بازاریابی اصولی و جذب مشتری برای مشاغل لوکسی همچون فروشگاه تابلو فرش، نیازمند تبحر و البته انتخاب صحیح ابزارهای تبلیغاتی است. در واقع برخلاف تصور برخی فروشندگان، میزان تقاضا تابلو فرش بیش از آن چیزی است که به نظر می‌رسد و جلب نظر مشتریان تنها به ابتکار عمل نیاز دارد. بهترین فروشندگان تابلو فرش کرج با آگاهی از این نکته، پنل پیامکی را برای جذب مشتری برگزیده‌اند. تصور اینکه فروشگاهی مشتری را در مرکز توجه قرار دهد و وی را در جرسان تخفیفات، اجناس جدید، جشنواره‌ها و … قرار دهد برای مشتریان امری جذاب است. البته که بهترین‌ها در کنار ارائه تابلو فرش‌های خاص و باکیفیت، تعامل صحیح با مشتری را در دستور کار خود دارند.

 

ویژگی‌های بهترین فروشگاه تابلو فرش کرج

زیبایی و جلوه تابلو فرش به جنس و کیفیت آن بستگی دارد، از‌این‌رو اولویت مشتریان این تابلوهای متفاوت و لوکس خرید از بهترین فروشگاه‌ها است. بهترین فروشگاه‌های تابلو فرش در وهله اول محصول باکیفیت و اصل به مشتری ارائه می‌دهد. برندهای متنوعی از تابلو فرش در بازار موجود هستند که انتخاب را برای مشتریان سخت می‌کنند. اما بهترین فروشگاه‌ها با آگاهی از این امر در انتخاب برند و طرح تابلو فرش هوشمندانه عمل می‌کنند.

تنوع طرح و ارائه تابلو فرش‌های دستباف و ماشینی دارای طرح‌های خاص، همان چیزی است که فروشگاه را از سایرین متمایز می‌کند. با توجه به اینکه انتخاب از بین طرح‌ها و جنس‌های متفاوت امری دشوار است، راهنمایی و مشاوره خرید توسط فروشندگان بسیار جالب توجه است. همان‌طور که می‌دانیم تعامل درست با مشتری و حفظ ارتباط با وی یکی از اصول بازاریابی است که سبب رضایت مشتری و سودآوری فروشگاه می‌شود. پس فروشگاه‌های برتر به روابط اجتماعی صحیح و برخورد مناسب با مشتری توجه ویژه دارند.

کندو - ارسال اس ام اس در کرج

۱۰ تا از بهترین فروشگاه تابلو فرش کرج

یافتن بهترین فروشگاه تابلو فرش کرج از میان انبوه فروشندگان تابلو فرش امری زمان بر است که ما آن را برایتان ساده کرده‌ایم. لیست بهترین فروشگاه‌های تابلو فرش کرج به شرح ذیل است:

تابلو فرش رخ باف

گالری فرش رخ باف کرج یکی از بهترین فروشگاه‌های تابلو فرش است که چهره و طرح‌های دلخواه را برای مشتریان آماده می‌کند. فروشگاه رخ باف با بهره‌گیری از پرسنلی توانمند و بافندگان مجرب بیش از هشت سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند. متریال بکار رفته در تابلوفرش‌های این مجموعه دارای کیفیت و ماندگاری مطلوب هستند. تنوع طرح و اندازه تابلو فرش‌های این رخ باف مثال‌زدنی است، اما بسیارند افرادی که تابلو فرش سفارشی را بیشتر می‌پسندند. این مجموعه در اجرا و تحویل تابلو فرش چهره و طرح‌های اختصاصی، تبحر خاصی دارد. قیمت محصولات رخ باف در مقایسه با کیفیت و ماندگاری که دارند، مبلغی مطلوب است.

آدرس: کرج، بلوار شهید بهشتی، خیابان برغان، ابتدای کوچه عباسی، ساختمان صدف

کندو - تابلو فرش رخ باف

تابلو فرش رخ باف

تابلو فرش عباسی کرج

تابلو فرش عباسی یکی از بهترین و با سابقه‌ترین فروشگاه های تابلو فرش کرج است که انواع تابلو فرش‌های دستباف و ماشینی را به مشتریان ارائه می‌دهد. این فروشگاه بزرگ، علاوه بر خرید و فروش تابلو فرش‌های آماده، سفارشات مختلف مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده می‌کند. کیفیت و ماندگاری تابلو‌های عباسی سبب جلب نظر مشتریان و اعتمادسازی شده است. تابلو فرش‌های عرضه شده در این فروشگاه دارای تناسب رنگ و طرح مطلوبی هستند که نظر مثبت بینندگان را جلب می‌کنند.

آدرس: کرج، کمال شهر، بلوار شهرداری، گلستان پنجم

گالری فرش و تابلو فرش دستباف بساک

فروشگاه فرش و تابلو فرش بساک از بهترین و محبوب‌ترین فروشگاه‌های کرج در زمینه عرضه فرش و تابلو فرش دستباف با کیفیت محسوب می‌شود. تابلو فرش‌های فروشگاه بساک با دستان هنرمند و زحمت کش بافندگان خوش ذوق بافته شده و به مشتریان ارائه می‌شوند. کیفیت طرح، نقشه و رنگ تابلو فرش‌های دستباف به‌طور معمول فراتر از انتظار است و نظر بینندگان را به خود جلب می‌کند. تنوع طرح و سایز تابلوفرش‌های این مجموعه امکان انتخاب را برای افراد مختلف میسر کرده است.

آدرس: کرج، بلوار کاج

 

فروشگاه فرش ملل

گالری فرش ملل یکی از بهترین ارائه دهندگان فرش و تابلو فرش کرج است که تنوع محصول قابل توجهی دارد. تابلو فرش‌های ماشینی و دستباف گالری فرش ملل دارای کیفیت و جلوه استاندارد هستند. تمامی محصولات این فروشگاه دارای ضمانت نامه بوده و خیال مشتری از بابت ماندگاری و دوام آن‌ها راحت است. قیمت تابلوفرش‌های این فروشگاه بر اساس قیمت اتحادیه تعیین شده و مبلغی منصفانه است. مشتریان گرامی می‌توانند برای تجربه خریدی مطلوب از راهنمایی پرسنل مجرب فروشگاه نیز بهره بگیرند.

آدرس: کرج، گلشهر، خیابان گلشهر

گالری فرش فراهانی

گالری فرش فراهانی از بهترین عرضه کننده تابلوفرش‌های فاخر و زیبای دستباف و ماشینی به همشهریان است. این گالری به طور تخصصی در زمینه خریدوفروش تابلو فرش و پذیرش سفارشات مشتریان فعالیت می‌کند. طرح‌های کمیاب و لوکس تابلو فرش نیز در این گالری به‌راحتی پیدا می‌شوند. فروشگاه فراهانی همچنین طرح و یا چهره دلخواه که قابل اجرا باشد را به صورت تابلو فرش باکیفیت به مشتری تحویل می‌دهد. مدیریت این فروشگاه نیز روی برخورد مناسب پرسنل با مشتریان حساس بوده و از پرسنل مجرب و خوش‌اخلاق بهره می‌گیرند.

آدرس: کرج، خیابان گوهردشت، اول سه باندی

فروشگاه آقای فرش کرج

گالری آقای فرش کرج یکی از بهترین عرضه کنندگان تابلو فرش‌های ماشینی زیبا و مرغوب محسوب می‌شود. تنوع تابلو فرش‌های آقای فرش به‌گونه‌ای است که انواع تابلوهای مناسب جهیزیه، منازل سنتی و سلطنتی و دکوراسیون‌های مدرن در آن‌ها وجود دارد. فروش اقساطی و نقدی در فروشگاه مذکور امکان خریدی آسان و به‌صرفه را نیز برای مشتریان فراهم کرده است. البته که قیمت‌ فرش و تابلو فرش‌های آقای فرش مبلغی منصفانه و مطلوب است.

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت

کندو - فروشگاه آقای فرش کرج

فروشگاه آقای فرش کرج

 

گالری فرش و تابلو فرش کیانوش

گالری فرش و تابلو فرش کیانوش، انتخاب اول و آخر بسیاری از طرفداران تابلو فرش‌های دستباف فاخر است. فروشگاه کیانوش با عرضه انواع تابلو فرش‌های زیبا و باکیفیت دستباف و ماشینی به مشتریان، محبوبیت خاصی پیدا کرده است. این فروشگاه همچنین تابلو فرش‌های سفارشی را در کوتاه‌ترین زمان با بالاترین کیفیت به مشتریان تحویل می‌دهد. طرح تابلو فرش‌های کیانوش از زیباترین و معروف‌ترین نقاشی‌های دنیا الهام گرفته‌اند، ازاین‌رو طرفداران خاص خود را دارند. مشاوره حرفه‌ای فروشندگان فروشگاه نیز خرید را برای مشتریان آسان کرده است.

آدرس: کرج، بلوار رستاخیز

تابلو فرش کوروش

گالری تابلو فرش کوروش کرج یکی از بهترین‌های این حوزه است که طرح‌های مختلفی از تابلوفرش‌های ماشینی را به فروش می‌رساند. فروشگاه کوروش به منظور تسهیل انتخاب تابلو فرش‌ برای سلایق مختلف، طرح‌های پرطرفداری چون منظره طبیعت، آیه، پرتره و … را به مشتریان ارائه می‌دهد. این فروشگاه با فروش بدون واسطه تابلو فرش‌های مرغوب، امکان خرید تابلو با قیمت‌های مناسب و به‌صرفه را برای مشتریان فراهم کرده است‌. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند روی خرید اقساطی از این فروشگاه حساب کنند‌

آدرس: کرج، منطقه 5، بلوار چمران

تابلو فرش مهدی

فروشگاه فرش و تابلو فرش مهدی را می‌توان یکی از بهترین‌های کرج معرفی کرد که علاوه بر فروش اقساطی تابلو فرش، مشاوره رایگان خرید نیز دارد. این مجموعه انواع تابلوهای ماشینی پرطرفدار چون شام آخر، منظره، پرتره، گل و گلدان و … را به مشتریان ارائه  می‌دهد. ساعت کاری این فروشگاه از ۱۰ صبح تا ۲۰ شب بوده و آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

آدرس: کرج، میدان کرج، خیابان ادهم

تابلو فرش نیما کرج

یافتن تابلو فرش‌های دستباف نفیس و باکیفیت برای طرفداران این کالای جذاب اهمیت بالایی دارد. فروشگاه تابلو فرش نیما نیز یکی از فروشندگان زیباترین و متنوع‌ترین تابلو فرش‌های دستباف تبریز است. ظرافت و زیبایی تابلو فرش‌های این مجموعه نظر مثبت اغلب خریداران را جلب کرده است. تابلو فرش نیما در کنار فروش حضوری امکان خرید غیرحضوری را برای مشتریان فراهم کرده است.

آدرس: کرج، خیابان بهشتی، پاساژ زنوزی

کندو - تابلو فرش نیما کرج

تابلو فرش نیما کرج

 

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

پیامک متداول فروشگاه تابلو فرش کرج

برخی نمونه پیامک‌های کاربردی فروشگاه‌های فرش و تابلو فرش که توجه کاربران را جلب می‌کنند شامل موارد ذیل هستند:

  • شما دعوتید به افتتاحیه فروشگاه بزرگ تابلو فرش … از تخفیفات ۲۰٪  فروشگاه ما غافل نشوید.  آدرس:  شماره تماس:

 

  • تابلو فرش طرح مونالیزا رو اینجا ارزان‌تر از همه جا بخر! انواع تابلو فرش‌های منظره، چهره، گل و گلدان در فروشگاه تابلو فرش … آدرس: شماره تماس:

 

  • کادوی تولد متفاوت میخای؟ تابلو فرش چهره زیباترین و ماندگارترین کادو منتخب شما. در فروشگاه تابلو فرش … در کوتاه‌ترین زمان عکس را به تابلو فرش تبدیل می‌کنیم. آدرس:  شماره تماس:

 

  • ۲۰٪ تخفیف خرید تابلو فرش فقط تا پایان هفته برای شما‌. با نشان دادن این پیام در فروشگاه از تخفیف برخوردار شوید. آدرس: شماره تماس:

سخن پایانی

حال که روز به روز بر تعداد طرفداران تابلو فرش‌های ماشینی و دستباف افزوده می‌شود. تهیه این اکسسوری فاخر از فروشگاه‌های معتبر و محبوب امری هوشمندانه است که همگان به آن توجه دارند. فروشگاه‌های معتبر در کنار ارائه بهترین تابلوها، در کمال احترام با مشتریان برخورد می‌کنند. در واقع رفتار مناسب پرسنل فروشگاه در میزان محبوبیت آن‌ها بسیار مؤثر است. به عبارتی بهترین‌ها تمام جوانب بازاریابی را سنجیده و از بهترین ابزارها استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی