دفاع قانونی از حق و حقوق در اغلب مواقع بدون وکیل مجرب میسر نشده و موجب اختلال در روند پرونده می‌شود. از‌این‌رو هنگام مسائل قانونی اولین فکری که به ذهنمان خطور می‌کند، شناسایی بهترین وکلای دادگستری تبریز برای پیروزی در دعوی است. همانطور که می‌دانیم وکلای زبده و کاربلد مشغله کاری زیادی دارند و مدیریت امور موکلان برایشان امری زمان‌بر است.

اما به لطف ابزارهای متعدد رسیدگی به امور موکلین و ایجاد تعامل با آنها به سان گذشته به نیروی کمکی و اتلاف وقت نیاز ندارد. در واقع بهترین وکلا با استفاده از ظرفیت پنل پیامکی، اموری چون اطلاع‌رسانی، تبلیغات، یادآوری جلسات و … را به خوبی مدیریت می‌کنند. این روش علاوه بر تسهیل امور برای وکلا، سبب ایجاد حس ارزشمندی در موکلین و مخاطبان نیز می‌شود.

وکلای دادگستری و بازاریابی و اطلاع رسانی پیامکی

ویژگی‌های بهترین وکلای دادگستری تبریز

انتخاب یک وکیل خوب به بررسی ریزبینانه و آگاهانه نیاز دارد که با آگاهی از ویژگی‌های وکلای مناسب میسر می‌شود. برخی از ویژگی‌های مهم وکلای مناسب شامل موارد ذیل هستند:

 • وکیل مجرب و متخصص

سطح سواد و تخصص وکیل در حل‌وفصل پرونده‌ها نیز ویژگی بارز وکلای توانمند است. در واقع سطح دانش و توانایی وکیل مؤلفه تعیین‌کننده در سطح رضایت موکلین است.

 • صادق و درستکار

بهترین وکلا پیش از هر چیزی به ایجاد صلح و آرامش میان شاکی و متشاکی هستند. در واقع وکیلی که تنها به فکر منفعت خویش باشد، صلاحیت وکالت ندارد. علاوه بر این وکلای حرفه‌ای درمورد پرونده با موکل رو راست و صادق هستند و چیزی را پنهان نمی‌کنند.

 • تعامل صحیح با موکل

اطلاع‌رسانی درمورد ابلاغیه‌ها، اخطاریه‌ها و جلسات دادگاه از سری وظایف وکلای خوب است. در واقع وکیل با ایجاد ارتباط صحیح و هماهنگی با موکل، روند پیشبرد پرونده را تسریع می‌بخشد.

 • سخنوری و قدرت بیان قوی

باتوجه‌به اینکه بخش مهمی از توانایی و دانش یک وکیل در قدرت سخنوری وی نهفته است، فن بیان از ویژگی‌های قابل‌توجه وکلای خبره محسوب می‌شود.

کندو - بهترین وکلای دادگستری تبریز

بهترین وکلای دادگستری تبریز

۱۰ تا از بهترین وکلای دادگستری تبریز

به‌منظور تسهیل انتخاب وکیل در تبریز لیستی از بهترین وکلای دادگستری این شهر را تهیه کرده‌ایم که به شرح ذیل است:

علیرضا دانشی از بهترین وکلای تبریز

علیرضا دانشی با بیش از سیصد پرونده حقوقی موفق در صدر لیست بهترین‌ وکلای تبریز قرار دارد. جناب دانشی دارای تخصص کافی برای وکالت پرونده‌های مختلف با موضوعات گوناگون هستند. در واقع ایشان پرونده‌های مربوط به جرائم رانندگی، قاچاق، تعزیرات، مهاجرت، جرائم اخلاقی و … را پذیرش می‌کنند. این وکیل زبده علاوه بر پیشه وکالت، مؤلف کتاب “واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان” است. ایشان با سطح علمی قابل توجهی که دارند که از استادان محبوب و توانمند دانشگاه پیام‌نور به شمار می‌آیند.

آدرس: تبریز، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری

مینا علوی

خانم مینا علوی با بیش از ۱۳ سال سابقه درخشان در زمینه وکالت پرونده‌های مختلف خانوادگی، ارث، حقوقی و … از بهترین‌های تبریز محسوب می‌شود. خانم علوی با بررسی حرفه‌ای پرونده‌ها و ارائه راهکار سازنده موفق به کسب نتایج مطلوب و رفع مشکل موکل‌ها می‌شود. ایشان علاوه بر وکالت و مشاوره حضوری، به صورت تلفنی نیز مشاوره می‌دهند. خانم علوی به منظور احقاق حقوق موکلان در زمینه‌های ذیل به طور تخصصی پرونده می‌پذیرند.

 • دعاوی خانوادگی
 • پرونده‌های طلاق
 • پرونده‌های ارث
 • پرونده‌های حقوقی چون چک، سفته، طلبکاری و …
 • مشاوره در امور مالیاتی
 • مشاوره و تنظیم قراردادهای تجاری

علی جاوید

آقای علی جاوید با بیش از ۲۰ سال عضویت در کانون وکلای استان آذربایجان، پرونده‌های کیفری و حقوقی بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده‌ است. ایشان در کنار پذیرش پرونده‌‌های متعدد، عضو هیئت‌علمی دانشگاه و مدیر گروه حقوق دانشگاه آزاد هستند. پرونده‌هایی با موضوعات تقسیم ارث، پرونده‌های مالیاتی، جرائم عمد و غیرعمد، امور مربوط به طلاق و …  به راحتی توسط آقای جاوید قابل پذیرش و بررسی هستند. تألیف مقالات علمی متعدد و سخنرانی در محافل و کنگره‌ها بخشی دیگر از توانایی‌های آقای جاوید هستند.

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع جزیره

مصطفی آبادیان

جناب مصطفی آبادیان یکی از بهترین و اخلاق‌مدارترین وکلای دادگستری تبریز هستند که دلسوزی را در حق موکل تمام کرده‌اند. ایشان قاضی سابق دادگستری بوده و به تمام پیچیدگی‌های قضاوت و وکالت آگاهی دارند. از‌این‌رو تخصصی قابل‌توجه در یافتن راهکارهای مناسب برای حل پرونده‌های حقوقی و کیفری دارند. آقای آبادیان علاوه بر وکالت، استاد دانشگاه آزاد و پیام‌نور نیز هستند.

آدرس: تبریز، رشدیه، خ گلستان، کوچه دوازدهم

کندو - بهترین وکلای دادگستری تبریز

بهترین وکلای دادگستری تبریز

مجید پور شکر از بهترین وکلای دادگستری تبریز

آقای مجید پورشکر یکی از وکلای حرفه‌ای تبریز محسوب می‌شود که در سال ۱۳۹۴ موفق به عضویت در کانون وکلا و اخذ پروانه وکالت شده است. ایشان با داشتن صدها پرونده حقوقی و کیفری موفق در رزومه خود، نظر مثبت بسیاری از موکلین را به خود جلب کرده‌اند. ایشان در زمینه‌های مختلف حقوقی، خانوادگی، ثبتی، ملکی و … تخصص داشته و توانایی پذیرش پرونده‌های متعدد را دارند.

آدرس: تبریز، مقابل بانک گردشگری، مجتمع افرا

 محمدمهدی تقوی

جناب محمدمهدی تقوی یکی از بهترین وکلای دادگستری تبریز است که پرونده‌های موفق بسیاری در پرونده خود دارد. ایشان با آگاهی به تمام حقوق موکل و توجه ویژه به آن‌ها، بدون اتلاف وقت به حل‌وفصل وضعیت می‌پردازد. ایشان با تخصصی که دارند علاوه بر وکالت پرونده‌های حقوقی و کیفری، به‌عنوان مشاور امور حقوقی شرکت‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

آدرس: تبریز، خ شهریار، جنب بانک رفاه، ساختمان فروردین

هادی ابهریان ایرانق

هادی ابهریان با تخصص و مهارت قابل‌توجهی که در حل پرونده‌های حقوقی و کیفری دارند، به‌عنوان یکی از بهترین وکلای دادگستری تبریز محسوب می‌شود. ایشان با تخصص در امور کیفری، ثبتی، ملکی، طلاق، تجاری و حقوقی پرونده بسیاری از موکلان را با موفقیت به اتمام رسانده‌اند. سرعت عمل قابل توجه و تسلط به ترفندهای وکالت از ویژگی‌های بارز هادی ابهریان است که نظر مثبت موکلان را جذب می‌کند.

آدرس: تبریز، نبش چهارراه مارالان، نبش سوپر زیتون

فریبا قنبری

خانم فریبا قنبری یکی از وکلای موفق عضو کانون وکلای تبریز است که سابقه‌ای درخشان در پرونده‌های خانوادگی دارد. ایشان با تخصصی که در امور خانواده دارند مشاور و راهنمایی مطلوب برای پرونده‌های خانوادگی به‌شمار می‌آیند. لیست پرونده‌ها و دعاوی تحت تخصص فریبا قنبری به شرح ذیل است:

 • طلاق
 • مشاوره حقوقی پیش از ازدواج
 • مشاوره نحوه تنظیم شروط عقد
 • مشاوره جهت رفع مشکلات خانوادگی
 • مشاوره در امور خانوادگی مختلفی چون تقسیم ارث، مالیات بر ارثیه، قیم و …
 • پرونده‌های مربوط به مهریه

جواد صادقی

جواد صادقی یکی از موفق‌ترین وکلای دادگستری تبریز است که تخصصی چشمگیر در به نتیجه رساندن پرونده‌های کیفری و حقوقی مختلف دارد. ایشان با هشت سال سابقه در کانون وکلای دادگستری تبریز، پرونده‌های موفق بسیاری داشته است. جواد صادقی از وکلای حاذقی محسوب می‌شود که برای وقت و اعتماد موکل اهمیت خاصی قائل هستند. تخصص جواد صادقی در پرونده‌های کیفری، خانوادگی، طلاق و حقوقی زبانزد است.

آدرس: تبریز، سه‌راه امین، جنب بانک تجارت، باشگاه ایرانیان

رضا حقیقتی فرد

آقای حقیقتی فرد را می‌توان یکی از وکلای مجرب و متخصص تبریز معرفی کرد که بسیار وقت‌شناس و توانا هستند. ایشان طی بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه وکالت پرونده‌های کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی و … موفقیت‌های چشمگیری کسب کرده‌اند. بررسی اصولی پرونده و تعامل صحیح با موکل یکی از دلایل موفقیت ایشان است. کسانی که به پرونده‌شان را به آقای حقیقتی فرد سپرده‌اند، به تخصص و توانایی وی اعتماد دارند.

آدرس: تبریز، خ اکبر زمانی، حافظ اول، پلاک ۲۴

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

نمونه پیامک وکلای دادگستری

پیامک‌های مورد استفاده وکلا انواع متعددی از جمله تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی و … دارند که برای آشنایی بیشتر، برخی از آن‌ها را در ادامه آورده‌ایم.

 • دیگر نگران متضرر شدن هنگام فسخ قرارداد نگران نباشید. وکیل … کنار شماست تا قراردادهایتان را به‌طور اصولی تنظیم کنید. شماره تماس:
 • خانم‌های عزیز آیا می‌دانید دیگر برای مسافرت خارجی نیازی به رضایت‌نامه همسر ندارید؟ تنها کافی است هنگام عقد مواردی را در عقدنامه ثبت کنید. وکیل … شماره تماس:
 • موکل گرامی جناب/ سرکار خانم … جلسه حضوری شما برای رفع ابهامات پرونده فردا ساعت … در دفتر برگزار می‌شود.
 • جناب/ سرکار خانم … لطفاً برای تسریع روند پرونده یک کپی از سند … را سریعاً به بنده برسانید.
 • فرخنده میلاد رسول اکرم (ص) را صمیمانه به شما و خانواده‌ گرامی تبریک عرض می‌کنم. وکیل …

سخن آخر

نقش وکلا در موفقیت پرونده‌های کیفری و حقوقی را نمی‌توان نادیده گرفت. از‌این‌رو انتخاب فرد دارای تخصص مرتبط با موضوع شکایت و دعوی از میان افراد مذکور و سایر وکلای تبریز امری هوشمندانه است. وکلای خوب علاوه بر تخصص و قدرت بیان عالی، باید بتوانند با موکلین ارتباط مؤثر داشته باشند تا نتیجه مناسب کسب شود. این مهم با جلسات مرتب، تماس تلفنی و از طریق ارسال پیامک نیز میسر می‌شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی