جدی نگرفتن تبلیغات در عصر حاضر که تمامی کسب‌وکارها روش‌های نوین تبلیغات را تست می‌کنند، یعنی ضرر و اتلاف وقت در بیزینس. اگر فروشگاه لوازم خانگی دارید و اعتقادی به تبلیغات ندارید، پیشنهاد ما برایتان تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانه است.

در این مطلب برایتان درباره راهکارهایی برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانگی خواهیم گفت. کافی است مطالب زیر را مطالعه کرده و در راستای اجرای آن‌ها قدم بذارید تا وارد دنیای رویایی و متأثر از معجزه تبلیغات پیامکی شوید.

برای اطلاع از روش هایی برای جلو گیری از مسدود شدن پیامک های تبلیغاتی که به مشتری ها و مخاطبانتان میفرستید، بر روی عبارت جلوگیری از مسدود شدن پیامک های ارسالی با دو ترفند ساده کلیک کنید.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشگاه های لوازم خانه

تبلیغات پیامکی برای فروشگاه های لوازم خانه

اصولی‌ترین راهکارهای تبلیغات برای فروشگاه لوازم خانه

شروع هر کاری مهم‌ترین بخش آن است. اگر در ابتدای امر فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی به درست‌ترین شیوه ممکن شروع و اجرا کنید، بدون شک موفقیت شما حتمی است. موارد زیر از جمله راهکارهای مهم در زمینه تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانگی محسوب می‌شوند:

قبل از شناخت مشتریان حوزه کاری خود را بشناسید!

در ابتدا بهتر است که کسب‌وکار و بیزینس خود را شناخته و درک کنید. شاید نسبت به این مطلب جبهه گرفته و بگویید «فروش لوازم خانه شغل چندین و چند ساله‌تان است.» حرف شما صحیح. برخی از فروشندگان لوازم خانه موضع مشخصی ندارند و تنوع محصولات آن‌ها به قدری است که مشتریان را سردرگم می‌کند.

در نتیجه بهتر است که مشخص کنید فروشنده لوازم خانه چه کالاهایی را برای عرضه دارد و سپس با نهایت دقت برای برای ارسال تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانه اقدام کنید.

کندو - فروش لوازم منزل به واسطه تبلیغ پیامکی

فروش لوازم منزل به واسطه تبلیغ پیامکی

حال نوبت شناخت مشتری است!

نیاز مخاطب و مشتریان خود را بشناسید و متناسب با نیاز آن‌ها رفتار کنید. در این زمینه می‌توانید مشتریان خود را دسته‌بندی کنید. مثلاً برخی از افراد در شروع هر ماه با دریافت حقوق خود به مراکز شما مراجعه می‌کنند یا برخی مشتری دائم شما هستند.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای این دسته از مشتریان امکان مراجعه مجدد به فروشگاه را افزایش می‌دهد و برای شما سود مطلوبی به همراه خواهد داشت. البته نحوه نگترش تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانه و سایر اصول ارسال پیامک نیز ضروری است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

متن تاثیرگذار ارسال کنید!

با توجه به افزایش قیمت‌ها به ویژه در صنف لوازم خانگی، افراد رغبت کمی نسبت به خرید دارند. توصیه ما برای شما انتخاب متن هوشمندانه برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی است. به عنوان مثال می‌توانید در پیامک تبلیغاتی از محصولاتی که قیمت منصفانه و مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند، رونمایی کنید.

وعده تخفیف به اولین مشتری‌ها

در تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانه  از مشتریان خود بخواهید که در صورت تمایل به خرید محصولات عدد یک را ارسال کنند. فراموش نکنید که به مشتریانی که در اسرع وقت پیامک ارسال می‌کنند تخفیف ویژه دریافت می‌کنند. مثلاً بگویید 100 نفر اولی که سفارش خود را ثبت کنند، 20 درصد تخفیف دریافت می‌کنند.

فروش اینترنتی را جدی بگیرید!

به جرأت می‌توان گفت که اکثر ایرانیان به اینستاگرام دسترسی دارند. توصیه ما برای شما شروع فعالیت در بستر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام است.

اگر امکان راه‌اندازی وب‌سایت برای فروشگاه لوازم خانگی را دارید، هرچه زودتر اقدام کنید. با توجه به قیمت رهن و اجاره مغازه و فروشگاه می‌توان گفت که فروش اینترنتی کاملاً عقلانی است.

چنانچه بودجه راه‌اندازی سایت ندارید از اینستاگرام شروع کرده و محصولات خودتان را معرفی کنید. کافی است اقدام کنید و متوجه محاسن فروش در بستر اینترنت شوید.

از فروش اقساطی بگویید.

یکی از راهکارهای مناسب برای جذب مشتریان در تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانگی، اشاره به فروش اقساطی است. فروش اقساطی با توجه به رکود و مشکلات اقتصادی هم به نفع مشتریان و هم فروشندگان است.

شما عزیزان برای فروش بیشتر محصولات خود، می‌توانید برای مشتریان پیامک تبلیغاتی با محوریت موضوع فروش اقساطی ارسال کنید.

کندو - تبلیغات پیامکی عاملی موثر برای افزایش فروش

تبلیغات پیامکی عاملی موثر برای افزایش فروش

5 استراتژی مناسب برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانه

1)ارسال پیامک با توجه به منطقه

اگر فقط فروش حضوری و یا فروش تنها در استان خود دارید، بهتر است برای شماره‌های منطقه و نزدیکی خود تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانگی داشته باشید.

2)ارسال پیامک تبلیغاتی در زمان مناسب

برای ارسال پیامک تبلیغاتی و دعوت به خرید، بهتر است که زمان مناسبی را انتخاب کنید.

3)خرید پنل معتبر ارسال پیامک انبوه

چنانه از مراکز معتبر نسبت به خرید پنل پیامک انبوه اقدام کنید از بابت تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانه و ارسال پیامک نگرانی نخواهید داشت.

4)شیوۀ نگارش متن پیامک

لحن نوشتار پیامک، تعداد کلمات پیامک، انتخاب دقیق لغات، استفاده از علائم نگارشی و … از جمله موارد مهمی هستند که در ارسال پیامک تبلیغاتی باید به آن دقت داشت.

5)اطلاع‌رسانی و نظرسنجی

شما می‌توانید برای اطلاع‌رسانی از محصولات جدید، اطلاع درباره موجودی کالا و یا نظرسنجی پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله برایتان درباره اصول تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم خانه گفتیم. اگر تاکنون برای تبلیغات اقدامی نکرده‌‌اید با توجه به موارد عنوان شده می‌توانید در این راستا گام موثری بردارید. اگر مطالب فوق برایتان مفید بود، اشتراک آن را دریغ نکرده و برایمان درباره نظرات خود بگویید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی