برخی از مشاغل و کسب‌وکاهای کوچک بر این باور هستند که روش‌های تبلیغاتی برای آن‌ها بسیار هزینه‌بر بوده و نمی‌توانند هزینه آن‌را تامین کنند. اما روش‌های تبلیغاتی وجود دارد که بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و کسب‌وکارهای کوچک و خانگی به راحتی و بدون نیاز به استخدام افراد متخصص آن‌را راه‌اندازی کنند. استفاده از پنل‌های پیامکی برای مشاغلی مثل فروشگاه‌های بدلیجات در شهرهای بزرگی همانند اصفهان می‌تواند بسیار ضروری و کاربردی باشد، از طریق چنین پنل‌هایی می‌توان به راحتی برای مشترکین کدپستی منطقه مورد نظر و نزدیک فروشگاه پیامک ارسال کرد، همچنین تعرفه‌های انتخابی آن بسیار متنوع و بوده و هر کسب‌وکاری با توجه به بودجه خود می‌توان آن‌را خریداری کند. صرف نظر از جنبه تبلیغاتی بودن، پنل‌های پیامکی یک روش ارتباطی دو طرفه بوده که با مشتریان می‌توان در ارتباط بود. از آنجایی که بازاریابی پیامکی روشی بسیار منعطف است، مشاغل و کسب‌وکارهای مختلف با توجه به خلاقیت خود می‌توانند از آن بهترین استفاده را ببرند. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین فروشگاه‌های بدلیجات در شهر اصفهان خواهیم پرداخت.

کندو - ارسال پیامک در شهر اصفهان

بهترین فروشگاه‌های بدلیجات در اصفهان

 آویز گالری

یکی از فروشگاه‌های بدلیجات شهر اصفهان که بیشتر روی فروش اینترنتی تمرکز دارد، آویز گالری است. در این فروشگاه می‌توانید انواع اکسسوری و بدلیجات شامل: انواع دستبند، گردنبند، گوشواره، ساعت، حلقه، نیم‌ست و …. را تهیه بفرمایید.
آدرس: خمینی شهر، خیابان شریعتی جنوبی، روبه روی بانک ملت، زیرزمین ساختمان کابینت رضایی (مراجعه حضوری حتما با هماهنگی)
شماره تماس: ۰۹۱۳۴۰۳۳۱۸۲
وب‌سایت: https://avizgallery.com/

 فروشگاه خاص

یکی دیگر از فروشگاه‌های زیورآلات، بدلیجات و اکسسوری و انواع ساعت در شهر اصفهان، فروشگاه خاص بوده که می‌توانید در آن متنوع‌ترین و خاص‌ترین بدلیجات مورد نیاز خود را خریداری کنید.
آدرس: دولت آباد، خیابان 22 بهمن
شماره تماس: 09392029099، 09139108342

 نقره و بدلیجات زیب

یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های فروش انواع، زیورآلات، ساعت، اکسسوری و بدلیجات در شهر اصفهان، زیب است. محصولات و کالاهای موجود در این فروشگاه از کیفیت و زیبایی بسیار بالایی برخوردار است.
آدرس: شاهین شهر، میدان خلیج فارس، طبقه همکف، پلاک2
شماره تماس: 03145251962، 09333268665

 بدلیجات ستاره

یکی دیگر از فروشگاه‌هایی که تنوع در بدلیجات و اکسسوری در آن زیاد است فروشگاه ستاره بوده که مشتریان مخصوص به خود را دارد. در این فروشگاه می‌توانید هدیه‌های بسیار زیبایی متناسب با هر سلیقه‌ای خرید کنید.
آدرس: نجف آباد، خیابان ۱۷ شهریور، پاساژ شیخ بهایی، طبقه همکف، واحد ۲۴۶
شماره تماس: 09391025331

کندو - بهترین فروشگاه‌های بدلیجات در اصفهان

بهترین فروشگاه‌های بدلیجات در اصفهان

 بدلیجات و زیورآلات شین

یکی از فروشگاه‌هایی که در بازارچه نو، شهر اصفهان طرفداران بسیار طیادی دارد، فروشگاه بدلیجات و زیورآلات شین است. در این فروشگاه‌ می‌توانید انواع بدلیجات، ساعت، اکسسوری و… را خریداری کنید.
آدرس: گلبهار، خیابان چهارباغ پایین، خیابان بازارچه نو
شماره تماس: 09131035672، 09131035672

گالری مروارید

یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های بدلیجات در شهر اصفهان مرواید است که مشتریان می‌توانند به صورت حضوری و همچنین آنلاین از آن کالاهای مورد نیاز خود شامل: آویز، دستبند، گردنبند، انواع سنگ ماه تولد، فیروزه، نیم ست و…. با بهترین کیفیت خریداری کنید.
آدرس: بازار، خیابان بازار چیت سازها، چهارسوق دوم
شماره تماس: 03132223949، 03132223949
وب‌سایت: https://gallerymorvarid.ir/

بانکی گالری

یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های زیورآلات و بدلیجات شهر اصفهان که به آثار باستانی این شهر بسیار نزدیک است، بانکی بوده که در این فروشگاه می‌توانید زیباترین و با کیفیت‌ترین زیورآلات و بدلیجات مورد نظر خود را خریداری کنید.
آدرس: میدان نقش جهان، خیابان شیخ بهایی، خیابان چهارباغ عباسی
شماره تماس: 03132222529

کندو- بانکی گالری در اصفهان

بانکی گالری در اصفهان

 فروشگاه زودیکا

یکی از بزرگ‌ترین پخش کننده‌ها و نمایندگی مارک ژوپینگ در اصفهان، فروشگاه زودیکا بوده که در این فروشگاه، مشتریان عزیز می‌توانند کلیه محصولات مارک ژوپینگ را در آن خریداری کنند.
آدرس: خیابان حکیم، مجتمع حکیم، واحد 323
شماره تماس: 03132120334
وب‌سایت: https://zoodika.com/

 نقره نما

نقره نما یکی دیگر از فروشگاه‌های عرضه کننده محصولات، نقره، زیورآلات و اکسسوری در شهر اصفهان است. در این فروشگاه می‌توانید انواع دستبند، گردنبند، ست، نیم‌ست و … را بهترین کیفیت خریداری کنید.
آدرس: حسین آباد، خیابان وحید، پاساژ طلا و جواهر عسگری، پلاک ۴۷۱، طبقه همکف، واحد ۱۲
شماره تماس: 09100025800
وب‌سایت: https://noghrenema.com/

کندو - تبلیغات برای بدلیجات

 گالری نقره فرهادی

یکی دیگر از مراکز فروش نقره و بدلیجات شهر اصفهان که در یکی از بهترین مراکز خرید این شهر واقع شده است، گالری نقره فرهادی بوده که در آن می‌توانید زیباترین زیورآلات را خریداری کنید.
آدرس: ابتدای خیابان چهارباغ بالا، مرکز خرید کوثر، طبقه اول، واحد۳۲۵
شماره تماس: 09138248488، 09132073009

کندو- فروشگاه زودیکا در اصفهان

فروشگاه زودیکا

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین فروشگاه‌های بدلیجات در اصفهان

• فروش ویژه به مناسبت ولنتاین
فروش ویژه زیورآلات، بدلیجات و انواع ساعت و جعبه کادویی به مناسبت روز ولنتاین تا پایان هفته جاری.
• 50 درصد تخفیف روی همه محصولات
فروشگاه بدلیجات لنا به مناسبت سال نو کلیه محصولات خود را با تخفیف 50 درصدی به فروش می‌رساند.
• سحر عزیز
با تشکر از خرید شما، کد تخفیف برای خرید بعدی خدمتتان ارسال گردید.
• مژه به اهالی چهارباغ بالا
فروشگاه بدلیجات و زیورآلات لنا در چهارباغ بالا افتتاح شد. تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه تا پایان هفته جاری.
• یکی بخر دو تا ببر
با خرید یکی از زیورآلات، یکی دیگر هم هدیه بگیرید. فروشگاه بدلیجات مسیح

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

کلام پایانی

اطلاع‌رسانی از خدمات و کالا‌ها به مشتریان می‌تواند باعث جذب آن‌ها شود و فرقی نمی‌کند که ارائه دهنده چه محصولات یا خدماتی هستید. اینکه در زمانی مناسب، پیام مناسبی را برای مخاطبان درستی ارسال کنید باعث جذب مخاطبان و نزخ بازگشت سرمایه مطلوبی می‌شود. برای ارسال چنین پیام‌هایی مشاغل و کسب‌وکارها مثل فروشگاه‌های بدلیجات و زیورآلات می‌توانند از پنل‌های ارسال پیامک انبوه استفاده کنند. این پنل‌ها شماره تلفن مخاطبان را به صورت دسته‌بندی (سن، جنسیت، شغل، کدپستی و…) در اختیار مشاغل قرار می‌دهد و آن‌ها می‌توانند با شناخت از جامعه هدف خود برای انان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. همچنین مزیت دیگر پنل‌ها این است که امکان ارتباط دوطرفه را فراهم می‌کند و مشتریان نیز می‌توانند پیامک ارسال کنند. از طرفی دیگر پیامک مارکتینگ برای مشاغل و کسب‌وکارهای کوچک، نوپا و خانگی بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و برای راه‌اندازی آن نیازی به استخدام افراد متخصص وجود ندارد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی