حال که مراجعه به باشگاه‌های ورزشی و استخرها به بخش مهم لایف استایل بسیاری از افراد بدل شده‌ است، بهره‌مندی از تخفیفات دوره‌ای این اماکن خالی از لطف نیست. از‌این‌رو بهترین باشگاه‌ ورزشی و استخر مشهد برای اطلاع‌رسانی تخفیفات پرطرفدار به همشهریان و جذب مشتری به ابزار خاصی چون سرویس پیامکی نیاز دارند. طبق تحقیقات بسیاری از افراد نسبت به پیامک‌های تبلیغاتی و تخفیفاتی واکنش نشان می‌دهند. با این اوصاف سرویس‌های پیامکی نتایج جالب توجهی در کسب‌وکار و خدمات این اماکن ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، باشگاه‌های ورزشی و استخرها برای نظم‌دهی و اطلاع‌رسانی درمورد کلاس‌ها روی پنل پیامکی حساب می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین باشگاه ورزشی و استخر

یافتن محیطی سالم و تخصصی برای شنا و ورزش با میزان علاقه ورزشکاران و مراجعان ارتباط مستقیم دارد. اولین نکته هنگام انتخاب یک باشگاه ورزشی خوب، فضای دلباز و تمیز آن است که میزان تمایل مراجعان به فعالیت را دوچندان می‌کند. پس از آن، تنوع رشته‌های ورزشی و تجهیزات باشگاه در مرکز توجه قرار دارند. به‌طوری که باشگاه‌های برتر علاوه بر ارائه رشته‌های پرطرفدار ورزشی، دارای تمام تجهیزات مورد نیاز یوزرها هستند. همگی می‌دانیم که تجهیزات و محیط عالی به تنهایی به عملکرد عالی کافی نیستند بدین منظور به مربی حرفه‌ای هم نیاز داریم.

استخرها و باشگاه‌های ورزشی حرفه‌ای در کنار رعایت موارد فوق، دارای کافی‌شاپ و محیط استراحت نیز هستند. در واقع برخورداری از حداقل امکانات خدماتی و رفاهی در این مراکز، امری الزامی است. از آنجایی که روابط انسانی مؤثر در تمام مشاغل خدماتی نقش بسزایی دارند، بهترین‌ها به شیوه‌های مختلفی با مشتریان ارتباط سازنده برقرار می‌کنند.

کندو - بهترین باشگاه ورزشی و استخر مشهد

بهترین باشگاه ورزشی و استخر مشهد

بهترین باشگاه ورزشی و استخر مشهد

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

کلوپ احد، بهترین باشگاه ورزشی و استخر مشهد

باشگاه ورزشی احد با خدمات و امکانات کم‌نظیر بدون شک بهترین باشگاه ورزشی و استخر مشهد محسوب می‌شود که در دو شیفت مجزا پذیرای بانوان و آقایان است. این باشگاه پنج ستاره در فضایی به مساحت ۸۰۰ مترمربع ساخته شده و از فضای سبز نیز برخوردار است. امکانات کلوپ ورزشی احد شامل دستگاه‌های بدنسازی متفاوت، سونا، جکوزی، استخر، اتاق ماساژ حرفه‌ای، کافی‌شاپ و رستوران است. علاوه بر این، باشگاه ورزشی احد در رشته‌های متنوع ایروبیک، پیلاتس، تی آر ایکس، بدنسازی، بادی بیوتی و … به طور تخصصی فعالیت می‌کند.

آدرس: مشهد، محله سجاد شهر، بلوار سجاد، مابین ۱۵ و ۱۷

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۵۵۷۰۰

باشگاه بانوان اوتانا

مجموعه ورزشی بانوان اوتانا با دو بخش اختصاصی باشگاه ورزشی و مجموعه آبی جزء بهترین باشگاه‌های ورزشی مشهد است. این مجموعه ورزشی با مدیریت الهام و المیرا صالحی، مفتخر است در رشته‌های ورزشی متنوع و پرطرفدار به همشهریان خدمت‌رسانی می‌کند. لیست کلاس‌های قابل ثبت‌نام باشگاه اوتانا شامل رشته‌های فیتنس، زومبا، اسپینینگ، جامپینگ، پیلاتس، تی آر ایکس و … است. مجموعه آبی این باشگاه نیز علاوه بر استخر و حوضچه‌های متفاوت، دارای جکوزی، سونا و اتاق ماساژ است. در این مجموعه کلاس‌های آموزش شنا نیز تحت نظر مربیان حرفه‌ای برگزار می‌شوند.

آدرس: مشهد، بلوار وکیل‌آباد، وکیل‌آباد ۱۸، نبش بلوار هنرستان

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۶۷۸۸۷۱

مجموعه آبی نگین

مجموعه آبی نگین دارای دو بخش مجزا سالن ورزشی و تفریحات آبی مشهد محسوب می‌شود که محیطی مناسب برای تفریح و ورزش همشهریان فراهم کرده است. این مجموعه بزرگ نیز دارای سونا خشک و بخار، جکوزی و استخر تمیز و مدرن است. سالن ورزشی مجموعه نگین در رشته‌های مختلف بدنسازی و تناسب اندام عضو می‌پذیرد. استخرهای بزرگ این مجموعه نیز امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی رشته‌های مختلف شنا برای سنین مختلف را فراهم کرده‌اند. مراجعان می‌توانند به راحتی از پارکینگ مجموعه استفاده کرده و با خیال راحت از خدمات مجموعه بهره بگیرند.

آدرس: مشهد، شهرک امام هادی، میدان فهمیده به سمت قائم

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۶۶۱۷۴۲

کندو - باشگاه های ورزشی مشهد

باشگاه های ورزشی مشهد

باشگاه به تن

باشگاه مجرب به تن با بیش از ۱۵ سال سابقه خدمات ورزشی به همشهریان، یکی از بهترین باشگاه‌های ورزشی اختصاصی بانوان مشهد است. این باشگاه به تمام دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز رشته‌های پرطرفدار ورزشی مجهز است. کلاس‌های ورزشی به تن شامل فیتنس، تی آر ایکس، بدنسازی، اسپینینگ، زومبا، آیروبیک و … هستند که تحت نظر مربیان حرفه‌ای در سانس‌های مختلف برگزار می‌شوند. از آنجایی که مدیریت باشگاه روی نظافت و نظم باشگاه حساس است، در به تن محیطی کاملاً تمیز، مرتب و منظم برای ورزشکاران مهیا شده است.

آدرس: مشهد، بلوار هنرستان، نبش هنرستان

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۸۳۵۴۲۳

مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی

مجتمع ورزشی آستان قدس رضوی یکی بدون شک دارای بهترین باشگاه ورزش و استخر مشهد است که در زمینی با مساحت بسیار ساخته شده است. این مجتمع به‌منظور خدمت رسانی بهتر دارای بخش‌های مجزای بانوان و آقایان است. مجتمع آبی آقایان مجتمع آستان قدس رضوی دارای سالن بدنسازی، استخر بزرگ سرپوشیده، جکوزی، سونا خشک و سونا بخار و استخر آموزشی است. مجتمع آبی اختصاصی بانوان این مجموعه نیز دارای استخر عمومی و آموزشی، سونا و جکوزی، محوطه بازی و شنا کودکان، سالن بدنسازی و سالن آمادگی جسمانی است. نکته قابل توجه درمورد مجتمع آستان قدس رضوی، قیمت مناسب ثبت نام در کلاس‌ها و رشته‌های ورزشی متنوع  است.

آدرس: مشهد، بلوار فردوسی

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۱۸۰۰۴

باشگاه بدنسازی ژوبین

سالن ورزشی ژوبین با رشته‌های ورزشی و بدنسازی متنوع یکی از بهترین‌های مشهد محسوب می‌شود که در سانس‌های جداگانه پذیرای بانوان و آقایان است. باشگاه ژوبین در فضاهای جداگانه کلاس‌های بدنسازی، ورزش‌های هوازی، اسپینیگ، آیروبیک و … را تحت نظر بهترین مربیان برگزار می‌کند. تجهیز این باشگاه به استخر، سونا، جکوزی، اتاق ماساژ و اسپا اختصاصی نیز امکان دوش گرفتن و ریلکسیشن را برای شرکت کنندگان مهیا کرده است.

آدرس: مشهد، بلوار وکیل‌آباد، حدفاصل سه‌راه آب و برق و هنرستان، وکیل‌آباد ۲۰

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۶۸۴۰۹۷

کندو - باشگاه بدنسازی ژوبین مشهد

باشگاه بدنسازی ژوبین مشهد

باشگاه فرهنگی ورزشی انرژی پلاس

باشگاه ورزشی انرژی پلاس به‌جرئت جزء بهترین باشگاه‌های ورزشی و تناسب اندام شرق کشور و مشهد است. این مجموعه فرهنگی ورزشی با محیطی بزرگ، دلباز و تمیز پذیرای همشهریان در رشته‌های متفاوت بدنسازی و تناسب اندام است. هدف این مجموعه ارائه بهترین متدهای تناسب اندام و بدنسازی با کمک مربیان ورزشی و متخصصان تغذیه است. بنابراین بانوان و آقایان گرامی با هر وزن و اندامی می‌توانند در این باشگاه به تناسب اندام و وزن ایده‌آل خود برسند.

آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، گلشن، نبش گلشن ۱

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۶۷۳۷۳۷

استخر آبی هشتم بهترین باشگاه ورزشی و استخر مشهد

استخر آبی هشتم یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین مراکز تفریحی مشهد است که دارای استخرهای بزرگ، سالن بدنسازی و … است. امکانات متنوع این مجموعه شامل استخر عمومی، استخر قهرمانی، سکوی پرش، سونا، جکوزی، حوضچه‌های مخصوص کودکان، کافی‌شاپ و  رستوران هستند. فضای بزرگ و دلباز مجموعه از یک سو و محیط تمیز و ضدعفونی شده آن از سوی دیگر سبب استقبال گسترده همشهریان از آن شده‌اند.

آدرس: مشهد، قاسم‌آباد

شماره تماس: ۰۹۳۶۹۴۷۱۴۶۶

کندو- اصول تبلیغات پیامکی برای باشگاه و استخر

مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان

مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان با فضای اختصاصی رشته‌های ورزشی متنوع، بهترین باشگاه ورزشی و استخر مشهد محسوب می‌شود. باشگاه ارمغان با تعبیه فضاهای اختصاصی امکان تفریح و ورزش را برای تمام اعضای خانواده فراهم کرده است. آقایان می‌توانند علاوه بر استخر، سونا، جکوزی، حمام ترکی و باشگاه بدنسازی، از کافی‌شاپ و رستوران مجموعه نیز استفاده کنند. باشگاه تناسب اندام و بدنسازی ویژه خانم‌ها و آقایان نیز امکان ورزش در رشته‌های پرطرفدار را برای همشهریان فراهم کرده است. این مجموعه هر روز از ساعت ۸ صبح پذیرای بانوان، آقایان، کودکان و نوجوانان است.

آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، خیابان رسالت

باشگاه ورزشی آوا

باشگاه بدنسازی آوا با مدیری حرفه‌ای در محیطی بزرگ، شاد و پر انرژی، یکی از بهترین‌های مشهد به شمار می‌آید. این باشگاه ورزشی محیطی کاملاً تمیز و بهداشتی داشته و  دستگاه‌های آن بعد از هر سانس، تمیز و ضدعفونی می‌شوند. کلاس‌های باشگاه آوا شامل  یوگا، بدنسازی، کراس‌فیت، بادی بیوتی، پیلاتس، تی آر ایکس، ژیمناستیک و … هستند. البته که دوره‌های ورزشی این باشگاه به تناسب نیاز بانوان و آقایان با یکدیگر متفاوت‌اند. علاوه بر این، دوره‌های تخصصی مناسب کودکان و نوجوانان نیز در باشگاه آوا برگزار می‌شوند.

آدرس: مشهد، بلوار جلال آل احمد

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۸۳۵۹۰

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک کاربردی باشگاه ورزشی و استخر

انتخاب متن پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی مناسب و مؤثر امری حائز اهمیت است. ازاین‌رو تعدادی از نمونه پیامک‌های کاربردی را در ادامه آورده‌ایم:

  • هم شنا هم تفریح! دوره‌های تابستانی آموزش شنا در استخر … را از دست ندهید.  شماره تماس:

 

  • وقتشه به اندامت برسی! تخفیف ۱۵٪ پکیج ویژه بدنسازی و تناسب اندام باشگاه … با مربی حرفه‌ای تنها تا پایان هفته. شماره تماس:

 

  • سارا عزیز، ضمن تشکر از انتخاب باشگاه ورزشی … خواهشمندیم به منظور بهبود وضعیت خدمات سطح رضایت خود از باشگاه را با عددی از ۰ تا ۱۰ ‌اعلام کنید. مدیریت باشگاه …

 

  • تمدید ثبت نام دوره شنا حرفه‌ای با ۲۰٪ تخفیف تنها تا پایان هفته. استخر … شماره تماس:

 

  • مبین عزیز، فردا موعد پرداخت شهریه باشگاه بدنسازی شما است، لطفاً نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. با تشکر مدیریت باشگاه …
سخن پایانی

از آنجایی که تبلیغات و بازاریابی برای مشاغل خدماتی چون باشگاه‌های ورزشی و استخرها اهمیت بسیاری دارند، استفاده از ابزارهای تبلیغاتی پربازده را نباید فراموش کرد. سرویس‌های پیامکی به‌عنوان ابزارهای تخصصی تبلیغاتی، امکانات به خصوصی دارند که مدیران این واحدهای خدماتی را از پرداخت هزینه‌های تبلیغاتی بالا بی‌نیاز می‌کنند. این ابزار همچنین زمان برگزاری کلاس‌ها، جابه‌جایی تایم کلاس‌ها، تخفیفات و زمان پرداخت شهریه را به ورزشکاران یادآوری می‌کند. امکانات و مزایای پنل پیامکی برای کسانی که از آن‌ها استفاده کرده‌اند بیشتر هویدا است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی