با همه‌گیری ویروس کرونا و اعمال قرنطینه در بیشتر کشورهای جهان، چاره‌ای جز همگام شدن برخی مشاغل با تکنولوژی روز دنیا نبود. از این رو افرادی مثل معلمان و مربیان برای آنکه بتوانند با شاگردان خود ارتباطشان را حفظ کنند، از استراتژی بازاریابی پیامکی استفاده کردند که راه‌اندازی آن آسان و مقرون به صرفه بود و تنها کاری که باید انجام می‌دادند، خریداری یک نسخه از پنل اس ام اس شخصی سازی شده و مناسب حرفه‌شان بود. از این طریق شاگردان نیز با مریبان خود می‌توانند در ارتباط باشند و در هر زمانی که به مربی خود احتیاج دارند با ارسال یک پیامک می‌توانند با ایشان در ارتباط باشند.

کندو- روش‌های تبلیغاتی برای کلاس‌های تابستانی

پنل اس ام اس چیست

یک نرم‌افزار است که در فضای اینترنت برای صاحبین مشاغل و کسب‌وکارها این امکان را فراهم می‌کند تا مشتریان خود را مدیریت و برای آنان پیامک انبوه ارسال کنند. در نظر داشته باشید که با داشتن یک پایگاه داده به روز شده و کامل، صاحبین مشاغل به مخاطبان هدف خود نزدیک‌تر شده و بازگشت سرمایه بیشتری را خواهد داشت. همچنین این پنل‌ها قابلیت شخصی سازی را دارد یعنی منوها بر اساس سفارش مشتریان تنظیم می‌شوند همچنین استفاده از پنل اس ام اس از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت و لپ‌تاپ امکان پذیر است.

کاربرد پنل اس ام اس برای مربیان

فرقی نمی‌کند که صاحب یک برند معتبر باشید یا یک مربی، مهم این است که با مخاطبان خود آن طوری که خودشان دوست دارند با آن‌ها در ارتباط باشید. طبق اطلاعات به دست آمده، مشترکین تلفن‌های همراه هوشمند، برای دریافت یک سری خدمات به جای صحبت با اپراتورها ترجیح می‌دهند خدمات خود را پیامکی دریافت کنند. این امر باعث شده از مدرسین، معلمین و مربیان هم تعامل بیشتری با شاگردان خود برقرار کنند. در ادامه به برخی از کاربردهای پنل اس ام اس برای مربیان خواهیم پرداخت:

کندو-کاربرد پنل اس ام اس برای مربیان

پنل اس ام اس برای مربیان

اطلاع رسانی از کلاس‌های آینده

وقتی شرکت‌ها و برندهای بزرگ دنیا محصولات و خدمات خود را از طریق پیامک تبلیغ می‌کنند. مربیان هم که در هر زمینه‌ای فعالیت دارند می‌توانند به راحتی از طریق پنل اس ام اس برای مخاطبین هدف خود پیامک ارسال کرده و کلاس‌های جدیدشان را تبلیغ کنند.

اطلاع رسانی‌های مهم

از آنجایی که ارسال پیام کوتاه بسیار سریع است، مربیان می‌توانند در مواقع خاص تغییر در ساعت کلاس به سرعت به شاگردان خود اطلاع دهند.

یادآوری رژیم غذایی

از آن‌جایی که رژیم گرفتن می‌تواند برای افراد کمی سخت باشد، همواره نیاز دارند تا یک نفر با آن‌ها همگام باشد. چه کسی بهتر از مربی می‌تواند، شاگرد خود را برای داشتن یک برنامه‌ی غذایی سالم ترغیب کند. ارسال چنین پیامک‌هایی نیاز به جدول زمان‌بندی محتوایی دارد که با تنظیماتی ساده در پنل اس ام اس می‌توانید در تاریخ‌های مشخص برای شاگردان خود پیامک یادآوری رژیم غذایی‌شان را ارسال کنید.

پیامک‌های ارزشمند

وقتی شاگردان با مربیان خود در ارتباط باشند، پیامک‌های که از سوی آن‌ها دریافت می‌کنند، برایشان بسیار اهمیت دارد. برای ارسال چنین پیامک‌هایی در پنل اس ام اس، لازم است متن‌های انتخابی خود را به صورت پیش‌فرض ساخته و در زمان‌های مورد نظر به صورت انبوه برای شاگردان خود ارسال کنید. همچنین می‌توانید این متون را ذخیره و در مواقعی که قصد ارسال مجدد آن را دارید، به راحتی از داخل پوشه ذخیره شده ارسال کنید.

پیامک یادآوری پرداخت شهریه

یکی دیگر از کاربردهای پنل اس ام اس برای مربیان، یادآوری پرداخت شهریه است و به دلیل آنکه شاید تعداد شاگردان زیاد باشد و در بازه‌های زمانی خاصی باید به موقع ارسال شود. استفاده از پنل بسیار سریع‌تر و دقیق‌تر عمل می‌کند. همچنین با توجه به گزارش‌گیری‌هایی که پنل در اختیار شما می‌گذارد، می‌توانید پیامک‌هایی که به دست شاگردان خود نرسیده است را چک کنید.

کندو-کاربرد پنل اس ام اس برای مربیان

کاربرد پنل اس ام اس برای مربیان

کلام پایانی

برای تعامل با مشتریان خود هراسی نداشته باشید، فرقی نمی‌کند صاحب یک برند معتبر باشید یا یک مربی ورزشی، شما اطلاعات ارزشمندی را از خدمات خود می‌توانید با مشتریان به اشتراک بگذارید. برای این کار پنل ارسال اس ام اس انبوه می‌تواند به شما کمک کند، چراکه برای راه‌اندازی و کارکردن با آن نیازی به استخدام افراد متخصص نیست، قابل دسترس است و همچنین هزینه ارسال پیامک نسبت به روش‌های قدیمی تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی