ارسال اس ام اس

همه چیز درباره ارسال اس ام اس

تعرفه های ارسال اس ام اس چه میزان است؟ چگونه می توانیم از ارسال اس ام اس، بهترین نتیجه ها را دریافت کنیم؟ چه پیامکی را برای چه گروهی از مخاطبان باید ارسال کنیم؟ در این مطلب تلاش کرده ایم به همه این سوالات به صورت خلاصه اما دقیق پاسخ دهیم.

ارسال اس ام اس

مزایای ارسال اس ام اس

امروزه شیوه های تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار وسیع و گسترده شده اند و با توسعه اینترنت شیوه هایی مانند ایمیل های تبلیغاتی، تبلیغات در فضای مجازی و … به شیوه های تبلیغاتی اضافه شده اند، اما هنوز هم شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ در ایران و جهان از طریق ارسال اس ام اس منطقه ای، کسب و کار و فعالیت خود را تبلیغ می کنند.

البته دامنه کاربرد پیامک ها، محدود به تبلیغات کسب و کارها نمی شود؛ بلکه پیامک ها، نقش بسیار موثری در اطلاع رسانی های مختلف می توانند داشته باشند؛ به خصوص اگر بخواهیم پیامی را به سرعت و در مدت زمان کوتاهی به دست مخاطبان انبوه برسانیم می توانیم از پلتفرم پیامک استفاده کنیم؛ برای ذکر مثال در زمینه پیامک های اطلاع رسانی می توان به مواردی همچون اطلاع رسانی برای لغو اتفاقی یک دوره آموزشی، اطلاع رسانی برای تعطیلی غیرمترقبه مدارس، اطلاع رسانی برای انجام فرایند یک کار و … اشاره کرد.

 اما علت محبوبیت این پلتفرم در بین شیوه های مختلف تبلیغاتی و اطلاع رسانی چیست؟

کندو - تبلیغات با ارسال اس ام اس
سریع ترین تبلیغات با sms

ارسال اس ام اس، سریع ترین راه تبلیغات

مهمترین دلیلی که باعث می شود ارسال sms هنوز هم یکی از محبوب ترین شیوه های تبلیغات باشد، سرعت اطلاع رسانی این پلتفرم است. آمارها نشان می دهد که بیش از 90 درصد افراد، در حدفاصل کمتر از 15 دقیقه بعد از دریافت اس ام اس، آن را مطالعه می کنند. حال آنکه شاید به علت عدم دسترسی به شبکه اینترنت یا دلایل دیگر، هفته ها زمان بگذرد تا یک کاربر ایمیل ها یا شبکه های اجتماعی خود را بررسی کند.

ارزان بودن ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس خودکار، یکی از ارزان ترین شیوه های تبلیغ یا اطلاع رسانی است؛ در مقایسه با قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی، تیزرهای تلویزیونی و اینترنتی و … قیمت و تعرفه ارسال پیامک بسیار ناچیز است؛ این در حالی است که اگر اصول مربوط به پیامک مارکتینگ به درستی رعایت شود، نتایج حاصل از تبلیغات پیامکی بسیار موثرتر از شیوه های گران قیمت دیگر خواهد بود.

کندو - هزینه مقرون به صرفه ارسال sms
ارسال اس ام اس از طریق اینترنت
کندو - اطلاع رسانی با sms
ارسال اس ام اس خودکار

اطلاع رسانی از طریق ارسال اس ام اس

یکی از کاربردهای مهم ارسال اس ام اس اطلاع رسانی است؛ اداره های دولتی، شرکت ها و مجموعه های خصوصی می توانند اخبار و اطلاعیه های خود را از ارسال sms اطلاع رسانی کنند؛ یا یک مطب پزشک می تواند نوبت های بیماران را از طریق پیامک اعلام کند. جایگزینی اس ام اس در اطلاع رسانی ها با شیوه های کهنه و قدیمی، سبب صرفه جویی در زمان و هزینه هایی از جمله هزینه کاغذ و … می شود.

سرعت ارسال اس ام اس در پنل پیامکی

هر پنل پیامکی که کاربر از طریق آن sms ارسال می کند، قادر است که در مدت معینی میزان محدودی پیامک یا اس ام اس ارسال کند. هرچقدر سرعت ارسال sms در یک پنل پیامکی بیشتر باشد، امکان ارسال اس ام اس های خودکار و انبوه در مدت زمان کوتاه فراهم تر است؛ به همین خاطر کسب و کارهای بزرگ که مخاطبان وسیع و گسترده دارند بهتر است در انتخاب پنل پیامکی به این عامل دقت کنند. به طور مثال پنل پیامکی کندو قادر است در مدت زمان یک ساعت، حدود 10 میلیون پیامک برای مخاطبان ارسال کند.

کندو - سرعت بالا ارسال پیامک
سرعت ارسال sms

تعرفه و قیمت ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس خودکار در مقایسه با پلتفرم های دیگر تبلیغاتی، یکی از ارزان ترین شیوه هاست؛ اما با این حال در سامانه کندو بسته های مختلف با توجه به نیاز متفاوت کاربران طراحی شده است تا کاربر بتواند به صرفه ترین بسته پیامکی را انتخاب و از آن استفاده کند. کاربران می توانند با استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان کندو، بسته متناسب با کسب و کار یا فعالیت خود را انتخاب کنند. کندو این اطمینان را به کاربران می دهد که به صرفه ترین و ارزان ترین تعرفه قیمت ها را در مقایسه با سایر پنل های پیامکی در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

معیار قیمت گذاری؛ ارسال اس ام اس یا دریافت آن؟

به طور معمول در هر بار ارسال اس ام اس از طریق اینترنت، حدود 20 درصد پیامک ها به دلایلی همچون عدم آنتن دهی مناسب، خاموش بودن تلفن همراه، قرارداشتن شناسه پیامکی در لیست سیاه کاربر و … به صورت موفق به دست کاربر نمی رسد. سامانه های پیامکی سند بیس هزینه این پیامک های ناموفق را نیز از کاربر دریافت می کنند. اما سامانه های دلیور بیس، اعتبار این پیامک ها را حساب کاربر باز می گردانند. طبیعتا سامانه های دلیور بیس از لحاظ هزینه، برای کاربران به صرفه تر هستند. سامانه پیامکی کندو یک سامانه دلیور بیس است؛ در این سامانه اعتبار پیامک های ناموفق، به صورت آنلاین به حساب کاربر بازگشت داده می شود.

کندو - هزینه کم ارسال اس ام اس
تعرفه و قیمت مقرون به صرفه پیامک

زمان مناسب برای ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس در روز نتیجه بهتری می دهد یا در شب؟ در کدام یک از روزهای هفته پیامک ارسال کنیم؟ روزهای تعطیل فرصت خوبی برای ارسال اس ام اس خودکار است؟ یکی از مسائل مهم که قبل از ارسال اس ام اس از طریق اینترنت باید درباره آن تصمیم گیری شود، انتخاب زمان مناسب برای این کار است. برای این پرسش هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد؛ و هر مجموعه با توجه به جنس فعالیت و نوع مخاطب خود، یک زمان خاص را برای ارسال sms انتخاب می کند. حتی زمان ارسال پیامک های مختلف برای یک مجموعه ثابت نیز می تواند متفاوت باشد. به طور مثال بهتر است که مجموعه های رسمی و اداری، پیامک هایشان را در ساعات کاری و در روزهای غیرتعطیل ارسال کنند؛ اما پیامک های اضطراری (مانند اعلام ساعت قطعی برق در یک منطقه) از این مجموعه مستثنی هستند و هر زمان از شبانه روز و هر روز باید به صورت فوری اطلاع رسانی شود.

کندو - ارسال خودکار اس ام اس
ارسال خودکار اس ام اس

ارسال اس ام اس خودکار در زمان دلخواه

اگر مجموعه یا کسب و کاری تصمیم بگیرد که در خارج از ساعت کاری یا در روزهای تعطیل اس ام اس ارسال کند، می تواند با استفاده از تنظیمات پنل پیامکی، ساعت مشخصی را تعیین کند تا سامانه به صورت خودکار و در ساعت و روز تعیین شده، اس ام اس را برای مخاطبان ارسال کند؛ یعنی نیازی به اختصاص دادن نیروی انسانی برای این کار، در زمان تعیین شده نیست. البته کاربران می توانند با استفاده از اطلاعات کاربری در هر زمان و مکانی با ورود به سامانه، پیامک ارسال کنند.

کندو - ارسال پیامک در مناسبت های مختلف
ارسال اس ام اس از طریق اینترنت

ارسال اس ام اس در مناسبت های خاص

در مناسبت های خاص سال چه اس ام اس های مناسبتی را ارسال کنیم تا بازخورد مثبتی را دریافت کنیم؟ این سوال نیز همانطور که اشاره شد پاسخ واحد و یکسانی ندارد و برای مجموعه های مختلف متفاوت است. اما به طور کلی تقریبا برای هر کسب و کار، برخی از روزهای سال به عنوان روزهای طلایی محسوب می شوند. به طور مثال روز مادر برای طلافروشی ها، فروشگاه های لباس زنانه، عطرفروشی ها و … روز طلایی محسوب می شود. هر مجموعه باید به دقت روزهای طلایی کسب و کار خود را شناسایی کند و در آن روزها به صورت هدفمند و فشرده برای مخاطبان خاص خود، اس ام اس ارسال کنند.

📊 مزیت بیشترین بازدهی نسبت به سایرین
📨 به صرفه ترین تبلیغات استفاده از sms
🙋 ویژگی ارسال پیامک خودکار
🎯 برتری مشاوره تخصصی

ارسال اس ام اس انبوه

در بسیاری از مواقع تعداد مخاطبان یک پیامک محدود به منطقه مکانی یا گروه مخاطبی خاص می شود؛ اما در بسیاری از اوقات مخاطبان یک پیامک فراتر از یک محدوده کوچک هستند و مقیاس اس ام اس بسیار گسترده می شود؛ به گونه ای که یک پیامک در یک لحظه برای میلیون ها نفر ارسال شود. این دسته از پیامک ها اس ام اس انبوه نام گذاری می شوند. یکی از موارد کاربرد اس ام اس انبوه، اطلاع رسانی ها یا اعلامیه های عمومی و ملی است؛ مانند پیامک هایی هشداردهنده از سوی نیروی انتظامی، یا اطلاع رسانی های دولت درباره واریز یارانه ها. دسته دیگری که رو به ارسال اس ام اس انبوه می آورند، کسب و کارهای بزرگ هستند. کسب و کارهای بزرگ به منظور ارتقای برندینگ خود رو به ارسال اس ام اس انبوه می آورند تا از این طریق در یک زمان محدود، نام و عنوان را میان مخاطبان گسترده ای مطرح کنند. برای ارسال sms انبوه، توجه به سرعت پنل پیامکی بسیار اهمیت پیدا می کند. یعنی باید از سامانه ای استفاده شود که ظرفیت ارسال پیامک های انبوه را داشته باشد. به طور مثال، سامانه پیامکی کندو می تواند در مدت یک ساعت، حدود 10 میلیون پیامک ارسال کند.

کندو - هزینه کم ارسال پیام
ارسال اس ام اس انبوه
کندو - ارسال پیامک برای مخاطب
ارسال برای مخاطب هدف

ارسال اس ام اس برای مخاطب هدف

هر چقدر انتخاب گروه های مخاطب برای ارسال sms، هوشمندانه تر باشد، نتیجه و بازخورد بهتری دریافت می شود. یعنی به جای انتخاب مخاطبان انبوه و گسترده، بهتر است که گروه مخاطب هدف با دقت و وسواس انجام شود؛ در این صورت احتمال توجه مخاطب به پیامک بسیار بیشتر می شود. چرا که محتوای پیام متناسب با شخصیت و نیاز او ارسال شده است. سامانه های پیامکی بانک اطلاعاتی گسترده ای از مخاطبان در دسته بندی های مختلف بر اساس جنسیت، محل سکونت، سن، صنف و شغل و … در اختیار کاربر قرار می دهند تا بر اساس محتوای پیامک، یک یا چند گروه هدف را از میان مخاطبان انتخاب کند و برای آن ها اس ام اس ارسال کند.

مشاوره تخصصی برای ارسال اس ام اس

شاید در سال های گذشته کمتر کسی به دانش بازاریابی پیامکی یا بحث های کارشناسی در این رابطه، اهمیت می داد؛ اما صرف هزینه های زیاد و عدم دریافت نتیجه مورد انتظار از تبلیغات پیامکی، مردم را به این نتیجه رساند که ارسال اس ام اس خودکار نیز مانند دیگر شاخه های دانش بازاریابی و تبلیغات، یک بحث جدی و تخصصی است؛ نحوه نگارش محتوای مخاطب، انتخاب لحن مناسب در پیامک، نحوه تعیین گروه های مخاطب برای هر اس ام اس، زمان ارسال اس ام اس، همه و همه عواملی هستند که باید در زمان ارسال اس ام اس، به صورت دقیق در رابطه با آن ها تصمیم گیری شود. سامانه پیامکی کندو این امکان را فراهم کرده است تا کاربران به صورت رایگان با کارشناسان این سامانه ارتباط بگیرند و در زمینه های مختلف درباره ارسال اس ام اس با آن ها مشورت کنند.

کندو - مشاوره رایگان ارسال پیامک

سوالات متداول

عدد ثابت و یکسانی در سامانه کندو برای ارسال اس ام اس تعیین نشده است؛ بلکه بسته های مختلف با قیمت های مختلف طراحی شده است که هر کسب و کار یا مجموعه می تواند با توجه به شرایط خود، به صرفه ترین بسته را انتخاب کند. به طور کلی، کندو ارزان ترین تعرفه ها را در میان پنل های پیامکی دارد.

بله. یکی از روش های مرسوم برای این کار، ارسال مطالب پرطرفدار و محبوب وب سایت یا صفحات شبکه اجتماعی از طریق اس ام اس است. در این روش حتما باید در انتهای پیامک، لینک مطلب درج شود تا مخاطب با کلیک روی آن وارد صفحه موردنظر شود.

سامانه پیامکی کندو این امکان را به کاربران می دهد تا روز و ساعت دلخواه خود را برای ارسال پیامک تعیین کنند تا سامانه در همان ساعت تنظیم شده، به صورت خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی اس ام اس ها را ارسال کنند.

اس ام اس یا پیامک، نزدیک ترین پلتفرم به مخاطب هستند. یعنی مخاطب پیامک را در سریع ترین مطالعه می کند؛ حال آنکه ایمیل ها یا پیام های شبکه های اجتماعی چنین وضعیتی را ندارند.

تمام خدمات مشاوره ای که توسط کارشناسان کندو صورت می گیرد، کاملا رایگان است.

معمولا حدود 20 درصد از پیامک های ارسالی، ناموفق هستند و به دست مخاطب نمی رسند؛ سامانه های دلیور بیس هزینه این پیامک ها را از کاربران دریافت نمی کنند. بنابراین سامانه های دلیوربیس موجب صرفه جویی 20 درصدی هزینه های کاربران می شود. سامانه پیامکی کندو، یک سامانه دلیور بیس است.

سامانه پیامکی کندو قابل استفاده برای همه گروه های کاربری، از کسب کارهای بزرگ و کوچک تا شخصیت های حقیقی و حقوقی است.

لحن متناسب در پیامک بسیار وابسته به نوع پیامک و جنس مخاطب است. به طور مثال اگر اس ام اس درباره فروش یک محصول با مخاطب جوان است لحن باید صمیمانه باشد، اما برای ارسال اس ام اس های اطلاع رسانی یک اداره دولتی، باید لحن رسمی و جدی به کار برده شود.

سامانه پیامکی کندو با سرعت ارسال 10 میلیون اس ام اس در ساعت، امکان ارسال پیامک انبوه و برگزاری کمپین های بزرگ پیامکی را به کاربران می دهد.

سامانه های پیامکی بانک های اطلاعاتی گسترده ای از اطلاعات مخاطبان با دسته بندی مختلف مانند سن، جنسیت، محل سکونت، نوع شغل و … تهیه می کنند که کاربران می توانند از آن استفاده کنند. دیتابیس اطلاعاتی پنل پیامکی کندو، هر هفته به روزرسانی می شود.

بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .