تهیه آجیل و خشکبار تازه و خوشمزه مراسمات و اعیاد مختلف، دغدغه بسیاری از خانواده‌هاست که از چشم آجیل فروشان دور نمی‌ماند. ازاین‌رو آجیل‌فروشی‌ها برای تأمین نیاز خانوارها دست به کار شده و بهترین آجیل و میوه خشک را عرضه می‌کنند. بهترین آجیل فروشی مشهد در کنار تأمین نیاز مشتریان در اعیاد مختلف، تخفیفات و پیشنهادهای خاصی نیز برای مشتریان در نظر می‌گیرد. لازمه اطلاع‌رسانی سریع و به موقع در مورد شارژ محصولات پرطرفدار و تخفیفات، ابزاری کاربردی چون سامانه پیامکی است. پیامک تبلیغاتی به عنوان یکی از امکانات ویژه این ابزار در کنار افزایش سود مغازه، بهترین مغازه‌ها را هم به همشهریان معرفی می‌کند.

لیست ۱۰ تا از بهترین آجیل فروشی‌ها مشهد

به منظور تسهیل انتخاب فروشگاه آجیل فروشی و تهیه آجیل باکیفیت، لیستی از بهترین‌های مشهد را در ادامه آورده‌ایم.

برادران حسینی

فروشگاه آجیل فروشی برادران حسینی با بیش از ۵۰ سال فعالیت در زمینه فروش آجیل و خشکبار به جرئت بهترین آجیل فروشی مشهد محسوب می‌شود. این آجیل فروشی در سال ۱۳۴۷ توسط آقای حسین حسینی تأسیس شده و تا به امروز انواع آجیل‌های باکیفیت و مرغوب را به همشهریان و مسافران ارائه داده است. آجیل فروشی برادران حسینی در کنار فروش حضوری، فروشگاه اینترنتی کاملی هم دارد که امکان خرید و سفارش اینترنتی را برای تمام هم‌وطنان مهیا کرده است. ویژگی‌هایی که این فروشگاه را از سایرین متمایز کرده‌اند شامل مشتری مداری، محصولات مرغوب و متنوع، نظم در چیدمان و دیزاین آجیل‌ها و… هستند.

آدرس: مشهد، محله سعدآباد، خیابان سنایی، میدان توحید

تلفن: ۰۵۱۳۷۲۵۷۸۴۱

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

آجیل سرای عدالت، بهترین آجیل فروشی مشهد

آجیل فروشی سرای عدالت با فضایی لوکس و بزرگ، یکی از بهترین و معروف‌ترین آجیل فروشی‌های مشهد است که قیمت منصفانه دارد. محصولات این فروشگاه بزرگ شامل انواع آجیل اعم از پسته، بادام، تخمه، نخود، فندق، انواع شکلات، میوه خشک و خشکبار، شیرینی‌های خشک و… هستند. رسیدگی به مشتریان آجیل سرای عدالت توسط پرسنل مجرب و خوش‌برخورد صورت می‌گیرد که سبب رضایت مشتریان شده است. چیدمان منظم محصولات از یک سو و محیط شیک و پاکیزه فروشگاه از سوی دیگر سبب کسب رضایت مشتریان بسیاری شده است. طرفداران فروشگاه عدالت می‌توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی عدالت، محصولات مدنظر را در کمترین زمان دریافت کنند.

آدرس: مشهد، خیابان قرنی، خیابان منوچهری

تلفن: ۰۵۱۳۷۲۷۳۷۱۱

کندو - آجیل سرای عدالت مشهد

آجیل سرای عدالت مشهد

آجیل موسوی

آجیل فروشی موسوی با بیش از ۷۰ سال سابقه درخشان در عرضه انواع آجیل و خشکبار مرغوب به همشهریان مشهدی و مسافران جزء بهترین‌ها شناخته می‌شود. فروشگاه آجیل موسوی انواع اقلام آجیل اعم از تخمه کدو، تخمه آفتاب‌گردان اعلا، بادام، پسته، فندق، گردو، نخود و… را در بسته‌بندی شکیل و تمیز به مشتریان ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند در این فروشگاه انواع خشکبار متعدد مانند آلو، برگه زردآلو، میوه خشک و شیرینی جات محلی را هم تهیه کنند. پرسنل مجرب و خوش‌برخورد آجیل موسوی در کنار استقبال مناسب از مشتریان، آن‌ها را در خرید راهنمایی می‌کنند.

آدرس: مشهد، نبش چهار راه مصلی

تلفن: ۰۵۱۳۳۶۴۰۲۶۶

فروشگاه رضا آجیل چی و پسران، بهترین آجیل فروشی مشهد

فروشگاه بزرگ آجیل چی با مدیریت جناب آجیل چی، یکی از مجهزترین، شیک‌ترین و محبوب‌ترین آجیل فروشی‌های مشهد است که محصولاتی متنوع عرضه می‌کند. محصولات فروشگاه آجیل چی شامل انواع تخمه، آجیل، ادویه، خشکبار، دمنوش، بسته‌های کادویی، شکلات و … هستند. محیط شیک و دلباز فروشگاه از یک سو و برخورد مناسب پرسنل از سوی دیگر سبب رضایت مشتریان از فروشگاه آجیل چی شده است. این فروشگاه علاوه بر فروش حضوری، فروش غیرحضوری هم دارد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب سایت آجیل چی علاوه بر مشاهده قیمت انواع محصولات، از خواص و کارایی آن‌ها نیز مطلع شوند.

آدرس: مشهد، خیابان مصلی، مصلی ۱، چهار راه اول سمت راست

تلفن: ۰۵۱۳۳۶۶۰۶۶۶

کندو - فروشگاه آجیل چی مشهد

فروشگاه آجیل چی مشهد

آجیل و خشکبار چهار مغز

آجیل و خشکبار چهار مغز یکی از بهترین عرضه کنندگان انواع آجیل، خشکبار، بسته‌های کادویی، زعفران، تخمه و… است. این فروشگاه علاوه بر آجیل ترکیبی، انواع مغزها را به صورت جداگانه به فروش می‌رساند. فروشگاه معروف چهارمغز تمام محصولات خود را با نظمی خاص در قفسه‌های مرتب چیدمان کرده و از آن‌ها در برابر آلودگی مراقبت می‌کند.  کیفیت و مرغوبیت محصولات فروشگاه چهار مغز از یک سو و قیمت گذاری منصفانه از سوی دیگر سبب رضایت مشتریان شده است.

آدرس: مشهد، بلوار معلم، معلم ۶۵

تلفن: ۰۵۱۳۸۹۱۶۰۳۰

آجیل جاوید

آجیل فروشی جاوید به‌عنوان یکی از فروشگاه‌های مجرب و پرطرفدار مشهد، نیاز همشهریان به انواع آجیل و خشکبار را برطرف می‌کند. فروشگاه آجیل جاوید در محله ایثار مشهد واقع شده است و موقعیت مکانی مناسبی دارد. تنوع بالای محصولات، کیفیت بی‌نظیر آن‌ها و بسته بندی اصولی و شیک محصولات از ویژگی‌های قابل توجه آجیل فروشی جاوید هستند. برخی از محصولات این فروشگاه شامل اقلام زیر هستند:

انواع آجیل شور، مخلوط، شیرین

ادویه جات شامل هل، زعفران، دارچین و …

انواع تخمه

انواع مغزها شامل مغز بادام، فندق، گردو، بادام هندی، پسته، بادام زمینی و…

شیرینی‌های سوغاتی

انواع خشکبار و میوه خشک

آدرس: مشهد، چهارراه برق، خیابان مفتح

تلفن: ۰۵۱۳۲۷۳۹۲۷۴

کندو - آجیل جاوید مشهد

آجیل جاوید مشهد

آجیل محبان رضا، بهترین آجیل فروشی مشهد

فروشگاه آجیل محبان رضا ارائه دهنده تازه‌ترین و متنوع‌ترین آجیل‌ها به همشهریان و مسافران مشهدی است. این فروشگاه با سابقه‌ای درخشان در این زمینه توانسته نیاز بازار را شناسایی کرده و مطابق آن محصول ارائه دهد. محصولات آجیل فر شی محبان رضا تنها به آجیل و مغزها محدود نمی‌شود. در این فروشگاه انواع آجیل، مغز بو داده و خام، ادویه‌جات خالص و معطر، شیرینی‌های سوغاتی و نبات نیز قابل تهیه هستند. مسافران می‌توانند بسته‌های سوغاتی را با قیمتی به‌صرفه نیز از آجیل محبان رضا تهیه کنند.

آدرس: مشهد، خیابان مصلی، بازار بزرگ آجیل و خشکبار، فاز ۲

تلفن: ۰۹۱۵۵۰۰۱۴۹۶

فروشگاه آجیل قربانپور

آجیل و خشکبار قربان‌پور یکی از واحدهای صنفی فعال مشهد است که در مکان‌های مختلف مشهد سه شعبه فعال دارد. هر سه شعبه آجیل قربان‌پور به دلیل تنوع محصول بالا مشتریان ثابت بسیاری دارند. چیدمان منظم اقلام مختلف در محفظه‌های شکیل و رعایت بهداشت و نظافت فروشگاه سبب ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان می‌شود. در آجیل و خشکبار قربانپور علاوه بر آجیل مخلوط، انواع آجیل شور و شیرین، انواع تخمه کدو و آفتابگردان، خشکبارهای متنوع، شیرینی‌های خشک و… عرضه می‌شوند.

آدرس: مشهد، خیابان فرامرز عباسی، حدفاصل فرامرز ۲۵ و ۲۷

تلفن: ۰۵۱۳۶۰۶۸۱۷۱

کندو - فروشگاه آجیل قربانپور مشهد

فروشگاه آجیل قربانپور مشهد

آجیل و خشکبار سحرخیز

فروشگاه آجیل و خشکبار سحرخیز یکی از بهترین‌ها و پرطرفدارترین آجیل فروشی‌های مشهد است که محصولات تازه و متنوعی به مشتریان ارائه می‌دهد. این آجیل فروشی با قرارگیری در نزدیکی هتل قصر طلایی، هتل الماس، مراکز خرید شلوغ و ایستگاه‌های وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی مناسبی برای همشهریان فراهم کرده است. آجیل فروشی سحرخیز هر روز ساعت ۸ صبح الی ۸ شب دایر است. برخی از محصولات این فروشگاه شامل اقلام زیر هستند:

انواع آجیل

انواع میوه خشک

خشکبار

ادویه‌جات

شیرینی‌های سوغاتی

عسل

زعفران

آدرس: مشهد، عنصری، زیرگذر حرم، بلوار امام رضا

تلفن: ۰۵۱۳۸۳۸۳۳۴۰

کندو - آجیل و خشکبار سحرخیز مشهد

آجیل و خشکبار سحرخیز مشهد

آجیل فرهمند

فروشگاه آجیل فرهمند یکی از بهترین و پرفروش‌ترین آجیل فروشی‌های مشهد است که محصولاتی خوشمزه و باکیفیت ارائه می‌دهد. تمام اقلامی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند در بهترین شرایط آماده، بسته‌بندی و نگهداری می‌شوند. ازاین‌رو مشتریان می‌توانند از تازگی و مرغوبیت محصولات آن مطمئن باشند. پرسنل مجرب و کاربلد فروشگاه نیز علاوه بر راهنمایی مشتریان در انتخاب محصول مدنظر، اجازه تست و بررسی کیفیت و مزه محصولات را به مشتری می‌دهند. علاوه بر این موقعیت مکانی آجیل فروشی فرهمند نیز دسترسی مناسبی برای همشهریان و مشتریان فراهم کرده است.

آدرس: مشهد، محله شریف، کنار گذر وکیل‌آباد، خیابان وکیل‌آباد ۳۹

تلفن: ۰۹۱۵۷۹۱۶۴۸۴

کندو- تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی

نمونه پیامک کاربردی آجیل فروشی

با آگاهی از نقش مؤثر بازاریابی پیامکی در رونق کسب‌وکار آجیل فروشی‌ها، چند نمونه پیامک کاربردی را در ادامه آورده‌ایم.

  • آجیل شب یلداتو به ما بسپار!

          بسته‌های اقتصادی آجیل شب یلدا، خدمت جدید آجیل‌ فروشی…  آدرس:    شماره تماس:

 

  • تخمه پیک نیک مهمان ما!

           تنها با ثبت یک خرید در آجیل فروشی … یک بسته تخمه آفتابگردان مزه‌دار هدیه بگیرید‌.  آدرس:    شماره تماس:

 

  • مجتبی عزیز ضمن تشکر از خرید شما در آجیل فروشی ‌… لطفاً نظر خود درمورد خدمات فروشگاه را با ارسال عددی از ۱ تا ۱۰ بیان کنید.    شماره تماس

  • شما هم دعوتید!

          جشنواره عید تا عید آجیل… با تخفیفات باور نکردنی برای همشهریان عزیز

          مدیریت آجیل…   آدرس:    شماره تماس:

 

  • عصرانه‌ای متفاوت با گز و سوهان مخصوص آجیل‌ فروشی…  آدرس:    شماره تماس:

سخن پایانی

آجیل فروشی به عنوان یکی از مشاغل فروشگاهی رقابتی، در کنار مشتری مداری و عرضه محصولات مرغوب به تبلیغ و جذب مشتری نیز نیاز دارد. هرچند که امروزه به لطف تکنولوژی روش‌های تبلیغاتی متنوعی ابداع شده‌اند، اما ارسال اس ام اس به جرئت یکی از پربازده‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود. فروشگاه‌های آجیل و خشکبار می‌توانند از سرویس‌های پیامکی علاوه بر تبلیغات، در حفظ مشتریان وفادار، ارسال کد‌های تخفیف و پیام تشکر نیز بهره بگیرند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی