.

ارسال پیامک تبلیغاتی در وقت مناسب منجر به دیده‌شدن پیامک تبلیغاتی و در نتیجه جذب مشتری می‌شود. بنابراین بهتر است که در ارسال پیامک تبلیغاتی وقت‌شناس باشید. به عنوان مثال از ارسال پیامک تبلیغاتی در صبح زود و بعد از ساعت 8 شب اجتناب کنید.

پنل پیامک انبوه خریداری کنید.

به هیچ عنوان با شماره‌های شخصی برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای دفاتر خدمات ارتباطی اقدام کنید. امروزه پنل‌های ارسال پیامک انبوه متعددی وجود دارند و شما با خرید این قبیل از پنل ارسال پیامک کوتاه به راحتی و بدون محدودیت می‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

کندو- خرید پیامک انبوه

خرید پیامک انبوه

متن پیامک تبلیغاتی برای دفاتر خدمات ارتباطی چگونه باشد؟

یکی از موارد مهمی که برای ارسال پیامک تبلیغاتی دفاتر خدمات ارتباطی باید به آن دقت داشت، نحوه نگارش متن پیامک است. موارد زیر از جمله مواردی هستند که برای نگارش متن تبلیغاتی باید به آن‌ها دقت داشت:

1)مختصرنویسی؛

برای اینکه شخص دریافت‌کننده پیامک تبلیغاتی ساده از کنار پیامک شما عبور نکند، توصیه می‌کنیم که مختصر و مفید بنویسید. انتخاب واژه در این زمینه اهمیت بسزایی داشته و باید جدی گرفته شود.

2)از کلمات مثبت برای استفاده کنید؛

کلیۀ کلمات دارای بارمعنایی هستند. برخی از این کلمات بارمعنایی مثبتی داشته و حس اطمینان و رضایت را در خواننده ایجاد می‌کنند. بهتر است که از افعال منفی استفاده نکنید و واژگان مثبت را جایگزین نمایید.

کندو- شیوه نوین پیامک مارکتینگ

3)خلاقیت در نگارش، ایجاد اشتیاق در مخاطب؛

معمولاً افراد از پیامک‌های تبلیغاتی تکراری بیزار بوده و بدون بازکردن آن‌ها را حذف می‌کنند. چگونه تبلیغات پیامکی برای دفاتر خدمات ارتباطی بنویسیم که مخاطبین مطالعه کنند؟

پاسخ این سوال تنها با خلاقیت امکان‌پذیر است. توصیه می‌کنیم که خلاقیت را چاشنی پیامک‌های تبلیغاتی دفتر پیشخوان و دفاتر خدماتی کرده و کنجکاوی مخاطبین خود را برانگیزید.

4)توجه به مرز باریک صمیمیت؛

صمیمیت در ارسال پیامک تبلیغاتی برای دفاتر خدماتی ارتباطی به شدت کارساز است. اما دقت داشته باشید که صمیمیت مرز باریکی دارد و نباید به اصطلاح با مخاطب پسر خاله شد. استفاده از نام شخص در ابتدای پیامک گزینه مناسبی برای ایجاد صمیمیت است. به نظر شما برای جذب مشتری به واسطه صمیمیت در پیام، از چه واژه‌هایی می‎‌توان استفاده کرد؟

جمع بندی و سخن پایانی

در این مقاله برای افراد فعال در دفاتر خدمات ارتباطی درباره نحوه تبلیغات پیامکی در این حوزه کاری گفتیم. بدون شک تبلیغات پیامکی امری مفید برای دفاتر خدمات ارتباطی محسوب می‌شود. تنها کافی است که پنل ارسال پیامک انبوه از مراکز معتبر خریداری کرده و طبق اصولی دقیق و با استراتژی راهبردی نسبت به ارسال پیامک انبوه اقدام نمایید.

اگر از طریق ارسال پیامک در این زمینه تبلیغات داشته‌اید، خوشحال می‌شویم که ما را نیز در جریان تجربیات خود در این زمینه بگذارید. بی‌صبرانه منتظر تجربیات، نظرات و انتقادات شما عزیزان در ادامه این مطلب هستیم.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی