تعرفه پیامک

راهنمای خرید بسته پیامکی کندو

کندو اس ام اس یکی از بهترین پنل های کاربری را در اختیار مشتریان قرار میدهد. برای شروع و آشنایی با پنل کاربری کندو شما میتوانید تنها با 19 هزار تومان شروع به ارسال پیامک کنید. اگر به دنبال بسته ای با قیمت مقرون به صرفه و در عین حال امکانات بیشتری میگردید، میتوانید از پنل اقتصادی کندو اس ام اس استفاده کنید. پنل اقتصادی کندو علاوه بر ویژگی های پایه دارای امکانات وب سرویس و شرایط خدماتی سازی خطوط می باشد.

همچنین اگر شما به دنبال گسترش کار و برندسازی هستید، میتوانید با استفاده از بسته حرفه ای پیامک انبوه با تمام امکانات پیشرفته که در اختیارتان قرار میگیرد، استفاده از پنلی راحت را تجربه کنید. در این بسته علاوه بر تمام امکانات ذکر شده شرایط زیر مجموعه سازی حرفه ای هم وجود دارد. 

کندو - هزینه کم ارسال پیام
💶 شروع قیمت از 19 هزار تومان
💎بسته پیشنهادی پایه، اقتصادی، حرفه ای
💲امکان محاسبه آنی
🎁 پیامک رایگان 1000+ پیامک
ico-1

پایه

45 هزار تومان
19 هزار تومان
ico-2

اقتصادی

199 هزار تومان
79 هزار تومان
ico-3

حرفه ای

699 هزار تومان
499 هزار تومان

محاسبه مبلغ و تعداد پیامک

به قیمت اعلام شده، 9 درصد ارزش افزوده اضافه می شود.

نکاتی که باید در مورد خرید پنل پیامک بدانید

  • هزینه ارسال پیامک به شماره های ایرانسل 1.2 برابر پیامک به اپراتور همراه اول می باشد.
  • تعرفه پیامک ها بر اساس تعداد پارت ها مشخص میشود.
  • در پیامک فارسی هر 70 کاراکتر و در پیامک انگلیسی هر 160 کاراکتر یک پارت محاسبه میشوند. (برای اطلاع از تعداد کاراکتر پیامک و نحوه محاسبه هزینه آن بر روی لینک کلیک نمایید.)
  • بعد از ثبت نام یک خط اختصاصی رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • به قیمت های ذکر شده در بالا، 3 تومان مصوبه مجلس افزوده شده است. 
  • به کلیه قیمت هایی که اعلام شده فقط مبلغ 9% مالیات اضافه خواهد شد.
  • برای ارسال پیامک هیچ محدودیتی در تعداد وجود ندارد.
  • تعرفه پیامک های انگلیسی 2 برابر پیامک های فارسی محاسبه می شود.

همکاران ما

سوالات متداول
چه مدارکی برای ثبت نام و دریافت پنل وجود دارد؟
برای دریافت پنل در کندو اس ام اس جهت احراز اولیه، فقط شناسنامه و کارت ملی نیاز است.
آیا تعرفه ارسال پیامک فارسی و انگلیسی متفاوت است؟
بله تعرفه ارسال پیامک انگلیسی دو برابر تعرفه پیامک فارسی می باشد.
فرق بین اس ام اس بمبر و اس ام اس انبوه چیست؟
برای ارسال پیامک‌ انبوه، مخاطبین شماره خود را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده‌اند که تنها پیامک‌های تبلیغاتی، جشنواره‌ها و تخفیف‌ها را دریافت کنند اما مخاطبی که در معرض اس ام اس بمبرها قرار می‌گیرد شاید در ابتدا متوجه این نباشد که این پیامک‌ها از سوی چه کسی و یا چه سازمانی برای آن‌ها ارسال می‌شوند.
خطوط خدماتی چیست و چه زمانی استفاده می‌شود؟
خطوط خدماتی، تنها برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و مشاغلی است که ابتدا احراز هویت شده و قصد دارند در جهت ارائه خدماتی، با مشتریان در ارتباط باشند. مزایای خطوط خدماتی این است که این پیام‌ها برای مشتریانی ارسال خواهد شد که قابلیت دریافت پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود نکرده باشند. استفاده از خطوط خدماتی جهت اطلاع ‌رسانی‌های مهم است، ارسال پیام‌های تبلیغاتی تخلف محسوب می‌شود.
تفاوت خطوط خدماتی اشتراکی با خطوط خدماتی چیست؟
خطوط خدماتی اشتراکی برای مشاغلی است که شرکت ثبت شده‌ای ندارند و صرفا جهت ارتباط با مشتری‌های خود و اطلاع‌رسانی‌ها از آن استفاده می‌کنند و تفاوت آن با خطوط خدماتی این است که می‌توانند برای مشترکینی که سرویس دریافت پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند قابل ارسال است؛ برای ارسال اس ام اس با خطوط خدماتی اشتراکی ابتدا متن پیام برای کارشناسان خطوط ارسال و اگر با قوانین و مقررات، مغایرتی نداشت برای مشترکین ارسال می‌شود.
پنل ارسال پیامکی خوب چه مزایایی دارد؟
ارائه خدمات شماره اختصاصی و خدماتی سازی خطوط با شماره‌های رند، ارسال از دکل مخابراتی و BTS، دسترسی به مخاطبان هدف، مشاوره رایگان، دلیور بیس بودن، امکان دریافت گزارش، برنامه ریزی هوشمند ارسال پیامک، ارسال پیامک سفید، تعرفه‌های مقرون به صرفه، محیط کاربری ساده و کارآمد
پیامک بالک چیست؟
پیامک بالک، پیامک‌های تبلیغاتی به صورت انبوه است که مشاغل از آن برای ارسال پیامک برای تعداد زیادی از مخاطبان از آن استفاده می‌کنند. برای ارسال پیامک بالک می‌توان از نرم‌افراز‌های خاصی استفاده ‌شود.
بهترین روش افزایش لیست مخاطبان پیامکی چیست؟
بازاریابی پیامکی خود را در همه پلتفرم‌ها تبلیغ کنید. استفاده از کلمات کلیدی و به یاد ماندنی، ارسال اس ام اس برای مشتریان وفادار، پاسخ‌گویی در همه ساعات، نظرسنجی و امکان لغو دریافت پیامک.
پیامک‌های دوره‌ای چیست؟
پیامک‌های تبلیغاتی هستند که از طرف مشاغل برای معرفی محصولات و خدمات استفاده می‌شوند، با این تفاوت که طبق جدول از پیش تعیین شده، پیامک‌ها در بازه‌های زمانی مناسب و مشخص طبق محتوا و زمان‌بندی درست برای مخاطبین هدف ارسال می‌گردد.
برای ارسال پیامک به صورت انبوه محدودیت خاصی وجود دارد؟
برای ارسال پیامک انبوه از طریق پنل ارسال اس ام اس، هیچ محدودیتی وجود ندارد.
دریافت پیامک روی خطوط اختصاصی شامل هزینه می‌شود؟
در ارسال پیامک تبلیغاتی، مشاغل جهت تبلیغ، برای مخاطبین هدف پیامک ارسال می‌کنند، این پیامک‌ها به صورت انبوه از طریق پنل اس ام اس ارسال می‌شوند و هزینه‌ی آن‌ را ارسال کنندگان پرداخت می‌کنند. اما در خصوص سرویس ارزش افزوده پیامک، هزینه پیامک‌ها از حساب دریافت مشترکین کسر می‌شود، چرا که خودشان تمایل به دریافت چنین پیامک‌هایی را دارند.
آیا به تعرفه‌های پیامک‌های انبوه مالیات بر ارزش افزوده و تبصره قانون بودجه مجلس هم اضافه می‌شود؟
هنگام خریداری بسته‌های ارسال پیامک علاوه‌ بر تعرفه پیامک، فقط مبلغ 9% مالیات اضافه می‌شود.
برای ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس، نیاز به نرم‌افزار یا سخت‌افزار خاصی است؟
برای استفاده از پنل ارسال اس ام اس نیاز به نصب و خریداری نرم‌افزار یا سخت‌افزار خاصی نیست، همچنین استفاده از آن بسیار آسان و راحت است که احتیاج به استخدام نیروی متخصص هم وجود ندارد.
سند بیس و دلیور بیس بودن یعنی چه؟
وقتی از پنل ارسال اس ام اس انبوه استفاده می‌کنید، قراردادی با شرکت ارائه دهنده پنل پیامک بسته می‌شود که اگر سند بیس باشد یعنی هزینه ارسال پیامک بر اساس تعداد پیامی که ارسال می‌کنید محاسبه می‌شود و اگر دلیور بیس باشد، مبلغ آن تعداد پیامکی که به هر دلیلی به دست مخاطبان نرسیده است به پنل بازگردانده می‌شود.
بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .