شماره اختصاصی

شماره اختصاصی

شماره اختصاصی چیست؟

از شماره اختصاصی، به منظور ارسال پیامک های انبوه ارسال می شود. کلیه صاحبین مشاغل و کسب و کارها می توانند از این شماره های اختصاصی استفاده کنند. شماره های اختصاصی 1000، 2000، 3000 ، 9000و 021 که هر کدام به یک اپراتور خاص اختصاص دارد.  داشتن شماره اختصاصی باعث می‌شود مخاطبین شما را با یک شماره اختصاصی شناخته و بیشتر اعتماد کنند.

شماره های اختصاصی چه در کسب وکار های بزرگ و چه مشاغل کوچک و نوپا و خانگی بسیار حائز اهمیت است. مشترکین تلفن های همراه هوشمند ترجیح می دهند شماره هایی که برای آن‌ها تبلیغ ارسال می کنند را شناخته و با اطمینان خاطر بیشتری پاسخ آن ها را بدهند، از این امکان ارسال پیامک از طرف مشتریان برای صاحبین کسب و کار ها و مشاغل یکی دیگر از چندین مزیت شماره های اختصاصی است.

خصوصیات شماره های اختصاصی کندو

 • ارسال پیامک های تکی و انبوه  از تمامی خطوط
 • بازگشت هزینه پیامک ‌هایی که به هر دلیلی دلیور نشده اند
 • امکان گزارش پس از ارسال هر پیامک ها
 • ثبت آسان خطوط پیامک
 • ارائه خطوط سفارشی به صورت رند، نیمه رند و …
 • سرعت بالای در ارسال اس ام اس های انبوه
 • دریافت پیامک بر روی سامانه خریداری شده
 • امکان برنامه ریزی برای ارسال هوشمند پیامک ها طبق جدول محتوایی و زمان بندی
 • سهولت و دسترسی آسان به خدمات
 • پشتیبانی رایگان
 • امکان راه اندازی منشی هوشمند برای ارسال پاسخ پیام های ابتدایی مشتریان در هر ساعت از شبانه روز

تفاوت های خطوط اختصاصی

 • اپراتورها: هر اپراتور قوانینی را برای تحویل پیامک از فرستنده داردکه اجرای این قوانین باعث ایجاد تفاوت در سرعت و کیفیت ارسال ها می شود. همچنین قابلیت شفاف سازی و پیگیری‌های پیامک های ارسال شده را به همراه دارد که مزیت مهمی در خصوص شماره های اختصاصی به حساب می آید.
 • تفاوت شماره اختصاصی:  رند و کوتاه بودن طول خط پیامکی برای هر کسب و کاری مهم است زیرا آن‌ها می خواهند با سایر پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی متفاوت باشند و دریافت کننده ها از دریافت پیام از این شماره، احساس بهتری داشته باشد. پس تفاوت ارقام نیز تفاوتی برای تقاضای این خطوط به شما می رود.
 • تفاوت در خدمات خطوط: ارائه گزارش پس از ارسال پیام ها، وجود پیش شماره های متفاوت و یا بازگشت اعتبار پیامک های دلیور نشده، تفاوت هایی هستند که میان خطوط اپراتورها وجود دارد که از نظر هزینه ارسال اس ام اس های انبوه بسیار قابل توجه هستند.
 • اهراز هویت: خطوط اختصاصی به دلایل امنیتی دارای مراحلی برای ثبت نام و اهراز هویت شرکت ها و سازمان ها هستندکه با توجه به تکمیل بودن مدارک و داشتن شرایط، بین یک تا سه ماه کاری این روند به طول می انجامد.
🔢 خطوط اختصاصی رند
📋 ویژگی گزارش گیری بعد از ارسال
💬 قابلیت انتخاب اپراتور
🏷️محاسبه هزینه Deliver Base

ویژگی های خطوط پیامکی 1000

خط اختصاصی 1000، یکی از اپراتورهای قدیمی و با تجربه در دنیای وسیع بازاریابی پیامکی است. خط اختصاصی 1000 متعلق به اپراتور رهیاب رایانه گستر بوده که در سال 1377 تاسیس شده است. اپراتور 1000 که به عنوان قدیمی ترین شرکت ارائه دهنده خدمات پیامک های انبوه شناخته می شود، فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده است. مشاهده بیشتر

ویژگی های خطوط پیامکی 2000

خط اختصاصی 2000، یکی از خطوط محبوب و قدیمی برای اس ام اس مارکتینگ است. خرید خط اختصاصی برای کسب و کار، قابلیت های ویژه زیادی را در اختیار کارفرمایان قرار داده که این ویژگی ها باعث شده‌اند خط اختصاصی 2000 به یکی از بهترین اپراتورهای پیامک تبلیغاتی تبدیل شود. اپراتور 2000 که جزو با کیفیت ترین سرویس های ارائه دهنده ارسال پیامک تبلیغاتی به حساب می آید مشاهده بیشتر

ویژگی های خطوط پیامکی 3000

خط اختصاصی 3000، یکی از بهترین و قدیمی ترین خطوط اختصاصی است. این خط اختصاصی مقرون به صرفه ترین خط برای استفاده در پنل های پیامکی است که بسیاری از شرکت ها و سازمان ها دولتی از آن استفاده می کنند. شرکت مگفا یا مرکز گسترش و فناوری اطلاعات، یکی از اپراتورهای باتجربه ارائه دهنده خدمات ارسال پیامک می باشد مشاهده بیشتر

ویژگی های خطوط پیامکی 9000

خط اختصاصی 9000، یکی از به روز ترین و پر طرفدار ترین خطوط اختصاصی به شمار می آید و توانسته است محبوبیت قابلی قبولی در بین استارتاپ ها پیدا کند. همانطور که می دانید یکی از معضلات کسب و کار هایی که از تبلیغات پیامکی استفاده می کنند، ارسال نشدن پیامک تبلیغاتی به بلاک لیست مخابرات با استفاده از خط اختصاصی است مشاهده بیشتر

ویژگی های خطوط پیامکی 9999

اگر شما یک کسب و کار فعال هستید و برای ارسال پیام به مشترکین به واسطه بلک لیست بودن خطوط آنان مشکل دارید، ما به شما خط اختصاصی سامانتل را با پیش شماره ۹۹۹۹ پیشنهاد میدهیم. این سرویس از تمامی اپراتورهای موبایل پشتیبانی کرده و از سرعت ارسال پیام انبوه و تکی بالایی برخوردار است. مشاهده بیشتر

ویژگی های خطوط پیامکی 021

خط اختصاصی 021، در دسترس ‌ترین خط برای همگان به حساب می ‌آید. خط اختصاصی 021 ، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با خط تلفن ثابت شرکت یا فروشگاه، به مشتریان خود پیامک ارسال کنید. یکی از مزایای استفاده از خط پیامکی ثابت برای کسب و کارها، علاوه بر متناظر بودن شماره پیامک با محل کار، افزایش اعتبار و اعتماد در بین مشتریان است. مشاهده بیشتر

همکاران ما

سوالات متداول
آیا تعداد رقم های شماره اختصاصی بر کارکرد آن تاثیر دارد؟
تنها تاثیر تعداد ارقام شماره های اختصاصی این است که هر چه تعداد آن کمتر باشد راحت تر در ذهن مخاطبان می ماند.
آیا امکان خرید پنل اس ام اس بدون شماره اختصاصی وجود دارد ؟
صاحبین مشاغل و کسب و کارهای می توانند بدون اینکه شماره اختصاصی داشته باشند، پنل اس ام اس را خریداری کنند. اما داشتن شماره اختصاصی کمک بیشتری در تعامل با مشتریان به وجود می آورد که منجر به بازگشت نرخ سرمایه برای کسب و کار آن ها می شود.
شماره اختصاصی چه کاربردی دارد ؟
برای آن که بتوانید با مشتریان خود در تعامل باشید باید خطوط و شماره اختصاصی داشته باشید تا آن ها نیز بتوانند پاسخ پیامک شما را بدهند. این امر درمورد اجرای نظرسنجی ها به صورت انبوه بسیار کاربرد دارد.
آیا امکان دارد از شماره اختصاصی به موبایل عملیات دایورت را انجام داد؟
با شخصی سازی پنل اس ام اس و خطوط اختصاصی خود می توانید تنظیماتی را انجام دهید که دریافت پیامک به شماره های اختصاصی خود را روی تلفن همراهتان نیز دریافت کنید.
سرشماره‌ها چه فرقی با یکدیگر دارند؟
سرشماره‌ هایی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید شامل: 1000، 2000 ،3000، 021 ،9000 و 026 هستند. تنها فرق آن‌ها در سرعت ارسال و تعرفه‌ی آن‌هاست.
خط خدماتی چیست؟
خط خدماتی، برای سازمان ‌ها، شرکت‌ ها و صاحبان مشاغلی است که قصد دارند با مشتریان خود در ارتباط باشند. این پیامک ‌ها برای مشتریانی ارسال می‌شوند که دریافت پیامک ‌های تبلیغاتی خود را مسدود نکرده باشند.
آیا سرعت ارسال پیامک در خطوط خدماتی با پیامک‌ فرق دارد؟
ارسال پیامک چه به صورت انبوه، چه به صورت عادی یا استفاده از خطوط خدماتی اختصاصی یا اشتراکی، هیچ فرقی با یکدیگر ندارند.
پیامک های بالک (Bulk) چگونه ارسال می شوند؟
جهت ارسال پیامک های بالک یا همان اس ام اس انبوه نیاز به نرم افزارهای ارسال خودکار پیام تحت وب هستید که با ورود به پنل اختصاصی و ایجاد متن پیام و دسترسی به شماره های مشترکین هدف خود می توانید در هر زمان پیامک های انبوه را در سریع ترین زمان ممکن ارسال کنید. هر چند که مشترکین برای دریافت اس ام اس نیازی به اتصال اینترنت ندارند اما برای ارسال پنل شما باید به اینترنت متصل باشد.
آیا با استفاده از خطوط اختصاصی امکان ارسال پیام به مخاطبین خاص وجود دارد؟
با راه اندازی پنل اس ام اس و شماره های اختصاصی، به راحتی می توان به زیر شاخه های مختلف مخاطبین هدف مثل، جنسیت، سن، شغل و ... پیامک ارسال کرد.
بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .