کار خیر و بخشش اموال از دیرباز میان ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد. ازاین‌رو خیریه‌ها و انجمن‌های بسیاری باهدف سازماندهی کمک‌ها و مددرسانی بهتر به نیازمندان راه‌اندازی شده‌اند. شناسایی بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان برای کمک‌رسانی اصولی به افراد و کاهش معضلات اجتماعی امری هوشمندانه است که نباید از آن غافل شد.

انجمن‌ها و موسسات خیریه دولتی و خصوصی بسیاری در اصفهان دایر شده‌اند که هر یک در حوزه خاصی فعالیت می‌کنند. پیوند این خیریه‌ها با تکنولوژی و بهره‌گیری از سیستم‌های اطلاع‌رسانی، پروسه ارائه خدمات را به طور قابل‌توجهی آسان کرده است. به طور مثال ارسال پیامک، ساده‌ترین شیوه ارتباط با خیرین و اعضای انجمن است که آن‌ها را از روال و جزئیات امور آگاه می‌کند.

کندو - ارسال پیامک در شهر اصفهان

 

ویژگی‌های بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان

باتوجه‌به اینکه اساس کار موسسات و انجمن های خیریه  صداقت و راستی است، اعتبارسنجی موسسه‌ای که می‌خواهیم به آن کمک کنیم امری الزامی است. بهترین مؤسسه خیریه اصفهان موسسه‌ای است که در وهله اول، مجوز قانونی برای فعالیت در این زمینه دارد. پس از آن نوبت به شفافیت امور و سطح شفاف‌سازی مؤسسه می‌رسد که به گردش مبالغ دریافتی و پرداختی نگاه ویژه دارد.

پیوند موسسات با تکنولوژی و فضای مجازی یکی از ویژگی‌های برتر آن‌هاست که مهر تأیید اعتبار این نهادها محسوب می‌شود. به طور مثال داشتن سایت و صفحه فعال، ویژگی بارز بهترین موسسات است که نشان‌دهنده اهمیت ارتباط مردم و انجمن با آن‌ها است. از سوی دیگر اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی از طریق ارسال پیامک به اعضا و خیرین مؤسسه نشان‌دهنده صداقت آن‌هاست. بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان علاوه بر ارسال پیامک اطلاع‌رسانی، با ارسال پیام تشکر، پیام تبریک مناسبت‌های مختلف و غیره سبب رضایت خیرین و اعضا می‌شوند.

کندو - بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان

بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان

 

10 تا از بهترین موسسات و انجمن های اصفهان

خیریه‌ها و انجمن‌های بسیاری با عناوین مختلف در اصفهان فعالیت می‌کنند؛ اما یافتن بهترین‌های از میان آن‌ها نکته‌ای هوشمندانه است. در ادامه لیستی از بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان را آورده‌ایم.

موسسه عزیزان ماندگار

موسسه خیریه عزیزان ماندگار، یک مرکز جامع نگهداری و توان‌بخشی سالمندان است که در راستای بهبود دیدگاه جامعه به افراد مسن و سالمند تلاش می‌کند. انجمن خیریه عزیزان ماندگار در کنار ارائه خدمات مختلف بهداشتی، درمانی و مراقبتی، امور توان‌بخشی افراد ناتوان را نیز انجام می‌دهد. این مجموعه با دریافت کمک‌های مردمی و خیرین نیکوکار، خدمات شایان توجهی به سالمندان ارائه می‌دهد.

موسسه عزیزان ماندگار با ارسال پیامک تشکر به خیرین و درخواست کمک‌های بشردوستانه، توانسته نظر مطلوب آن‌ها را جلب کند. این مؤسسه همچنین با راه‌اندازی پیج اینستاگرامی و سایت معتبر، جایگاه خاصی میان مردم پیدا کرده است. دفتر این مجموعه در اصفهان، خیابان جی، اول خیابان لاله قرار دارد.

کندو- ارسال پیامک برای موسسه خیریه

موسسه خیریه کسا

مؤسسه خیریه کسا یکی از بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان است که در زمینه درمان و مراقبت از کودکان سرطانی فعالیت می‌کند. باتوجه‌به اینکه کودکان، آینده ایران عزیزمان را می‌سازند، کمک به این خیریه امری هوشمندانه است. مددکاران مهربان و دلسوز کسا با همراهی با بیماران و خانواده‌شان گامی بزرگ در روند بهبود بیماری برمی‌دارند. این مجموعه در راستای شفاف‌سازی مسائل مالی، هزینه‌های صرف شده جهت مداوای بیماران را به‌صورت پیامک به خیرین ارسال می‌کند.

آدرس: اصفهان، اتوبان خیام، چهارراه جهاد، بین میرزا طاهر و آتشگاه، طبقه سوم ساختمان خیام، واحد ۳۴

موسسه خیریه همدانیان اصفهان

مؤسسه خیریه مردمی علی و حسین همدانیان که ابتدا توسط مرحوم حسین همدانیان راه‌اندازی شد، امروزه فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه امور اجتماعی دارد. خیریه همدانیان با توجه ویژه به مستمندان و ایتام اصفهان، مددرسانی‌ خود را انجام می‌دهد. فعالیت این مجموعه تنها به مستمندان محدود نمی‌شود و در زمینه امور درمانی و بهداشتی نقش پررنگی ایفا می‌کند. مؤسسه همدانیان در واقع کمک‌های دریافتی و موجودی خود را در راستای ارتقا وضعیت زندگی افراد جامعه صرف می‌کند.

آدرس: اصفهان، خیابان عباس‌آباد، پلاک ۲۳۸

کندو - موسسه خیریه همدانیان اصفهان

موسسه خیریه همدانیان اصفهان

 

موسسه خیریه امیرالمومنین (ع) از بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان

خیریه جامع امیرالمؤمنین (ع) اصفهان که موسسه‌ای مردم‌نهاد بود، از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را به‌صورت کاملاً رسمی شروع کرده است. فعالیت گسترده مجموعه امیرالمؤمنین، سبب ساماندهی نیازمندان و اعضای بسیاری شده است. خیریه امیرالمؤمنین نیز در جهت بهبود خدمات و شفاف‌سازی و جلب نظر خیرین از سیستم‌های پیامکی بهره می‌گیرد. به طور مثال این مجموعه پس از تخصیص کمک‌‌های مالی به مددجو، مددکاران و خیرین را با یک پیامک از وضعیت آگاه می‌کند.

بنیاد خیریه دست‌های مهربان اصفهان

بنیاد دستان مهربان، بنیاد نیکوکاری جامعی است که در اغلب شهرهای ایران خصوصاً اصفهان شعبه فعال دارد. خیریه دستان مهربان اصفهان با تمرکز روی کمک‌رسانی به کودکان و زنان بی‌سرپرست، خدمات شایان توجهی به مددجویان ارائه داده است. این مجموعه همچنین با تأسیس مدرسه اوتیسم در اصفهان، گام بزرگی برای بازگشت کودکان اوتیسمی به جامعه برداشته است. بنیاد دستان مهربان با دریافت شماره خیرین و مددجویان و ارسال پیام اطلاع‌رسانی آن‌ها را از وضعیت امور آگاه می‌کند. حفظ ارتباط حرفه‌ای این مؤسسه نیز از دلایل رشد و محبوبیت آن به شمار می‌آید.

آدرس: اصفهان، میدان جمهوری، خیابان فروغی، تقاطع خیابان پنج رمضان و خیابان آیت‌الله خادمی

 

موسسه خیریه بهاران اصفهان

مؤسسه خیریه بهاران اصفهان از بهترین موسسات و خیریه های اصفهان در حوزه فرهنگی و تربیتی است. خیریه بهاران با تمرکز بر فراهم‌کردن شرایطی مطلوب و مشابه محیط خانواده برای کودکان بی‌سرپرست و تحت پوشش، در تربیت صحیح آن‌ها می‌کوشد. خیریه بهاران به دلیل شفاف‌سازی امور برای خیرین و اعضا و گسترش ارتباط با افراد، محبوبیت خاصی میان مردم پیدا کرده است. در واقع این مجموعه تنها با ارسال چندین پیامک اطلاع‌رسانی و مناسبتی، افراد بسیاری را به مجموعه جذب کرده است.

آدرس: اصفهان، خیابان کاوه، خیابان گلستان، روبروی مجتمع نگین، کوچه وحدت

کندو - موسسه خیریه بهاران اصفهان

موسسه خیریه بهاران اصفهان

خیریه نور محیی اصفهان

برقراری ارتباط مؤثر با اعضا و خیرین از ویژگی‌های جالب‌توجه موسسات خیریه است که با صرف هزینه‌ای اندک، محبوبیت چشمگیری ایجاد می‌کند. از‌این‌رو مؤسسه خیریه نور محیی اصفهان با تمرکز بر مددرسانی به بیماران سرطانی و حفظ ارتباط با آن‌ها محبوبیت بسزایی پیدا کرده است. این مجموعه هزینه آزمایش‌ها و عملیات پزشکی اعضا مددجویان را تاحدامکان تأمین می‌کند. خیریه فوق در کنار تقبل هزینه‌های درمان، با برگزاری جلسات روان‌شناسی و خودشناسی کمک شایانی به اعضا می‌کنند.

آدرس: اصفهان، میدان شهدا، خیابان فروغی، کوچه ۴۸

 

موسسه خیر یه دیابت اصفهان

مؤسسه خیریه دیابت اصفهان یکی از بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان است که محبوبیت ویژه‌ای میان اعضا و خیرین دارد. این مؤسسه با تمرکز بر ارتقا وضعیت درمانی بیماران دیابتی، موفق شده افراد بسیاری را از وضعیت دشوار نجات دهد. خیریه دیابت اصفهان به‌منظور برگزاری منظم جلسات آموزشی و کنترل مناسب دیابت، جلسات درمانی و آموزشی را از طریق پیامک به اعضا اطلاع می‌دهد. در واقع استفاده از سیستم‌های پیامکی برای اطلاع‌رسانی افراد در کنار خدمات این مجموعه سبب محبوبیت آن شده است.

آدرس: خیابان جی، خیابان لاهور، چهارراه اول، ابتدای بلال شرقی

خیریه حضرت زینب اصفهان

استفاده از تکنولوژی رسیدگی به امور روزانه خیریه‌ها را به طرز قابل‌توجهی آسان می‌کند. خیریه حضرت زینب اصفهان نیز با استفاده از سیستم‌های پیامکی، سایت و صفحات مجازی خدمت‌رسانی را آسان کرده است. باتوجه‌به اینکه خیریه حضرت زینب روی خدمت‌رسانی به معلولان ذهنی و مبتلایان به اوتیسم تمرکز دارد، اطلاع‌رسانی کلاس‌های آموزشی برای آن اهمیت بسزایی دارد. از‌این‌رو ارسال پیامک برای یادآوری جلسات، تشکر و تبریک، دعوت به مددرسانی و غیره امور این مجموعه محبوب را آسان می‌کند.

آدرس: اصفهان، میدان جمهوری، اول خیابان امام، روبه‌روی مسجد شفیعی، کوچه شاهین

کندو - خیریه حضرت زینب اصفهان

خیریه حضرت زینب اصفهان

موسسه خیریه آسوده ماوی

مجموعه خیریه آسوده ماوی اصفهان از محبو‌ب‌ترین خیریه‌های خصوصی مردم‌نهاد اصفهان است که پشتیبان واقعی معلولین محسوب می‌شود. این مجموعه با ارائه خدماتی چون توان‌بخشی افراد، تهیه لوازم موردنیاز، آموزش و نگهداری از معلولین، سبب تسکین معلولان و خانواده‌هایشان شده است. باتوجه‌به شفاف‌سازی اصولی امور مالی مجموعه، خیرین از چگونگی صرف کمک مالی به‌خوبی آگاه می‌شوند. از‌این‌رو با پیوستن به این مجموعه دیگر نگرانی بابت به‌مقصدرسیدن کمک مالی نخواهید داشت.

آدرس: اصفهان، خیابان عبدالرزاق، خیابان سنبلستان، میدان دروازه نو، کوچه سنبلستان، پلاک ۶۱

 

پیامک‌های متداول بهترین موسسات و خیریه های اصفهان

  • پیامک تشکر از کمک مالی

خیر محترم، خانم/آقای فلان با تشکر از کمک مالی شما به خیریه فلان. اجرکم عندالله

  • پیامک اطلاع‌رسانی به اعضا

مددجو گرامی لطفاً برای شرکت در جلسه توان‌بخشی، ساعت فلان در مجموعه حاضر شوید.

  • پیامک دعوت خیرین به کمک‌رسانی

خیر گرامی باتوجه‌به نیاز مبرم اعضای مجموعه به دریافت خدمات، از جنابعالی تقاضای یاری و مساعدت داریم.

  • پیامک تبریک

مددجو گرامی/خیر ارجمند فرارسیدن عید باستانی نوروز را به شما و خانواده‌تان تبریک عرض می‌کنیم. مؤسسه خیریه فلان

  • پیامک چگونگی صرف کمک مالی

جناب/ سرکار خانم فلان کمک مالی شما به مبلغ فلان صرف انجام آزمایش‌های درمانی یکی از اعضای مجموعه فلان شد. اجرکم عندالله

نتیجه‌گیری

هماهنگی مدیریت موسسات و انجمن‌های خیریه با اعضا و خیرین، امری دشوار است که به کمک سامانه‌های پیام کوتاه آسان می‌شود. بهترین موسسات و انجمن های خیریه اصفهان با آگاهی از این مهم، بسیاری از مطالب را از طریق پیامک به افراد ارسال می‌کنند. بهره‌گیری از این روش علاوه بر کاهش هزینه‌ها، سبب کسب رضایت مددجویان و خیرین از مجموعه نیز می‌شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی