اگر کسب‌وکار کوچکی دارید و به دنبال یک روش موثر برای دیده شدن در بازار کار هستید، بازاریابی پیامکی یکی از جدیدترین روش‌های تبلیغات موثر، جهت شناخته شدن برند و خدمات شماست. در نظر بگیرید کسب و کارتان در زمینه‌ی فروش تابلوهای تبلیغاتی و خدمات مربوط به آن‌هاست. امکانات بازاریابی پیامکی به شما کمک می‌کند که در این زمینه بتوانید مشتریان جدیدی را جذب کنید. بازاریابی پیامکی ابزارهای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص که کارکردن با آن بسیار آسان است به راحتی می‌توانید از پیام‌رسانی شخصی به مشتریان، ارسال متن‌های خودکار براساس تقویم محتوایی و فهرست بازاریابی مشتریان استفاده کنید. حتی برخی از نرم‌افزارهای این امکان را دارند که مشتریان با شما در ارتباط بوده و برای شما پیامک ارسال و مستقیماً با شما از طریق پیامک در ارتباط باشند.

کندو - روش تبلیغاتی برای هتل ها
کندو-تبلیغات برای تابلوسازی

تابلو پیامک بفرست

پیامک‌های تبلیغاتی، در سه دقیقه ابتدایی ارسال توسط مخاطبان باز و خوانده می‌شوند، پس فرقی نمی‌کند، کسب و کار شما کوچک، نوپا و یا حتی خانگی باشد، ارسال پیام تبلیغاتی را به برنامه‌ی بازاریابی خود اضافه کرده و محصولات خود را به مخاطبان هدف معرفی کنید و ترسی از کوچک بودن کسب و کار خود نداشته باشید. در ادامه به چند نمونه از مزایای بازاریابی پیامکی، برای مشاغل کوچک و نوپا خواهیم پرداخت:

آقای خودت باش، کارمند خودت باش…

استفاده و راه‌اندازی سیستم ارسال پیامک برای مشاغل کوچک، بسیار ساده و راحت است. به همین دلیل در ابتدای کار نیازی به استخدام افراد متخصص نیست. با نصب و راه‌اندازی پنل‌های شخصی‌سازی شده ارسال پیامک، و یک جست و جوی ساده و یا حتی تماس با مرکز پشتیبانی، خودتان می‌توانید برای مشتریان و مخاطبان پیام تبلیغاتی ارسال کنید.

هر پیامی یک جوابی دارد…

از مهم‌ترین مزیت‌های پیام‌های تبلیغاتی امکان تعامل با مشتریان است. با فعال‌سازی این امکان در پنل ارسال پیامک خود، مخاطبان نیز می‌توانند برای شما پیام ارسال کرده و با شما در ارتباط باشند. شما می‌توانید با راه‌اندازی سیستم پاسخ‌گویی خودکار به صورت شبانه روزی نیاز مشتریان را پاسخ داده و احساس رضایت و امنیت بیشتری را در آنان ایجاد کنید.

 

کندو-تبلیغات برای تابلوسازی

هر پیامی جوابی دارد

قابلیت ادغام با دیگر خدمات….

استفاده از برنامه‌های ارسال پیامک، این امکان را به شما می‌دهد که در سایر موارد دیگر مثل، ارسال و تبریک پیامک تولد، تکمیل خرید، ارسال پیام تایید سفارش، نظرسنجی و… را به شما می‌دهد. در واقع پایگاه داده چنین اجازه‌ای را به شما می‌دهد که شماره‌ی مشتریان خود را به سایر بخش‌ها و قابلیت‌های پنل اضافه کرده و اجازه دهید از سایر خدمات آن استفاده کند.

مقرون به صرفه کی بودی…

وقتی صحبت از تبلیغات در کسب و کارها می‌شود، برخی بر این باور هستند که هر مقدار بودجه جهت بازاریابی اختصاص داده شود کم است. در مورد بازاریابی پیامکی نیز این امر صادق است و هرسال مقدار بودجه اختصاص مشاغل و کسب و کارها برای استراتژی بازاریابی پیامکی بیشتر می‌شود؛ اما نکته قابل توجه این است که استفاده از بازاریابی پیامکی، یک روش بسیار مقرون به صرفه نسبت به دیگر روش‌های بازاریابی و تبلیغاتی است که تمامی کسب‌وکارها با هر توان مالی می‌توانند از آن استفاده کنند.

هدف‌گیری درست…

ارسال پیام‌های تبلیغاتی از طریق پنل‌های اختصاصی به شما این امکان را می‌دهد تا مخاطبان هدف خود را شناسایی کرده و برای آنان پیامک ارسال کنید. مخاطبان هدف شما می‌توانند در انواع دسته‌بندی، سن، جنسیت، منطقه و شغل قرار بگیرند. امر موجب نرخ بازگشت سرمایه قابل توجهی خواهد شد.

کندو-تبلیغات برای تابلوسازی

هدف‌گیری درستراه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید، امری دشوار است، اما استفاده از روش‌های نوین بازاریابی، به شما این امکان را می‌دهد تا کنار سازمان‌ها، شرکت‌ها و مشاغل بزرگ فعالیت کرده و مخاطبان هدف خود را پیدا کنید. در نظر داشته باشید که در چنین بازاریابی‌هایی که هر روز به قابلیت و امکانات آن‌ها اضافه می‌شود، شما نیز با آنان هم‌گام شده تا از دنیای رقابت عقب نمانید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی