این روزها صنعت دکوراسیون داخلی پیشرفت بسیار زیادی داشته است و اکثر افراد در تلاش هستند تا فضای خانه و فضای کار خود را به گونه ای طراحی کنند که از زمان حضور خود در آن فضا بیشترین لذت را ببرند. لازم به ذکر است بدانید مبحث طراحی داخلی در شهرهای بزرگ رواج بیشتری نسبت به شهر های کوچک دارد. برای مثال یکی از این شهرهایی که طراحان داخلی تهران را در خود جای داده است تهران می باشد، این نکته را در نظر داشته باشید تهران به عنوان پایتخت ایران و یکی از بزرگترین شهرهای کشور همیشه بالاترین سطح رفاه را برای مردم به همراه داشته است. به همین دلیل ما تصمیم داریم در این مقاله 10 تا از بهترین طراحان داخلی تهران را به شما معرفی کنیم.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم که شما با مطالعه این مقاله به راحتی می توانید به آدرس و ویژگی های بهترین طراحان داخلی تهران دسترسی داشته باشید. در نهایت اگر شما هم در شهر تهران سکونت دارید به به دنبال بهترین طراحان داخلی تهران هستید پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما در مجله کندو همراه باشید.

بهترین طراحان داخلی تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشند

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط بسیاری از افراد مطرح می‌شود. لازم به ذکر است بدانید یک طراح داخلی باید برخی از ویژگی ها را داشته باشد تا بتواند در لیست بهترین طراحان داخلی تهران قرار بگیرد. برای مثال باید بتواند با نرم افزار هایی همچون تری دی مکس و اتوکد کار کند. باید در حین طراحی پروژه بودجه ای که مشتری مشخص کرده را در نظر بگیرد. باید ایده اولیه را به صورت نمونه به مشتری ارائه کند.

لازم به ذکر است بدانید که بهترین طراحان تهران باید دانش و تخصص کافی در حوزه طراحی داخلی را داشته باشند. اما در کنار تمام این موارد ایجاد تعامل و ارتباط با مشتری، کسب رضایت مشتری و ارائه پیشنهادهایی جذاب به آن هم جزو ویژگی های برتر طراحان دکوراسیون داخلی تهران محسوب می شود. شاید برای شما سوال پیش بیاید چگونه یک شرکت طراحی داخلی با مشتری تعامل ایجاد می کند؟ در ادامه دو نمونه از روش هایی که طراحان داخلی از طریق آن با مشتریان خود تعامل ایجاد می کنند را ذکر خواهیم کرد.

کندو - بهترین طراحان داخلی تهران

بهترین طراحان داخلی تهران

بهترین طراحان داخلی تهران چگونه با مشتریان خود تعامل ایجاد می کنند

یک بخش از فعالیت های شرکت های طراحی داخلی مربوط به تبلیغات می باشد. زیرا آنها با تبلیغات می توانند مشتری های خود را جذب کنند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که بعد از جذب مشتری، خدمات فوق‌العاده‌ای را به آنها ارائه می کنند. برای مثال بهتر بیان کنیم بسیاری از شرکت های بزرگ طراحی داخلی بعد از ارائه خدمات به مشتریان خود برای آنها پیامک ارسال می‌کنند تا از میزان رضایت یا نارضایتی آنها نسبت به طراحی انجام شده و یا متریال استفاده شده مطلع شوند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که هر شرکت طراحی داخلی در شهرهای بزرگ همچون تهران بالغ بر ۱۰ الی ۲۰ تیم طراحی داخلی دارد که باید بتواند به بهترین نحو  ممکن آن ها را مدیریت کند.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم یکی از مواردی که باعث می شود تا یک شرکت طراحی داخلی در دسته بهترین طراحان داخلی تهران قرار بگیرد ارسال پیامک جهت جذب مشتری در مناسبت های خاص و ارائه تخفیف یا یک پیشنهاد شگفت انگیز می باشد. شاید بهتر باشد اینگونه بگوییم شرکت های طراحی داخلی در لیست بهترین طراحان داخلی تهران قرار داده می‌شود که در کنار ارائه خدمات منحصر به فرد تعامل بیشتری با مشتریان خود داشته باشند. زیرا این مشتریان هستند که شما را به عنوان بهترین شرکت های طراحی داخلی به یکدیگر معرفی می کنند.

10 تا از بهترین طراحان داخلی تهران

حال که در این بخش از مقاله حضور دارید مطمئنا می خواهید بدانید که بهترین طراحان داخلی تهران کدام شرکت ها هستند تا بتوانید خدمات بهتری را دریافت کنید. این نکته را در نظر داشته باشید ما در این بخش از مقاله تصمیم داریم ۱۰ نمونه از بهترین شرکت ها را به شما معرفی کنیم و هر کدام به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم تا شما اطلاعات کاملی نسبت به هر کدام به دست بیاورید. از سوی دیگر آدرس هر کدام از شرکت هایی که معرفی کرده ایم را به شما ارائه خواهیم کرد تا شما بتوانید در صورت نیاز بهترین خدمات را از شرکت مورد نظر خود دریافت کنید.

استودیو معماری نکستا دیزاین

اولین شرکت طراحی داخلی که تصمیم داریم در این بخش از مقاله به شما معرفی کنیم استودیو معماری نکستا دیزاین می باشد. این شرکت در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی، اداری، تجاری، کلینیک، بازسازی، ساختمان، طراحی و اجرای نما، طراحی و اجرای ویلا و غیره فعالیت می کند. لازم به ذکر است بدانید دفتر مرکزی این شرکت در  تهران – سعادت آباد – نبش میدان کاج واقع شده است و شما به سادگی می توانید برای دریافت خدمات از این شرکت طراحی داخلی به آدرس ذکر شده مراجعه کنید.

روبینا حسینی

روبینا حسینی یکی از بهترین طراحان داخلی تهران محسوب می شود که از سال ۱۳۹۴ در زمینه معماری کار خود را آغاز کرده است و به صورت حرفه‌ای در حوزه طراحی داخلی فعالیت می کند. این نکته در نظر داشته باشید خدماتی همچون طراحی داخلی و اجرای ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و بسیاری از موارد دیگر توسط تیم طراحی داخلی روبینا حسینی به شما ارائه می شود. از سوی دیگر قبل از انجام هر کاری یک جلسه مشاوره با شما برگزار می گردد که در این جلسه بهترین متدهای روز دنیا طراحی داخلی به شما ارائه می شود.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم که طراحی صفر تا صد پلان، نما، داخلی، محوطه و غیره توسط تیم طراحی روبینا حسینی انجام می شود. اگر قصد دارید با تیم طراحی روبینا حسینی همکاری کنید بهتر است بدانید که آدرس دفتر مرکزی این تیم در فرمانیه، مجتمع تجاری اداری آرتمیس، طبقه سوم واقع شده است و شما می توانید برای دریافت خدمات به این مکان مراجعه کنید.

شرکت مهندسی آرین پاراکس

اگر بخواهیم به سومین شرکت طراحی داخلی تهران اشاره کنیم باید به سراغ شرکت مهندسی آرین پاراکس برویم. لازم به ذکر است بدانید شرکت آرین پاراکس خدمات متنوع را به شما ارائه می کند. توجه کنید شرکت آرین پاراکس در کنار ارائه خدمات متنوع، انجام طراحی داخلی توسط این شرکت قیمت مناسبی را هم برای شما به همراه خواهد داشت. این نکته مهم را در نظر داشته باشید شرکت پاراکس برای انجام پروژه های خود تضمین کیفیت می دهد که این مسئله برای بسیاری از افراد از اولویت بالایی برخوردار است.

شاید برای شما سوال پیش بیاید تیم طراحی آرین پاراکس دارای چه ویژگی هایی می باشد که باعث شده است در لیست بهترین طراحان داخلی تهران قرار بگیرد؟ در پاسخ به این سوال بهتر است ذکر کنیم که شرکت آرین پاراکس با داشتن ۱۲ سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی داخلی و طراحی بسیاری از مجموعه ها، کارنامه بسیار قوی دارد.  از سوی دیگر آتلیه طراحی و تیم اجرایی قوی این شرکت باعث شده است که اکثر افراد برای دریافت خدمات در حوزه طراحی داخلی به این شرکت مراجعه کنند. حال اگر شما هم تصمیم دارید با یک تیم قوی و حرفه ای همکاری کنید پیشنهاد می کنیم به دفتر مرکزی شرکت آرین پاراکس در تهران– هروی خیابان وفامنش نبش خیابان آزادی ساختمان ایلیا (پلاک 62 ) – واحد 8 مراجعه نمایید.

کندو - شرکت مهندسی آرین پاراکس

شرکت مهندسی آرین پاراکس

گروه معماری و طراحی داخلی شاه توت

شرکت معماری و طراحی داخلی شاه توت خدمات متنوعی همچون طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی و نوسازی ساختمان، طراحی فضای سبز و روف گاردن، طراحی و اجرای انواع سقف کاذب مراکز تجاری، نورپردازی متنوع و غیره را انجام می دهند. این نکته را در نظر داشته باشید طراحی و اجرای انواع پلان ها اعم از پلان مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، ویلایی توسط تیم طراحی داخلی شاه توت صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است بدانید یکی از ویژگی‌های بارز شرکت طراحی شاه توت مسلط بودن به نرم افزارهای طراحی همچون اتوکد، تری دی مکس و حتی موتور رندرگیری وی ری می باشد که باعث میشود شما قبل از انجام پروژه طراحی داخلی فضای مورد نظر خود، یک تصویر سه بعدی از پروژه نهایی را مشاهده کنید و در صورت نیاز از ابتدای کار تغییرات مورد نظر خود را بر روی پروژه اعمال نمایید. اگر تصمیم دارید با این شرکت همکاری کنید بهتر است بدانید که دفتر مرکزی شرکت شاه توت در تهران، منطقه 4، میدان هروی، خیابان موسوی، جنب پاساژ گلستان، برج اداری تجاری جلیل وند، طبقه سوم، واحد 310 واقع شده است.

دکوراسیون داخلی دارکوب

شرکت دکوراسیون داخلی دارکوب یکی دیگر از شرکت‌هایی است که قصد داریم در این مقاله به شما معرفی کنیم. این شرکت خدمات مختلفی را در حوزه طراحی داخلی پروژه های مسکونی، پروژه های تجاری، پروژه های اداری، پروژه های محوطه سازی و حتی طراحی داخلی هتل انجام داده است و در همین حوزه هم خدمات ارائه می کند. آدرس این دفتر در  تهران، جردن، خیابان سعیدی، پلاک 33، واحد 8 می باشد.

کندو - استفاده از نام تجاری با پیامک

دکوراسیون داخلی نما سبز

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است و تا به امروز تجربه صدها پروژه لوکس در زمینه طراحی داخلی را داشته و می تواند یکی گزینه مناسب برای طراحی داخلی فضای مورد نظر شما باشد. این نکته را در نظر داشته باشید برای مراجعه به دفتر مرکزی این شرکت باید به آدرس تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، روبروی بلوار کاوه، نبش کوچه احمدی، ساختمان کیمیا بروید.

شرکت دکوراسیون هیرادانا

شرکت معماری و طراحی داخلی هیرادانا در واقع یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران محسوب می شود که خدمات متنوعی را در حوزه طراحی داخلی پروژه های لوکس معماری، طراحی صفر تا صد ساختمان، طراحی نقشه و سازه های برق و مکانیک ارائه می کند. این نکته را در نظر داشته باشید تا به امروز پروژه های زیادی در حوزه نمای ساختمان، محوطه سازی، روف گاردن توسط این تیم انجام داده است. این شرکت در تهران و البرز خدمات ارائه می کند در نتیجه برای مراجعه به شعبه تهران شرکت هیرادانا می توانید به آدرس تهران – ولنجک – انتهای خیابان یمن – پلاک 19 – طبقه دوم مراجعه کنید و برای دریافت خدمات از شعبه البرز هم باید به آدرس کرج – مهر ویلا – بلوار دانش آموز – ساختمان البرز – طبقه 4 – واحد 4c بروید.

کندو - شرکت دکوراسیون هیرادانا

شرکت دکوراسیون هیرادانا

دکوراسیون داخلی دکوبوم

شرکت دکوبوم فعالیت گسترده ای در طراحی داخلی دارد. البته در کنار فعالیت در حوزه طراحی داخلی یک فروشگاه اینترنتی هم راه اندازی کرده است که در آن مبلمان و محصولات دکوراسیون داخلی برندهای مختلف با تنوع بالا برای فروش قرار داده است. در مجموع اگر قصد دارید از خدمات طراحی داخلی این شرکت بهره مند شوید باید به آدرس  تهران – نیاوران – سه راه یاسر – ساختمان آوا – پلاک 250 – طبقه سوم – واحد 31 مراجعه کنید.

طراحی نما و دکوراسیون داخلی بنیستا

شرکت طراحی داخلی بنیسا هم در حوزه  طراحی نما و محوطه، دکوراسیون داخلی، اصلاح نقشه، بهینه سازی در فضا، نظارت بر اجرای طرح های ارائه شده در جهت بهبود کیفیت، کاهش زمان و هزینه اجرا فعالیت می کند و دفتر مرکزی آن هم در تهران، پاسداران دشتستان دوم پلاک 4 واحد 13 واقع شده است.

تهران دیزاین سنتر

آخرین شرکت طراحی داخلی که قصد داریم در این مقاله به شما معرفی کنیم شرکت تهران دیزاین سنتر است که در دسته بهترین طراحان داخلی تهران فعالیت می کند. این شرکت در لوکیشن  تهران، خیابان دولت، خیابان نعمتی، کوچه هجدهم پلاک 11 واقع شده است و شما می توانید با مراجعه به آدرس ذکر شده خدماتی همچون طراحی هتلی، پروژه های اداری، پروژه های مسکونی و پروژه های تجاری را دریافت کنید.

5 نمونه پیامک تبلیغاتی که بهترین طراحان داخلی تهران ارسال می کنند

 در این بخش از محتوا تصمیم داریم 5 نمونه از پیامک های تبلیغاتی که توسط بهترین طراحان داخلی تهران برای مشتریان ارسال گردید را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

پیامک ارسال شده توسط بهترین طراحان داخلی تهران

میخوای توی قصر زندگی کنی؟

ما خونتو با کمترین هزینه به قصر تبدیل می کنیم.

شرکت دکوراسیون هیرادانا

09120000000000

کندو - روانشناسی جذب مشتری

پیامک مربوط به مناسبت خاص بهترین طراحان داخلی تهران

سلام حسن

برای عید کاغذ دیواری هامون تا 50% تخفیف خورده

دکوراسیون داخلی دارکوب

09120000000000

پیامک جهت ارائه خدمات آنلاین بهترین طراحان داخلی تهران

هر چیزی که از یک فروشگاه طراحی داخلی میخواهید!

فروش آنلاین محصولات دکوراسیون داخلی + ارسال رایگان

www. ———– .ir

پیامک مربوط به نظرسنجی بهترین طراحان داخلی تهران

آیا از خدمات شرکت مهندسی آرین پاراکس راضی بوده اید؟

1-بله   2-خیر

پیامک طراحان داخلی تهران مربوط به تخفیف

25٪ تخفیف برای خرید ( کاغذ دیواری و بلوک شیشه ای) فقط تا ساعت 18 امروز .

با نشان دادن این پیامک از 25٪ تخفیف ویژه ما برخوردار شوید.

سخن اخر

مطمئنا تا قبل از مطالعه این محتوا اطلاعات دقیقی نسبت به بهترین طراحان داخلی تهران در اختیار نداشته اید اما در حال حاضر این شرکت ها را میشناسید و حتی آدرس آن ها را هم دارید. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله توانسته باشد به سوالات شما پاسخ دهد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی