یکی از مشاغلی که نیازمند برقراری تعامل بسیار قوی با مشتریان خود است، آرایشگاه‌های مردانه و زنانه هستند. با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات همه مشاغل برای پیشرفت و همگام شدن با شرایط روز از آنها استفاده می‌کنند. از جمله این ابزارها می‌توان به روش‌های جدید بازاریابی و تبلیغات اشاره کرد. در  بعضی از روزهای خاص آرایشگاه‌های مردانه و زنانه مشتری کمتری نسبت به سایر روزها دارند.

در این راستا آرایشگاه‌ها می‌توانند از روش‌های تبلیغات و بازاریابی پیامکی استفاده کنند و مشتریان را در روزهایی که خلوت هستند، ترغیب به استفاده از خدمات خود کنند. روش‌های مختلفی جهت استفاده از پنل پیامک برای آرایشگاه‌ها وجود دارد. با استفاده از این پنل آرایشگاه‌ها می‌توانند تخفیف فروش لوازم آرایشی و بهداشتی، معرفی خدمات جدید و …  را برای مشتریان خود اطلاع رسانی کنند.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشگاه ارایشی و بهداشتی

نحوه استفاده از پنل پیامک برای آرایشگاه‌ها

پنل پیامک امکانات مختلفی دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید مخاطبان خود را از شرایط موجود مطلع کنید. به عنوان مثال در این پنل‌ها میتوانید کد پستی شهر و جنسیت مورد نظر خود را انتخاب کنید تا پیامک‌های مربوط به تبلیغات و بازاریابی به مخاطبان شما ارسال شود.

همچنین یکی دیگر از  کاربردهای پنل‌های پیامک ارسال پیامک‌های زمان دار است به این صورت که شما اطلاعاتی در مورد زمان تولد و سالگرد ازدواج مشتریان خود را در آن وارد می‌کنید و این پنل پیامکی را با عنوان تبریک و ارائه کد تخفیف مشتریان ارسال می‌کند. در همین راستا شما به کمک کد تخفیفی که برای برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اید می‌توانید مشتری بیشتری را جذب کنید و در نتیجه سود بالایی را به دست آورد.

کاربرد پنل پیامکی برای آرایشگاه‌ها

 • ارسال پیامک‌ها در مراسم و اعیاد جهت تبریک
 • ارسال پیامک‌های تشکر از تماس به نام مشتریانی که تماس گرفته‌اند
 • ارائه پیشنهادهای ویژه در رابطه با خدمات آرایشگاه
 • ارسال پیامک‌های یادآوری وقت به مشتریان
 • کاهش هزینه‌های مربوط به تماس با تک تک مشتریان جهت یادآوری
 • ارسال پیامک‌های زمان‌دار جهت تبریک تولد و سالگرد ازدواج و ارائه کد تخفیف جهت مراجعه آن‌ها به آرایشگاه
 • تنظیم سرویس پنل پیامک جهت پاسخگویی خودکار برای کاهش هزینه‌های مربوط به منشی
 • برقراری تعامل مناسب و روابط اجتماعی بالا به کمک پنل پیامک
 • ارسال جزئیات مربوط به خدمات و کارها
 • به اشتراک گذاشتن نظر سنجی‌ها جهت اطلاع از کیفیت ارائه شده خدمات و میزان جلب رضایت مشتریان
 • اطلاع رسانی قیمت‌های خدمات مختلف به صورت بروز به مشتریان
 • ارائه کد تخفیف به کمک ارسال اعداد مشخص
 • اطلاع رسانی در خصوص خدمات جدید راه اندازی شده در آرایشگاه
 • ارسال نکات هفتگی در رابطه با آرایش و بهداشت
 • اطلاع رسانی در رابطه با فروش ویژه در آرایشگاه و افزایش میزان کسب سود
 • ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و بازاریابی بر اساس کد پستی و منطقه
 • اطلاع رسانی وقت کنسل یا تایید شده به مخاطبان و مشتریان

شرح کاربرد پنل پیامک در آرایشگاه‌ها

کندو - استفاده از سامانه پیامکی برای آرایشگاه ها

استفاده از سامانه پیامکی برای آرایشگاه ها

برقراری ارتباط با مشتریان زمانی که بدون واسطه باشد، بازخورد بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد و به همین دلیل استفاده از پنل پیامک می‌تواند باعث افزایش میزان کسب سود شود. در ادامه با شرح کاربرد پنل پیامک در آرایشگاه‌ها آشنا می‌شویم. این موارد عبارتند از:

 ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک‌های بازاریابی و تبلیغات برای مخاطبانی که در نزدیکی شما هستند اهمیت بالایی دارد چرا که افراد از سایر مناطق شهر برای جلوگیری از  اتلاف هزینه و زمان آرایشگاهی را انتخاب نمی‌کنند. استفاده از پنل پیامک این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تنها به وسیله این ابزار بتوانید منطقه مورد نظر را شناسایی کنید و پیامک را ارسال نمایید.

  دفترچه تلفن مشتریان و کارکنان

علاوه بر اینکه شما می‌توانید بر اساس آدرس پیامک مورد نظر را ارسال کنید، می‌توانید دفترچه تلفن مشتریان و کارکنان را در این ابزار قرار دهید. استفاده از دفترچه تلفن مشتریان به شما کمک می‌کند تا کد تخفیف و خدمات جدید را به آن‌ها اطلاع رسانی کنید. در مقابل دفترچه تلفن کارکنان هم می‌تواند باعث راحتی کار شما در خصوص مسائل مربوط به پرداخت‌ها شود.

 راه اندازی ابزار نظرسنجی

کندو - تبلیغات پیامکی برای آرایشگاه های زنانه و مردانه

تبلیغات پیامکی برای آرایشگاه های زنانه و مردانه

راه اندازی ابزار نظرسنجی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مشتریان به راحتی بتوانند نظر خود را در خصوص خدمات ارائه شده از طرف کارکنان با مدیریت سالن به اشتراک بگذارند. این کار به شما کمک می‌کند تا از میزان عملکرد کارکنان خود اطلاع داشته باشید.

سخن پایانی

کاربرد پنل پیامک برای آرایشگاه ها اهمیت بالایی دارد که استفاده از این سرویس باعث راحتی در ارائه خدمات و برنامه‌ریزی‌های مناسب شده است. استفاده از پنل پیامک برای آرایشگاه‌ها این امکان را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا با استخدام کمترین نیرو بتوانند تعامل مناسبی را با مشتریان خود برقرار کنند و در نتیجه میزان سود بالایی را در مدت کوتاه به دست آورند. به نظر شما علاوه بر موارد گفته شده آرایشگاه‌ها از پنل پیامک در چه بخش‌هایی می‌توانند استفاده کنند؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی