زندگی در شهرهای شلوغ و پر ترافیک باعث شده است که افراد مدت زمان زیادی را صرف رفت و آمد در مسیرهای پر ترافیک کنند. این امر باعث شده است که در برخی موارد افراد سر ساعت به قرارهای ملاقاتشان حضور پیدا نکنند و یا حتی برای وقت دکتری که از ماه‌ها پیش اقدام به گرفتن آن کرده‌اند نرسند و مجبور باشد مدت زمان زیادی را به انتظار بمانند یا برعکس، زمانی که مراجعه کنندگان به مطب پزشک رفته‌اند و به دلایل مختلفی پزشک نتوانسته سر ساعت در مطب حضور داشته باشد، برای رفع چنین اتفاقاتی، ارسال پیامک که در سریع‌ترین زمان ممکن به دست مشترکین می‌رسد بهترین راه‌کار است.

کندو - تبلیغات پیامکی برای هیئت مذهبی

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس یک نرم‌افزار تحت وب است که با کمک آن می‌توان ارسال و دریافت پیامک‌های انبوه به مشترک تلفن‌های همراه را مدیریت کرد. همچنین کار با چنین پنل‌هایی بسیار راحت بوده و قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که برای نصب و راه‌اندازی آن نیازی به استخدام افراد متخصص نیست. از این رو کلیه مشاغل و کسب‌وکارها، می‌توانند از آن استفاده کنند.

ویژگی‌های پنل اس ام اس چیست؟

فرقی نمی‌کند از کدام شرکت ارائه دهنده سرویس خطوط خدماتی و پنل اس ام اس خود را فعال کرده‌اید، قابلیت‌ پنل‌ها و کاربرد آن‌ها تقریبا یکسان است. اما در یک‌سری موارد مثل، پشتیبانی و تعرفه‌ها کمی با یکدیگر فرق دارند. در ادامه برخی قابلیت‌های پنل ارسال اس ام اس را خواهیم گفت:
• پشتیبانی از کلیه اپراتورها
• خطوط دو طرفه و امکان دریافت پیامک از سوی مشترکین
• تعرفه مناسب قیمت پیامک
• دلیور بیس بودن
• تعرفه و بسته‌های مختلف و مقرون به صرفه
• ارسال پیامک انبوه به صورت خصوصی سازی شده
• راه‌اندازی آسان
• قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه(بلک لیست)
• قابلیت ارسال پیامک بر اساس گروه بندی مخاطبین هدف(جنسیت، سن، شغل، منطقه، کدپستی، BTS و…)
• امکان ایجاد دفترچه تلفن جداگانه برای مشاغل مختلف
• ماژول‌ها و خدمات متمایز

کندو-کاربرد پنل اس ام اس برای مراکز رادیولوژی و سونوگرافی چیست؟

پنل اس ام اس برای مراکز رادیولوژی و سونوگرافی

کاربرد پنل اس ام اس برای مراکز رادیولوژی و سونوگرافی چیست؟

از آن‎‌جایی که تلفن‌های همراه هوشمند تبدیل به یارانی جدانشدنی برای هر فردی شده‌اند، مشترکین نیز ترجیح می‌دهند به جای منتظر ماندن پشت خطوط تلفن و یا مراجعه حضوری، با دریافت و ارسال پیامک بتوانند خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند. از این رو استفاده از پنل اس ام اس در مشاغل خدماتی مانند بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، کلینیک‌ها، مراکز رادیولوژی و سونوگرافی و… بسیار کاربردی است. در ادامه به برخی از مزیت‌های استفاده از پنل اس ام اس در این مراکز خواهیم پرداخت:

امکان ثبت نوبت برای بیماران
مهم‌ترین قابلیت پنل اس ام اس و خطوط خدماتی، قابلیت امکان دریافت پیامک از سوی مشترکین است. این قابلیت این امکان را به بیماران می‌دهد که از طریق ارسال عدد مورد نظر (به طور مثال ارسال عدد 1) بتوانند زمانی را که می‌خواهند در سیستم ثبت کنند. همچنین پنل‌های اس ام اس این امکان را در اختیار شما می‌گذارد تا سیستم نوبت‌دهی را تنظیم کرده و به طور مثال هر نیم ساعت یک وقت برای بیماران ثبت کند. همچنین از طریق همین تنظیمات،(به طور مثال ارسال عدد 2) بیماران می‌توانند وقتی را که پیش‌تر گرفته‌اند، کنسل کنند.

ارسال نتایج آماده شده برای بیماران
همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تا مراکزی که با انبوه جمعیت مواجه هستند برخی از خدمات خود را غیر حضوری انجام دهند، پنل اس ام اس این امکان را فراهم کرد تا نتایج عکس‌برداری‌ها برای بیماران ارسال شود. از این طریق بیماران هم می‌توانند نتیجه عکس‌برداری و سونوگرافی را برای پزشک متخصص خود ارسال کنند. از طرفی دیگر بیماران همیشه لینک نتایج عکس‌برداری و سونوگرافی خود را دارند.

ارسال پیامک‌های ارزشمند
در برخی از عکس‌برداری‌ها و سونوگرافی‌ها احتیاج دارد که بیمار پیش‌ از انجام آن، تمهیداتی را انجام دهد و از برخی کارها پرهیز کند. با ارسال پیامک‌های ارزشمندی که حاوی برخی اطلاعات برای بیمار است می‌توان انجام برخی کارها را زودتر انجام داد، همچنین بیماران از پیش آمادگی لازم را دارند.

یادآوری زمان مراجعه
یکی دیگر از مزیت‌های پنل ارسال اس ام اس امکان تنظیم زمان و تاریخ است. این گزینه می‌تواند کمک کند تا زمان مراجعه به مرکز برای بیماران یادآوری شود.

تبلیغات
مهم‌ترین کاربرد پنل اس ام اس، ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی است. اگر به تازگی مرکز رادیولوژی و سونوگرافی خود را تاسیس و یا شعبه‌ی جدیدی را در منطقه‌ای دیگر افتتاح کرده‌اید به راحتی می‌توانید اطلاعات مرکز جدید را برای مشترکین خود ارسال کنید.

کندو-کاربرد پنل اس ام اس برای مراکز رادیولوژی و سونوگرافی چیست؟

کاربرد پنل اس ام اس

کلام پایانی

مشترکین تلفن‌های همراه، دوست دارند به طریقی که آن‌ها دوست دارند خدماتشان را دریافت کنند. ارسال و دریافت پیامک یکی از این روش‌ها است. از طرف دیگر، راه‌اندازی و خرید پنل‌های ارسال اس ام اس و خطوط خدماتی، یکی از مقرون به صرفه ترین روش‌های تعامل با مشتری بوده، همچنین نصب و راه‌اندازی آن آسان بوده و نیازی به استخدام افراد متخصص نیست. از این رو کلیه مشاغل و کسب‌و‌کارها همچنین مراکز خدماتی در جهت راحتی و رضایت مشتریان خود، می‌توانند از امکانات آن به راحتی استفاده کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی