پیدا کردن بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان از میان انبوه آموزشگاه‌های موجود هم امری شیرین و خاطره‌انگیز و هم اقدامی دشوار است. از آنجایی که آموزشگاه خوب ، مربی حرفه‌ای استخدام می‌کند و در نتیجه راننده کاربلد تحویل می‌دهد، یافتن آموزشگاه مطلوب به امری هوشمندانه بدل شده است. اما چه ویژگی‌هایی یک آموزشگاه را از سایرین متمایز می‌کند؟

روابط مثبت و مؤثر مدیر، عوامل و از همه مهم‌تر مربی رانندگی با متقاضی در محبوبیت آموزشگاه مسئله‌ای غیر قابل انکار است. هر آموزشگاه ایده‌آلی برای اطلاع‌رسانی به مربیان و متقاضیان به سیستم پیامکی خاصی نیاز دارد. در واقع پنل‌های پیامکی ابزارهای بسیار کاربردی در آموزشگاه‌های رانندگی هستند که مدیریت تعامل با مشتری را به نحو احسن مهیا می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان

انتخاب بهترین آموزشگاه رانندگی در اصفهان به کمک برخی نکات و ویژگی‌های برجسته که از یک آموزشگاه خوب انتظار می‌رود، آسان می‌شود. فاکتورهایی که یک آموزشگاه رانندگی را به آموزشگاهی محبوب و مطلوب بدل می‌کنند به شرح ذیل هستند:

  • میزان قبولی متقاضیان در آزمون

درصد قبولی مهارت‌آموزان آموزشگاه‌های رانندگی، سطح توانایی و مطلوب بودن آموزشگاه را برای متقاضیان تعیین می‌کنند. از‌این‌ رو آموزشگاه‌هایی که به شما معرفی می‌کنیم دارای سطح قبولی قابل‌قبول هستند.

  • مربی کاربلد و صبور

مربی شخصی است که متقاضی بیشترین تایم آموزشی خود را تحت‌نظر وی می‌گذراند، بنابراین استخدام مربیان خبره سطح آموزشگاه را تعیین می‌کند.

  • تعامل حرفه‌ای

ایجاد ارتباط مناسب و حس خوب در متقاضی از اولویت‌های آموزشگاه‌های حرفه‌ای است که از طریق پرسنل خوش‌برخورد و ابزارهای مناسب برآورده می‌شود. پنل پیامکی یکی از ابزارهای مورد استفاده آموزشگاه‌های حرفه‌ای است که بسیاری از امور را ساماندهی می‌کند.

  • فضای شیک و رسمی

بدون شک محیط شیک و مناسب آموزشگاه تأثیری مثبت در حس مشتری و در نتیجه کسب رضایت وی دارد. آموزشگاه‌های حرفه‌ای نیز نسبت به مهیاکردن محیطی آرام برای کلاس‌های تئوری کوشا هستند.

کندو - ارسال پیامک در شهر اصفهان

۱۰ تا از بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان

لیست بهترین آموزشگاه‌ رانندگی اصفهان که طبق نظرسنجی مردم و میزان تعامل سازنده آن‌ها انتخاب شده‌اند، به شرح ذیل است:

آموزشگاه رانندگی آسیا

آموزشگاه رانندگی آسیا جزء بهترین آموزشگاه‌های اصفهان است که با بهره‌گیری از مربیان مجرب و شیوه آموزشی اصولی، سالانه تعداد قابل توجهی قبولی می‌دهد. این آموزشگاه پس از دریافت شماره‌تلفن متقاضی و شروع پروسه ثبت‌نام، تأییدیه ثبت‌نام، زمان شروع جلسات و غیره را از طریق پیامک به افراد اطلاع می‌دهد.

آدرس: اصفهان، خ شیخ صدوق شمالی، اول کاخ سعادت‌آباد شرقی، کوچه بهار

 

آموزشگاه کوروش، بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان

آموزشگاه رانندگی کوروش اصفهان یکی از آموزشگاه‌های مطرح اصفهان است که با تکنولوژی پیوند چشمگیری دارد. این مجموعه علاوه بر امکان ثبت‌نام حضوری، امکان ثبت‌نام اینترنتی در سایت کوروش را برای متقاضیان فراهم کرده است. آموزشگاه کوروش جهت آگاه‌سازی هنرجویان از روند ثبت‌نام و برگزاری جلسات از سیستم پیامکی استفاده می‌کند. جهت ثبت‌نام در این مجموعه، می‌توانید لیست مدارک موردنیاز را در وب سایت آن‌ مشاهده کنید.

آدرس: اصفهان، محله خانه اصفهان، خ گلخانه، مابین چهارراه نیرو هوایی و چهارراه بعثت، روبه‌روی بانک مسکن

 

آموزشگاه زنده رود اصفهان

آموزشگاه رانندگی زنده رود اصفهان به‌موجب موفقیت چشمگیر متقاضیان در آزمون‌ها جزء بهترین‌های اصفهان به شمار می‌آید. این مجموعه روی نظم و حضور به‌موقع در کلاس‌ها و جلسات تأکید ویژه دارد؛ ازاین‌رو جلسات تمرین آن در مدت‌زمانی مطلوب به پایان می‌رسند. مدارک موردنیاز ثبت‌نام در این آموزشگاه نیز مطابق دستورالعمل راهنمایی رانندگی هستند.

آدرس: اصفهان، خ فروغی، اول خیابان ۵ رمضان، نبش کوچه ۲۵، مجتمع آذر

 

آموزشگاه رانندگی پدیده

آموزشگاه رانندگی پدیده اصفهان با بهره‌گیری از مربیان آقا و خانم مجرب، امکان آموزش رانندگی برای آقایان و بانوان را در رده‌های سنی مختلف فراهم کرده است. این مجموعه علاوه بر ثبت‌نام نقدی، امکان ثبت‌نام اقساطی را برای متقاضیان فراهم کرده است. آموزشگاه پدیده جهت تسهیل پرداخت اقساط، با استفاده از پیامک یادآوری قسط افراد را از فرارسیدن موعد قسط مطلع می‌کند.

آدرس: خ شریف واقفی، مابین آبکار اصفهانی و شهید شمس الکتابی

کندو - آموزشگاه رانندگی اصفهان

آموزشگاه رانندگی اصفهان

آموزشگاه رانندگی جلفا

آموزشگاه رانندگی جلفا یکی از بهترین آموزشگاه‌های اصفهان محسوب می‌شود که دارای مجوز رسمی اداره راهنمایی‌ورانندگی است. مربیان این مجموعه با حساسیت بالا روی یادگیری هنرجویان، رانندگان کاربلد تربیت می‌کنند. آموزشگاه جلفا امکان ثبت‌نام و اخذ گواهینامه رانندگی برای تمام اقشار جامعه را فراهم کرده است. در واقع این مجموعه افراد بی‌سواد، کم‌سواد، فاقد کارت پایان خدمت و … را به‌عنوان متقاضی می‌پذیرد.

آدرس: اصفهان، خ توحید شمالی، بین چهارراه توحید و پل آذر

 

آموزشگاه راه ابریشم، بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان

مجموعه راه ابریشم را می‌توان بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان نامید که به‌عنوان آموزشگاه منتخب پلیس راهور انتخاب شده است. آموزشگاه راه ابریشم بزرگ‌ترین مرکز آموزش رانندگی پایه یک و دو محسوب می‌شود‌ که سالانه متقاضیان بسیاری می‌پذیرد. این مجموعه دارای افتخارات گوناگونی در زمینه قبولی هنرجویان است که سبب محبوبیت آن شده‌اند. آموزشگاه راه ابریشم برای مدیریت تعامل با افراد بسیاری که روزانه با آن‌ها سروکار دارد از سیستم پیامکی بهره‌ می‌گیرد.

آدرس: اصفهان، اتوبان ذوب‌آهن، شهر ابریشم، خ کارخانه سیمان اصفهان، پشت اردوگاه شهید بهشتی

 

آموزشگاه حمید اصفهان

آموزشگاه حمید یکی از آموزشگاه‌های مطرح اصفهان محسوب می‌شود که به ده‌ها دستگاه پراید و ساینا تجهیز شده است. این آموزشگاه با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و خوش‌برخورد محیطی آرام و دلنشین را برای متقاضیان فراهم کرده است. انتخاب مربیان مجموعه با دقت و وسواس خاصی صورت می‌گیرد که سبب موفقیت روزافزون متقاضیان می‌شود.

آدرس: اصفهان، جاده ذوب‌آهن، خیابان کاظمی، خیابان صفریان

 

آموزشگاه رانندگی آریا

باتوجه‌به اینکه تجربه در مشاغل مختلف دلیل مناسبی برای نشان‌دادن مهارت است، آموزشگاه آریا از قدیمی‌ترین و مجرب‌ترین مراکز رانندگی محسوب می‌شود. این مجموعه باسابقه‌ترین مرکز آموزش رانندگی پایه ۳ به هنرجویان اصفهان به شمار می‌آید که دارای کادری مجرب است. آموزشگاه آریا در تمام ایام هفته به‌جز روزهای تعطیل رسمی دایر بوده و پذیرای متقاضیان است.

آدرس: اصفهان، خیابان جی، فلکه خوراسگان، کنار شهرداری منطقه ۱۵

کندو - بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان

بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان

آموزشگاه رانندگی حافظ

آموزشگاه رانندگی حافظ اصفهان دارای مربیان خانم و آقا مجرب و صبور است که تمام نکات آموزشی را به متقاضیان آموزش می‌دهند. دقت و توجه پرسنل این مجموعه به پیشبرد و پیشرفت وضعیت هنرجو، سبب افزایش رضایت آن‌ها می‌شود. این مجموعه روی برگزاری به‌موقع کلاس‌های تئوری و عملی حساس است و برای وقت متقاضی احترام قائل می‌شود. ازاین‌رو با استفاده از پنل پیامکی و اطلاع‌رسانی به‌موقع درمورد زمان کلاس‌ها، کنسلی‌ها، تخفیفات و یادآوری اقساط، مدیریت امور آسان می‌شود.

آدرس: اصفهان، خیابان دکتر شریعتی غربی، حدفاصل شاه زمانی و حکیم نظامی

 

آموزشگاه رانندگی لاله اصفهان

آموزشگاه باسابقه لاله اصفهان، در لیست قدیمی‌ترین و بهترین آموزشگاه رانندگی اصفهان است که توسط بانو دمارکش مدیریت می‌شود. مربیان صبور آموزشگاه لاله امکان آموزش افراد کاملاً مبتدی تا پیشرفته را فراهم کرده‌اند. در واقع این مجموعه تمام توان خود را در راستای یادگیری هنرجو‌ها صرف می‌کند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این مجموعه، تعامل مؤثر آن با متقاضیان جدید و هنرجو‌های قدیم است که از طریق پنل پیامکی انجام می‌شود.

آدرس: اصفهان، خ پروین، نبش حکیم سنایی، کنار ویلای گل

نمونه پیامک‌های آموزشگاه رانندگی

پیامک‌های مورد استفاده در آموزشگاه رانندگی تنوع بالایی دارند و مطالب زیادی را در برمی‌گیرند. برای آشنایی بیشتر چندین نمونه پیامک آموزشگاه‌ها را در ادامه آورده‌ایم:

 

  • پیامک اعلام مدارک موردنیاز ثبت‌نام

متقاضی گرامی، مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام گواهینامه پایه ۲ شامل … هستند. لطفاً هنگام ثبت‌نام یک نمونه از آن‌ها را تهیه کنید. با تشکر آموزشگاه” نام آموزشگاه”

 

  • پیامک یادآوری جلسات

هنرجو عزیز، کلاس بعدی شما در تاریخ … برگزار می‌شود، لطفاً در آن زمان حضور به هم رسانید.

 

  • پیامک یادآوری موعد شهریه

هنرجو گرامی، موعد سررسید قسط شهریه شما فرارسیده است، لطفاً نسبت به پرداخت آن اقدام فرمایید.

 

  • اطلاع‌رسانی زمان برگزاری آزمون آیین‌نامه و شهری

هنرجو گرامی، باتوجه‌به اینکه آزمون آیین‌نامه پایه ۳ در تاریخ … برگزار می‌شود، خواهشمند است اقدامات لازم جهت شرکت در آن را مبذول دارید.

 

  • اطلاع‌رسانی در موقعیت‌های اضطراری

هنرجو عزیز، برگزاری کلاس تاریخ … به تاریخ … موکول شد. با عرض پوزش از تغییرات به وجود آمده. آموزشگاه …

سخن آخر

تلفن‌های همراه به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی ما بدل شده‌اند. از‌این‌رو استفاده حرفه‌ای از ابزارهای موجود بر روی آن‌ها برای آموزشگاه‌ها امری هوشمندانه است. در واقع بهترین آموزشگاه اصفهان با آگاهی به مزایای پنل پیامک در بهبود تعامل و کاهش هزینه‌ها، آن را به‌عنوان ابزاری کاربردی برمی‌گزیند. امکانات ویژه این پنل مدیریت و رسیدگی به بسیاری از امور مربوط به متقاضیان را به حد مطلوبی آسان می‌کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی