نام قالیشویی برای اغلب افراد تداعی کننده خانه تکانی عید و هوای دل‌انگیز بهاری است. درحالی‌که خدمات گسترده قالیشویی‌ها تنها به فصل خانه تکانی و شستشوی فرش‌ها محدود نمی‌شود. در واقع نیاز مبرم جامعه به خدماتی چون شستشو، رفو، ریشه بافی و … موجب راه‌اندازی قالیشویی‌های بسیاری شده است. از این میان تنها تعدادی از آن‌ها به وظایف خود واقف بوده و جزء بهترین‌ها به حساب می‌آیند. به عبارتی تبدیل شدن به بهترین قالیشویی کرج نیازمند بهره‌گیری از اصول بازاریابی، خدمت صادقانه و تبلیغات مناسب است. پنل‌ پیامکی ساده‌ترین و پرطرفدارترین ابزار تبلیغ و تعامل با مشتری است که ارتباط مؤثر با مخاطبان را به ارمغان می‌آورد. بهترین‌ها بر این نکته واقف‌اند و تنها با یک پیامک تغییراتی شگرف ایجاد می‌کنند.

 

۱۰ تا از بهترین قالیشویی کرج

به منظور تسهیل انتخاب مطلوب، لیستی از بهترین قالیشویی‌های کرج تهیه کرده‌ایم که به شرح ذیل است:

کندو - ارسال اس ام اس در کرج

قالیشویی مرکزی، بهترین قالیشویی کرج

قالیشویی کرج با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت در این صنف، هنوز هم جزء بهترین و مدرن‌ترین قالیشویی‌های کرج به شمار می‌آید. به‌کارگیری پرسنل توانمند و مجرب در این مجموعه سبب پیشبرد امور به بهترین نحو و شستشوی حرفه‌ای فرش‌ها شده است. خدمات متنوع این مجموعه شامل شستشو و رفو انواع فرش ماشینی،  دستباف و گران‌قیمت، خشک‌شویی و پاکسازی انواع مبلمان و خوشخواب و … هستند‌. استفاده از دستگاه‌های مدرن و تخصصی از یک سو و به‌کارگیری متدهای کاربردی از سوی دیگر سبب ارائه بهترین خدمات در این مجموعه شده است.

آدرس: کرج، محمدشهر

شماره تماس: ۰۲۶۹۱۰۰۲۷۲۳

قالیشویی پرسپولیس کرج

قالیشویی پرسپولیس از بهترین قالیشویی‌های کرج است که دارای مجوز رسمی فعالیت بوده و خدمات ویژه به مشتریان ارائه می‌دهد. این قالیشویی علاوه بر شستشو و تحویل به‌موقع انواع فرش دستباف و ماشینی، شستشو و خشک‌شویی مبلمان هم انجام می‌دهد. شستشوی مبلمان و خوشخواب‌های تک نفره و دو نفره در منزل نیز از خدمات دیگر پرسپولیس است. قالیشویی و مبل شویی پرسپولیس نیز برای تسهیل امور، از سرویس رفت و برگشت فرش‌ برخوردار است. نرخ خدمات این قالیشویی مطابق نرخ مصوب اتحادیه است و متناسب با خدمات ارائه شده است.

آدرس: کرج، فردیس، شهرک وحدت، روبروی مجتمع یاس

شماره تماس: ۳۶۶۴۳۴۱۰

کندو - قالیشویی پرسپولیس کرج

قالیشویی پرسپولیس کرج

 

قالیشویی امین

قالیشویی امین با پرسنلی مجرب و توانمند دارای بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت در صنف قالیشویی است. استفاده از تجهیزات جدید و مدرن در قالیشویی امین سبب شستشوی سریع و حرفه‌ای فرش‌ها شده است. سرعت عمل و کیفیت بالای این مجموعه در شستشو و تحویل فرش مثال‌زدنی است. خدمات مجموعه شامل شستشو تخصصی انواع فرش‌، موکت و گلیم، مبلمان و تشک است. مدیریت قالیشویی امین با آگاهی به ارتباط مؤثر با مشتری و ارائه خدمات مطلوب، تخفیفات دوره‌ای و مناسبتی روی خدمات قالیشویی اعمال می‌کنند.

آدرس: کرج، شاهین ویلا، بنیاد، ۲۲ بهمن شمالی، حدفاصل کوچه ۵ و ۶ غربی

شماره تماس: ۳۴۵۷۲۸۳۱

قالیشویی شبانه‌روزی هامون

قالیشویی هامون با خدمات متنوع سال‌هاست که به‌عنوان یکی از بهترین قالیشویی‌های کرج فعالیت می‌کند. این مجموعه با شستشو تخصصی انواع فرش و موکت، خشک‌شویی مبلمان و تشک تخت، رضایت مشتریان بسیاری را کسب کرده است. ضمانت سلامت فرش و کالا طی شستشو و تحویل به‌موقع نیز از خدمات بارز قالیشویی هامون محسوب می‌شوند. این مجموعه علاوه بر سرویس ایاب و ذهاب فرش‌ و سفارشات، تخفیفات ویژه هم روی خدمات اعمال می‌کند. قالیشویی هامون به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به مشتریان است.

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم

شماره تماس: ۳۲۲۶۶۷۱۱

قالیشویی گل نگار

قالیشویی تخصصی گل نگار بالغ بر ۳۰ سال سابقه شستشو فرش و ارائه خدمات قالیشویی به مشتریان را در کارنامه خود دارد. این مجموعه با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرنی چون دستگاه آب‌گیری لوله‌ای، اتو و … سلامت و کیفیت فرش‌ها را تضمین می‌کند. همگی می‌دانیم استفاده از مواد شوینده مرغوب و مخصوص سبب شستشو حرفه‌ای و مطلوب می‌شود. این مجموعه نیز با آگاهی از این مهم، از بهترین مواد شوینده جهت شستشو و ضدعفونی فرش‌ها استفاده می‌کند. قالیشویی گل نگار بدون وقفه در تمام ایام سال آماده خدمت‌رسانی به مشتریان است.

آدرس: کرج، فردیس، کانال غربی، نسترن غربی، نرسیده به چهارراه مسلم عقیل

شماره تماس: ۳۶۵۱۴۹۰۲

 

قالیشویی سالار کرج

قالیشویی حرفه‌ای سالار از بهترین قالیشویی های کرج است که خدماتی مطلوب و باب سلیقه مشتری ارائه می‌دهد. این مجموعه با تخصص در زمینه شستشو، رفو، ریشه‌زنی، خشک‌شویی و ترمیم انواع فرش و مبل، انواع سفارشات در این زمینه را می‌پذیرد. شستشو اسلامی و پاک و تطهیر شدن فرش‌ها یکی دیگر از خدمات ویژه قالیشویی سالار است که بنا به درخواست مشتری انجام می‌شود. ارائه تخفیفات چشمگیر در ازای دریافت خدمات از این مجموعه، نظر مثبت کاربران را جلب کرده است.

آدرس: کرج، ایلیا

شماره تماس: ۳۷۳۱۸۳۷۶

کندو - قالیشویی سالار کرج

قالیشویی سالار کرج

قالیشویی خوشنام، بهترین قالیشویی کرج

قالیشویی خوشنام از اعضای اتحادیه قالیشویان کرج بوده و تمام فعالیت‌های آن تحت نظارت کارشناسان اتحادیه انجام می‌شوند. خدمات این قالیشویی شامل شستشو و تعمیر انواع فرش، خشک‌شویی انواع مبل، صندلی تالار و اتومبیل و تشک‌‌های تک نفره و دو نفره است. مواد شوینده مورد استفاده در این واحد دارای کیفیت مطلوب و درجه یک هستند. قیمت خدمات مجموعه خوشنام طبق مصوبه اتحادیه بوده و در اغلب اوقات تخفیفات چشمگیری شامل فاکتورها می‌شود‌.

آدرس: کرج، مهر ویلا، بلوار یادگار امام، حدفاصل رودکی و خیام شرقی

شماره تماس: ۹۱۰۰۸۶۸۷

قالیشویی بانو کرج

قالیشویی و مبل شویی با سابقه بانو، یکی از بهترین و مجرب‌ترین واحدهای فعال این حوزه است که خدماتی مطلوب و باکیفیت به مشتریان دور و نزدیک ارائه می‌دهد. سرویس ایاب و ذهاب درب منزل این مجموعه نیز سرعت عمل تحویل فرش را به ‌طور قابل توجهی افزایش می‌دهد. مجموعه بانو با به‌کارگیری پرسنل کاربلد و مجرب انواع فرش دستباف، ماشینی، تابلو فرش و … را به بهترین نحو ممکن شستشو و تعمیر می‌کند. تخفیف ۱۰ الی ۱۵٪ این مجموعه روی خدمات نیز همواره نظر مثبت مشتریان را جلب می‌کند.

آدرس: کرج، گوهردشت

شماره تماس: ۳۴۲۰۸۲۵۲

کندو - تبلیغات پیامکی برای قالیشویی

قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی مجرب مهر و ماه از واحدهای فعال حوزه قالیشویی و مبل شویی کرج و حومه است که خدمات شایان توجهی به همشهریان ارائه می‌دهد. خدمات این مجموعه تنها به شستشوی فرش و مبلمان محدود نمی‌شود، بلکه تمام امور مربوط رفو فرش، رفع پوسیدگی، شیرازه بافی و … در مهر و ماه انجام می‌شوند. شهروندان می‌توانند شستشو و خشک‌شویی انواع مبلمان فلزی، چرمی، پارچه‌ای، صندلی ناهارخوری و … را به مهر و ماه بسپارند.

آدرس: کرج، چهارصد دستگاه

شماره تماس: ۳۲۷۲۸۰۰۶

 

قالیشویی نایین کرج

قالیشویی مجرب نایین کرج یکی از بهترین‌های این صنف است که به‌عنوان اولین قالیشویی مکانیزه شناخته می‌شود. استفاده از تجهیزات مدرن در نایین، زمان شستشو و تحویل فرش‌ها را به طور قابل توجهی کاهش داده است. در واقع مشتریان این مجموعه می‌توانند پس از ۷۲ ساعت، سفارشات خود را تحویل بگیرند. پرسنل این مجموعه به تعامل صحیح با مشتری آگاه بوده و در کمال ادب و احترام، پذیرای مشتریان هستند.

آدرس: کرج، میدان شهدا، خیابان فروغی، خیابان آزادی

شماره تماس: ۳۲۲۲۹۳۲۲

کندو - قالیشویی نایین کرج

قالیشویی نایین کرج

تکنیک‌های جذب مشتری قالیشویی

با توجه به اینکه پنل‌های پیامکی بازدهی مناسبی در جذب مشتری و بهبود ارائه خدمات داشته‌اند، نظر بسیاری از مدیران را به خود جلب کرده‌اند. البته که بهره‌گیری از تکنیک‌ها و ترفندهایی خاص در ارسال پیامک انبوه، بازدهی را به حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. به طور مثال، اشاره به تخفیفات کوتاه مدت در پیام‌ها مخاطب را به تصمیم ‌گیری سریع تشویق می‌کند.

قراردادن لینک کانال و یا پیج اینستاگرام قالیشویی در پیامک‌ها نیز سطح ارتباط را افزایش می‌دهد. همچنین مدیران می‌توانند خدمات جدید مجموعه را به‌راحتی از طریق این پنل‌ها به اطلاع مشتریان و همشهریان برسانند.

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک قالیشویی‌ها

برخی از نمونه پیامک‌های کاربردی قالیشویی‌ها شامل موارد ذیل هستند:

  • ۲۰٪ تخفیف خدمات قالیشویی برای شما تنها تا پایان هفته! قالیشویی … با تجهیزات مکانیزه. شماره تماس:
  • ما سلامت فرشاتو تضمین می‌کنیم! ضمانت سلامت فرش‌ و مبل در قالیشویی … خدمت ویژه ما به مشتریان عزیز‌. مدیریت قالیشویی … شماره تماس:
  • مشتری گرامی به‌پاس انتخاب قالیشویی … برای دریافت خدمات، برنده یک بن تخفیف ۵۰ هزارتومانی با تاریخ انقضا یک ماهه برای خدمات مجموعه ما شده‌اید. قالیشویی …
  • شما هم دعوتید! افتتاحیه قالیشویی … بهانه خوبی است برای دعوت همشهریان عزیز و مشاهده نحوه شستشو تخصصی فرش‌های شما. جهت هماهنگی‌ بیشتر با شماره … تماس بگیرید.

سخن آخر

رونق کسب‌وکارهای در وضعیت پر رقابت امروزی بدون استفاده از شیوه‌های متفاوت و پربازده، امری دشوار است. بهترین‌ها با انتخاب سنجیده؛ چون استفاده از پنل پیامکی، گام‌هایی مؤثر در جهت بهبود خدمات برمی‌دارند. به عبارتی می‌توان تنها با ارسال پیامک، مشتریان خود را به مشتری‌های وفادار و مخاطبان را به مشتری تبدیل کرد. مخاطبان هنگام نیاز به قالیشویی بدون شک ابتدا سراغ پیامک شما در صندوق پیام‌هایشان رفته و شماره تماس را بررسی می‌کنند. استفاده هوشمندانه از این ابزار را نباید نادیده گرفت.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی