اگر فروشگاه نوشت افزار داشته و اکثر روزها چشم انتظار ورود مشتریان به فروشگاه خود هستید همراه ما باشید. ما در این مقاله برایتان درباره ترفندی خواهیم گفت منجر به جذب مشتری می‌شود. اگر به تبلیغات پیامکی برای فروشگاه نوشت افزار فکر نکرده‌اید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. قبل از شروع به مطالعه این مقاله، پیشنهاد می شود مقاله ی ما در مورد قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول را نیز مطالعه کنید.

کندو - تبلیغات برای فروشگاه نوشت افزار

تبلیغات برای فروشگاه نوشت افزار

اقدامات لازم برای تبلیغات پیامکی

اینکه در فروشگاه نوشت افزار خود نشسته و روزانه هزاران پیامک انبوه تبلیغاتی برای لیست بلندبالایی از مخاطبین ارسال کنید، بدون شک به تنهایی کافی نیست. پیامک تبلیغاتی انبوه نیازمند پیش نیازهایی است.

بهتر است که قبل از شروع تبلیغات پیامکی برای فروشگاه نوشت ابزار، برای پیش نیازهای آن تلاش کنید. به عنوان مثال گزینه‌های زیر راهکارهای مناسبی هستند:

نام فروشگاه شما چیست؟

فروشگاه بدون اسم و رسم مانند شخص بدون شناسنامه است. قدم اول برای پیامک تبلیغاتی داشتن نام تجاری و برند است. مثلاً اگر در پیامک تبلیغاتی انبوه مشتریان را دعوت به خرید کنید، خواهید گفت کدام فروشگاه نوشت افزار؟

تعداد فروشگاه‌های نوشت افزار در سطح شهرها کم نیستند و اگر فروشگاه شما نام خاص خود را نداشته باشد، در اکثر مواقع متروک و خالی از مشتری خواهد ماند.

نام فروشگاه نوشت افزار باید با موضوع کسب‌وکار هماهنگی داشته باشد. خوش‌آهنگ و زیبا بودن نام فروشگاه همواره در خاطر مشتریان ماندگار است؛ بنابراین در انتخاب اسم فروشگاه نوشت افزار دقت و خلاقیت به خرج دهید.

داشتن پیج اینستاگرام برای فروشگاه لوازم تحریر

اگر هنوز برای فروشگاه نوشت افزار و لوازم تحریر خود صفحۀ اینستاگرام درست نکرده‌اید، لطفاً دراسرع‌وقت اقدام کنید. به جرئت می‌توان گفت که درصد بالایی از افراد نسبت به ثبت سفارش و خرید از اینستاگرام اطمینان دارند.

یا داشتن پیج اینستاگرام می‌توانید محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید. از طرفی در تبلیغات پیامکی برای فروشگاه نوشت افزار نیز می‌توانید در متن پیامک از مشتریان دعوت کنید که به پیج اینستاگرام شما سر بزنند.

به نظر شما بازدید از پیج فروشگاه نوشت افزار آسان‌تر است یا مراجعه حضوری به فروشگاه؟ شخصاً ترجیح می‌دهید خرید اینترنتی داشته باشید یا حضوری به مراجعه کنید؟ حتماً تاکنون به اهمیت داشتن صفحه نوشت افزار در اینستاگرام پی برده‌اید، پس از اینستاگرام غافل نباشید!

راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاه نوشت افزار

از دیگر پیش نیازهای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه نوشت افزار راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاه است. شاید یکی از مهمترین دلایل خلوت بوده فروشگاه شما، استقبال مشتریان از فروشگاه‌های آنلاین و اینترنتی است.

برای اینکه از قافله عقب نمانید، سریعاً در راستای راه‌اندازی سایت اقدام کنید. در ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه می‌توانید مشتریان را به سایت فروشگاه لینک کنید. از طرفی مشتریان در حالی که در منازل خود هسند با یک کلیک ساده تشویق به خرید می‌شوند.

کندو - روش های تبلیغاتی

روش های تبلیغاتی

از سایر شبکه‌های اجتماعی غافل نمانید!

تبلیغات و بازاریابی دنیای پیچیده و متصل به همی دارد. تنها استفاده کردن از یک استراتژی بازاریابی در دنیای مدررن و پیشرفته امروزی جوابگو نیست. از این جهت پیشنهاد می‌کنیم که از سایر شبکه‌های اجتماعی در راستای تبلیغات فروشگاه نوشت افزار استفاده کنید. برای فعالیت هدفمند در شبکه های اجتماعی یکی از مطالب و موضوعات مهم درک و استفاده درست از کمپین PR است که می توانید در سایت ما آن را مطالعه کنید.

اطلاع‌رسانی درباره محصولات جدید

یکی از سوالات مهم افراد این است «محتوای تبلیغات پیامکی فروشگاه نوشت افزار باید چه چیزی باشد؟» در پاسخ باید بگوییم چه چیزی بهتر از اطلاع‌رسانی؟

کافی است پیامکی با تیتر «محصولات جدید رسید.» به صورت انبوه برای مشتریان خود ارسال کنید و لینک صفحه محصولات جدید را در انتهای پیامک ذکر کنید.

شناسایی و تفکیک مشتریان

از دیگر پیش نیازهای مهم و کاربردی برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه نوشت افزار، تفکیک و شناسایی مشتریان است. به عنوان مثال چه در خرید حضوری و چه در خرید اینترنتی، بهتر است که مشتریان دائم خود را شناسایی کنید.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای مشتریان ثابت به مراتب تاثیرگذارتر از ارسال پیامک تبلیغاتی برای افرادی است که تاکنون تجربه خرید از شما را نداشته‌اند. البته این نکته به معنای ارسال پیامک انبوه تنها برای مشتریان ثابت نیست.

ارسال پیامک «موجود شد»

گاهی اوقات مشتریان در وب‌سایت فروشگاه نوشت افزار شما به دنبال محصول خاصی هستند یا قصد خرید کالایی را دارند که موجودی آن به پایان رسیده است. شما می‌توانید از مشتریان بخواهید که با فعال کردن قسمت «خبرم کن!» درخواست اطلاع‌رسانی از موجودی کالا کنند.

در این شرایط به محض موجود شدن محصول برای مشتری پیامک ارسال می‌کنید. جالب است بدانید در اکثر مواقع مشتریان به دلیل پیگیری شما نسبت به خرید ترغیب می‌شوند.

ارائه طرح تخفیف برای فروش

از دیگر روش‌های جذب مشتریان در تبلیغات پیامکی برای فروشگاه‌های نوشت افزار ارائه دادن طرح تخفیف است. به عنوان مثال می‌توانید برای برخی از محصولات خود درصد خاصی تخفیف در مدت زمان خاصی قائل شوید و این مسئله را از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع دهید.

کندو - ارائه طرح تخفیف برای فروش

ارائه طرح تخفیف برای فروش

برگزاری مسابقه جهت تبلیغ

مشتریان خود را از برگزاری مسابقه پیامکی مطلع کنید. به عنوان مثال می‌توانید برای فاکتورهای فروش خود کد و رمزی در نظر بگیرید تا مشتریان با ارسال آن کد به شماره پنل پیامک فروشگاهتان در مسابقه شرکت کنند.

برگزاری مسابقه به صورت لایو در پیج اینستاگرام فروشگاه نیز، منجر به جذب مشتریان زیادی برایتان خواهد شد.

از طرفی دسترسی به شماره افراد شرکت‌کننده در مسابقه یعنی دسترسی به مشتریان وفادار برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه نوشت افزار و ارسال پیامک برای این افراد.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله برای صاحبان فروشگاه لوازم تحریر درباره راهکارهایی برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه نوشت افزار گفتیم. امیدواریم مطالب برایتان مفید بوده باشد، در این صورت خواهشمندیم مطلب ما را با سایر افراد فعال در این صنف به اشتراک بگذارید.

اگر ایده خاصی برای تبلیغ پیامکی برای فرشگاه نوشت افزار دارید در ادامه برایمان بگویید. شما برای افزایش مشتری و فروش بیشتر چه راهکارهایی را توصیه می‌کنید؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی