لازمه بسیاری از مشاغل، برقراری ارتباط با مخاطبان است. کسب‌وکارهای خدماتی مثل تشریفات مجالس باید بتوانند با مخاطبان خود در تعامل بیشتری باشند تا بتوانند خدمات خود را به آنان معرفی کنند. یکی از روش‌هایی که در چند سال اخیر برای این مشاغل بسیار کاربردی بوده است، استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه است. از طریق این پنل‌ها، برگزار کننده‌های خدمات مجالس می‌توانند خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند، اگر محتوای پیام ترغیب کننده باشد، مشتریان روی لینک کلیک کرده و تمایل بیشتری جهت آشنایی با خدمات آن‌ها از خود نشان می‌دهند. از طرف دیگر از طریق پنل‌های پیامکی، کسب‌وکارها می‌توانند از مشتریان خود نظرسنجی کرده و سعی کنند با استفاده از اطلاعات به دست آمده کیفیت خدمات خود را بهتر کنند. از این رو بهترین تشریفات و خدمات مجلس در شهرهای بزرگی مثل تبریز از این روش تبلیغاتی استفاده می‌کنند تا بتوانند خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز بپردازیم.

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

بهترین خدمات مجالس در تبریز

• تشریفات مجالس تک تبریز

یکی از بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز، تشریفات مجالس تک است. این مجموعه با داشتن کادری مجرب برگزار کننده انواع مراسم و مهمانی شما عزیزان در شهر زیبای تبریز است.
آدرس: تبریز، میدان ساعت سنگفرش تربیت بازار شمس طبقه زیرزمین
شماره تماس: 09141011595 – 09394897407 – 04135541302

کندو-معرفی 10 تا از بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز

تشریفات تک

• تشریفات مجالس ملورین

یکی دیگر از بهترین برگزارکننده‌های مجالس در شهر تبریز، تشریفات ملورین است. این مجموعه با داشتن کادری مجرب و بهترین تجهیزات شبی خاطره‌انگیز را برای شما خواهد ساخت.
آدرس: تبریز، نرسیده به هتل مرمر
شماره تماس: 09147707556 – 09142597323

کندو - تشریفات مجالس ملورین

تشریفات مجالس ملورین

• خدمات مجالس گلبرگ

اگر از آن دسته افرادی هستید که بیش‌از اندازه نگران برگزاری مهمانی‌ها و مراسم خود هستید یکی دیگر از بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز، گلبرگ است که می‌توانید با خیالی راحت برگزاری مراسم خود را به آنان سپرده و از مهمانی لذت ببرید.
آدرس: تبریز، خیابان منصور، روبروی قره باغی‌ها
شماره تماس: 09144073513

کندو - تشریفات گلبرگ

تشریفات گلبرگ

• تشریفات مجالس رومئو

یکی دیگر از بهترین برگزارکننده‌های مجالس در شهر تبریز، تشریفات رومئو است. در این مجموعه انواع مراسم، نامزدی، حنابندان، جشن عروسی، سالگرد ازدواج، تعیین جنسیت، سیسمونی، جشن دنــدونی، پاگشای نــوزاد، جشن تولد، جشن فارغ التحصیلی، انواع جشن‌های افتتاحیه و اختتامیه فروشگاه‌ها و پروژه‌ها، اعیاد و مناسبت‌ها، رونمایی، انواع سمینار، جشن ورود به مدرسه و با بهترین کیفیت زیر نظر کادری مجرب با بهترین تجهیزات برگزار می‌شود.
آدرس: تبریز، میدان شاهگلی، 300 متر بطرف بلوار شاهگلی، ساختمان باران
شماره تماس: 09141095077 – 09011684618 – 09146678868

کندو - تشریفات رومئو

تشریفات رومئو

• تشریفات مجالس پاپاتیا

یکی دیگر از برگزارکننده‌های انواع جشن‌ها و مهمانی‌ها با بهترین کیفیت در شهر تبریز، تشریفات مجالس پاپاتیا بوده که انواع مراسم‌ها را به بهترین خدمات و کیفیت را با قیمتی مناسب برگزار می‌کند.
آدرس: تبریز، خیابان شریعتی، بعد از خیابان بهار، نرسیده به بلوار ولیعصر
شماره تماس: 09143147219

کندو - تشریفات پاپاتیا

تشریفات پاپاتیا

• تشریفات بلک ایونت

اگر به دنبال تشریفاتی هستید که مراسم و مهمانی‌های شما را طبق به روز ترین مدت چیده و برگزار کند، تشریفات بلک ایونت می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. تیم مجرب این مجموعه انواع گل‌آرایی و شمع‌آرایی انواع مراسم و مهمانی‌ها را طبق جدیدترین مدل‌های روز برای شما دکور می‌کنند.
آدرس: تبریز، برج تجارت جهانی، طبقه 13، واحد 9
شماره تماس: 09120158849 – 09021181487 – 04133660350 – 0413666476 – 04133660351

کندو - تشریفات بلک ایونت

تشریفات بلک ایونت

• تشریفات مجالس دایمس

یکی دیگر از بهترین تشریفات مجالس در شهر تبریز، دایمس است. این مجموعه با داشتن کادری مجرب و همچنین تجهیزات عکاسی و تصویر برداری روز، می‌تواند شبی خاطر‌انگیز را برای شما به یادگار بگذارد.
آدرس: تبریز، یاغچیان، خیابان توحید، جنب پاساژ لارا
شماره تماس: 09149100311

کندو - تشریفات دایمس

تشریفات دایمس

• تشریفات عروسی یاس

یکی دیگر از بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز که به صورت تخصصی برگزار کننده انواع مراسم عروسی با بودجه‌‌های مختلف است، تشریفات عروسی یاس بوده که آماده ارائه بهترین خدمات با کیفیت عالی به شهروندان تبریزی می‌باشد.
آدرس: تبریز، خیابان بهشتی (منصور)، روبروی قره‌ باغی‌های بزرگ
شماره تماس: 04135232777

• تشریفات عروسی شهریار

یکی از با تجربه‌ترین ارائه کنندگان تشریفات عروسی در شهر تبریز، شهریار است. این مجموعه با سابقه‌ای درخشان و داشتن کادری مجرب نامی آشنا در بین بهترین خدمات مجالس است.
آدرس: تبریز، ابتدای جاده ائل‌گلی
شماره تماس: 04133337812

کندو - تشریفات شهریار

تشریفات شهریار

• تشریفات مجالس سناتور

یکی دیگر از نام‌های آشنا در تشریفات و مجالس شهر زیبای تبریز، سناتور است. این مجموعه با داشتن کادری مجرب، بهترین تجهیزات و خدمات از آن دسته تشریفاتی است که مشتریان خاص خود را دارد و هر کسی که یک‌بار از خدمات این مجموعه استفاده کرده، ترجیح می‌دهد مجدد نیز خدمات آن‌ها استفاده کنند. همچنین تشریفات مجالس سناتور را بسیاری از مشتریان به دوستان و عزیزان خود نیز معرفی می‌کنند.
آدرس: تبریز، خیابان نیروی هوایی، خیابان بهار، نرسیده به خیابان شهید ثابتی
شماره تماس: 04132843215

کندو - تبلیغات پیامکی تشریفات مجالس

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز


• با ما به یادگار بمانید
خدمات تشریفات و مجالس جم، شبی به یاد ماندنی را برای شما خواهد ساخت. برای دیدن نمونه کارها می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

• بهترین مراسم عروسی با کمترین بودجه
تشریفات مجالس جم، با انواع پکیج‌های متنوع برگزار کننده بهترین مراسم‌ها با بودجه مورد نظر شماست. جهت مشاهده پکیج قیمیت‌ها می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید.

• تخفیف ویژه تشریفات لنا در پاییز و زمستان
تخفیف ویژه‌ برگزاری انواع مراسم در فصل‌های پاییز و زمستان با تخفیفات ویژه.

• آلبوم مراسم عروسی رایگان
آن دسته از عزیزانی که تشریفات جم را جهت برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کنند، آلبوم عکاسی عروسی را به عنوان هدیه می‌توانند از مجموعه دریافت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مجموعه تماس بگیرید.

• جناب آقای رضایی
لطفا در نظرسنجی تشریفات جم شرکت کرده و میزان رضایت خود را از کیفیت مراسم برای ما ارسال فرمایید. با تشکر تشریفات خدمات و مجالس جم

کندو - بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز

بهترین خدمات مجالس در شهر تبریز

کلام پایانی

روش‌های متفاوت تبلیغاتی وجود دارد که مشاغل خدماتی می‌توانند از طریق آن خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند، اما یکی از روش‌هایی که در چند سال اخیر مورد توجه مشاغل خدماتی مثل بهترین خدمات مجالس قرار گرفته، استفاده از بازاریابی پیامکی است. چنین مشاغلی می‌توانند با خرید پنل‌های ارسال پیامک انبوه، برای مشتریان خود پیامک‌های تبلیغاتی ارسال و خدمات خود را به آن‌ها معرفی کنند. به همین دلیل است که بسیاری از بهترین خدمات مجالس در شهرهای بزگی مثل تبریز با استفاده از پنل‌های ارسال پیام انبوه برای مخاطبان هدف خود پیامک‌های تبلیغاتی ارسال می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی