سامانه پیامکی

هر آنچه را که باید درباره سامانه پیامکی بدانید

با گسترده شدن بازاریابی پیامکی و پررنگ شدن نقش پیامک ها در زمینه تبلیغات، سامانه های پیامکی مختلف و متعددی نیز برای ارائه خدمات به کسب و کارها و مجموعه های مختلف شکل گرفته اند. جزئیات خدمات یک پنل sms، نحوه انتخاب سامانه پیام کوتاه مطلوب، دلایل استفاده از سامانه پیامکی، نحوه قیمت گذاری ، از جمله مطالبی است که در این مطلب نگارش شده است.

سامانه پیامکی

چرا از سامانه پیامکی استفاده می کنیم؟

ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی شاید فعالیت ساده و آسانی به نظر برسد، اما به محض ورود به دنیای بزرگ و پیچیده بازاریابی پیامکی یا SMS Marketing، جزئیات متعددی خود را به نمایش می گذارند که عدم مدیریت صحیح هریک از این جزئیات می تواند خلل جدی در فعالیت پیامکی یک کسب و کار یا مجموعه ایجاد کند. یک پنل پیامک مطلوب می تواند با در اختیار گذاشتن خدمات متفاوت در اختیار کاربر، کمک کند تا بالاترین بازدهی در تبلیغات پیامکی حاصل شود؛ بانک اطلاعاتی گسترده از مخاطبان یا دیتابیس هوشمند، امکان ارسال خودکار پیامک ها، ارائه آمار و اطلاعات از پیامک های ارسالی، از جمله امکانات و خدماتی است که یک سامانه پیامکی در اختیار کاربر قرار می دهد:

ارسال پیامک، از هر نقطه در هر لحظه

شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز و با استفاده از هر دستگاهی وارد پنل کندو شوید و پیامک ارسال کنید. این یعنی ارسال پیامک در هر شرایطی و بدون محدودیت برای شما ممکن است.

همچنین صفحات سامانه کندو، متناسب با ابعاد نمایشگر شما در موبایل، تبلت یا لپ تاپ تغییر می کند تا بتوانید با استفاده از هر وسیله، از تمام امکانات پنل کندو استفاده کنید.

امکانات سامانه

گزیده ای از امکاناتی که پنل سامانه کندو اس ام اس در اختیار شما قرار می دهد

شماره اختصاصی

با سامانه کندو اس ام اس می توانید با شماره اختصاصی اقدام به ارسال پیامک کنید

خدماتی سازی خطوط

با خدماتی سازی خطوط می توانید به تمامی مشتریان خود (حتی بلک لیست) پیامک ارسال کنید

ارسال با نام تجاری

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید پیامک های خود را با نام تجاری ارسال کنید

ارسال از دکل مخابراتی

برای ارسال از دکل های مخابراتی به خطوط فعال در منطقه مورد نظرتان می توانید از سامانه کندو اس ام اس استفاده کنید

پیشنهاد شگفت انگیز

ارسال پیامک از روی موقعیت مکانی گوگل

کافی است یک محدوده یا منطقه را از روی موقعیت مکانی گوگل انتخاب کنید و برای شماره های این منطقه پیامک ارسال کنید. این ویژگی شگفت انگیز، به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات یا اطلاع رسانی خود را در یک محدوده مشخص مکانی انجام دهید. این امکان، می تواند برای کسب و کارهای متوسط یا کوچک بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

این بخش در حال حاضر در شهرهای تهران، مشهد، کرج، اصفهان، شیراز، ارومیه، قم، دزفول و تبریز قابل استفاده است و به زودی در سراسر کشور نیز فعال خواهد شد.

جهت مشاهده تعرفه های ارسال پیامک کلیک کنید

ارسال پیامک با شماره اختصاصی

زمانی که شما در پنل پیامکی کندو، برای مخاطبان خود پیامک ارسال می کنید، یک شماره بر روی گیرنده دریافت کننده ظاهر می شود. این شماره، تنها و تنها به شما تعلق دارد و اختصاصی مجموعه شماست که مخاطبان نیز می توانند در صورت نیاز به پاسخ به شماره شما، پیامک ارسال کنند. شماره اختصاصی، در ایجاد هویت برای شما یا مجموعه شما بسیار موثر است. همچنین در نسخه رایگان سامانه پیامکی کندو یک شماره 14 رقمی به شما تعلق می گیرد.

شماره اختصاصی

وب سرویس سامانه کندو اس ام اس

با وب سرویس سامانه کندو اس ام اس شما قادر خواهید بود به راحتی امکان ارسال، دریافت و یا مدیریت پیامک را در سایت یا اپلیکیشن خود فراهم کنید.

همچنین امکان دریافت افزونه برای سیستم مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا و… فراهم شده است. که به راحتی می توانید از آن بهره ببرید.

همکاران ما

کندو برای همه؛ حتی شما دوست عزیز!​

کندو برای همه؛ حتی شما دوست عزیز!​

نیازی نیست که حتما یک کسب و کار بزرگ با مخاطب میلیونی باشید تا از خدمات سامانه پیامکی کندو استفاده کنید؛ کسب و کارهای کوچیک و حتی اشخاص حقیقی نیز می توانند از خدمات پیامکی کندو استفاده کنند؛ خدمات کندو متناسب با کسب و کار و شخصیت حقوقی یا حقیقی شما شخصی سازی می شود؛ یعنی می توانید با عنوان برند خود و با شناسه مخصوص پیامکی خود، برای مخاطبان مجموعه تان پیامک ارسال کنید.

ارسال سریع پیامک های میلیونی با سامانه کندو

اگر مجموعه یا کسب و کاری با مخاطب میلیونی هستید، نیاز به سامانه ای دارید تا بتوانید که در کوتاه ترین زمان، پیامک خود را برای مخاطبان فراوان خود ارسال کنید. سامانه پیامکی کندو این ظرفیت را دارد که فقط در مدت یک ساعت، 10 میلیون پیامک ارسال کند؛ سرعت فوق العاده سامانه پیامکی کندو به شما امکان برگزاری کمپین های بزرگ تبلیغاتی می دهد و با استفاده از آن می توانید در مدت زمان کمتر از یک ساعت، پیام خود را به دست میلیون ها نفر برسانید.

 

ارسال سریع پیامک های میلیونی با سامانه کندو​
تضمین سرویس otp سامانه کندو در 4 تا 6 ثانیه​

تضمین سرویس otp سامانه کندو در 4 تا 6 ثانیه​

سرویس otp یا همان One Time Password به معنای رمز یکبارمصرف است؛ در بسیاری از شرایط، برای تامین امنیت وبسایت خود نیاز دارید تا برای کاربران خود کد اعتبارسنجی یا همان رمز یکبارمصرف ارسال کنید؛ تا از طریق آن وارد سامانه اینترنتی شما شوند؛ سامانه پیامکی کندو با تضمین سرویس OTP شرایط را برای تامین امنیت وبسایت شما فراهم می کند. نکته حائز اهمیت در سرویس OTP سرعت بالای دلیور پیامک است؛ سرعت سرویس OTP سامانه کندو 4 تا 6 ثانیه است. یعنی 4 تا 6 ثانیه بعد از ارسال درخواست کاربر، پیامک اعتبارسنجی برای او ارسال می شود..

پیامک های اختصاصی شما با پشتیبانی APIbase

تمام سرویس های سامانه پیامکی کندو مجهز به پشتیبانی APIbase است. عبارت APIbase مخفف Application Programming Interface و به معنای رابط کاربری برنامه نویسی نرم افزاری است؛ این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بتوانید دیتابیس سایت خود را با سامانه پیامکی ارتباط دهید و خدمات اختصاصی سایت و مجموعه خود را دریافت کنید؛ اجازه بدهید با یک مثال ساده مفهوم را روشن کنم؛ تصور کنید شما می خواهید برای مشتریان خود که از سایت شما خرید می کنند پیامک تشکر ارسال کنید؛ با وجود پشتیبانی APIbase نیازی نیست که اطلاعات مشتریان خود را در سامانه پیامکی وارد کنید؛ بلکه سامانه پیامکی به سایت شما متصل می شود و به صورت خودکار پس از هر خرید، به مشتری شما پیامک تشکر ارسال می کند.

دیتابیس هوشمند پنل پیامکی​

سامانه های پیامکی معتبر بانک اطلاعاتی گسترده ای از مخاطبان را به تفکیک رده سنی، محل سکونت، جنسیت و یا دسته بندی صنفی و شغلی در اختیار کاربران خود قرار می دهند. کاربران می توانند با استفاده از این دیتابیس مخاطبان، پیامک های هدفمند و برای مخاطب مخصوص خود ارسال کنند. هرچقدر یک پنل اس ام اس، بانک اطلاعاتی گسترده تر و سرعت به روزرسانی بیشتری داشته باشد، بازدهی بیشتر و بالاتری برای کاربر خود ایجاد می کند؛ به طور مثال دیتابیس هوشمند سامانه پیامکی کندو هر هفته به روزرسانی می شود. یعنی در هر هفته مخاطبان جدید به بانک اطلاعاتی اضافه می شوند و آمار مخاطبان غیرکاربردی از لیست حذف می شود.
دیتابیس هوشمند پنل پیامکی
ارسال خودکار پیامک

ارسال خودکار پیامک در سامانه پیامکی

اینکه چه ساعتی از روز، یا چه روزی در هفته یا کدام ایام سال برای ارسال پیامک مناسب است، وابسته به نوع هر کسب و کار و مخاطبان آن کسب و کار است. به طور مثال شاید برای یک کسب و کار مناسب باشد که در ساعات ابتدایی روز برای مخاطبانش پیامک ارسال کند اما کسب و کار دیگر ترجیح دهد در ساعات پایانی شب این کار را انجام دهد. در هر صورت شاید برای یک مجموعه امکان پذیر نباشد که در ساعت های مختلف روز، یک یا چند نفر اپراتور را برای ارسال پیامک به کار بگیرد؛ به همین خاطر کاربر می تواند برای هر پیامک یک ساعت دلخواه را تنظیم کند تا سامانه پیامکی در همان ساعت تعیین شده توسط کاربر و به صورت خودکار، پیامک ارسال کند.

پاسخ خودکار توسط پنل پیامک​

برخی از پنل های پیامکی این امکان را فراهم می کنند که از مخاطب پیامک دریافت کنند و به صورت خودکار، پاسخ متناسب با آن پیامک را ارسال کنند. به طور مثال اگر یک کاربر عدد تعیین شده ای را برای سامانه ارسال کند، سامانه پیامکی به صورت خودکار توضیحات مربوط به یک محصول، یا یک دوره آموزشی یا … را برای کاربر ارسال می کند. این مساله تعامل میان مجموعه و مخاطبانش را افزایش می دهد و به علت ارسال اطلاعات هدفمند برای مخاطب، امکان خرید محصول یا دوره از مجموعه را افزایش می دهد.
پاسخ خودکار
🔟 ظرفیت ارسال +10 میلیون پیامک
⭐ امکان ارسال پیامک با نام تجاری
🏠 ارسال هدفمند براساس کدپستی
😊 رابط کاربری آسان

معیارهای انتخاب سامانه پیامکی

انتخاب یک سامانه پیامکی مطلوب، تاثیر مستقیمی در میزان موفقیت یک کسب و کار در بازاریابی پیامکی دارد. برای انتخاب سامانه اس ام اس معتبر، می توان به این معیارها توجه کرد:

دلیور بیس بودن سامانه پیامکی

برخی از پنل های پیامک سند بیس هستند. به این معنا که هزینه تمام پیامک های ارسالی را از کاربر دریافت می کنند؛ خواه پیامک به صورت موفق به دست مخاطب برسد، خواه ارسال پیامک ناموفق باشد. اما برخی دیگر از سامانه های پیام کوتاه، دلیور بیس هستند. یعنی تنها هزینه پیامک هایی را از کاربر دریافت می کنند که به صورت موفق برای مخاطب ارسال شود؛ و هزینه پیامک های ارسالی ناموفق به حساب کاربر بازگشت داده می شود. استفاده از سامانه پیامکی دلیور بیس موجب کاهش هزینه های کاربر می شود. سامانه پیامک کندو، یک پنل پیامکی دلیور بیس است.

deliver
دلیوربیس بودن پنل پیامکی
deliver-speed
سرعت ارسال در پنل پیامکی

سرعت ارسال پیام در پنل پیامکی

معیار مهم دیگری که در انتخاب سامانه پیامکی باید به آن توجه شود، سرعت ارسال پیامک آن سامانه است. این موضوع برای کسب و کارهای بزرگ که مخاطب گسترده دارند، اهمیت بیشتری دارد. یک پنل sms مطلوب باید این اطمینان را به کاربر بدهد که در کمپین های بزرگ پیامکی می تواند سرعت و کیفیت موردنیاز کاربر را تامین کند. به طور مثال پنل اس ام اس کندو قادر است در مدت تنها 60 دقیقه، 10 میلیون پیامک ارسال کند.

خدمات پشتیبانی و کارشناسی سامانه پیامکی

یک سامانه پیامکی معتبر خدمات پشتیبانی و کارشناسی گسترده ای دارد. به طوری که اگر در هنگام اجرای یک کمپین پیامکی، نقص، مشکل و یا سوالی برای کاربر ایجاد شود می تواند به سرعت با پشتیبانی سامانه sms ارتباط برقرار کند. و یا در صورت نیاز برای مشاوره در زمینه بازاریابی پیامکی امکان ارتباط با کارشناسان سامانه فراهم باشد. این عامل هرچند در ابتدا شاید عامل مهم و تاثیرگذاری به نظر نرسد، اما در مواقع حساس و یا در صورت بروز اختلال در فرایند تبلیغات پیامکی، نقش خود را نمایش می دهد.

support
خدمات پشتیبانی سامانه پیامکی
opt-code
سرعت سرویس otp

سرعت سرویس otp در سامانه پیامکی

سرویس otp یا همان One Time Password به معنای رمز یکبارمصرف است؛ بسیاری از سایت های آنلاین برای تامین امنیت وب سایت خود و یا احراز هویت کاربران برای آن ها از طریق پیامک رمز یکبار مصرف ارسال می کنند. اینکه پس از درخواست کاربر برای دریافت رمز یکبارمصرف، تا دریافت پیامک رمز، چه مقدار زمان صرف شود، وابسته به پنل sms است. در پنل های پیامکی معتبر، سرعت سرویس otp بالاتر است. مثلا در سامانه پیامک کندو این سرعت برابر 4 تا 6 ثانیه است.

price
تعرفه سامانه پیامکی

قیمت و تعرفه های سامانه پیامکی

قیمت و تعرفه های یک سامانه پیامکی، معمولا مهمترین عامل در تصمیم گیری کاربران است. پنل پیامکی کندو بسته های مختلف با قیمت های متفاوت طراحی کرده است تا کاربران مختلف بتوانند با توجه به نیاز کسب و کار خود، بسته لازم خود را انتخاب کنند؛ هرچند که عوامل فوق در کنار عامل قیمت بسیار اهمیت دارند، اما کندو تضمین می دهد که کمترین قیمت ها را به کاربران ارائه می کند. (برای مشاهده تعرفه ها و قیمت های بسته های مختلف کندو کلیک کنید.)

نحوه خرید از پنل پیامکی

خدمات مختلف هر پنل اس ام اس در وب سایت آن سامانه قابل مشاهده است؛ کاربران می توانند با بررسی خدمات و بسته های مختلف، بسته مورد نظر خود را خریداری کنند؛ سپس سامانه پیامکی یک پنل اختصاصی برای کاربر ایجاد می کند که از طریق آن می تواند پیامک ارسال کند، اعتبار مانده را مشاهده کند، آمار پیامک های قبلی را مشاهده کند و به طور کلی فعالیت های پیامکی خود را مدیریت کند.

برای انتخاب یک پنل پیامک معتبر، عوامل مختلفی تاثیرگذار است؛ قیمت گذاری و میزان تعرفه ها، سرعت ارسال پیامک، گستردگی بانک اطلاعاتی، سند بیس بودن یا دلیور بیس بودن خدمات پیامکی، سرعت سرویس otp و … از  جمله این عوامل است؛ اما هر مجموعه یا کسب و کاری برای انتخاب سامانه پیامکی مناسب، باید به یک یا چند مورد از این ویژگی ها توجه داشته باشد. به طور مثال برای یک کسب و کار کوچک مهمترین عامل پایین بودن تعرفه هاست؛ و بالعکس برای یک کسب و کار بزرگ، سرعت ارسال پیامک عامل مهمتری نسبت تعرفه ها و قیمت گذاری هاست؛ سامانه پیام کوتاه کندو با ارائه بهترین خدمات با پایین ترین قیمت ها، می تواند انتخاب اول مجموعه های مختلف باشد.

سوالات متداول

دیتابیس سامانه پیامکی کندو هر هفته به روزرسانی می شود. این مساله سبب می شود که دقیق ترین و به روزترین بانک اطلاعاتی از مخاطبان در این سامانه موجود باشد و در اختیار کاربران قرار بگیرد.

این امکان سامانه های پیامکی، ضمن ایجاد تعامل میان کسب و کار با مخاطبانش و ایجاد حس احترام در آنان، بستر مناسبی برای ارائه اطلاعات دقیق از یک محصول یا خدمت به مشتریان است؛ بدون آنکه نیاز به استفاده از نیروی انسانی باشد.

برخی از سامانه های پیامکی سند بیس هستند و برخی دیگر دلیور بیس؛ یعنی تنها هزینه پیامک هایی که تحویل مخاطب شود را از کاربر دریافت می کنند. به همین خاطر سامانه های دلیور بیس موجب صرفه جویی در هزینه های کاربر می شوند. سامانه پیامکی کندو یک سامانه پیامکی دلیور بیس است.

سامانه پیامکی کندو، اعتبار پیامک های ناموفق را به صورت آنلاین به حساب کاربر بازمی گرداند.

سرویس otp  به معنای ارسال رمز یکبارمصرف از طریق پیامک است. سرعت این سرویس در سامانه پیامکی کندو بین 4 تا 6 ثانیه است.

هر کاربر با در اختیار داشتن اطلاعات کاربری خود می تواند در هر ساعت و در هر روز وارد حساب کاربری خود شود و از خدمات سامانه پیامکی استفاده کند.

سامانه پیامک کندو می تواند در مدت یک ساعت، 10 میلیون پیامک برای مخاطبان ارسال کند. به همین سبب این سامانه می تواند انتخاب مناسبی برای کسب و کارهای با مخاطب گسترده باشد.

اطلاعات مخاطبان در سامانه کندو هر هفته به روزرسانی می شود.

خدمات سامانه پیامکی کندو برای همه گروه های کاربری از کسب و کارهای کوچک تا بزرگ، و شخصیت های حقوقی یا حقیقی قابل استفاده است.

مشاوره با کارشناسان کندو و استفاده از خدمات پشتیبانی در این سامانه کاملا رایگان است.

بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .