بدون شک یافتن مکان اسکان مناسب  در سفر به تبریز زیبا و دیدنی نقش بسزایی در لذت بردن بیشتر از سفر دارد. ازاین‌رو انتخاب مسافرخانه مناسب امری هوشمندانه است که ما آن را برایتان آسان کرده‌ایم. حال که صنعت گردشگری دچار تحول شده، سطح خدمات هتل‌ها و مسافرخانه‌ها نیز تغییر کرده است. در واقع نحوه بازاریابی بهترین مسافرخانه ها تبریز در رقابت با هتل‌های معمولی پیشرفت قابل‌توجهی داشته است.

مسافرخانه‌های مشتری‌مدار در راستای ارائه خدمات بهتر از پیامک‌های تبلیغاتی، تخفیفاتی و نظرسنجی نهایت استفاده را می‌برند. ارسال پیام تبلیغاتی برای مخاطبان جدید و مشتریان وفادار همان نکته‌ای است که ارتباط مؤثر مشتری و مسافرخانه را تقویت می‌کند.  بدین ترتیب رزرو مسافرخانه در ایام شلوغ سال برای مسافران هم آسان‌تر می‌شود.

۵ ویژگی بهترین مسافرخانه ها تبریز

محل اسکان مناسب در سطح رضایت افراد از سفر بر کسی پوشیده نیست. با این اوصاف توجه به خدمات، موقعیت مکانی، برخورد پرسنل و … هنگام رزرو مسافرخانه مناسب امری هوشمندانه است که باید به آن توجه ویژه داشت. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مسافرخانه‌ها آمده‌اند.

خدمات

سطح رضایت مهمان از اسکان در یک مسافرخانه با امکانات رفاهی و خدمات آن ارتباط مستقیم دارد. بررسی امکاناتی چون تختخواب، میز، یخچال، تلویزیون و سرویس بهداشتی نیز فراموش نشود.

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

تناسب هزینه با خدمات

اغلب اوقات هزینه اسکان در مسافرخانه مبلغی مناسب است اما بررسی تناسب سطح خدمات با مبلغ دریافتی امری هوشمندانه محسوب می‌شود.

برخورد پرسنل

رفتار سنجیده و محترمانه پرسنل مهمانخانه در نگاه اول بسیار حائز اهمیت است. در واقع برخورد مناسب سبب ایجاد حس خوب و امنیت در مهمان می‌شود.

سطح نظافت

هیچ‌کس ماندن در یک اتاق کثیف را دوست ندارد، پس بررسی وضعیت بهداشت و نظافت اتاق، سرویس بهداشتی و رختخواب‌ها فراموش نشود.

تعامل مؤثر با مشتری

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مسافرخانه‌ها پس از رزرو اتاق نمایان می‌شود. ارسال پیام تشکر برای ایجاد تعامل مثبت با مهمان نیز رفتار مهمانخانه‌های محبوب است.

۱۰ تا از بهترین مسافرخانه ها تبریز

تهیه لیستی از بهترین مسافرخانه ها تبریز، انتخاب محل اسکان هنگام سفر به این کلان شهر زیبا را آسان می‌کند.

مسافرخانه دریا تبریز

مسافرخانه دریا یکی از بهترین مسافرخانه ها تبریز به شمار می‌آید که نظر مثبت بسیاری از مهمانان را جلب کرده است. این مسافرخانه با موقعیت مکانی مناسبی که دارد، دسترسی مهمانان به مترو، مراکز خرید و بازار را افزایش می‌دهد. اتاق‌های تک نفره، دو نفره، سه نفره و  … مهمان‌پذیر دریا برای اسکان مسافرین به تختخواب‌های تمیز و راحت تجهیز شده‌اند. مدیریت مطلوب این مسافرخانه آن را به انتخاب برتر بسیاری از مسافران بدل کرده است.

آدرس: تبریز، مقصودیه، خیابان شریعتی شمالی، خیابان محققی

کندو - مسافرخانه تبریز

مسافرخانه تبریز

مهمانپذیر بهارستان از بهترین مسافرخانه ها تبریز

مسافرخانه بهارستان تبریز با موقعیت مکانی عالی که دارد، دسترسی مناسبی به مراکز خرید، ایستگاه مترو و مراکز دیدنی ایجاد کرده است. اتاق‌های تمیز و راحت مهمانپذیر بهارستان، لحظاتی آرام را برای مهمانان مهیا می‌کنند. مسافرخانه بهارستان در کنار امکاناتی چون میز و صندلی، تلویزیون و گیرنده دیجیتال، کولر و… از پرسنلی خوش‌برخورد برخوردار است. ناگفته نماند که میزان آنتن دهی این مسافرخانه در سطح مطلوب است و امکان اتصال به اینترنت رایگان برای مسافران وجود دارد.

آدرس: تبریز، بازار، خیابان محققی

مهمانپذیر دلگشا تبریز

مسافرخانه دلگشای سلماس در ساختمان قدیمی و جذابی که مربوط به دوره پهلوی است، مهمانان را پذیرش می‌کند. این مسافرخانه علی‌رغم بافت قدیمی، امکانات مناسبی چون رختخواب‌های تمیز، تهویه مناسب، سرویس بهداشتی و حمام تمیز و ویو مناسب است. محیط آراسته و پرسنل خوش‌برخورد مسافرخانه دلگشا در همان نگاه اول نظر مثبت مهمانان را به خود جلب می‌کند. علاوه بر این، مهمانپذیر دریا دسترسی مناسبی به مصلای تبریز، بناهای دیدنی و سینما قدس تبریز دارد.

آدرس: تبریز، خیابان فردوسی

مسافرخانه درخشان مراغه

مهمانپذیر درخشان مراغه با ساختمانی متفاوت و زیبا که در محله بازار تبریز قرار دارد، پذیرای مهمانان از سراسر ایران است. اتاق‌های مجهز به تخت راحت، تلویزیون، میز و صندلی، سیستم گرمایشی و سرمایشی و… مکانی مناسب برای استراحت و بازیابی قوای از دست رفته هستند. سطح نظافت و خدمات این مهمان‌پذیر در حد هتل‌ها است و نظر مهمانان بسیاری را جذب می‌کند. این پانسیون و مهمانسرای معروف از لحاظ موقعیت جغرافیایی در مکانی نزدیک به مراکز خرید و تفریحی است.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، خیابان فردوسی، خ مستنبط غروی

کندو - بهترین مسافرخانه تبریز

بهترین مسافرخانه تبریز

مهمانپذیر خورشید تبریز

مسافرخانه خورشید تبریز یکی از مهمانپذیرهای محبوب تبریز با بافت سنتی است که طرفداران خاص خود را دارد. اتاق‌های مهمانپذیر خورشید به تخت‌خواب‌های راحت و تمیز تجهیز شده‌اند. تنوع تخت‌های هر اتاق به‌گونه‌ای است که امکان پذیرش مهمان به صورت تک نفره، دونفره و خانوادگی وجود دارد. تجهیز اتاق‌ها به تلویزیون، میز و صندلی و سیستم گرمایشی و سرمایشی، آن‌ها را به محل اسکانی مناسب بدل کرده است.

آدرس: تبریز، محله تربیت، خیابان فردوسی

مسافرخانه پارس نو تبریز

مسافرخانه پارس نو یکی مهمانپذیرها و پانسیون‌های محله تربیت تبریز است که در نزدیکی بازار و مراکز دیدنی این شهر زیبا قرار دارد. اتاق‌های فراخ و دلباز مسافرخانه پارس به تختخواب، فرش، پرده، میز و صندلی و گاهی تلویزیون نیز مجهز شده‌اند. قیمت مناسب اتاق‌های این مسافرخانه، امکان اسکان طولانی مدت برای مهمانان را نیز فراهم کرده است. مسافرخانه پارس در تعطیلات و ایام عید مهمانان بسیاری دارد، از‌این‌رو از رزرو زودتر از موعد اتاق‌های آن غافل نشوید.

آدرس: تبریز، ابتدای خیابان فردوسی، محله تربیت

مسافرخانه گلشن تبریز

مهمانپذیر گلشن تبریز به‌جرئت یکی از تمیزترین و پرطرفدارترین مهمان‌سراهای تبریز است که ظرفیت پذیرش بالایی هم دارد. اتاق‌های دلباز با پنجره‌های بزرگ و امکانات مناسب، محیطی مطلوب برای استراحت هستند. اتاق‌های مسافرخانه گلشن علاوه بر تختخواب‌های تک‌نفره به فرش، پرده، یخچال و میز و صندلی نیز تجهیز شده‌اند. توجه ویژه به بهداشت و نظافت اتاق‌ها در این مهمانپذیر سبب تمیزی بی‌نظیر آن شده است. ناگفته نماند سرویس بهداشتی و حمام اشتراکی این مهمانپذیر از سطح بهداشتی بالایی برخوردار است.

آدرس: تبریز، خ اما خمینی، روبه‌روی سه‌راه خاقانی، کوچه جارالمسجد

مسافرخانه رامسر تبریز

مهمانپذیر رامسر تبریز با امکانات رفاهی خاصی که به مهمانان ارائه می‌دهد در لیست بهترین‌ها قرار دارد. اتاق‌های این مهمانپذیر به‌صورت سوئیت‌های مجزا و مجهز نیز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. هر اتاق این مسافرخانه به یخچال، تلویزیون، تخت و فرش نیز تجهیز شده است. امکان سرو صبحانه در مهمان‌پذیر رامسر نیز از دیگر خدمات محبوب آن به‌ شمار می‌آید.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی

کندو - مسافرخانه رامسر تبریز

مسافرخانه رامسر تبریز

مهمانسرای ژاله تبریز

مهمانپذیر ژاله تبریز یکی از بهترین مراکز اسکان واقع در محله بازار تبریز است که خدماتی مطلوب به مهمانان ارائه می‌دهد. مسئول پذیرش خوش‌رو و پرسنل مؤدب این مهمان‌پذیر نظر هر مسافری را جلب می‌کنند. تنوع اتاق و تعداد تخت‌های موجود در هر اتاق، امکان انتخاب اتاقی متناسب با تعداد را برای مهمانان مهیا می‌کند. این مهمان‌سرا با اینکه در مرکز شهر قرار دارد، اما دارای اتاق‌هایی دنج و آرام است.

آدرس: تبریز، خ فردوسی، روبروی پاساژ فردوسی

مسافرخانه یوسفی مغان

مهمان‌پذیر یوسفی مغان مطابق نظر مهمانان، یکی از مسافرخانه‌های ارزان و مناسب برای اسکان مسافر در تبریز است. مسافرخانه یوسفی از ساعت ۷ صبح الی ۲۴ شب پذیرش دارد. با این اوصاف شما در هر زمانی به پذیرش مراجعه کنید با پاسخ مطلوب روبرو می‌شوید. موقعیت مناسب این مسافرخانه، رفت‌وآمد مهمانان و دسترسی آن‌ها به مراکز مهم شهر را فراهم کرده است. قیمت رزرو اتاق‌های این مکان نسبت به امکانات رفاهی آن نیز مبلغی منصفانه است.

آدرس: تبریز، مقصودیه، خیابان امام خمینی، خیابان فردوسی

نمونه پیامک‌های مسافرخانه

پیامک‌های تبلیغاتی و تخفیفاتی نقشی چشمگیر در بهبود ارائه خدمات و رونق کسب‌وکار مسافرخانه‌ها دارند. از‌این‌رو  برای آشنایی بیشتر تعدادی از نمونه پیامک‌های مسافرخانه‌ها را در ادامه آورده‌ایم.

  • تبلیغاتی

برای عید نگران جای اسکان در تبریز هستید؟

خدمات و امکانات رفاهی عالی، قیمت مناسب اینترنت رایگان در مسافرخانه…

جهت هماهنگی بیشتر با شماره… تماس بگیرید.

  • پیامک حفظ تعامل با مشتری

سلام محمد عزیز، آمدی تبریز روی مهمانپذیری ما حساب کن. مدیریت مسافرخانه…

  • پیام تخفیفاتی

۲۵٪ تخفیف برای رزرو اتاق در مسافرخانه… تا پایان هفته. با نشان‌دادن این پیامک از تخفیف ویژه ما بهره‌مند شوید.

  • پیامک تشکر

جناب/سرکار خانم… ممنون از اینکه مسافرخانه… را به‌عنوان میزبان خود انتخاب کردید. به امید دیدار مجدد. مدیریت مسافرخانه…

  • پیام نظرسنجی

آیا سطح از خدمات مسافرخانه… رضایت کافی داشتید؟ ۱_بله   ۲_خیر  مدیریت مسافرخانه…

سخن آخر

محل اسکان مناسب یکی از مولفه‌های مهم در سطح رضایت مسافران محسوب می‌شود که بهتر است پیش از هر چیز به فکر آن بود. البته که قیمت محل اقامت در انتخاب افراد تأثیر بالایی دارد. ازاین‌رو بهترین مسافرخانه‌ ها تبریز با خدمات مطلوب و قیمت مناسب، انتخابی کارساز برای بسیاری از افراد به ‌شمار می‌آیند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی