بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها برای جلب رضایت مشتریان، با آنان از طریق پیامک در ارتباط هستند، چنین مشاغلی بسته به نیاز مشتریان برای آنان پیامک ارسال می‌کنند. به طور مثال در حال حاضر بسیاری از کتاب‌فروشی‌ها در شهرهای بزرگی مثل مشهد کتاب‌های تازه چاپ شده را برای مشتریان همیشگی خود ارسال می‌کنند، این امر باعث رضایتمندی در مخاطبان می‌گردد و به همین دلیل است که استفاده از پنل‌های ارسال پیامک برای کتاب‌فروشی‌ها به یک ضرورت تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهرتین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد بپردازیم.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد

• کتاب فروشی نگارستان هنر
یکی از بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد، که توجه علاقه‌مندان کتاب را به سوی خود جلب کرده و مشتریان خاص خود را دارد، کتاب‌فروشی نگارستان هنر است.
آدرس: مشهد، خیابان سعدی، پاساژ پردیس2، منفی2
شماره تماس: 09155013086

• کتاب فروشی بوستان ادب
در کتاب فروشی بوستان ادب که از دیگر کتاب‌فروشی‌های معتبر در شهر مشهد است، می‌توانید انواع کتاب‌های کمک درسی،کنکور و تیزهوشان،کودک، نوجوان، رمان و… را تهیه فرمایید.
آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، حدفاصل صیادشیرازی و لادن
شماره تماس: 05138338200

• کتاب فروشی بهارستان
کتاب‌فروشی بهارستان یکی دیگر از بهتریم فروشگاه‌های کتاب در شهر مشهد است که در این مجموعه می‌توانید انواع کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی پیش‌دبستانی، دبستان، دبیرستان، پیش‌دانشگاهی، کنکور، دانشگاهی و انواع رمان را تهیه فرمایید.
آدرس: مشهد، بین خیابان سید رضی 19 و 21
شماره تماس: 05136082743

کندو - کتاب فروشی بهارستان

• کتاب فروشی بهارستان

• کتاب فروشی مدادگلی
یکی دیگر از بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد مداد گلی بوده که در آن می‌توانید انواع کتاب‌های عمومی و مخصوص کنکور رشته‌های مختلف را تهیه فرمایید.
آدرس: مشهد، خیابان سیدرضی55 ، نبش سه راه اول
شماره تماس: 09024673305

• کتاب فروشی جلوه
کتاب‌فروشی جلوه یکی دیگر از بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد است که در این مجموعه می‌توانید انواع رمان، ادبیات، تاریخ، فلسفه، روانشناسی، متن‌های اورجینال عمومی و همچنین انواع کتاب‌های مخصوص کودکان و نوجوانان را تهیه فرمایید.
آدرس: مشهد، صیادشیرازی15 نرسیده به چهاراه اول
شماره تماس: 05138944495

• کتاب فروشی هلو
یکی دیگر از بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد که می‌توانید، انواع کتاب‌ها کمک آموزشی و آموزش زبان انگلیسی را تهیه فرمایید، کتاب‌فروشی هلو است.
آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، حدفاصل هاشمیه و هنرستان
شماره تماس: 05138830741

کندو - کتاب فروشی هلو

کتاب فروشی هلو مشهد

• کتاب فروشی فرهاد
یکی دیگر از بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد، فرهاد است. در کتاب‌فروشی می‌توانید انواع کتاب‌های تاریخی، روانشناسی، انواع رمان، کمک آموزشی، دانشگاهی و … را تهیه کنید.
آدرس: مشهد، بلوار فکوری، میدان هشتصد جنب فضای سبز
شماره تماس: 05138648553

• کتاب فروشی اترک
اگر از آن دسته افرادی هستید که رمان‌های روز را دنبال می‌کنید، کتاب‌فروشی اترک در شهر مشهد می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
آدرس: مشهد، امامت 36
شماره تماس: 05136014219

کندو - کتاب فروشی اترک مشهد

کتاب فروشی اترک مشهد

• کتاب فروشی پردیس کتاب
پردیس کتاب همان طور که از نامش مشخص است، بهشتی است برای علاقه‌مندان به کتاب در شهر مشهد، که می‌توانید در این مجموعه انواع کتاب‌های مورد نظر خود را خریداری کنید. همچنین امکان خرید اینترنتی از کتاب‌فروشی پردیس امکان‌پذیر است.
آدرس: مشهد، خیابان ابن سینا
شماره تماس: 05138482425
وب‌سایت: shop.pardis-ketab.com

کندو - بازاریابی پیامکی برای کتابخونه

• کتاب فروشی بهار
یکی دیگر از بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد، که می‌توانید انواع رمان‌های تازه منتشر شده داخلی و خارجی را تهیه فرمایید، کتاب‌فروشی بهار است.
آدرس: مشهد، قاسم آباد، نبش چهاراه بهار
شماره تماس: 05135222020

کندو -  کتاب فروشی بهار مشهد

کتاب فروشی بهار مشهد

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین کتاب‌فروشی‌ها در شهر مشهد


• قابل توجه دانشجویان عزیز
کلیه کتاب‌های کمک آموزشی، رشته‌های هنر، علوم انسانی، ریاضیات، شیمی و فیزیک در کتاب‌فروشی بهارستان مجدد شارژ شد.

• مراسم رونمایی کتاب ………..
قابل توجه هنردوستان عزیز، مراسم رونمایی از کتاب…….. با حضور نویسنده، جمعه ساعت 18:00 در کتاب‌فروشی مدادگلی. ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

• خانم رحیمی عزیز
با توجه به ثبت درخواست شما در مورد کتاب……… به اطلاع می‌رساند کتاب مورد نظر در کتاب‌فروشی بهار مجدد شارژ شد.
برای خرید اینترنتی می‌توانید به سایت مراجعه کنید.

• حراج 50 درصدی انواع کتاب
قابل توجه دوستداران کتاب، کتاب‌فروشی بهار جهت انبارگردانی پایان سال، کلیه کتاب‌های چاپ شده در 10 سال اخیر را با تخفیف 50 درصدی به فروش می‌رساند.
برای دیدن لیست کتاب‌ها می‌توانید عدد 1 را ارسال فرمایید و یا به سایت مراجعه کنید.

• فروش ویژه کتاب‌های غیر فارسی
کتاب‌فروشی بهار، تعداد محدودی کتاب‌های اورجینال و زبان اصلی را به تخفیف ویژه به فروش می‌رساند.

کندو - بهترین کتاب‌فروشی‌ها در مشهد

بهترین کتاب‌فروشی‌ها در مشهد

کلام پایانی

استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی این امکان را در اختیار مشاغل و کسب‌وکارها قرار داده است تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان هدف خود معرفی کنند. بازاریابی پیامکی یکی از روش‌های نوین در تبلیغات است که با استقبال بسیار زیاد از سوی مخاطبان مواجه شده است. چرا که محتوای مناسب، در زمانی مناسب به دست مخاطبان درستی می‌رسد که خواهان آن کالا یا خدمات هستند . این هدفمندی در تبلیغات باعث بالا رفتن نرخ بازگشت سرمایه می‌شود. به همین دلیل است که بسیاری از کتاب‌فروشی‌های معتبر در شهرهای بزرگی مثل مشهد با استفاده از بازاریابی پیامکی و خریداری پنل‌های ارسال پیامک انبوه، برای مخاطبان علاقه‌مند به کتاب پیامک‌های تبلیغاتی ارسال می‌کنند و شناسایی مخاطبان هدف از طریق قابلیت دسته‌بندی مخاطبان پنل امکان‌پذیر است. این دسته‌بندی شامل: سن، جنسیت، میزان تحصیلات، شغل و … بوده که کاربران می‌توانند به طور مثال از طریق این دسته بندی برای دانشجویان پیامک تبلیغاتی کتب دانشگاهی ارسال کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی