منسوخ شدن روش‌های بازاریابی قدیمی، سبب روی‌آوردن صاحبان مشاغل مختلف به متدهای جدید و البته پربازده شده است. فروشندگان کامپیوتر نیز از این قضیه مستثنی نیستند و برای بهبود خدمات متحول شده‌اند. در واقع دشواری ارسال ایمیل و قیمت بالای تبلیغات میدانی نیز تمرکز بر ارسال پیامک‌های تبلیغاتی را بیش از پیش افزایش داده است. بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تبریز هم با آگاهی به کارایی این سیستم، علاوه بر افزایش سود، در زمینه ارائه خدمات رشد چشمگیری داشته‌اند.

به عبارتی فروشندگان خبره تنها با یک پیامک، رسیدن اجناس جدید، ساعات کار فروشگاه، تخفیفات، یادآوری موعد سررسید قسط و … را به اطلاع مشتریان می‌رسانند. قسمت جذاب ماجرا اینجاست که پنل پیامکی دارای خاصیتی است که در موارد معین به طور خودکار به کاربران پاسخ می‌دهد. صرفه‌جویی در وقت و هزینه از ویژگی‌های قابل‌توجه این ابزارها هستند.

کندو - بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تبریز

بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تبریز

ویژگی‌های بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی کدام‌اند

باتوجه‌به تعدد فروشگاه‌های کامپیوتر و لوازم جانبی، انتخاب بهترین‌ها امری دشوار است که به بررسی ویژگی‌های بارز آن‌ها نیاز دارد. در وهله اول تنوع محصولات قابل ‌ارائه به مشتریان، سطح برتری فروشگاه را تعیین می‌کند. البته که تنها تنوع محصولات کافی نیست و نمی‌توان کیفیت و مرغوبیت کالاهای مغازه را نادیده گرفت.

بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تبریز می‌دانند که مشتری مداری نیز در میزان رضایت مشتریان و محبوبیت آن‌ها تأثیر بسزایی دارد. در واقع اخلاق و برخورد مناسب با مشتری همان چیزی است که سبب رضایت مشتریان می‌شود. بسیاری از فروشندگان در همین راستا برای تعامل با مشتری از پنل‌های پیامکی نیز بهره می‌گیرند. در نهایت به قیمت محصولات می‌رسیم که بهترین فروشندگان، منصف‌ترین آن‌ها هستند.

لیست بهترین فروشندگان کامپیوتر  و لوازم جانبی تبریز

با توجه به اینکه تهیه لیستی از بهترین‌ فروشگاه‌های کامپیوتر سبب تسریع امور می‌شود، لیستی از بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تهیه کرده‌ایم.

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

فروشگاه آفتاب تبریز

فروشگاه آفتاب یکی از عرضه کنندگان برتر کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه تبریز است که سابقه‌ای درخشان در این زمینه دارد. این فروشگاه امکان خرید و سفارش انواع مدل‌های جدید و قدیم کامپیوتر و قطعات مختلف را برای مشتریان فراهم می‌کند. مواقعی که مشتری به مشاوره و راهنمایی نیاز دارد، پرسنل فروشگاه در کمال آرامش و آگاهی راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، قیمت مناسب و کیفیت مطلوب محصولات این فروشگاه، سبب رضایت مشتریان شده است.

آدرس: تبریز، شهرک سفیر امید، میدان فاطمیه، خیابان الهیه

فروشگاه رایان گستر آذربایجان

رایان گستر آذربایجان یکی از فروشگاه‌های خرده فروش کامپیوتر و لوازم جانبی است که به نیاز مشتری توجه ویژه دارد. این فروشگاه تمام لوازم جانبی کامپیوتر اعم از کیس، موس، هارد، کابل‌ها و … را به مشتریان ارائه می‌دهد. عرضه محصولات باکیفیت و درجه‌ یک از ویژگی‌های قابل توجه این فروشگاه است که نظر هر کسی را جلب می‌کند. برخورد مناسب پرسنل و محیط آرام فروشگاه نیز امکان خریدی مطلوب و به‌صرفه را برای مشتریان فراهم می‌کند.

آدرس: تبریز، خیابان استاد جعفری، حدفاصل محدث و شکوهی

کندو - فروشگاه کامپیوتر و لوازم جانبی

فروشگاه کامپیوتر و لوازم جانبی

پاساژ سهند، مجموعه‌ای از بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تبریز

پاساژ کامپیوتر سهند با مغازه‌های متعدد بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی را گرد هم آورده است. در واقع فروشندگان این پاساژ با ارائه اجناس متنوع و البته مرغوب، نیاز بسیاری از همشهریان را برآورده می‌کنند. فضای رفاقتی و رقابتی موجود در این پاساژ سبب پیشرفت مغازه‌ها و تأمین اجناس مختلف موردنیاز کاربران شده است. تمرکز فروشندگان بر فروش لوازم جانبی کامپیوتر نیز امکان تهیه متفاوت‌ترین و جدیدترین اقلام در این پاساژ شده است.

آدرس: تبریز، بازار تبریز، خیابان طالقانی

فروشگاه لینوکس سیستم

فروشگاه لینوکس سیستم به‌عنوان یکی از مراکز تخصصی خریدوفروش لپ‌تاپ و کامپیوتر نو و دست دوم در پاساژ سهند قرار دارد. این فروشگاه در کنار ارائه لپ تاب برندهای مختلف به مشتریان، محصولات جانبی باکیفیتی هم برای فروش دارند. در واقع این فروشگاه اغلب ملزومات موردنیاز سیستم کامپیوتر و لپ‌تاپ اعم از هارد، شارژر، ماوس، کیف لپ‌تاپ و … را در لیست محصولات خود دارد. پرسنل خوش‌برخورد این فروشگاه با نهایت ادب و احترام با مشتریان تعامل برقرار می‌کنند که سبب محبوبیت آن‌ها شده است.

آدرس: تبریز، خیابان امام، پاساژ سهند، طبقه زیرین همکف

کامپیوتری عاطف

پیدا کردن لوازم جانبی باکیفیت لپ تاب و کامپیوتر با وجود فروشگاه‌هایی چون کامپیوتری عاطف بسیار آسان شده است. این فروشگاه در کنار تأمین مانیتور و کیس کامپیوتر، سایر لوازم جانبی رایانه و لپ‌تاپ را به مشتریان عرضه می‌کند. مشتری‌مداری و برخورد مناسب پرسنل این مغازه سبب جلب نظر مثبت مشتریان نیز شده است. البته که مرغوبیت کالا در محبوبیت این مغازه بسیار مؤثر است.

آدرس: خیابان امام، مجتمع سهند، طبقه زیر همکف

کندو - کامپیوتری عاطف تبریز

کامپیوتری عاطف تبریز

فروشگاه پردیس پازار

پردیس پازار یکی از تأمین کنندگان ویژه کامپیوتر و لوازم جانبی است که محصولات خود را در محیطی شیک و متفاوت به مشتریان ارائه می‌کند. این فروشگاه با عرضه لوازم جانبی برندهای مختلف، امکان انتخاب را برای مشتریان آسان می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، پیدا کردن بعضی اجناس و لوازم جانبی جدید کامپیوتر و لپ‌تاپ امری دشوار است. پردیس پازار نیز با آگاهی از این قضیه، در عرضه محصولات جدید و پرطرفدار موفق عمل کرده است.

آدرس: تبریز، ولیعصر

فروشگاه پیکسل از بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی تبریز

فروشگاه پیکسل را می‌توان جزء بهترین فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی لپ‌تاپ به شمار آورد. این فروشگاه در کنار فروش کامپیوتر، لپ‌تاپ و تبلت، انواع قطعات مورد نیاز این اقلام را به مشتریان عرضه می‌کند. پرسنل این فروشگاه در کنار تعامل مناسب با مشتری، در راستای انتخاب صحیح نیز مشتری را راهنمایی می‌کنند. قیمت محصولات این فروشگاه در مقایسه با کیفیت و کارایی که دارند مبلغی منصفانه و مطلوب است.

آدرس: تبریز، بازار

دیتا گراف تبریز

فروشگاه دیتاگراف تبریز یکی از فروشگاه‌های برتر تأمین رایانه، لپ‌تاپ، تبلت و لوازم جانبی موردنیاز آنهاست. این فروشگاه به تهیه و توزیع اقلام جدید و مرغوب بسیار حساس است از‌این‌رو لوازم و قطعات جدید و به‌روز را به مشتریان ارائه می‌دهد. پرسنل دیتاگراف علاوه قیمت‌گذاری منصفانه، در انتخاب کالا مشتریان را راهنمایی می‌کنند.

آدرس: تبریز، بازار

فروشگاه پی سی مارکت

فروشگاه پی سی مارکت تبریز از فروشگاه‌های معتبر کامپیوتر، لپ‌تاپ و تبلت است که اجناس خود را مطابق نیاز مشتری تهیه می‌کند. مشتریان می‌توانند تمام لوازم جانبی اعم از کیس، موس، هارد، ایرپاد، فلش و … را در پی سی مارکت تهیه کنند. مرغوبیت و کیفیت محصولات این فروشگاه سبب محبوبیت آن میان مشتریان شده است. البته که تعامل صحیح و مثبت با مشتریان به طور حضوری و از طریق ارسال پیامک  انبوه در رونق کسب‌وکار این فروشگاه بسیار مؤثر است.

آدرس: تبریز، خاقانی، محله گوی مسجد

کندو - فروشگاه پی سی مارکت تبریز

فروشگاه پی سی مارکت تبریز

ائلمان سیستم تبریز

فروشگاه ائلمان سیستم از عرضه‌کنندگان محبوب لوازم جانبی رایانه، لپ‌تاپ و موبایل در تبریز است که اقلام برند و مرغوب را به مشتریان عرضه می‌کند. تنوع محصولات این فروشگاه امکان خرید برای افراد دارای نیاز و سلیقه متفاوت را فراهم کرده است. ضمانت محصولات، خدمات پس از فروش و پشتیبانی مطلوب از خدمات ویژه این فروشگاه است که محبوبیت آن را افزایش می‌دهد.

آدرس: تبریز، خیابان امام، سه‌راه طالقانی، مجتمع سهند، طبقه همکف

نمونه پیامک فروشگاه کامپیوتر

نقش پیامک‌های کوتاه در رونق کسب‌وکار فروشندگان کامپیوتر و لوازم جانبی را نمی‌توان نادیده گرفت. ازاین‌رو برای آشنایی بیشتر برخی از نمونه پیامک‌های کاربردی این شغل را در ادامه آورده‌ایم.

  • سرزمین کامپیوتر و لوازم جانبی واقعی را دریابید! فروشگاهی مملو از محصولات و قطعات کامپیوتری شما را می‌خواند. فروشگاه … شماره تماس:
  • دنبال لپ‌تاپ اصل می‌گردی و پیدا نمی‌کنی؟ فروشگاه … در خدمت شماست. شماره تماس: آدرس:
  • تخفیفات ۳۰٪ فروشگاه … را از دست نده! تمام محصولات و قطعات تا آخر هفته با ۳۰٪ تخفیف برای مشتریان وفادار. فروشگاه …
  • مشتری گرامی … موعد سررسید قسط ماهانه شما فرا رسیده، لطفا نسبت اقدامات لازم را فراموش نکنید.

سخن پایانی

با وجود ابزارهای نوینی چون پنل پیامکی دیگر رونق کسب‌وکار فروشگاه‌های کامپیوتر و لوازم جانبی امری دشوار نیست. در واقع بهترین فروشندگان رایانه، لپ‌تاپ و لوازم جانبی آن با برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان، گام‌های بزرگی برای پیشرفت خود برمی‌دارند. ارسال پیام‌ از طریق این ابزار ویژه نیز شرایط خرید مطلوب را برای مشتریان و مخاطبان فراهم می‌کند که نباید از آن غافل شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی