امکانات سامانه

ارسال پیامک، از هر نقطه در هر لحظه

شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز و با استفاده از هر دستگاهی وارد پنل کندو شوید و پیامک ارسال کنید. این یعنی ارسال پیامک در هر شرایطی و بدون محدودیت برای شما ممکن است.

همچنین صفحات سامانه کندو، متناسب با ابعاد نمایشگر شما در موبایل، تبلت یا لپ تاپ تغییر می کند تا بتوانید با استفاده از هر وسیله، از تمام امکانات پنل کندو استفاده کنید.

امکانات سامانه

گزیده ای از امکاناتی که پنل سامانه کندو اس ام اس در اختیار شما قرار می دهد

شماره اختصاصی

با سامانه کندو اس ام اس می توانید با شماره اختصاصی اقدام به ارسال پیامک کنید

خدماتی سازی خطوط

با خدماتی سازی خطوط می توانید به تمامی مشتریان خود (حتی بلک لیست) پیامک ارسال کنید

ارسال با نام تجاری

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید پیامک های خود را با نام تجاری ارسال کنید

ارسال از دکل مخابراتی

برای ارسال از دکل های مخابراتی به خطوط فعال در منطقه مورد نظرتان می توانید از سامانه کندو اس ام اس استفاده کنید

پیشنهاد شگفت انگیز

ارسال پیامک از روی موقعیت مکانی گوگل

کافی است یک محدوده یا منطقه را از روی موقعیت مکانی گوگل انتخاب کنید و برای شماره های این منطقه پیامک ارسال کنید. این ویژگی شگفت انگیز، به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات یا اطلاع رسانی خود را در یک محدوده مشخص مکانی انجام دهید. این امکان، می تواند برای کسب و کارهای متوسط یا کوچک بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

این بخش در حال حاضر در شهرهای تهران، مشهد، کرج، اصفهان، شیراز، ارومیه، قم، دزفول و تبریز قابل استفاده است و به زودی در سراسر کشور نیز فعال خواهد شد.

جهت مشاهده تعرفه های ارسال پیامک کلیک کنید

ارسال پیامک با شماره اختصاصی

زمانی که شما در پنل پیامکی کندو، برای مخاطبان خود پیامک ارسال می کنید، یک شماره بر روی گیرنده دریافت کننده ظاهر می شود. این شماره، تنها و تنها به شما تعلق دارد و اختصاصی مجموعه شماست که مخاطبان نیز می توانند در صورت نیاز به پاسخ به شماره شما، پیامک ارسال کنند. شماره اختصاصی، در ایجاد هویت برای شما یا مجموعه شما بسیار موثر است. همچنین در نسخه رایگان سامانه پیامکی کندو یک شماره 14 رقمی به شما تعلق می گیرد.

شماره اختصاصی

وب سرویس سامانه کندو اس ام اس

با وب سرویس سامانه کندو اس ام اس شما قادر خواهید بود به راحتی امکان ارسال، دریافت و یا مدیریت پیامک را در سایت یا اپلیکیشن خود فراهم کنید.

همچنین امکان دریافت افزونه برای سیستم مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا و… فراهم شده است. که به راحتی می توانید از آن بهره ببرید.

همکاران ما

کندو برای همه؛ حتی شما دوست عزیز!

نیازی نیست که حتما یک کسب و کار بزرگ با مخاطب میلیونی باشید تا از خدمات سامانه پیامکی کندو استفاده کنید؛ کسب و کارهای کوچیک و حتی اشخاص حقیقی نیز می توانند از خدمات پیامکی کندو استفاده کنند؛ خدمات کندو متناسب با کسب و کار و شخصیت حقوقی یا حقیقی شما شخصی سازی می شود؛ یعنی می توانید با عنوان برند خود و با شناسه مخصوص پیامکی خود، برای مخاطبان مجموعه تان پیامک ارسال کنید.

کندو برای همه؛ حتی شما دوست عزیز!​
دسترسی به مخاطب واقعی با دیتابیس هدفمند​

دسترسی به مخاطب واقعی با دیتابیس هدفمند

مهم ترین رسالت بازاریابی پیامکی، هدف قراردادن مخاطب متناسب با هرکسب و کار است. سامانه پیامکی کندو، دیتابیس هدفمند مخصوص سال 1401 را در اختیار کسب و کار شما قرار می دهد؛ منظور از دیتابیس هدفمند این است که شما می توانید متناسب با فعالیت خود، مخاطب مخصوص خود را پیدا کنید و برای آن ها پیامک ارسال کنید. اطلاعات و دیتابیس کندو هر هفته به روزرسانی می شود؛ این قابلیت کندو به شما کمک می کند تا پیامک های خود را به مخاطب واقعی تان ارسال کنید.

ارسال سریع پیامک های میلیونی با سامانه کندو

اگر مجموعه یا کسب و کاری با مخاطب میلیونی هستید، نیاز به سامانه ای دارید تا بتوانید که در کوتاه ترین زمان، پیامک خود را برای مخاطبان فراوان خود ارسال کنید. سامانه پیامکی کندو این ظرفیت را دارد که فقط در مدت یک ساعت، 10 میلیون پیامک ارسال کند؛ سرعت فوق العاده سامانه پیامکی کندو به شما امکان برگزاری کمپین های بزرگ تبلیغاتی می دهد و با استفاده از آن می توانید در مدت زمان کمتر از یک ساعت، پیام خود را به دست میلیون ها نفر برسانید.

 

ارسال سریع پیامک های میلیونی با سامانه کندو​
نگران اعتبار پیامک های ناموفق نباشید!​

نگران اعتبار پیامک های ناموفق نباشید!

در ارسال پیامک های انبوه، معمولا درصدی از پیامک ها به دست مخاطب نمی رسد؛ علت این مساله می تواند متفاوت باشد؛ خاموش بودن تلفن همراه مخاطب، قراردادن شناسه پیامکی شما در لیست سیاه توسط مخاطب، یا مشکلات فنی دیگر، از جمله دلایلی است که سبب می شود یک پیامک به دست مخاطب نرسد؛ در این صورت، اعتبار شما کسر نخواهد شد و هزینه ای که بابت پیامک های ناموفق از حساب شما کم شده، به صورت آنلاین به حساب شما بازمی گردد؛ تمام این فرایند به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی به پیگیری حضوری نیست. همچنین برای اطلاع از هزینه پیامک میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

تضمین سرویس otp سامانه کندو در 4 تا 6 ثانیه

سرویس otp یا همان One Time Password به معنای رمز یکبارمصرف است؛ در بسیاری از شرایط، برای تامین امنیت وبسایت خود نیاز دارید تا برای کاربران خود کد اعتبارسنجی یا همان رمز یکبارمصرف ارسال کنید؛ تا از طریق آن وارد سامانه اینترنتی شما شوند؛ سامانه پیامکی کندو با تضمین سرویس OTP شرایط را برای تامین امنیت وبسایت شما فراهم می کند. نکته حائز اهمیت در سرویس OTP سرعت بالای دلیور پیامک است؛ سرعت سرویس OTP سامانه کندو 4 تا 6 ثانیه است. یعنی 4 تا 6 ثانیه بعد از ارسال درخواست کاربر، پیامک اعتبارسنجی برای او ارسال می شود.

تضمین سرویس otp سامانه کندو در 4 تا 6 ثانیه​
مشاوره رایگان کارشناسان کندو​

مشاوره رایگان کارشناسان کندو

بازاریابی پیامکی یا SMS Marketing این روزها به یک ابزار مهم در بازاریابی تبدیل شده است؛ ابزاری که البته دانش مخصوص خود را نیازمند است؛ کدام سرویس پیامکی مناسب کسب و کار شماست؟ چه محتوایی مناسب پیامک شماست؟ این پیامک برای چه مخاطبی مناسب است؟ برای انجام یک فعالیت موثر پیامکی باید به این سوالات و ده ها پرسش دیگر پاسخ دهید. کارشناسان کندو با تسلط بر دانش SMS Marketing در کنار شما هستند و به صورت رایگان در رابطه با انتخاب خدمات متناسب با کسب و کار یا فعالیت شما، به شما مشورت خواهند داد.

پیامک های اختصاصی شما با پشتیبانی APIbase

تمام سرویس های سامانه پیامکی کندو مجهز به پشتیبانی APIbase است. عبارت APIbase مخفف Application Programming Interface و به معنای رابط کاربری برنامه نویسی نرم افزاری است؛ این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بتوانید دیتابیس سایت خود را با سامانه پیامکی ارتباط دهید و خدمات اختصاصی سایت و مجموعه خود را دریافت کنید؛ اجازه بدهید با یک مثال ساده مفهوم را روشن کنم؛ تصور کنید شما می خواهید برای مشتریان خود که از سایت شما خرید می کنند پیامک تشکر ارسال کنید؛ با وجود پشتیبانی APIbase نیازی نیست که اطلاعات مشتریان خود را در سامانه پیامکی وارد کنید؛ بلکه سامانه پیامکی به سایت شما متصل می شود و به صورت خودکار پس از هر خرید، به مشتری شما پیامک تشکر ارسال می کند.

سوالات متداول

سامانه پیامک کندو قادر است که در یک ساعت، 10 میلیون پیامک برای مخاطبان ارسال کند.

تنها 4 تا 6 ثانیه پس از درخواست مخاطب برای دریافت رمزیکبارمصرف، پیامک به دست مخاطب می رسد.

سامانه پیامکی کندو هیچ محدودیتی در مخاطب ندارد و شخصیت های حقیقی یا حقوقی، و کسب و کارهای بزرگ و کوچک نیز می توانند از خدمات این سامانه استفاده کنند.

با استفاده از این سیستم، دیتابیس وبسایت شما به سامانه پیامکی متصل می شود و می توانید پیامک هایی همچون تشکر از خرید، پیامک تولد برای کاربران، پیامک احراز هویت و … ارسال کنید.

تمام مشاوره های تخصصی با کارشناسان سامانه کندو رایگان است.

اگر پیامکی ناموفق ارسال شود یا به دست مخاطب نرسد، اعتبار این پیامک ها به صورت آنلاین به حساب شما بازمی گردد.


کندو دیتابیس قدرتمند و هوشمندی دارد که هر هفته به روزرسانی می شود و به شما کمک می کند که با مخاطبان حقیقی و واقعی خود متصل شوید.


تمام خدمات پیامکی سامانه کندو دلیور بیس هستند. یعنی تنها هزینه پیامک هایی دریافت می شود که به صورت موفق به دست مخاطب برسد.

هرچند که کندو امکان ارسال 10 میلیون پیامک در ساعت را دارد، اما مجموعه های خرد و کوچک برای ارسال پیامک با تعداد پایین نیز می توانند از خدمات کندو استفاده کنند.

بستن x جستجو در سایت