ارسال پیامک

هر آن چیز که درباره ارسال پیامک باید بدانید!

تعرفه های ارسال پیامک چه میزان است؟ چگونه می توانیم با ارسال پیامک از طریق اینترنت، بهترین نتیجه ها را دریافت کنیم؟ چه پیامکی را برای چه گروهی از مخاطبان باید ارسال کنیم؟ در این صفحه تلاش کرده ایم به همه این سوالات به صورت خلاصه اما دقیق پاسخ دهیم.

کندو - تبلیغات با ارسال اس ام اس
ارسال پیامک

ارسال پیامک، سریع ترین راه تبلیغات

مهمترین دلیلی که باعث می شود ارسال پیامک از طریق اینترنت هنوز هم یکی از محبوب ترین شیوه های تبلیغات باشد، سرعت اطلاع رسانی این پلتفرم است. آمارها نشان می دهد که بیش از 90 درصد افراد، در حدفاصل کمتر از 15 دقیقه بعد از دریافت پیام، آن را مطالعه می کنند. حال آنکه شاید به علت عدم دسترسی به شبکه اینترنت یا دلایل دیگر، هفته ها زمان بگذرد تا یک کاربر ایمیل ها یا شبکه های اجتماعی خود را بررسی کند.

ارزان بودن ارسال پیامک

ارسال اس ام اس، یکی از ارزان ترین شیوه های تبلیغ یا اطلاع رسانی است؛ در مقایسه با قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی، تیزرهای تلویزیونی و اینترنتی و … قیمت و تعرفه ارسال پیامک اطلاع رسانی بسیار ناچیز است؛ این در حالی است که اگر اصول مربوط به پیامک مارکتینگ به درستی رعایت شود، نتایج حاصل از تبلیغات پیامکی بسیار موثرتر از شیوه های گران قیمت دیگر خواهد بود.

کندو - هزینه مقرون به صرفه ارسال sms
ارزان بودن ارسال پیامک
ارسال پیامک

ارسال پیامک، مطمئن ترین شیوه تبلیغاتی

با وجود توسعه فضای مجازی و گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی، هنوز هم ارسال پیامک یکی از مطمئن ترین شیوه های تبلیغاتی است؛ مهمترین عاملی که ارسال پیامک بدون شماره را به یک شیوه مطمئن در تبلیغات تبدیل کرده است، آن است که امکان خوانده شدن پیامک برای مخاطب، بالاتر از هر رسانه و پلتفرم دیگری است. به طور مثال اگر مخاطبی چند روز به شبکه اینترنت دسترسی نداشته باشد – یا به علت اتمام بسته اینترنت یا حضور در مناطق فاقد شبکه اینترنت – نمی تواند هیچ یک از ایمیل ها یا پیام های شبکه اجتماعی را بررسی و مطالعه کند. اما درصد خوانده شدن پیامک ها به علت عدم وابستگی به اینترنت، بسیار بالاست. بررسی ها نشان می دهد معمولا در کمتر از 15 دقیقه بعد از ارسال پیامک از طریق اینترنت، مخاطب اس ام اس شما را می خواند.

سرعت ارسال پیامک بدون شماره

شما در سامانه های پیامکی کندو اس ام اس می توانید در زمان مشخصی، تعداد معینی پیامک ارسال کنید؛ هرچقدر این میزان بالاتر باشد، این امکان برای شما که در مدت زمان کمی، اطلاع رسانی وسیع و گسترده ای داشته باشید، بیشتر خواهد شد. به طور مثال از طریق سامانه پیامکی کندو شما می توانید در مدت تنها یک ساعت، حدود 10 میلیون پیامک ارسال کنید. این سرعت بالا، جای هیچ نگرانی بابت تبلیغات گسترده و میلیونی باقی نمی گذارد.

کندو - سرعت بالا ارسال پیامک
سرعت ارسال پیامک
کندو - اطلاع رسانی با sms
ارسال پیامک تبلیغاتی برای مخاطب

ارسال پیامک تبلیغاتی برای مخاطب خاص

هرکسب و کار یا مجموعه ای، مخاطب مخصوص خودش را دارد؛ به همین خاطر در ارسال پیامک بدون شماره باید مخاطب خود را به درستی انتخاب کنید. در غیر این صورت با وجود هزینه زیاد، به نتیجه مدنظر خود دست پیدا نخواهید کرد. برای دسته بندی مخاطب ها، از معیارهای مختلف می توان استفاده کرد؛ دسته بندی بر اساس سن، شغل، شهر محل سکونت، علاقمندی ها، از جمله این معیارها هستند. به طور مثال اگر شما به عنوان یک مجموعه کارواش قصد داشته باشید از طریق ارسال پیامک، خدمات خود را تبلیغ و معرفی کنید طبیعتا نباید برای مخاطبانی پیامک ارسال کنید که صاحب یا راننده ماشین نیستند؛ این اولین فیلتری است که برای مخاطبان خود می گذارید؛ در گام های بعدی باید به معیارهایی همچون محل سکونت نیز توجه کنید؛ چرا که احتمالا هیچ انسان عاقلی برای شستشوی ماشین خود، از کرمان به همدان سفر نمی کند.

تعرفه ارسال پیامک در کندو

سامانه پیامکی کندو برای کسب و کارهای مختلف، بسته های متفاوت پیامکی طراحی کرده است. به طوری که هر کسب و کاری می تواند به مخاطب هدف خود پیامک ارسال کند. به عبارتی در سامانه پیامکی کندو بسته های مختلف پیامکی با شرایط و قیمت گذاری های مختلف قابل انتخاب است؛ اما می توانید از این مسئله اطمینان داشته باشید که پایین ترین تعرفه ها و قیمت های ارسال پیامک را می توانید در سامانه کندو جستجو کنید. به عبارتی تلاش سامانه پیامکی کندو این است که کسب و کارهای مختلف بالاترین اثر از ارسال پیامک اطلاع رسانی را با کمترین قیمت به دست بیاورند.

کندو - هزینه کم ارسال اس ام اس
تعرفه ارسال پیامک
ارسال پیامک انبوه

ارسال پیامک انبوه و بمباران تبلیغاتی

یکی از روش های مرسوم و مطمئن در تبلیغات پیامکی، ارسال پیامک انبوه به منظور بمباران تبلیغاتی است.  این روش را مجموعه های مختلف در هنگام ورود پرقدرت به بازار رقابت یا برگزاری یک کمپین بزرگ به کار می بندند. در این روش شاید حتی نیازی نباشد که به تناسب مخاطب با محتوای پیامک ارسالی توجه کنید. زیرا هدف شما این است که عنوان برند یا کمپین خود را به گوش همه برسانید؛ به طوری که اگر فردی در یک جمع نام مجموعه شما را به زبان بیاورد، افراد دیگری در آن جمع باشند که بگویند: «چقدر این اسم آشناست.» همین اتفاق، این تصور را در بین مردم به وجود می آورد که شما برند مطرح و قابل اعتمادی هستید. برای بمباران در تبلیغات پیامکی، شاید نیاز باشد که به جای طراحی و ارسال «یک» پیامک، مجموعه ای از پیامک ها را طراحی و در فواصل نزدیک به هم (مثلا هر روز) برای مخاطبان وسیع خود ارسال کنید. با این شیوه، شاید مخاطب به پیامک های اول و دوم شما توجه نکند، اما از پیامک های بعدی با دقت بیشتری شما را رصد می کند.

ارسال پیامک در مناسبت های مختلف

روش دیگر در ارسال پیامک های تبلیغاتی، استفاده از فرصت ویژه پیامک مناسبتی های مختلف سال است. شما به عنوان مدیر یا عضو یک کسب و کار باید بسیار هوشمند باشید و بدانید که مخاطب شما در چه مناسبت ها و ایامی، تمایل بیشتری برای خرید محصول یا خدمت از مجموعه شما دارند؛ پس از تعیین این مناسبت ها، می توانید رو به ارسال پیامک های هدفمند و بدون شماره بیاورید. برای مثال اگر شما صاحب یک قالیشویی هستید، احتمالا اوج تقاضای مخاطب از شما، در روزهای پیش از عید است. اما برای یک مجموعه فروش املاک این مساله کاملا متفاوت است؛ یعنی مردم بیشتر پس از تعطیلات عید و در ماه های فرودین و اردیبهشت رو به خرید یا تعویض خانه و ساختمان می آورند. با تشخیص این بازه های زمانی، شما قدم اول را برداشته اید؛ حال می توانید با ارسال پیامک در این بازه ها و پیشنهاد تخفیف های مناسب، مخاطب را به خودتان جذاب کنید.

کندو - ارسال پیامک در مناسبت های مختلف
ارسال پیامک در مناسبت خاص
کندو - اطلاع رسانی با sms
ارسال پیامک اطلاع رسانی

ارسال پیامک اطلاع رسانی

شاید تصور می شود که تنها هدف ارسال پیامک های انبوه و اطلاع رسانی، تبلیغات یک مجموعه یا کسب و کار باشد. اما در حقیقت پیامک ها، نقش بسیار موثری در اطلاع رسانی های مختلف می توانند داشته باشند؛ خصوصا اگر بخواهیم پیامی را در سریع ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانیم، ارسال پیامک بهترین گزینه برای این کار است؛ چرا که شما می توانید در مدت زمان کوتاهی پیام خود را به مخاطبان وسیعی برسانید و اطمینان بالایی از خوانده شدن آن توسط مخاطب داشته باشید. مثال های متفاوتی از اطلاع رسانی وجود دارد: اطلاع رسانی برای لغو اتفاقی یک دوره آموزشی، اطلاع رسانی برای تعطیلی غیرمترقبه مدارس، اطلاع رسانی برای انجام فرایند یک کار و …

ارسال لینک یا ارسال پیامک از طریق اینترنت

شما می توانید از طریق ارسال پیامک، آمار بازدید شبکه های اجتماعی یا وب سایت خود را افزایش دهید؛ شما می توانید لینک یکی از محتواهای پرطرفدار وب سایت یا صفحات اجتماعی تان را از طریق پیامک برای مخاطبان خود ارسال کنید و از آن ها بخواهید که این مطلب را بازدید کنند. به این وسیله شما می توانید در یک بازه زمانی کوتاه، تعداد بازدیدها را از وب سایت خود به شدت افزایش دهید؛ و این ویژگی پیام کوتاه است؛ یعنی به خاطر نزدیک بودن پیامک به مخاطب، می تواند واسطه خوبی برای ارتباط بین مخاطب و بخش های مختلف مجموعه شما (مثل وب سایت، کارشناسان و…) باشد.

کندو - تبلیغات با ارسال اس ام اس
ارسال لینک با پیامک
مشورت با کارشناسان برای ارسال انبوه پیامک

مشورت با کارشناسان، قبل از ارسال پیامک

«یک محتوا کوتاه را می نویسید؛ چند شماره تلفن را از دیتابیس وارد می کنید؛ سپس دکمه ارسال پیامک را می زنید؛ به همین راحتی!» شاید بسیاری تصور کنند که ارسال پیامک اطلاع رسانی کار ساده ای است؛ البته از لحاظ اجرا کار بسیار آسانی است؛ اما اگر بخواهید بازخورد مثبتی از ارسال پیامک های انبوه خود داشته باشید باید در زمینه های مختلف SMS Marketing کسب دانش کنید یا اینکه با کارشناسان این زمینه مشورت کنید؛ تنظیم محتوای پیامک، تعیین گروه مخاطبان، زمان ارسال پیامک، همه و همه موارد و جزئیاتی هستند که باید پیش از ارسال پیامک از طریق اینترنت به دقت درباره آن ها تصمیم گیری کنید. کارشناسان سامانه پیامکی کندو، این آمادگی را دارند که به صورت رایگان، در زمینه های مختلف مربوط به ارسال پیامک شما را راهنمایی کنند.

معیار قیمت گذاری؛ ارسال پیامک یا دریافت پیامک؟

درصدی از پیامک هایی که شما برای مخاطبان خود ارسال می کنید، به دست مخاطبان نمی رسد. این مساله دلایل مختلفی دارد؛ از جمله خاموش بودن تلفن همراه مخاطب، مشکل در آنتن دهی، یا قراردادن شماره شما در لیست سیاه توسط مخاطب؛ اما در هر صورت معمولا چیزی حدود 20 درصد از پیامک ها به این دلایل به دست مخاطب نمی رسد. حال سوالی که مطرح می شود این است که آیا شما باید هزینه این پیامک های ناموفق را پرداخت کنید؟ بعضی از سامانه ها، به محض اینکه پیامکی را ارسال کنند، هزینه آن را از شما دریافت خواهند کرد؛ این سامانه ها سند بیس نام دارند. اما برخی از سامانه ها که اصطلاحا دلیور بیس هستند، تنها هزینه پیامک هایی را که به دست مخاطب می رسد از شما دریافت می کنند؛ طبیعتا سامانه های دلیور بیس، برای کسب و کارها به صرفه تر هستند. سامانه پیامکی کندو، یک سامانه دلیور بیس است.

کندو - هزینه مقرون به صرفه ارسال sms
⏱️ حداکثر زمان ارسال 15 دقیقه
📈 بازدهی تا 90 % جذب مخاطب
📞 مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته
🧾 هزینه ارسال پیامک مقرون به صرفه

سوالات متداول

سامانه پیامکی کندو، بسته های مختلف پیامکی را برای کسب و کارهای مختلف با کمترین قیمت ها طراحی و در اختیار مجموعه های مختلف قرار داده است.

شما می توانید لینک یکی از مطالب پرطرفدار خود را از طریق ارسال پیامک در اختیار مخاطب قرار دهید و از او بخواهید که محتوای شما را بازدید کند.

شما می توانید از طریق ارسال پیامک، در زمان کوتاهی پیام و محتوای خود را به میلیون ها نفر برسانید. به طور مثال سامانه کندو این امکان را به شما می دهد که در مدت یک ساعت، 10 میلیون پیامک ارسال کنید.

معمولا سامانه های پیامکی مختلف، اطلاعات گسترده ای از مخاطبان را در اختیار شما می گذارند. در سامانه پیامکی کندو نیز اطلاعات مخاطبان هر هفته به روزرسانی می شود.

به طور متوسط، مردم در حدفاصل 15 دقیقه از دریافت پیامک، آن را مطالعه می کنند. همین مساله پیامک را به یکی از بهترین ابزارها برای اطلاع رسانی های مختلف تبدیل کرده است.

سامانه پیامکی کندو، یک سامانه دلیور بیس است. یعنی هزینه پیامک های ناموفق از حساب شما کسر نخواهد شد.

این سوال با توجه به گروه های مخاطبی شما متفاوت است. به طور مثال اگر بیشتر مخاطبان شما از گروه های کارمندی هستند، ساعات اول روز وقت مناسبی برای ارسال پیامک است؛ اما اگر مخاطب شما از بین جوان تر ها هستند می توانید ساعات اول شب را برای این کار انتخاب کنید.

این سوال نیز وابسته به جنس کسب و کار شما و همچنین نوع مخاطب شماست. اگر کسب و کارتان فضای شارپ و جوانانه ای دارد، از لحن صمیمی استفاده کنید اما فضای کار شما حرفه ای و رسمی است، و گروه مخاطب شما از میان افراد میانسال هستند می توانید لحن رسمی را انتخاب کنید.

بسته به نوع کسب و کار شما این روند متفاوت میباشد. معمولا کمپین ها در بازه های کوتاهی انجام میشوند.

این تصور که ارسال پیامک فقط مخصوص کسب و کارهای بزرگ است اشتباه است؛ اتفاقا کسب و کارهای کوچک در صورت تسلط بر دانش بازاریابی پیامکی، می توانند نتیجه های درخشانی را از این کار دریافت کنند.

بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .