کاربرد پنل ارسال اس ام اس تنها برای بازاریابی و تبلیغات نیست، بعد از همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان، سازمان‌ها مراکز دولتی برای ارائه هرچه بهتر و بیشتر خدمات غیر حضوری، از پنل‌های ارسال اس ام اس انبوه بیشتر استفاده کردند، این موجب شد تا مراجعه‌های حضوری کمتر و همچنین بازده خیلی بیشتری را به همراه داشت. کلانتری‌ها یکی از مراکز دولتی بود که در آن از قابلیت‌های پنل ارسال اس ام اس جهت اطلاع‌رسانی‌های پیامکی استفاده شد.

کندو- سامانه اطلاع رسانی پیامکی در کلانتری‌ها

اطلاع رسانی پیامکی در کلانتری

پنل اس ام اس چیست؟

در واقع پنل ارسال اس ام اس نرم‌افزاری است که در فضای اینترنت به صاحبین مشاغل، مراکز دولتی و خصوصی این امکان را می‌دهد تا مخاطبان خود را مدیریت بهتر کرده و برای آنان پیامک انبوه ارسال کنند. با توجه به انکه در چه حوزه‌ای فعالیت دارید، مخاطبان هدف متغیر هستند، به طور مثال متقاضیان و مراجعین مراکز دولتی و مشتریان فروشگاه‌های مخاطبین هدف متفاوتی هستند که پنل‌ها این امکان را فراهم می‌کنند ارسال پیامک برای کدوم دسته از مشترکین ارسال شود، پیامک انبوه تبلیغاتی برای مخاطب هدف بانوان یا ارسال پیامک‌های پیگیری و اعلانات و هشدارها از سوی مراکز دولتی، کلانتری‌ها و یا دادسراها.

سامانه اطلاع رسانی پیامکی در کلانتری‌ها

از آن‌جایی که ارسال پیامک و استفاده از پنل‌های ارسال اس ام اس انبوه هیچ محدودیت شغلی ندارند، هر مرکزی می‌تواند از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کند. از این رو یکی از راهبردهای پلیس در جهت بهره‌مندی بیشتر از فناوری و سریع‌تر کردن امور مربوط به رسیدگی پرونده‌ها و همچنین افزایش رضایت‌مندی مردم، با استفاده از سامانه ثبت شکایت در کلانتری‌ها، ظرفیت اطلاع رسانی به روش الکترونیکی و پیامکی را فعال کرده است. در طی این فرایند، پرونده‌های ایجاد شده در مرحله رسیدگی در کلانتری‌ها و میزان پیشرفت آن به اطلاع مراجعه کنندگان خواهد رسید. فعال شدن سیستم پیامک موجب تسریع در رسیدگی‌ به پرونده‌ها، افزایش رضایت مندی مراجعین و کاهش چشم‌گیر مراجعات حضوری ارباب رجوع به کلانتری ها می شود. این روند ضمن تسهیل در امور، در ایجاد و ارتقاء اعتماد عموم به حوزه انتظامی نیز بسیار خواهد بود.

کندو-  سامانه اطلاع رسانی پیامکی در کلانتری‌ها

اطلاع رسانی پیامکی در کلانتری‌ها

قابلیت‌های پنل‌های اطلاع رسانی در کلانتری‌ها

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های پنل‌های ارسال اس ام اس انبوه استفاده از شماره‌هایی است که در پایگاه داده پنل ثبت شده است. از این رو به راحتی می‌توان شماره افراد مراجعه کننده و دلیل مراجعه‌ی آن‌ها را در سیستم ثبت و جهت اطلاع رسانی از روند پرونده آنان برایشان پیامک ارسال کرد.
از دیگر قابلیت‌های پنل نیز امکان دریافت پیامک از سوی مراجعه کنندگان است، این امر موجب می‌شود سرعت پاسخ‌گویی به آنان بیشتر شده و همچنین از مراجعه‌ی حضوری آنان جلوگیری شود. از آن‌جایی که سرعت ارسال پیامک سریع بوده و یک روش کاملا مطمئن است، می‌توان گفت که پیامک‌های مهم قطعا به دست مراجعه کنندگان خواهد رسید.

کندو-سامانه اطلاع رسانی پیامکی در کلانتری‌ها

سامانه پیامکی در کلانتری‌ها


کلام پایانی

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که مراکز دولتی، خصوصی و ارگان‌ها در صدد باشند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهند. از این رو کلانتری‌ها نیز جهت ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مراجعه کنندگان خود از پنل اطلاع رسانی پیامکی استفاده که باعث سریع در انجام امور، اطلاع رسانی‌های سریع، میزان رضایت مراجعه کنندگان و همچنین جلوگیری از حجم زیاد مردم را به همراه داشته باشد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی