اضافه شدن قابلیت ارسال پیام کوتاه برای مشتریانی که از وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی خرید می‌کنند یک راه ارتباط مطمئن است. در واقع سیستم تیکت جهت پشتیبانی و پیگیری استفاده می‌شود که در صورت بروز مشکل یا اختلالی مشتریان می‌توانند به اصطلاح با تیکت زدن درخواست خود را برای مدیران وب‌سایت‌ها ارسال کنند که البته علاوه‌بر جلب رضایت مشتری‌ها باعث اطمینان خاطر آنان نیز می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین تیکت‌های پشتیبانی وردپرس و ووکامرس بپردازیم.

iFact، بهترین افزونه صدور فاکتور

 افزونه تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس

دنیای پر از رقایب باعث شده است تا تولید کنندگان و فروشندگان محصولات و کاهای مختلف همواره به دنبال راه‌کارهایی باشند که بتوانند جهت تعامل بیشتر با مشتریان خود باعث جلب رضایت آنان شوند و از زمانی بازار فروشگاه‌های اینترنتی رونق گرفته است صاحبین مشاغل باید با استفاده از تکنولوژی روز بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ‌گوی نیاز مشتریان خود باشند. یکی از بهترین روش‌ها برای این موضوع استفاده از افزونه تیکت پیشرفته است، به این معنی که مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز و خواسته خود تیکتی را برای سایت پذیرنده ارسال کنند. حال چنین قابلیتی از طریق اضافه کردن افزونه تیکت پشتیبانی امکان‌پذیر است. صاحبان وب‌سایت‌های تحت تولید محتوای وردپرس و سایت‌های فروش محصولات یا همان ووکامرس با نصب و تنظیم چنین افزونه‌ای وب‌سایت خود را جهت افزودن تیکت و تعامل با مشتریان امکان پذیر می‌کنند.

کندو - تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس

تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس

امکاناتی که افزونه تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس در اختیار کاربران قرار می‌دهد

پشتیبانی و همگام شدن با محصولات ووکامرس
سازگاری با افزونه چند فروشندگی دکان
امکان ارسال تیکت به تعداد نامحدود
قابلبت جست‌وجوی پیشرفته و امتیازدهی تیکت‌ها
قابلیت استفاده از پاسخ‌های آماده در سیستم
قابلیت تنظیم و بستن تیکت‌های قدیمی به صورت خودکار
قابلیت تنظیم امکان ارسال تیکت برای کاربر مهمان
پشتیبانی از سامانه‌های پیامکی
امکان ایجاد محدودیت و تمدید زمان پشتیبانی محصولات ووکامرس

افزونه تیکت پشتیبانی ووکامرس

افزونه تیکت پشتیبانی ووکامرس یا WooCommerce Support Ticket System، همان طور که از نام آن مشخص است، جهت پشتیبانی، ذخیره کردن تیکت‌ها و همچنین قابلیت ارسال ایمیل به مدیران و کاربران و ایجاد میان‌برهای یا همان شرتکات‌های اختصاصی را دارد که می‌توان از این میان‌برها در هر جای وب‌سایت قابلیت استفاده را دارند. افزونه تیکت پشتیبانی ووکامرس یک قابلیت بسیار مهم دارد و آن امکان وضعیت‌بندی تیکت‌ها از بسیار مهم، متوسط و معمولی است. این افزونه دارای پنل بسیار کاربردی جهت شخصی‌سازی نیارهای کاربان است. در ادامه به برخی از ویژگی‌های افزونه تیکت پشتیبانی ووکامرس خواهیم پرداخت:

پنل تنظیمات قدرتمند و کاربرد راحت
فارسی و راست‌چین شده طبق دستور زبان فارسی
امکان استفاده از شرتکات یا همان میان‌برها در هرجای وب‌سایت
امکان استفاده از ادیتور یا همان ویرایش‌گر متن
قابلیت تنظیم اهمیت تیکت از ضروری تا معمولی
تعیین وضعیت سفارش کالاها
غیرفعال کردن ارسال تیکت برای برخی از مشتریان

کندو - افزونه صورت حساب ووکامرس

امکان ایجاد پاسخ‌های خودکار برای برخی از سوالات
قابلیت ارسال تیکت مشتریان به صورت ایمیل برای مدیران مجموعه
قابلیت ارسال تیکیت به همراه فایل پیوست برای مشتریان
دسته‌بندی و شخصی‌سازی موضوع تیکت‌ها
ارسال خودکار پیام تشکر، پس از ثبت تیکت برای مشتریان
امکان تعیین نوع، حجم و تعداد فایل‌های پیوست شده توسط مشتریان
پشتیبانی در هرساعت از شبانه‌روز و امکان ثبت تیکت
ارسال تیکت‌ها به ایمیل برای پاسخ‌گویی سریع

کندو - تیکت پشتیبانی ووکامرس

تیکت پشتیبانی ووکامرس

کلام پایانی

داشتن تعامل و برقراری ارتباط با مشتریان از مهم‌ترین موارد مشتری‌مداری است که صاحبین مشاغل و کسب‌وکارها باید به آن توجه کنند. این موضوع در مشاغلی که دارای وب‌سایت فروش هستند از اهمیت ویژه‌تری برخوردار است. به همین دلیل از تیکت‌های پشتیبانی استفاده می‌شود. با استفاده از این قابلیت مشتریان می‌تواند برای پیگیری خواسته خود پیام یا به اصطلاح تیکت ثبت کنند، این تیکت‌ها با توجه به اهمیت موضوع دسته‌بندی شده و همچنین از طریق ایمیل به مدیر فروشگاه یا مسئول سایت ارسال می‌گردد و پاسخ‌گویی سریع به آن‌ها باعث ایجاد حس امنیت و رضایت در مشتریان می‌شود. به همین دلیل است که کسب‌وکارهای مختلف و آنلاین از افزونه تیکت پشتیبانی ووکامرس که در این مقاله در مورد آن مفصل توضیح داده شد، استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی