شاید برایتان جالب باشد بدانید، همبرگر که یکی از محبوب‌ترین ساندویچ‌های دنیاست، نام خود را از شهر هامبورگ آلمان گرفته است و بسیاری از مردم در سراسر دنیا در روز جهانی همبرگر صرف نظر از میزان کالری زیاد این غذا، دوست دارند در روز 28 می، مصادف با 7 خرداد، لذت خوردن یک برگر فوق العاده را در روز جهانی همبرگر تجربه کنند. به همین خاطر بسیاری از رستوران‌ها می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و پیامک‌های حاوی تخفیفات ویژه این روز را برای مشتریان خود ارسال کنند. در این مقاله قصد داریم به روش‌های که پیامک می‌تواند کمک می‌کند تا در این روز رستوران‌ها فروش بیشتری داشته باشند، بپردازیم.

در خوشمزه‌ترین روز دنیا پیامک ارسال کنید

ارسال پیامک به همراه کد تخفیف روشی خلاقانه برای جذب مخاطبان بیشتر است و درواقع پیامک‌هایی مورد توجه مشترکین قرار می‌گیرند که دارای کد تخفیف یا پیشنهاد ویژه‌ای برای آنان باشد. از این رو رستوران‌ها می‌توانند برای مخاطبان خود از طریق امکاناتی که پنل ارسال پیامک انبوه در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد مشتریان بیشتری جذب کنند.

دسته بندی مخاطبان

از آن‌جایی که پیامک‌ها از طریق پنل ارسال اس ام اس انبوه ارسال می‌شود، پس امکان دسته بندی مخاطبان وجود دارد. این دسته‌بندی شامل، سن، جنسیت، شغل، منطقه پستی و … است. به همین خاطر در روز جهانی همبرگر، رستوران‌ها می‌توانند برای گروه‌های مختلفی پیامک ارسال کنند. به طور مثال، رده سنی جوانان و ارسال پیامک برای مشترکینی که در منطقه پستی نزدیک به رستوران سکونت دارند.

پیامک‌های مناسبتی

یکی از بیشترین کاربردهای پیامک‌های حاوی کد تخفیف، در پیامک‌هایی است که به مناسبت‌های مختلف ارسال می‌گردد. استفاده از چنین پیام‌هایی دو مزیت اصلی دارد. اول آنکه اگر متن و کوپن تخفیف ترغیب کننده باشد، مخاطب پیامک را پاک نمی‌کند و دوم اینکه احتمال آن وجود دارد که پیام را برای سایر عزیزان خود هم ارسال کند. پیام‌های مناسبی می‌تواند مثل روز جهانی همبرگر باشد.

کندو - خوشمزه‌ترین روز دنیا، روز جهانی همبرگر

روز جهانی همبرگر

ارسال پیامک برای کارمندان شرکت‌ها و سازمان‌ها

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها با برخی از رستوران‌ها قرارداد دارند و رستوران‌ها تخفیفات ویژه‌ای را برای کارمندان به صورت ماهانه در نظر می‌گیرند، ارسال sms در روز جهانی همبرگر می‌تواند پیشنهاد ویژه‌ جداگانه‌ای باشد که تمام کارمندان را ترغیب کند در کنار یکدیگر خوشمزه‌ترین غذای دنیا را بخورند و یک روز خاطره‌انگیز را تجربه کنند.

ارسال کد تخفیف برای مشتریان قدیمی

هدف اصلی ارسال پیامک‌های حاوی کد تخفیف، برقراری ارتباط مجدد با مشتریان قدیمی است. ارسال چنین پیامک‌هایی به آنان باعث می‌شود که حس رضایت بیشتری داشته و نسبت به رستوران شما وفادارتر عمل کنند.

کندو- خوشمزه‌ترین روز دنیا، روز جهانی همبرگر

روز جهانی همبرگر

کلام پایانی

بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها این روزها از پنل‌های ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند و مخاطبان روزانه تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی دریافت می‌کنند؛ اما آن دسته از کسب‌وکارهایی موفق به جذب مشتری و نرخ بازگشت سرمایه می‌شوند که بتوانند خلاقانه‌تر عمل کنند. به طور مثال بسیاری از فست‌فودها و رستوران‌ها می‌توانند به مناسبت روز جهانی همبرگر هم برای مخاطبان پیامک‌های تبلیغاتی حاوی کدهای تخفیف ارسال کرده و مشتریان زیادی جذب کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی